Annet X (Aneta Charitonova)

Annet X (Aneta Charitonova)

Datum narození: 29. 7. 1999
Místo narození: Brno
Profese: zpěvačka, textařka, youtuberka, módní blogerka
Znamení: Lev
Profese: zpěvačka, textařka, youtuberka, módní blogerka
Poslední aktualizace:

Související celebrity

Životopis

Annet X, vlastním Aneta Charitonova, získala v dubnu 2022 cenu Anděl v kategorii Videoklip, a to ke skladbě Bylo nebylo.

Než se Annet X začala plně věnovat hudební dráze, prosadila se jako youtuberka a módní bloggerka. Do povědomí zejména mladší generace se dostala též spoluprací s Benem Cristovaem.

Annet X dostala cenu Apollo

V debutové albu Až budu velká, chci být Aneta Charitonova, které vyšlo koncem listopadu 2020, Annet X originálním způsobem propojila rap a r’n’b. Za desku dostala v roce 2021 cenu české hudební kritiky Apollo. Její součástí je i singl Bylo nebylo.

Za videoklip k písni Bylo nebylo, v němž si v režii Jaroslava Moravce zahrál mj. Filip Kaňkovský, Annet X v dubnu 2022 získala cenu Anděl.

Kromě zpěvu se Annet X věnuje skládání textů, hraje na kytaru, bicí a na klavír.

ANNET X NA REXLEX.CZ

Mezi koníčky Annet X kromě muziky patří sport, mj. thajský box, dále pak móda - navrhovala kabelky a různé doplňky.

Annet X, vlastním jménem Aneta Charitonova, má kořeny v Rusku, odkud pocházejí oba její rodiče.

 

Další Hudebníci

zobrazit profil Michal Maudr
Michal Maudr
zobrazit profil Slávek Janda
Slávek Janda
zobrazit profil George Mraz
George Mraz
zobrazit profil Martin Kocián
Martin Kocián
zobrazit profil Till Lindemann
Till Lindemann
zobrazit profil Petr Petřek
Petr Petřek
zobrazit profil Tomáš Vořechovský
Tomáš Vořechovský