Lucie Vondráčková

Datum narození: 8.3.1980
Místo narození: Praha
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, herečka, tanečnice, dabérka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Lucie Vondráčková, která zpívá, hraje v divadle i ve filmu, dabuje a vydává hudební alba, je už od devíti let v patách své slavné tety Heleny Vondráčkové. Provdala se za kanonýra Tomáše Plekance.

Na pražské konzervatoři absolvovala Lucie Vondráčková hudebně-dramatický obor. Doktorát získala na Filozofické fakultě UK. Před kamerou se poprvé předvedla v seriálu Území bílých králů, kde si zahrála po boku Miroslava Etzlera nebo Pavla Zedníčka. Následovalo drama Nejasná zpráva o konci světa, pohádky Šmankote, babičko, čaruj a Královský slib nebo komedie Snowboarďáci. Výrazné role získala i v muzikálu Kvaska nebo hororu Labyrint.

LUCIE VONDRÁČKOVÁ O MIMINKU

Od útlého věku kráčí Lucie Vondráčková i po divadelních prknech. V roce 1992 si zahrála ve hře Saténový střevíček, kterou uvedlo Národní divadlo. Spolupracovala i s Divadlem Rokoko nebo s divadelním spolkem Kašpar. Předvedla se v hudebních Starcích na chmelu, v Bratrech Karamazových i ve Višňovém sadu. Neminuly ji ani muzikály Excalibur, Tajemství a Touha.

Už ve dvanácti letech moderovala Lucie Vondráčková pořad pro děti Marmeláda. Stejně se jmenuje i její debutová deska. Mezi její nejznámější hitovky patří Džíny, Strach, Úplně down nebo nezkrotný Vítr. Opakovaně získala stříbrného Slavíka, dále také zlatá zrcátka ankety TýTý.

O LUCII VONDRÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

První velkou láskou Lucie Vondráčkové byl herec Michal Dlouhý. Následovaly románky s krasobruslařem Tomášem Vernerem, zpěvákem Richardem Krajčem nebo fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Hokejistu Tomáše Plekanece si vzala v roce 2011, v prosinci téhož roku se jim narodil syn Matyáš. V roce 2015 syn Adam.

 

Články o celebritě

Lucka Vondráčková: ŠOK po přistání v Česku! Lucka Vondráčková: ŠOK po přistání v Česku! Na devítidenní návštěvu Česka přiletěla Lucie Vondráčková (38)! Těšila se, že místo závějí sněhu,… číst článek
Opuštěná Vondráčková promluvila o Plekancovi: Je nonstop protivný! Prozradila, co jí štve… Opuštěná Vondráčková promluvila o Plekancovi: Je nonstop protivný! Prozradila, co jí štve… Zpěvačka Lucie Vondráčková jako hokejová manželka nevede úplně jednoduchý život. Kvůli Tomášovi Plekancovi… číst článek
Problémy v ráji? Je nonstop protivný, řekla Vondráčková o Plekancovi Problémy v ráji? Je nonstop protivný, řekla Vondráčková o Plekancovi Problémy v ráji? Zpěvačka Lucie Plekancová Vondráčková se rozpovídala o životě s hokejistou Tomášem… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Peter Nagy
Peter Nagy
zobrazit profil Tereza Vágnerová
Tereza Vágnerová
zobrazit profil Selena Gomez
Selena Gomez
zobrazit profil Mariah Carey
Mariah Carey
zobrazit profil Monika Bagárová
Monika Bagárová
zobrazit profil Marcela Březinová
Marcela Březinová
zobrazit profil Šárka Hrbáčková
Šárka Hrbáčková
zobrazit profil Lana Del Rey
Lana Del Rey