Lucie Vondráčková

Datum narození: 8.3.1980
Místo narození: Praha
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, herečka, tanečnice, dabérka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Lucie Vondráčková, která zpívá, hraje v divadle i ve filmu, dabuje a vydává hudební alba, je už od devíti let v patách své slavné tety Heleny Vondráčkové. Provdala se za kanonýra Tomáše Plekance.

Na pražské konzervatoři absolvovala Lucie Vondráčková hudebně-dramatický obor. Doktorát získala na Filozofické fakultě UK. Před kamerou se poprvé předvedla v seriálu Území bílých králů, kde si zahrála po boku Miroslava Etzlera nebo Pavla Zedníčka. Následovalo drama Nejasná zpráva o konci světa, pohádky Šmankote, babičko, čaruj a Královský slib nebo komedie Snowboarďáci. Výrazné role získala i v muzikálu Kvaska nebo hororu Labyrint.

LUCIE VONDRÁČKOVÁ O MIMINKU

Od útlého věku kráčí Lucie Vondráčková i po divadelních prknech. V roce 1992 si zahrála ve hře Saténový střevíček, kterou uvedlo Národní divadlo. Spolupracovala i s Divadlem Rokoko nebo s divadelním spolkem Kašpar. Předvedla se v hudebních Starcích na chmelu, v Bratrech Karamazových i ve Višňovém sadu. Neminuly ji ani muzikály Excalibur, Tajemství a Touha.

Už ve dvanácti letech moderovala Lucie Vondráčková pořad pro děti Marmeláda. Stejně se jmenuje i její debutová deska. Mezi její nejznámější hitovky patří Džíny, Strach, Úplně down nebo nezkrotný Vítr. Opakovaně získala stříbrného Slavíka, dále také zlatá zrcátka ankety TýTý.

O LUCII VONDRÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

První velkou láskou Lucie Vondráčkové byl herec Michal Dlouhý. Následovaly románky s krasobruslařem Tomášem Vernerem, zpěvákem Richardem Krajčem nebo fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Hokejistu Tomáše Plekanece si vzala v roce 2011, v prosinci téhož roku se jim narodil syn Matyáš. V roce 2015 syn Adam.

 

Články o celebritě

Vondráčková se nestačí divit: Musí se předabovat! Vondráčková se nestačí divit: Musí se předabovat! Nestačí jí jen úspěch v rodném Česku, ale Lucie Vondráčková (38) boduje i v zahraničí. V Kanadě,… číst článek
Lucie Vondráčková: Musí se předabovat! Lucie Vondráčková: Musí se předabovat! Nestačí jí jen úspěch v rodném Česku, ale Lucie Vondráčková (38) boduje i v zahraničí. Pro české… číst článek
Smutné přiznání Lucky Vondráčkové! Plekanec se za ni stydí? Smutné přiznání Lucky Vondráčkové! Plekanec se za ni stydí? Osudovým mužem a otcem synů Lucky Vondráčkové (38) je hokejista Tomáš Plekanec (35). Herečka a zpěvačka… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Michaela Pártlová
Michaela Pártlová
zobrazit profil Tereza Vágnerová
Tereza Vágnerová
zobrazit profil Karolína Chytilová
Karolína Chytilová
zobrazit profil Gabriela Gunčíková
Gabriela Gunčíková
zobrazit profil Petr "Hoggy" Lexa
Petr "Hoggy" Lexa
zobrazit profil Cher (Cherilyn Sarkisian)
Cher (Cherilyn Sarkisian)
zobrazit profil zpěvačka Victoria
zpěvačka Victoria
zobrazit profil Leonard Cohen
Leonard Cohen