Lucie Vondráčková

Datum narození: 8.3.1980
Místo narození: Praha
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, herečka, tanečnice, dabérka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Lucie Vondráčková, která zpívá, hraje v divadle i ve filmu, dabuje a vydává hudební alba, byla už od devíti let v patách své slavné tety Heleny Vondráčkové.

Na pražské konzervatoři absolvovala Lucie Vondráčková hudebně-dramatický obor. Doktorát získala na Filozofické fakultě UK. Před kamerou se poprvé předvedla v seriálu Území bílých králů, kde si zahrála po boku Miroslava Etzlera a Pavla Zedníčka. Následovalo drama Nejasná zpráva o konci světa, pohádky Šmankote, babičko, čaruj a Královský slib nebo komedie Snowboarďáci. Výrazné role získala i v muzikálu Kvaska nebo v hororu Labyrint.

LUCIE VONDRÁČKOVÁ O MIMINKU

Od útlého věku kráčí Lucie Vondráčková i po divadelních prknech. V roce 1992 si zahrála ve hře Saténový střevíček, kterou uvedlo Národní divadlo. Spolupracovala i s Divadlem Rokoko nebo s divadelním spolkem Kašpar. Předvedla se v hudebních Starcích na chmelu, v Bratrech Karamazových i ve Višňovém sadu. Neminuly ji ani muzikály Excalibur, Tajemství a Touha.

Už ve dvanácti letech Lucie Vondráčková moderovala pořad pro děti Marmeláda. Stejně se jmenuje i její debutová deska. Mezi její nejznámější hitovky patří Džíny, Strach, Úplně down nebo nezkrotný Vítr. Opakovaně získala stříbrného Slavíka, dále také zlatá zrcátka ankety TýTý.

O LUCII VONDRÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

První velkou láskou Lucie Vondráčkové byl herec Michal Dlouhý. Následovaly románky s krasobruslařem Tomášem Vernerem, zpěvákem Richardem Krajčem nebo fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Hokejistu Tomáše Plekanece si vzala v roce 2011. V prosinci téhož roku se jim narodil syn Matyášv roce 2015 syn Adam. V srpnu 2018 Tomáš Plekanec oznámil rozpad jejich vztahu.

 

Články o celebritě

Rozvádějící se Vondráčková s Hádkem v posteli! Drsný vzkaz pro Plekance?! Rozvádějící se Vondráčková s Hádkem v posteli! Drsný vzkaz pro Plekance?! V rozvodové válce Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (35) zazněla z obou stran obvinění z nevěry,… číst článek
Šibeniční termín úřadů v Kanadě! Lucka Vondráčková má prý na sbalení kufrů maximálně týden Šibeniční termín úřadů v Kanadě! Lucka Vondráčková má prý na sbalení kufrů maximálně týden Včera jsme vás informovali o tom, že do redakce jednoho z českých webů přišel e-mail od kanadské… číst článek
Spokojený život Plekyho a Šafářové v Kanadě? Nečekané problémy s úřady! Spokojený život Plekyho a Šafářové v Kanadě? Nečekané problémy s úřady! Je snad mediální válka mezi zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (37) a hokejistou Tomášem Plekancem (35)… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Jaromír Nohavica
Jaromír Nohavica
zobrazit profil Freddie Mercury
Freddie Mercury
zobrazit profil Iva Marešová
Iva Marešová
zobrazit profil Klára Kolomazníková
Klára Kolomazníková
zobrazit profil Klára Vytisková
Klára Vytisková
zobrazit profil Whitney Houston
Whitney Houston
zobrazit profil Rita Ora
Rita Ora
zobrazit profil Milan Drobný
Milan Drobný