Lucie Vondráčková

Datum narození: 8.3.1980
Místo narození: Praha
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, herečka, tanečnice, dabérka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Lucie Vondráčková, která zpívá, hraje v divadle i ve filmu, dabuje a vydává hudební alba, byla už od devíti let v patách své slavné tety Heleny Vondráčkové.

Na pražské konzervatoři absolvovala Lucie Vondráčková hudebně-dramatický obor. Doktorát získala na Filozofické fakultě UK. Před kamerou se poprvé předvedla v seriálu Území bílých králů, kde si zahrála po boku Miroslava Etzlera a Pavla Zedníčka. Následovalo drama Nejasná zpráva o konci světa, pohádky Šmankote, babičko, čaruj a Královský slib nebo komedie Snowboarďáci. Výrazné role získala i v muzikálu Kvaska nebo hororu Labyrint.

LUCIE VONDRÁČKOVÁ O MIMINKU

Od útlého věku kráčí Lucie Vondráčková i po divadelních prknech. V roce 1992 si zahrála ve hře Saténový střevíček, kterou uvedlo Národní divadlo. Spolupracovala i s Divadlem Rokoko nebo s divadelním spolkem Kašpar. Předvedla se v hudebních Starcích na chmelu, v Bratrech Karamazových i ve Višňovém sadu. Neminuly ji ani muzikály Excalibur, Tajemství a Touha.

Už ve dvanácti letech Lucie Vondráčková moderovala pořad pro děti Marmeláda. Stejně se jmenuje i její debutová deska. Mezi její nejznámější hitovky patří Džíny, Strach, Úplně down nebo nezkrotný Vítr. Opakovaně získala stříbrného Slavíka, dále také zlatá zrcátka ankety TýTý.

O LUCII VONDRÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

První velkou láskou Lucie Vondráčkové byl herec Michal Dlouhý. Následovaly románky s krasobruslařem Tomášem Vernerem, zpěvákem Richardem Krajčem nebo fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Hokejistu Tomáše Plekanece si vzala v roce 2011. V prosinci téhož roku se jim narodil syn Matyášv roce 2015 syn Adam. V srpnu 2018 Tomáš Plekanec oznámil rozpad jejich vztahu.

 

Články o celebritě

Celebrity na síti: Jak probíhají jejich letní radovánky? Celebrity na síti: Jak probíhají jejich letní radovánky? Stále nás sužují obrovská vedra, která všichni trávíme někde u vody či ve stínu. Stejně tak naše… číst článek
Co skrývala „rozchodová“ slova Plekance a Vondráčkové? Psychologové to odhalili! Co skrývala „rozchodová“ slova Plekance a Vondráčkové? Psychologové to odhalili! Jako první o rozchodu veřejnost informoval hokejový útočník Tomáš Plekanec (35). Ten v pondělí odpoledne… číst článek
Rozvádějící se šíleně smutná Vondráčková: Utekla na zámek ke koním! Princ ale chyběl Rozvádějící se šíleně smutná Vondráčková: Utekla na zámek ke koním! Princ ale chyběl Většinu práce zrušila, ale ne všechno posunout nebo přesunout šlo. Po oznámení rozvodu Tomáše Plekance… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Prince  (Rogers Nelson)
Prince (Rogers Nelson)
zobrazit profil Marika Gombitová
Marika Gombitová
zobrazit profil Majk Spirit (Michal Dušička)
Majk Spirit (Michal Dušička)
zobrazit profil Tina
Tina
zobrazit profil Victoria Beckham
Victoria Beckham
zobrazit profil Kateřina Mátlová
Kateřina Mátlová
zobrazit profil Heidi Janků
Heidi Janků
zobrazit profil Šárka Hrbáčková
Šárka Hrbáčková