Lucie Vondráčková

Datum narození: 8.3.1980
Místo narození: Praha
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, herečka, tanečnice, dabérka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Lucie Vondráčková, která zpívá, hraje v divadle i ve filmu, dabuje a vydává hudební alba, byla už od devíti let v patách své slavné tety Heleny Vondráčkové.

Na pražské konzervatoři absolvovala Lucie Vondráčková hudebně-dramatický obor. Doktorát získala na Filozofické fakultě UK. Před kamerou se poprvé předvedla v seriálu Území bílých králů, kde si zahrála po boku Miroslava Etzlera a Pavla Zedníčka. Následovalo drama Nejasná zpráva o konci světa, pohádky Šmankote, babičko, čaruj a Královský slib nebo komedie Snowboarďáci. Výrazné role získala i v muzikálu Kvaska nebo v hororu Labyrint.

LUCIE VONDRÁČKOVÁ O MIMINKU

Od útlého věku kráčí Lucie Vondráčková i po divadelních prknech. V roce 1992 si zahrála ve hře Saténový střevíček, kterou uvedlo Národní divadlo. Spolupracovala i s Divadlem Rokoko nebo s divadelním spolkem Kašpar. Předvedla se v hudebních Starcích na chmelu, v Bratrech Karamazových i ve Višňovém sadu. Neminuly ji ani muzikály Excalibur, Tajemství a Touha.

Už ve dvanácti letech Lucie Vondráčková moderovala pořad pro děti Marmeláda. Stejně se jmenuje i její debutová deska. Mezi její nejznámější hitovky patří Džíny, Strach, Úplně down nebo nezkrotný Vítr. Opakovaně získala stříbrného Slavíka, dále také zlatá zrcátka ankety TýTý.

O LUCII VONDRÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

První velkou láskou Lucie Vondráčkové byl herec Michal Dlouhý. Následovaly románky s krasobruslařem Tomášem Vernerem, zpěvákem Richardem Krajčem nebo fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Hokejistu Tomáše Plekanece si vzala v roce 2011. V prosinci téhož roku se jim narodil syn Matyášv roce 2015 syn Adam. V srpnu 2018 Tomáš Plekanec oznámil rozpad jejich vztahu.

 

Články o celebritě

Věštkyně Jolanda o Jágrově Kopřivové: Velký špatný, Jardo! Nečti to! Věštkyně Jolanda o Jágrově Kopřivové: Velký špatný, Jardo! Nečti to! Jaromír Jágr (46) a Veronika Kopřivová (27) tvoří zamilovaný pár již tři roky, a tak by všechny zajímalo,… číst článek
Vondráčková řeší samé problémy: Rozvod a navíc potíže se zákony?! Vondráčková řeší samé problémy: Rozvod a navíc potíže se zákony?! Nejenže Lucie Vondráčková (38) svádí drsnou rozvodovou válu s manželem Tomášem Plekancem (36), ale… číst článek
Kariéra Vondráčkové v ohrožení! Smutná slova režisérky Adamcové Kariéra Vondráčkové v ohrožení! Smutná slova režisérky Adamcové V České republice sklidil film The Perfect Kiss (Dokonalý polibek) jen kritiku. Na naší filmové databázi… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Monika Fialková
Monika Fialková
zobrazit profil Magda Malá
Magda Malá
zobrazit profil Jan Nedvěd
Jan Nedvěd
zobrazit profil Eva Pilarová
Eva Pilarová
zobrazit profil Tamara Klusová
Tamara Klusová
zobrazit profil Zlata Emily Kinská
Zlata Emily Kinská
zobrazit profil Rita Ora
Rita Ora
zobrazit profil Lemmy Kilmister
Lemmy Kilmister