Lucie Vondráčková

Datum narození: 8.3.1980
Místo narození: Praha
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, herečka, tanečnice, dabérka, moderátorka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Lucie Vondráčková, která zpívá, hraje v divadle i ve filmu, dabuje a vydává hudební alba, byla už od devíti let v patách své slavné tety Heleny Vondráčkové.

Na pražské konzervatoři absolvovala Lucie Vondráčková hudebně-dramatický obor. Doktorát získala na Filozofické fakultě UK. Před kamerou se poprvé předvedla v seriálu Území bílých králů, kde si zahrála po boku Miroslava Etzlera a Pavla Zedníčka. Následovalo drama Nejasná zpráva o konci světa, pohádky Šmankote, babičko, čaruj a Královský slib nebo komedie Snowboarďáci. Výrazné role získala i v muzikálu Kvaska nebo v hororu Labyrint.

LUCIE VONDRÁČKOVÁ O MIMINKU

Od útlého věku kráčí Lucie Vondráčková i po divadelních prknech. V roce 1992 si zahrála ve hře Saténový střevíček, kterou uvedlo Národní divadlo. Spolupracovala i s Divadlem Rokoko nebo s divadelním spolkem Kašpar. Předvedla se v hudebních Starcích na chmelu, v Bratrech Karamazových i ve Višňovém sadu. Neminuly ji ani muzikály Excalibur, Tajemství a Touha.

Už ve dvanácti letech Lucie Vondráčková moderovala pořad pro děti Marmeláda. Stejně se jmenuje i její debutová deska. Mezi její nejznámější hitovky patří Džíny, Strach, Úplně down nebo nezkrotný Vítr. Opakovaně získala stříbrného Slavíka, dále také zlatá zrcátka ankety TýTý.

O LUCII VONDRÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

První velkou láskou Lucie Vondráčkové byl herec Michal Dlouhý. Následovaly románky s krasobruslařem Tomášem Vernerem, zpěvákem Richardem Krajčem nebo fotbalistou Tomášem Ujfalušim. Hokejistu Tomáše Plekanece si vzala v roce 2011. V prosinci téhož roku se jim narodil syn Matyášv roce 2015 syn Adam. V srpnu 2018 Tomáš Plekanec oznámil rozpad jejich vztahu.

 

Články o celebritě

Odpudivá řež Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance: Psycholog v akci, o viníkovi má jasno! Odpudivá řež Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance: Psycholog v akci, o viníkovi má jasno! Proč se zpočátku poklidný rozchod zpěvačky a hokejisty změnil v regulérní válku, kde je dovoleno… číst článek
Tvůrci filmového propadáku s Vondráčkovou: Zoufalé útoky na znechucené diváky! Tvůrci filmového propadáku s Vondráčkovou: Zoufalé útoky na znechucené diváky! Film The Perfect Kiss alias Dokonalý polibek byl prvním anglickým snímkem Lucie Vondráčkové (38),… číst článek
Vondráčková si zavařila: Zlomí zpěvačce nevhodné chování její důvěrnice vaz? Vondráčková si zavařila: Zlomí zpěvačce nevhodné chování její důvěrnice vaz? Tomáš Plekanec vsadil při kanadském soudním sporu s manželkou Lucií Vondráčkovou (38) hned na tři… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Michal Malátný
Michal Malátný
zobrazit profil Bonnie Tyler
Bonnie Tyler
zobrazit profil Peter Pecha
Peter Pecha
zobrazit profil Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
zobrazit profil Marek Ztracený
Marek Ztracený
zobrazit profil Paul McCartney
Paul McCartney
zobrazit profil Montserrat  Caballé
Montserrat Caballé
zobrazit profil Richard Krajčo
Richard Krajčo