Pavel Liška

Datum narození: 29.1.1971
Místo narození: Liberec
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herec Pavel Liška se do paměti diváků zapsal jako psychicky labilní František ve filmu Návrat idiota. Pak následovala dlouhá řada úspěšných rolí.

Herectví studoval na brněnské JAMU. A v Brně začínal oblíbený český herec Pavel Liška i svoji kariéru v HaDivadle. Zahrál si ale i v Národním divadle, kde exceloval například jako Romeo v Shakespearově hře Romeo a Julie.

PAVEL LIŠKA HOMOSEXUÁLEM!

Pro film objevil Pavla Lišku režisér Saša Gedeon a nechal ho zazářit v jeho sedmadvaceti letech ve snímku Návrat idiota. Potom čekaly na Pavla Lišku role víceméně jen v divácky velmi oblíbených filmech. Připomeňme např.: Divoké včely, Pupendo, Nuda v Brně, Mazaný Filip, Čert ví proč, Horem pádem, Štěstí, Účastníci zájezdu, Venkovský učitel či Nestyda.

O PAVLU LIŠKOVI ČTĚTE ZDE>>

Pavel Liška byl jedenáct let ženatý. V roce 2013 se ale s dcerou politického aktivisty Johna Boka, tanečnicí a herečkou Kristýnou Bokovou rozvedl, údajně kvůli její nevěře. Mají spolu syna Šimona Samuela, který se narodil v roce 2005.

Posléze začal Pavel Liška chodit s herečkou a zpěvačkou Bárou Polákovou. K dceři Ronje se páru v březnu 2017 narodila druhá holčička.

 

Články o celebritě

ČT odtajnila nové vánoční pohádky: Kouzelníka Žito s Bohdalovou odvysílá na Štědrý večer ČT odtajnila nové vánoční pohádky: Kouzelníka Žito s Bohdalovou odvysílá na Štědrý večer Nová pohádka Zdeňka Zelenky (63) s Jiřinou Bohdalovou (87), česko-slovenská pohádka oceňovaného režiséra… číst článek
Opilá Boková to přehnala: Za zády Geislerové osahávala zadek jejího manžela! Opilá Boková to přehnala: Za zády Geislerové osahávala zadek jejího manžela! Ta má ale kuráž! Stačilo pár skleniček alkoholu a bývalá manželka Pavla Lišky (46) Kristýna Boková… číst článek
Profesionální (ne)herec Leoš Noha (50): Navezl se do Taclíka a Lišky! Kvůli čemu? Profesionální (ne)herec Leoš Noha (50): Navezl se do Taclíka a Lišky! Kvůli čemu? Na rozdíl od mnoha jiných kolegů herectví nikdy nestudoval, přesto se dokázal výrazně prosadit. Leoš… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Katarína Šafaříková
Katarína Šafaříková
zobrazit profil Helena  Růžičková
Helena Růžičková
zobrazit profil Barbora Hrzánová
Barbora Hrzánová
zobrazit profil Martin Zounar
Martin Zounar
zobrazit profil Ondřej Kavan
Ondřej Kavan
zobrazit profil Anna Geislerová
Anna Geislerová
zobrazit profil Eva Josefíková
Eva Josefíková
zobrazit profil Eva Nosálková-Leinweberová
Eva Nosálková-Leinweberová