Pavel Liška

Datum narození: 29.1.1971
Místo narození: Liberec
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herec Pavel Liška se do paměti diváků zapsal jako psychicky labilní František ve filmu Návrat idiota. Pak následovala dlouhá řada úspěšných rolí.

Herectví studoval na brněnské JAMU. A v Brně začínal oblíbený český herec Pavel Liška i svoji kariéru v HaDivadle. Zahrál si ale i v Národním divadle, kde exceloval například jako Romeo v Shakespearově hře Romeo a Julie.

PAVEL LIŠKA HOMOSEXUÁLEM!

Pro film objevil Pavla Lišku režisér Saša Gedeon a nechal ho zazářit v jeho sedmadvaceti letech ve snímku Návrat idiota. Potom čekaly na Pavla Lišku role víceméně jen v divácky velmi oblíbených filmech. Připomeňme např.: Divoké včely, Pupendo, Nuda v Brně, Mazaný Filip, Čert ví proč, Horem pádem, Štěstí, Účastníci zájezdu, Venkovský učitel či Nestyda.

O PAVLU LIŠKOVI ČTĚTE ZDE>>

Pavel Liška byl jedenáct let ženatý. V roce 2013 se ale s dcerou politického aktivisty Johna Boka, tanečnicí a herečkou Kristýnou Bokovou rozvedl, údajně kvůli její nevěře. Mají spolu syna Šimona Samuela, který se narodil v roce 2005.

Posléze začal Pavel Liška chodit s herečkou a zpěvačkou Bárou Polákovou. K dceři Ronje se páru v březnu 2017 narodila druhá holčička.

 

Články o celebritě

Poláková sama bez Lišky: Na krku má dvě malé a nemocné dcerky! Poláková sama bez Lišky: Na krku má dvě malé a nemocné dcerky! Od nového roku je zpěvačka a herečka Bára Poláková (34) na malé dcerky Ronju (2) a Riku sama. Její… číst článek
Herec Liška se nezdá: Rodinu vozí v armádním autě! Herec Liška se nezdá: Rodinu vozí v armádním autě! Milovník rychlých kol, který se na motorce s oblibou vydává po celém světě, jezdí i ve městě v autě… číst článek
Narodili se v roce 2017: Podívejte se, která VIP miminka přišla na svět! Narodili se v roce 2017: Podívejte se, která VIP miminka přišla na svět! Ať už byl pro vás rok 2017 jakýkoliv, pro mnoho českých celebrit byl jedním z těch nejzásadnějších.… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Nataša Burger
Nataša Burger
zobrazit profil Jitka Molavcová
Jitka Molavcová
zobrazit profil Colton Haynes
Colton Haynes
zobrazit profil Vladimír Čapka
Vladimír Čapka
zobrazit profil Růžena Merunková
Růžena Merunková
zobrazit profil Vendulka Křížová
Vendulka Křížová
zobrazit profil Sandra Černodrinská
Sandra Černodrinská
zobrazit profil Soňa Valentová
Soňa Valentová