Pavel Liška

Datum narození: 29.1.1971
Místo narození: Liberec
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herec Pavel Liška se do paměti diváků zapsal jako psychicky labilní František ve filmu Návrat idiota. Pak následovala dlouhá řada úspěšných rolí.

Herectví studoval na brněnské JAMU. A v Brně začínal oblíbený český herec Pavel Liška i svoji kariéru v HaDivadle. Zahrál si ale i v Národním divadle, kde exceloval například jako Romeo v Shakespearově hře Romeo a Julie.

PAVEL LIŠKA HOMOSEXUÁLEM!

Pro film objevil Pavla Lišku režisér Saša Gedeon a nechal ho zazářit v jeho sedmadvaceti letech ve snímku Návrat idiota. Potom čekaly na Pavla Lišku role víceméně jen v divácky velmi oblíbených filmech. Připomeňme např.: Divoké včely, Pupendo, Nuda v Brně, Mazaný Filip, Čert ví proč, Horem pádem, Štěstí, Účastníci zájezdu, Venkovský učitel či Nestyda.

O PAVLU LIŠKOVI ČTĚTE ZDE>>

Pavel Liška byl jedenáct let ženatý. V roce 2013 se ale s dcerou politického aktivisty Johna Boka, tanečnicí a herečkou Kristýnou Bokovou rozvedl, údajně kvůli její nevěře. Mají spolu syna Šimona Samuela, který se narodil v roce 2005.

Posléze začal Pavel Liška chodit s herečkou a zpěvačkou Bárou Polákovou. K dceři Ronje se páru v březnu 2017 narodila druhá holčička.

 

Články o celebritě

Révai řádí s Liškou v Americe, jeho osamělou partnerku zatím obletují muži! Révai řádí s Liškou v Americe, jeho osamělou partnerku zatím obletují muži! Jan Révai (44) si spolu s kolegou Pavlem Liškou (47) vyrazil na tříměsíční dobrodružnou cestu a klidně… číst článek
Pavel Liška se za svého „bobra“ nestydí! Další nahé fotky odhalily víc Pavel Liška se za svého „bobra“ nestydí! Další nahé fotky odhalily víc Herec Pavel Liška (46) už déle než měsíc cestuje po Střední Americe, kde společně s Janem Révaiem… číst článek
Slavní vyrazili k prezidentským volbám: Těhotná Lašková se převlékala, Roman Vojtek básnil! Slavní vyrazili k prezidentským volbám: Těhotná Lašková se převlékala, Roman Vojtek básnil! Nejdůležitějším tématem posledních dní jsou prezidentské volby. Rozhodnout, kdo stane v čele našeho… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ladislav Ondřej
Ladislav Ondřej
zobrazit profil Eva Leimbergerová
Eva Leimbergerová
zobrazit profil Irena Máchová
Irena Máchová
zobrazit profil Carmen Mayerová
Carmen Mayerová
zobrazit profil Julie Gayet
Julie Gayet
zobrazit profil Marek Vašut
Marek Vašut
zobrazit profil Michal Isteník
Michal Isteník
zobrazit profil Trudie Styler
Trudie Styler