Pavel Liška

Datum narození: 29.1.1971
Místo narození: Liberec
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herec Pavel Liška se do paměti diváků zapsal jako psychicky labilní František ve filmu Návrat idiota. Pak následovala dlouhá řada úspěšných rolí.

Herectví studoval na brněnské JAMU. A v Brně začínal oblíbený český herec Pavel Liška i svoji kariéru v HaDivadle. Zahrál si ale i v Národním divadle, kde exceloval například jako Romeo v Shakespearově hře Romeo a Julie.

PAVEL LIŠKA HOMOSEXUÁLEM!

Pro film objevil Pavla Lišku režisér Saša Gedeon a nechal ho zazářit v jeho sedmadvaceti letech ve snímku Návrat idiota. Potom čekaly na Pavla Lišku role víceméně jen v divácky velmi oblíbených filmech. Připomeňme např.: Divoké včely, Pupendo, Nuda v Brně, Mazaný Filip, Čert ví proč, Horem pádem, Štěstí, Účastníci zájezdu, Venkovský učitel či Nestyda.

O PAVLU LIŠKOVI ČTĚTE ZDE>>

Pavel Liška byl jedenáct let ženatý. V roce 2013 se ale s dcerou politického aktivisty Johna Boka, tanečnicí a herečkou Kristýnou Bokovou rozvedl, údajně kvůli její nevěře. Mají spolu syna Šimona Samuela, který se narodil v roce 2005.

Posléze začal Pavel Liška chodit s herečkou a zpěvačkou Bárou Polákovou. K dceři Ronje se páru v březnu 2017 narodila druhá holčička.

 

Články o celebritě

Kubera už trénuje na prezidenta? Ve filmu Trojana si zahrál Edvarda Beneše Kubera už trénuje na prezidenta? Ve filmu Trojana si zahrál Edvarda Beneše Má za sebou už roli principála v Prodané nevěstě v Krušnohorském divadle v Teplicích, teď si ale… číst článek
Slavní vyvezli děti do Varů: Procházky po kolonádě, osvěžení na baru i práce Slavní vyvezli děti do Varů: Procházky po kolonádě, osvěžení na baru i práce Filmový festival v Karlových Varech si neužívají jen celebrity, ale i jejich děti. Někteří slavní… číst článek
Liška se nechal zavřít do klece na Malostranském náměstí. Je to moje povinnost, řekl herec Liška se nechal zavřít do klece na Malostranském náměstí. Je to moje povinnost, řekl herec Ve středu 24. května ráno se nechal symbolicky zavřít do klece herec Pavel Liška. Rozhodl se půlhodinou… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Tomáš Měcháček
Tomáš Měcháček
zobrazit profil Aneta Vrzalová
Aneta Vrzalová
zobrazit profil Kateřina Táborská
Kateřina Táborská
zobrazit profil Vlasta Chramostová
Vlasta Chramostová
zobrazit profil Michal Slaný
Michal Slaný
zobrazit profil Morgan Freeman
Morgan Freeman
zobrazit profil Radim Fiala
Radim Fiala
zobrazit profil Jaromír Nosek
Jaromír Nosek