Pavel Liška

Datum narození: 29.1.1971
Místo narození: Liberec
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herec Pavel Liška se do paměti diváků zapsal jako psychicky labilní František ve filmu Návrat idiota. Pak následovala dlouhá řada úspěšných rolí.

Herectví studoval na brněnské JAMU. A v Brně začínal oblíbený český herec Pavel Liška i svoji kariéru v HaDivadle. Zahrál si ale i v Národním divadle, kde exceloval například jako Romeo v Shakespearově hře Romeo a Julie.

PAVEL LIŠKA HOMOSEXUÁLEM!

Pro film objevil Pavla Lišku režisér Saša Gedeon a nechal ho zazářit v jeho sedmadvaceti letech ve snímku Návrat idiota. Potom čekaly na Pavla Lišku role víceméně jen v divácky velmi oblíbených filmech. Připomeňme např.: Divoké včely, Pupendo, Nuda v Brně, Mazaný Filip, Čert ví proč, Horem pádem, Štěstí, Účastníci zájezdu, Venkovský učitel či Nestyda.

O PAVLU LIŠKOVI ČTĚTE ZDE>>

Pavel Liška byl jedenáct let ženatý. V roce 2013 se ale s dcerou politického aktivisty Johna Boka, tanečnicí a herečkou Kristýnou Bokovou rozvedl, údajně kvůli její nevěře. Mají spolu syna Šimona Samuela, který se narodil v roce 2005.

Posléze začal Pavel Liška chodit s herečkou a zpěvačkou Bárou Polákovou. K dceři Ronje se páru v březnu 2017 narodila druhá holčička.

 

Články o celebritě

Hodný bankéř Tomáš Měcháček: Přišel o restauraci, ale bude podruhé tátou Hodný bankéř Tomáš Měcháček: Přišel o restauraci, ale bude podruhé tátou Má za sebou spoustu rolí, je hvězdou stand-up comedy, a přesto si všichni Tomáše Měcháčka (39) spojují… číst článek
Pavel Liška skončil v nemocnici: Napojený na hadičky a se strachem o život! Pavel Liška skončil v nemocnici: Napojený na hadičky a se strachem o život! Nechal se vystresovat a skončil na nemocničním lůžku. Herec Pavel Liška (46) se o detaily ze soukromí… číst článek
Kultovní Chalupáři byli od triumfu daleko: Smetli je Liška s Langmajerem a Čermákem Kultovní Chalupáři byli od triumfu daleko: Smetli je Liška s Langmajerem a Čermákem Nedělní televizní souboj svedla komedie na Primě Špunti na vodě s oblíbeným a legendárním seriálem… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Kristína Farkašová
Kristína Farkašová
zobrazit profil Anastázie Chocholatá
Anastázie Chocholatá
zobrazit profil Josef Carda
Josef Carda
zobrazit profil Miroslav Saic
Miroslav Saic
zobrazit profil Tomáš Matonoha
Tomáš Matonoha
zobrazit profil Lukáš Latinák
Lukáš Latinák
zobrazit profil Genadij Rumlena
Genadij Rumlena
zobrazit profil Hanuš Bor
Hanuš Bor