Pavel Liška

Datum narození: 29.1.1971
Místo narození: Liberec
Profese: herec
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herec Pavel Liška se do paměti diváků zapsal jako psychicky labilní František ve filmu Návrat idiota. Pak následovala dlouhá řada úspěšných rolí.

Herectví studoval na brněnské JAMU. A v Brně začínal oblíbený český herec Pavel Liška i svoji kariéru v HaDivadle. Zahrál si ale i v Národním divadle, kde exceloval například jako Romeo v Shakespearově hře Romeo a Julie.

PAVEL LIŠKA HOMOSEXUÁLEM!

Pro film objevil Pavla Lišku režisér Saša Gedeon a nechal ho zazářit v jeho sedmadvaceti letech ve snímku Návrat idiota. Potom čekaly na Pavla Lišku role víceméně jen v divácky velmi oblíbených filmech. Připomeňme např.: Divoké včely, Pupendo, Nuda v Brně, Mazaný Filip, Čert ví proč, Horem pádem, Štěstí, Účastníci zájezdu, Venkovský učitel či Nestyda.

O PAVLU LIŠKOVI ČTĚTE ZDE>>

Pavel Liška byl jedenáct let ženatý. V roce 2013 se ale s dcerou politického aktivisty Johna Boka, tanečnicí a herečkou Kristýnou Bokovou rozvedl, údajně kvůli její nevěře. Mají spolu syna Šimona Samuela, který se narodil v roce 2005.

Posléze začal Pavel Liška chodit s herečkou a zpěvačkou Bárou Polákovou. K dceři Ronje se páru v březnu 2017 narodila druhá holčička.

 

Články o celebritě

Bára Poláková radikálně změnila vzhled! Co ji k tomu vedlo? Bára Poláková radikálně změnila vzhled! Co ji k tomu vedlo? Herečku Báru Polákovou (34) jsme doposud vídali jako dlouhovlasou blondýnku, jenže teď se náhle rozhodla… číst článek
Dáda v slzách: Tragická zpráva o smrti přítele! Dáda v slzách: Tragická zpráva o smrti přítele! Po návratu ze slunné Itálie čekalo na Dagmar Patrasovou (61) smutné překvapení. Zemřela její televizní… číst článek
Proměna Lišky s Révaiem: Vrátili se o 40 let zpět v čase? Proměna Lišky s Révaiem: Vrátili se o 40 let zpět v čase? Herci Pavel Liška (46) a Jan Révai (43) jsou známí vtipálci. Když společně vyrazili na cestu kolem… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lucie Šteflová
Lucie Šteflová
zobrazit profil Lenka Kořínková
Lenka Kořínková
zobrazit profil Petra Tenorová
Petra Tenorová
zobrazit profil Kevin Spacey
Kevin Spacey
zobrazit profil Jiří Voskovec
Jiří Voskovec
zobrazit profil Simona Chytrová
Simona Chytrová
zobrazit profil Jaroslav Dušek
Jaroslav Dušek
zobrazit profil Jitka Sedláčková
Jitka Sedláčková