Rytmus (Patrik Vrbovský)

Datum narození: 3.1.1977
Přezdívka: Rytmus
Místo narození: Piešťany, Slovensko
Profese: rapper

Související celebrity

Životopis

Rapper Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský, je českému i slovenskému publiku znám nejen jako osobitý hudebník, ale též jako porotce reality show Česko Slovenská Superstar. A jako partner zpěvačky Dary Rolins.

Patrik Vrbovský se narodil ve slovenských Piešťanech. Na slovenskou hip hopovou scénu vstoupil už v patnácti letech a zpočátku používal jméno Pat3k Metamorfolord. Později si zvolil jméno Rytmus. Původně tíhnul k breakdance, přes který se dostal k rapu (zkoušel i angličtinu, ale nakonec zůstal u slovenštiny). Vystupuje jak sám, tak s uskupením Kontrafakt, které založil. Spolupracoval také se skupinami Názov stavby a Trosky.

RYTMUS - ORGIE NA PÓDIU

Rytmus je označován za jednoho z nejvulgárnějších, ale i nejnadanějších ve svém oboru na Slovensku. V první polovině devadesátých let představil svůj osobitý styl a hluboký hlas na kultovní výběrovce slovenského hip-hopu Zvuk ulice. V roce 2006 vydal sólové album Bengoro. V uskupení Kontrafakt se pak jednalo o singl Kontrafakt a o alba Tri špinavé mená, E.R.A. a Bozk na rozlúčku. V roce 2009 vydal album Král (k albu natočil i videoklip, a to ke skladbě Verejný nepriatel) a v roce 2011 vydal album Fenomén.

O RYTMUSOVI ČTĚTE ZDE>>

Rytmus si zahrál i ve filmech, a to Fabrika smrti: mladá krv (Slovensko) a Bastardi (Česko). Jeho popularita na podzim roku 2010 vynesla Rytmusovi i jedno z křesel porotců druhé řady televizní reality show Česko Slovenská Superstar.

Začátkem února 2012 se společně se svou partnerkou Darou Rolins, hitmakerem Michalem Davidem a zpěvákem Pepou Vojtkem stal jedním z koučů televizní soutěže Hlas Česko Slovenska na TV Nova a TV Markíza. Po sedmi letech se Rytmus a Dara Rolins rozešli.

 

Články o celebritě

Rytmus o duelu s Marpem: Trénuji s těmi, co by ho do 20 vteřin zlikvidovali Rytmus o duelu s Marpem: Trénuji s těmi, co by ho do 20 vteřin zlikvidovali Jako rappera jej netřeba představovat. Patrik „Rytmus“ Vrbovský je největší hvězdou slovenské hudební… číst článek
Nahý Rytmus v akci! O tohle se Jasmina musela podělit Nahý Rytmus v akci! O tohle se Jasmina musela podělit V domácnosti rappera Patrika Vrbovského a moderátorky Jasminy Alagič asi nuda nehrozí. Dokonce to… číst článek
Dámy, pozor! Jasmina natočila Rytmuse úplně nahého! V nečekané situaci! Dámy, pozor! Jasmina natočila Rytmuse úplně nahého! V nečekané situaci! Rytmus (42) v tom pěkně lítá! Patrik Vrbovský se svou zamilovaností ke krásné moderátorce Jasmině… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Dara Rolins
Dara Rolins
zobrazit profil Petr Kotvald
Petr Kotvald
zobrazit profil Jana Rybníčková
Jana Rybníčková
zobrazit profil Jan Nedvěd
Jan Nedvěd
zobrazit profil Montserrat  Caballé
Montserrat Caballé
zobrazit profil Ilona Csáková
Ilona Csáková
zobrazit profil Ike Turner
Ike Turner
zobrazit profil Markéta Procházková
Markéta Procházková