Rytmus (Patrik Vrbovský)

Datum narození: 3.1.1977
Přezdívka: Rytmus
Místo narození: Piešťany, Slovensko
Profese: rapper

Související celebrity

Životopis

Rapper Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský, je českému i slovenskému publiku znám nejen jako osobitý hudebník, ale též jako porotce reality show Česko Slovenská SuperStar.

Patrik Vrbovský se narodil ve slovenských Piešťanech. Na slovenskou hip hopovou scénu vstoupil už v patnácti letech a zpočátku používal jméno Pat3k Metamorfolord. Později si zvolil jméno Rytmus. Původně tíhnul k breakdance, přes který se dostal k rappu (zkoušel i angličtinu, ale nakonec zůstal u slovenštiny). Vystupuje jak sám, tak s uskupením Kontrafakt, které založil. Spolupracoval také se skupinami Názov stavby a Trosky.

RYTMUS - ORGIE NA PÓDIU

Rytmus je označován za jednoho z nejvulgárnějších, ale i nejnadanějších ve svém oboru na Slovensku. V první polovině devadesátých let představil svůj osobitý styl a hluboký hlas na kultovní výběrovce slovenského hip-hopu Zvuk ulice. V roce 2006 vydal sólové album Bengoro. V uskupení Kontrafakt se pak jednalo o singl Kontrafakt a o alba Tri špinavé mená, E.R.A. a Bozk na rozlúčku. V roce 2009 vydal album Král (k albu natočil i videoklip, a to ke skladbě Verejný nepriatel) a v roce 2011 vydal album Fenomén.

Rytmus si zahrál i ve filmech, a to Fabrika smrti: mladá krv (Slovensko) a Bastardi (Česko). Jeho popularita mu na podzim roku 2010 vynesla křeslo porotce druhé řady televizní reality show Česko Slovenská SuperStar.

Začátkem února 2012 se společně se svou tehdejší partnerkou Darou Rolins, hitmakerem Michalem Davidem a zpěvákem Pepou Vojtkem Rytmus stal jedním z koučů televizní soutěže Hlas Česko Slovenska na TV Nova a TV Markíza.

O RYTMUSOVI ČTĚTE ZDE>>

Patrik Vrbovský a Dara Rolins  se rozešli po sedmiletém vztahu. Na jaře 2018 se Rytmus dal dohromady s exotickou kráskou, moderátorkou a modelkou Jasminou Alagič. V listopadu téhož roku oznámil jejich zasnoubení.

 

Články o celebritě

Dara Rolins po rozchodu s Rytmusem: Radikální řez! Zbavila se desetileté zátěže Dara Rolins po rozchodu s Rytmusem: Radikální řez! Zbavila se desetileté zátěže Jen co se Dara Rolins (46) vrátila z pracovního výletu v Americe, kde se potkala i se zpěvákem Benem… číst článek
Svatba Rytmuse a Jasminy se blíží! Čeho se rapper vzdá kvůli rodině? Svatba Rytmuse a Jasminy se blíží! Čeho se rapper vzdá kvůli rodině? Slovenský zpěvák a rapper Rytmus (42) není zrovna moc výřečný, co se rozhovorů týče. Teď udělal výjimku… číst článek
Mistrovské pásy, drogy i velký návrat! Slavný boxer Fury míří do Prahy. Mistrovské pásy, drogy i velký návrat! Slavný boxer Fury míří do Prahy. Fanoušci boxu, těšte se! Už na konci května (31.) se Praha otřese v základech. Přivítá chlapa, který… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Jana Kratochvílová
Jana Kratochvílová
zobrazit profil David Kraus
David Kraus
zobrazit profil Michal Penk
Michal Penk
zobrazit profil Matěj Ruppert
Matěj Ruppert
zobrazit profil David Deyl
David Deyl
zobrazit profil Karel Gott
Karel Gott
zobrazit profil Monika Bagárová
Monika Bagárová
zobrazit profil Pokáč (Jan Pokorný)
Pokáč (Jan Pokorný)