Rytmus (Patrik Vrbovský)

Datum narození: 3.1.1977
Přezdívka: Rytmus
Místo narození: Piešťany, Slovensko
Profese: rapper

Související celebrity

Životopis

Rapper Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský, je českému i slovenskému publiku znám nejen jako osobitý hudebník, ale též jako porotce reality show Česko Slovenská Superstar.

Patrik Vrbovský se narodil ve slovenských Piešťanech. Na slovenskou hip hopovou scénu vstoupil už v patnácti letech a zpočátku používal jméno Pat3k Metamorfolord. Později si zvolil jméno Rytmus. Původně tíhnul k breakdance, přes který se dostal k rappu (zkoušel i angličtinu, ale nakonec zůstal u slovenštiny). Vystupuje jak sám, tak s uskupením Kontrafakt, které založil. Spolupracoval také se skupinami Názov stavby a Trosky.

RYTMUS - ORGIE NA PÓDIU

Rytmus je označován za jednoho z nejvulgárnějších, ale i nejnadanějších ve svém oboru na Slovensku. V první polovině devadesátých let představil svůj osobitý styl a hluboký hlas na kultovní výběrovce slovenského hip-hopu Zvuk ulice. V roce 2006 vydal sólové album Bengoro. V uskupení Kontrafakt se pak jednalo o singl Kontrafakt a o alba Tri špinavé mená, E.R.A. a Bozk na rozlúčku. V roce 2009 vydal album Král (k albu natočil i videoklip, a to ke skladbě Verejný nepriatel) a v roce 2011 vydal album Fenomén.

Rytmus si zahrál i ve filmech, a to Fabrika smrti: mladá krv (Slovensko) a Bastardi (Česko). Jeho popularita mu na podzim roku 2010 vynesla křeslo porotce druhé řady televizní reality show Česko Slovenská Superstar.

Začátkem února 2012 se společně se svou tehdejší partnerkou Darou Rolins, hitmakerem Michalem Davidem a zpěvákem Pepou Vojtkem Rytmus stal jedním z koučů televizní soutěže Hlas Česko Slovenska na TV Nova a TV Markíza.

O RYTMUSOVI ČTĚTE ZDE>>

Patrik Vrbovský a Dara Rolins  se rozešli po sedmiletém vztahu. Na jaře 2018 se Rytmus dal dohromady s exotickou kráskou, moderátorkou a modelkou Jasminou Alagič.

 

Články o celebritě

Rolins o tom, proč neměla dítě s Rytmusem: Varování pro Jasminu Rolins o tom, proč neměla dítě s Rytmusem: Varování pro Jasminu Dara Rolins a Patrik Vrbovský už pár měsíců oficiálně netvoří pár. Krátce po jejich rozchodu začal… číst článek
Rolins o tom, proč neměla dítě s Rytmusem: Varování pro Jasminu Rolins o tom, proč neměla dítě s Rytmusem: Varování pro Jasminu Dara Rolins a Patrik Vrbovský už pár měsíců oficiálně netvoří pár. Krátce po jejich rozchodu začal… číst článek
Rolins poprvé promluvila o novém partnerovi: Rytmus bude zírat! Rolins poprvé promluvila o novém partnerovi: Rytmus bude zírat! Pětačtyřicetiletá zpěvačka má v otázce, jak má se má chovat a vypadat její nový miláček zcela jasno.… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Milan Drobný
Milan Drobný
zobrazit profil Katy Perry
Katy Perry
zobrazit profil Tamara Klusová
Tamara Klusová
zobrazit profil Hana Hegerová
Hana Hegerová
zobrazit profil Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
zobrazit profil Šárka Vaňková
Šárka Vaňková
zobrazit profil Mariah Carey
Mariah Carey
zobrazit profil Bobby  Brown
Bobby Brown