Rytmus (Patrik Vrbovský)

Datum narození: 3.1.1977
Přezdívka: Rytmus
Místo narození: Piešťany, Slovensko
Profese: rapper

Související celebrity

Životopis

Rapper Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský, je českému i slovenskému publiku znám nejen jako osobitý hudebník, ale též jako porotce reality show Česko Slovenská Superstar. A jako partner zpěvačky Dary Rolins.

Patrik Vrbovský se narodil ve slovenských Piešťanech. Na slovenskou hip hopovou scénu vstoupil už v patnácti letech a zpočátku používal jméno Pat3k Metamorfolord. Později si zvolil jméno Rytmus. Původně tíhnul k breakdance, přes který se dostal k rapu (zkoušel i angličtinu, ale nakonec zůstal u slovenštiny). Vystupuje jak sám, tak s uskupením Kontrafakt, které založil. Spolupracoval také se skupinami Názov stavby a Trosky.

RYTMUS - ORGIE NA PÓDIU

Rytmus je označován za jednoho z nejvulgárnějších, ale i nejnadanějších ve svém oboru na Slovensku. V první polovině devadesátých let představil svůj osobitý styl a hluboký hlas na kultovní výběrovce slovenského hip-hopu Zvuk ulice. V roce 2006 vydal sólové album Bengoro. V uskupení Kontrafakt se pak jednalo o singl Kontrafakt a o alba Tri špinavé mená, E.R.A. a Bozk na rozlúčku. V roce 2009 vydal album Král (k albu natočil i videoklip, a to ke skladbě Verejný nepriatel) a v roce 2011 vydal album Fenomén.

O RYTMUSOVI ČTĚTE ZDE>>

Rytmus si zahrál i ve filmech, a to Fabrika smrti: mladá krv (Slovensko) a Bastardi (Česko). Jeho popularita na podzim roku 2010 vynesla Rytmusovi i jedno z křesel porotců druhé řady televizní reality show Česko Slovenská Superstar.

Začátkem února 2012 se společně se svou partnerkou Darou Rolins, hitmakerem Michalem Davidem a zpěvákem Pepou Vojtkem stal jedním z koučů televizní soutěže Hlas Česko Slovenska na TV Nova a TV Markíza. Po sedmi letech se Rytmus a Dara Rolins rozešli.

 

Články o celebritě

Policií vyšetřovaný temný deník Erbové náhle zmizel! Kdo se rozklepal strachy? Policií vyšetřovaný temný deník Erbové náhle zmizel! Kdo se rozklepal strachy? Několik týdnů neznámý pachatel atakoval Vlaďku Erbovou (36) skrz falešnou stránku na Facebooku. Modelka… číst článek
Rytmus po krachu vztahu s Darou: Dostaveníčko na břehu Dunaje! Rytmus po krachu vztahu s Darou: Dostaveníčko na břehu Dunaje! Raper Patrik Vrbovský alias Rytmus (41) už rozchod se zpěvačkou Darou Rolins (45) asi definitivně… číst článek
Styl Dary Rolins: Skvěle zpívala odmala, k módě se ale musela dopracovat Styl Dary Rolins: Skvěle zpívala odmala, k módě se ale musela dopracovat Styl Dary Rolins (45) se točí kolem odvážných modelů, módních výstřelků i nevšedních kombinací. Díky… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Chester Bennington
Chester Bennington
zobrazit profil Plácido Domingo
Plácido Domingo
zobrazit profil Jacob Erftemeijer
Jacob Erftemeijer
zobrazit profil David Kraus
David Kraus
zobrazit profil Hana Zagorová
Hana Zagorová
zobrazit profil Lemmy Kilmister
Lemmy Kilmister
zobrazit profil Madonna
Madonna
zobrazit profil Josef Vojtek
Josef Vojtek