princ George

Datum narození: 22.7.2013
Přezdívka: malý princ
Místo narození: Londýn
Profese: princ z Cambridge
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Princ George, prvorozený syn prince Williama a jeho manželky Kate, je třetí v linii následnictví britského královského trůnu.

Princ George Alexander Louis z Cambridge (česky Jiří Alexander Ludvík) se narodil 22. července 2013 v Londýně. Matka Kate ho porodila ve stejné nemocnici, v níž se narodil jeho otec princ William i strýc princ Harry.

PRINC GEORGE KRADL?

Okamžitě po narození se princ George stal třetím žijícím přímým následníkem britského trůnu po svém otci a dědovi Charlesovi, princi z Walesu. Poprvé od úmrtí královny Viktorie v roce 1901 se tak stalo, že jsou naživu vládnoucí monarcha a tři generace přímých následníků trůnu.

Princ George se může chlubit luxusním majetkem. Hned poté, co přišel na svět, mu patřilo mnoho královských šperků a od svých rodičů je pořádně rozmazlován. Aby ne, majetek prince Williama a vévodkyně Kate se odhaduje v přepočtu na necelou miliardu korun.

O PRINCI GEORGEOVI ČTĚTE ZDE>>

Malý princ George byl pokřtěn 23. října 2013 v královské kapli paláce St. James´s. Jeho křtiny i jeho další kroky sledoval celý svět. Pokud se nestane nějaké neštěstí, je téměř jisté, že princ George jednou usedne na britský trůn.

 

Články o celebritě

Oficiální foto ze svatby Harryho a Meghan: Poznáte členy královské rodiny? Oficiální foto ze svatby Harryho a Meghan: Poznáte členy královské rodiny? Královská rodina včera zveřejnila tři oficiální snímky ze svatby prince Harryho a Meghan, vévody… číst článek
ZÁHADA SVATEBNÍHO DNE! Kam zmizel princ George a princezna Charlotte? ZÁHADA SVATEBNÍHO DNE! Kam zmizel princ George a princezna Charlotte? Nevěstu Meghan Markle v sobotu ke svatebnímu oltáři doprovázelo deset dětí. Na cestě z kaple už ale… číst článek
Kam zmizely královské děti George s Charlottou po obřadu Harryho a Meghan? Kam zmizely královské děti George s Charlottou po obřadu Harryho a Meghan? Celkem deset dětí, tedy družiček a pážat, doprovázelo nevěstu Meghan Markle (36) k oltáři. Poté odešly… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Jan Horník
Jan Horník
zobrazit profil Michelle Pfeiffer
Michelle Pfeiffer
zobrazit profil Petr Kracík
Petr Kracík
zobrazit profil Veronika Kozelská Fenclová
Veronika Kozelská Fenclová
zobrazit profil Vlasta Redl
Vlasta Redl
zobrazit profil Jan Stokláska
Jan Stokláska
zobrazit profil Václav Vašíček
Václav Vašíček
zobrazit profil Jared  Padalecki
Jared Padalecki