princ George

Datum narození: 22.7.2013
Přezdívka: malý princ
Místo narození: Londýn
Profese: princ z Cambridge
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Princ George, prvorozený syn prince Williama a jeho manželky Kate, je třetí v linii následnictví britského královského trůnu.

Princ George Alexander Louis z Cambridge (česky Jiří Alexander Ludvík) se narodil 22. července 2013 v Londýně. Matka Kate ho porodila ve stejné nemocnici, v níž se narodil jeho otec princ William i strýc princ Harry.

PRINC GEORGE KRADL?

Okamžitě po narození se princ George stal třetím žijícím přímým následníkem britského trůnu po svém otci a dědovi Charlesovi, princi z Walesu. Poprvé od úmrtí královny Viktorie v roce 1901 se tak stalo, že jsou naživu vládnoucí monarcha a tři generace přímých následníků trůnu.

Princ George se může chlubit luxusním majetkem. Hned poté, co přišel na svět, mu patřilo mnoho královských šperků a od svých rodičů je pořádně rozmazlován. Aby ne, majetek prince Williama a vévodkyně Kate se odhaduje v přepočtu na necelou miliardu korun.

O PRINCI GEORGEOVI ČTĚTE ZDE>>

Malý princ George byl pokřtěn 23. října 2013 v královské kapli paláce St. James´s. Jeho křtiny i jeho další kroky sledoval celý svět. Pokud se nestane nějaké neštěstí, je téměř jisté, že princ George jednou usedne na britský trůn.

 

Články o celebritě

Návod pro Meghan a Harryho: Jak vychovat miminko s modrou krví?! Návod pro Meghan a Harryho: Jak vychovat miminko s modrou krví?! V posledních týdnech se o tom jen spekulovalo, teď je ale konečně jasno. Meghan Markle (37), manželka… číst článek
První potomek Harryho a Meghan: Takhle by asi mohl vypadat První potomek Harryho a Meghan: Takhle by asi mohl vypadat Zatímco Kate a William si s prvním miminkem dali poměrně na čas, Harry s Meghan se stanmou rodiči… číst článek
Sestra vévodkyně Kate Pippa Middleton porodila! Je to kluk Sestra vévodkyně Kate Pippa Middleton porodila! Je to kluk Sestra britské vévodkyně Kate (36) Pippa Middleton (35) porodila. Chlapeček přišel na svět v pondělí… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Mirjam Müller Landa
Mirjam Müller Landa
zobrazit profil Majk Spirit (Michal Dušička)
Majk Spirit (Michal Dušička)
zobrazit profil Sámer Issa
Sámer Issa
zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková
zobrazit profil Jana Drbohlavová
Jana Drbohlavová
zobrazit profil Daniel Bambas
Daniel Bambas
zobrazit profil Vojtěch Dyk
Vojtěch Dyk
zobrazit profil Jaroslav Bednář
Jaroslav Bednář