princ George

Datum narození: 22.7.2013
Přezdívka: malý princ
Místo narození: Londýn
Profese: princ z Cambridge
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Princ George, prvorozený syn prince Williama a jeho manželky Kate, je třetí v linii následnictví britského královského trůnu.

Princ George Alexander Louis z Cambridge (česky Jiří Alexander Ludvík) se narodil 22. července 2013 v Londýně. Matka Kate ho porodila ve stejné nemocnici, v níž se narodil jeho otec princ William i strýc princ Harry.

PRINC GEORGE KRADL?

Okamžitě po narození se princ George stal třetím žijícím přímým následníkem britského trůnu po svém otci a dědovi Charlesovi, princi z Walesu. Poprvé od úmrtí královny Viktorie v roce 1901 se tak stalo, že jsou naživu vládnoucí monarcha a tři generace přímých následníků trůnu.

Princ George se může chlubit luxusním majetkem. Hned poté, co přišel na svět, mu patřilo mnoho královských šperků a od svých rodičů je pořádně rozmazlován. Aby ne, majetek prince Williama a vévodkyně Kate se odhaduje v přepočtu na necelou miliardu korun.

O PRINCI GEORGEOVI ČTĚTE ZDE>>

Malý princ George byl pokřtěn 23. října 2013 v královské kapli paláce St. James´s. Jeho křtiny i jeho další kroky sledoval celý svět. Pokud se nestane nějaké neštěstí, je téměř jisté, že princ George jednou usedne na britský trůn.

 

Články o celebritě

Anglie na nohou! Může za to vévodkyně Kate Anglie na nohou! Může za to vévodkyně Kate V Británii vypuklo totální šílenství. Na svědomí ho ale tentokrát nemá marnotratná Meghan (37), nýbrž… číst článek
Británie šílí: Vévodkyně Kate počtvrté těhotná?! Oznámí to už brzy, tvrdí sázkaři Británie šílí: Vévodkyně Kate počtvrté těhotná?! Oznámí to už brzy, tvrdí sázkaři Velká Británie odpočítává dny do porodu prvního potomka vévodkyně Meghan (37). Podle britských sázkařů… číst článek
Kate Middleton slaví 37! Mrkejte na nejzajímavější snímky z jejího života Kate Middleton slaví 37! Mrkejte na nejzajímavější snímky z jejího života Vévodkyně Kate Middleton dnes slaví 37. narozeniny. Na manželce prince Williama ale nejsou přibývající… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Cindy Crawford
Cindy Crawford
zobrazit profil Alexandr Postler mladší
Alexandr Postler mladší
zobrazit profil Lukáš Lizánek
Lukáš Lizánek
zobrazit profil Tereza Kačerová
Tereza Kačerová
zobrazit profil Jakub Zindulka
Jakub Zindulka
zobrazit profil Michal Broš
Michal Broš
zobrazit profil Lucie  Dušková
Lucie Dušková
zobrazit profil Theodora Remundová
Theodora Remundová