princ Louis Arthur Charles | Celebwiki.cz

princ Louis Arthur Charles

Datum narození: 23.4.2018
Místo narození: Londýn, Spojené království
Profese: princ z Cambridge
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Princ Louis Arthur Charles, třetí potomek vévodkyně Kate a prince Williama, spatřil světlo světa krátce po 11. hodině dopolední britského času 23. dubna 2018.

Již sedm hodin po porodu vyšla vévodkyně Kate z porodnice v rudých šatech s bílou krajkou kolem krku. V náruči držela novorozeného prince Louise Arthura Charlese, kterého přišla ukázat čekajícímu davu britských fanoušků. Princátko mělo na hlavě bílou pletenou čepičku a bylo přikryto v bílé zavinovačce.

PRINC SE NARODIL BEZ PROBLÉMŮ

Trojnásobná matka Kate Middleton vypadala naprosto svěže a jako vždy upraveně. Ostatně tomu tak bylo i při předchozích porodech syna George a dcery Charlotte.

Princ z Cambridge vážící 3,8 kilogramu se narodil v 11:01 místního času (12:01 SELČ) 23. dubna 2018, několik hodin poté, co Kate do porodnice St. Mary’s v londýnské části Paddington převezli.

„Královský pár by rád poděkoval celému personálu nemocnice za jejich péči, které se jim dostalo. Dále by také rádi poděkovali všem za jejich vřelá přání,“ uvedl palác na Twitteru. Vévodkyně Kate se s manželem Williamem a novorozeným princem ještě téhož dne vrátili domů.

 

Články o celebritě

Vévodkyně Kate hubne před očima: V Irsku předvedla děsivou vychrtlost! Vévodkyně Kate hubne před očima: V Irsku předvedla děsivou vychrtlost! Vévodkyně z Cambridge Kate Middletonová (38) patří k ženám, které vždycky byly a nejspíš vždycky… číst článek
Vévodkyně Kate odhalila své soukromí: Prozradila, co jí vyčítají vlastní děti! Vévodkyně Kate odhalila své soukromí: Prozradila, co jí vyčítají vlastní děti! Královská rodina ví, jak zaujmout. Když přišli o dva největší průšviháře Harryho (35) a Meghan (38),… číst článek
Vévodkyně Kate odtajnila první slova prince Louise (1): Neuhodnete, jaká byla! Vévodkyně Kate odtajnila první slova prince Louise (1): Neuhodnete, jaká byla! Malý princ Louis (1) roste jako z vody a v dubnu letošního roku oslaví své druhé narozeniny. Z malého… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Lan Carlson
Lan Carlson
zobrazit profil Miriam Bittóvá
Miriam Bittóvá
zobrazit profil Simon Mawer
Simon Mawer
zobrazit profil Tomáš  Vlasák
Tomáš Vlasák
zobrazit profil Viktor Teplý
Viktor Teplý
zobrazit profil Michal Červín
Michal Červín
zobrazit profil Dolly Bustter
Dolly Bustter
zobrazit profil Jiří Dušek
Jiří Dušek