princ Louis Arthur Charles | Celebwiki.cz

princ Louis Arthur Charles

Datum narození: 23.4.2018
Místo narození: Londýn, Spojené království
Profese: princ z Cambridge
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Princ Louis Arthur Charles, třetí potomek vévodkyně Kate a prince Williama, spatřil světlo světa krátce po 11. hodině dopolední britského času 23. dubna 2018.

Již sedm hodin po porodu vyšla vévodkyně Kate z porodnice v rudých šatech s bílou krajkou kolem krku. V náruči držela novorozeného prince Louise Arthura Charlese, kterého přišla ukázat čekajícímu davu britských fanoušků. Princátko mělo na hlavě bílou pletenou čepičku a bylo přikryto v bílé zavinovačce.

PRINC SE NARODIL BEZ PROBLÉMŮ

Trojnásobná matka Kate Middleton vypadala naprosto svěže a jako vždy upraveně. Ostatně tomu tak bylo i při předchozích porodech syna George a dcery Charlotte.

Princ z Cambridge vážící 3,8 kilogramu se narodil v 11:01 místního času (12:01 SELČ) 23. dubna 2018, několik hodin poté, co Kate do porodnice St. Mary’s v londýnské části Paddington převezli.

„Královský pár by rád poděkoval celému personálu nemocnice za jejich péči, které se jim dostalo. Dále by také rádi poděkovali všem za jejich vřelá přání,“ uvedl palác na Twitteru. Vévodkyně Kate se s manželem Williamem a novorozeným princem ještě téhož dne vrátili domů.

 

Články o celebritě

Přepychová dovolená Kate a Williama: 1,5 milionu za soukromý ostrov v Karibiku i s komorníkem! Přepychová dovolená Kate a Williama: 1,5 milionu za soukromý ostrov v Karibiku i s komorníkem! Rádi byste trávili dovolenou na stejně krásném místě jako členové královské rodiny? Copak o to, princ… číst článek
Další miminko s vévodkyní Meghan? Harry zaútočil na Williama! Další miminko s vévodkyní Meghan? Harry zaútočil na Williama! Fanoušci královských rodin sice milují jakékoliv zvěsti o tom, že vévodkyně Kate (37) či Meghan (37)… číst článek
Nejroztomilejší následník trůnu slaví narozeniny: George si je užije na soukromém ostrově! Nejroztomilejší následník trůnu slaví narozeniny: George si je užije na soukromém ostrově! Prvorozený syn prince Williama (37) a Kate Middletonové (37) oslaví v pondělí 22. července své šesté… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Roman Janoušek
Roman Janoušek
zobrazit profil Martin Chobot
Martin Chobot
zobrazit profil David Lischka
David Lischka
zobrazit profil Ivan Šterzl
Ivan Šterzl
zobrazit profil Iveta Vacenovská
Iveta Vacenovská
zobrazit profil Olga Hrzánová manekýna
Olga Hrzánová manekýna
zobrazit profil Jan Mládek
Jan Mládek
zobrazit profil Daniela Choděrová
Daniela Choděrová