princ Louis Arthur Charles | Celebwiki.cz

princ Louis Arthur Charles

Datum narození: 23.4.2018
Místo narození: Londýn, Spojené království
Profese: princ z Cambridge
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Princ Louis Arthur Charles, třetí potomek vévodkyně Kate a prince Williama, spatřil světlo světa krátce po 11. hodině dopolední britského času 23. dubna 2018.

Již sedm hodin po porodu vyšla vévodkyně Kate z porodnice v rudých šatech s bílou krajkou kolem krku. V náruči držela novorozeného prince Louise Arthura Charlese, kterého přišla ukázat čekajícímu davu britských fanoušků. Princátko mělo na hlavě bílou pletenou čepičku a bylo přikryto v bílé zavinovačce.

PRINC SE NARODIL BEZ PROBLÉMŮ

Trojnásobná matka Kate Middleton vypadala naprosto svěže a jako vždy upraveně. Ostatně tomu tak bylo i při předchozích porodech syna George a dcery Charlotte.

Princ z Cambridge vážící 3,8 kilogramu se narodil v 11:01 místního času (12:01 SELČ) 23. dubna 2018, několik hodin poté, co Kate do porodnice St. Mary’s v londýnské části Paddington převezli.

„Královský pár by rád poděkoval celému personálu nemocnice za jejich péči, které se jim dostalo. Dále by také rádi poděkovali všem za jejich vřelá přání,“ uvedl palác na Twitteru. Vévodkyně Kate se s manželem Williamem a novorozeným princem ještě téhož dne vrátili domů.

 

Články o celebritě

Kate s Williamem drsně ponížili Meghan a Harryho! Neuvěříte, co jim udělali! Kate s Williamem drsně ponížili Meghan a Harryho! Neuvěříte, co jim udělali! Jen pár dní poté, co byli vévodkyně Meghan (38) s princem Harrym (34) kritizovaní za nadměrné a zbytečné… číst článek
Přepychová dovolená Kate a Williama: 1,5 milionu za soukromý ostrov v Karibiku i s komorníkem! Přepychová dovolená Kate a Williama: 1,5 milionu za soukromý ostrov v Karibiku i s komorníkem! Rádi byste trávili dovolenou na stejně krásném místě jako členové královské rodiny? Copak o to, princ… číst článek
Další miminko s vévodkyní Meghan? Harry zaútočil na Williama! Další miminko s vévodkyní Meghan? Harry zaútočil na Williama! Fanoušci královských rodin sice milují jakékoliv zvěsti o tom, že vévodkyně Kate (37) či Meghan (37)… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Aleš Sigmund
Aleš Sigmund
zobrazit profil Marek Šindler
Marek Šindler
zobrazit profil Martin Maxa
Martin Maxa
zobrazit profil David Suchařípa
David Suchařípa
zobrazit profil Tomáš Vaclík
Tomáš Vaclík
zobrazit profil Pavlína Pížová
Pavlína Pížová
zobrazit profil Františka Stropnická
Františka Stropnická
zobrazit profil Roman Koudelka
Roman Koudelka