princ Louis Arthur Charles | Celebwiki.cz

princ Louis Arthur Charles

Datum narození: 23.4.2018
Místo narození: Londýn, Spojené království
Profese: princ z Cambridge
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Princ Louis Arthur Charles, třetí potomek vévodkyně Kate a prince Williama, spatřil světlo světa krátce po 11. hodině dopolední britského času 23. dubna 2018.

Již sedm hodin po porodu vyšla vévodkyně Kate z porodnice v rudých šatech s bílou krajkou kolem krku. V náruči držela novorozeného prince Louise Arthura Charlese, kterého přišla ukázat čekajícímu davu britských fanoušků. Princátko mělo na hlavě bílou pletenou čepičku a bylo přikryto v bílé zavinovačce.

PRINC SE NARODIL BEZ PROBLÉMŮ

Trojnásobná matka Kate Middleton vypadala naprosto svěže a jako vždy upraveně. Ostatně tomu tak bylo i při předchozích porodech syna George a dcery Charlotte.

Princ z Cambridge vážící 3,8 kilogramu se narodil v 11:01 místního času (12:01 SELČ) 23. dubna 2018, několik hodin poté, co Kate do porodnice St. Mary’s v londýnské části Paddington převezli.

„Královský pár by rád poděkoval celému personálu nemocnice za jejich péči, které se jim dostalo. Dále by také rádi poděkovali všem za jejich vřelá přání,“ uvedl palác na Twitteru. Vévodkyně Kate se s manželem Williamem a novorozeným princem ještě téhož dne vrátili domů.

 

Články o celebritě

Drobné detaily prozradily vše! Co odhalily fotky Willa a Kate v průběhu let? Drobné detaily prozradily vše! Co odhalily fotky Willa a Kate v průběhu let? Fotky sice neumí mluvit, i přesto ale dokážou vyjádřit mnoho slov. Stačí číst třeba z výrazů a gest… číst článek
Vyčítali to Dianě (†36), teď je tím štve i Kate! Krásná vévodkyně má ale ve výchově jasno Vyčítali to Dianě (†36), teď je tím štve i Kate! Krásná vévodkyně má ale ve výchově jasno Princezna Diana (†36) je i řadu let po smrti stále ikonou. Příklad si z ní berou i další členky britské… číst článek
Další královská veselka na spadnutí! Ožení se bratr vévodkyně Kate Další královská veselka na spadnutí! Ožení se bratr vévodkyně Kate Královská rodina má opět důvod k oslavě – bratr vévodkyně Kate (37), James Middleton… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Radoslav Brzobohatý
Radoslav Brzobohatý
zobrazit profil Jan Hofman
Jan Hofman
zobrazit profil Vladimír Polívka
Vladimír Polívka
zobrazit profil Jolana Dvořáková
Jolana Dvořáková
zobrazit profil Barbora Kodetová
Barbora Kodetová
zobrazit profil Bětka Stanková
Bětka Stanková
zobrazit profil Jiří Hrzán
Jiří Hrzán
zobrazit profil Jan Schmidt
Jan Schmidt