princ Louis Arthur Charles | Celebwiki.cz

princ Louis Arthur Charles

Datum narození: 23. 4. 2018
Místo narození: Londýn, Spojené království
Profese: princ z Cambridge
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Princ Louis Arthur Charles, třetí potomek vévodkyně Kate a prince Williama, spatřil světlo světa krátce po 11. hodině dopolední britského času 23. dubna 2018.

Již sedm hodin po porodu vyšla vévodkyně Kate z porodnice v rudých šatech s bílou krajkou kolem krku. V náruči držela novorozeného prince Louise Arthura Charlese, kterého přišla ukázat čekajícímu davu britských fanoušků. Princátko mělo na hlavě bílou pletenou čepičku a bylo přikryto v bílé zavinovačce.

PRINC SE NARODIL BEZ PROBLÉMŮ

Trojnásobná matka Kate Middleton vypadala naprosto svěže a jako vždy upraveně. Ostatně tomu tak bylo i při předchozích porodech syna George a dcery Charlotte.

Princ z Cambridge vážící 3,8 kilogramu se narodil v 11:01 místního času (12:01 SELČ) 23. dubna 2018, několik hodin poté, co Kate do porodnice St. Mary’s v londýnské části Paddington převezli.

„Královský pár by rád poděkoval celému personálu nemocnice za jejich péči, které se jim dostalo. Dále by také rádi poděkovali všem za jejich vřelá přání,“ uvedl palác na Twitteru. Vévodkyně Kate se s manželem Williamem a novorozeným princem ještě téhož dne vrátili domů.

 

Články o celebritě

Utajený spor Meghan s královnou: Pravdu naznačovaly již fotky ze křtin Archieho! Utajený spor Meghan s královnou: Pravdu naznačovaly již fotky ze křtin Archieho! Vztahy v královské rodině jsou od dob, co se princ Harry (35) oženil s Američankou Meghan (38), pořá... číst článek
Rákoska, nebo kázání? Pravda o tom, jací jsou Kate a William přísní rodiče! Rákoska, nebo kázání? Pravda o tom, jací jsou Kate a William přísní rodiče! Tvrdá výchova v královské rodině? Možná v době, kdy vyrůstala královna Alžběta II. (94). Posledních ... číst článek
Britská »Popelka« Kate ukázala, že není z cukru! Takhle umí vzít za práci Britská »Popelka« Kate ukázala, že není z cukru! Takhle umí vzít za práci Přestože na první pohled vypadá Kate Middletonová (38), manželka prince Williama (37), jako porcelán... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Karolína Kamberská
Karolína Kamberská
zobrazit profil Barron William Trump
Barron William Trump
zobrazit profil Denisa Pfauserová
Denisa Pfauserová
zobrazit profil Karel Jakobec
Karel Jakobec
zobrazit profil Marek Dalík
Marek Dalík
zobrazit profil Markéta Pekarová Adamová
Markéta Pekarová Adamová
zobrazit profil Umberto Eco
Umberto Eco