princ Louis Arthur Charles

Datum narození: 23. 4. 2018
Místo narození: Londýn, Spojené království
Profese: princ z Walesu
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Princ Louis Arthur Charles, třetí potomek vévodkyně Kate a prince Williama, spatřil světlo světa krátce po 11. hodině dopolední britského času 23. dubna 2018.

Již sedm hodin po porodu vyšla vévodkyně Kate z porodnice v rudých šatech s bílou krajkou kolem krku. V náruči držela novorozeného prince Louise Arthura Charlese, kterého přišla ukázat čekajícímu davu britských fanoušků. Princátko mělo na hlavě bílou pletenou čepičku a bylo přikryto v bílé zavinovačce.

PRINC SE NARODIL BEZ PROBLÉMŮ

Trojnásobná matka Kate Middleton vypadala naprosto svěže a jako vždy upraveně. Ostatně tomu tak bylo i při předchozích porodech syna George a dcery Charlotte.

Princ z Walesu vážící 3,8 kilogramu se narodil v 11:01 místního času (12:01 SELČ) 23. dubna 2018, několik hodin poté, co Kate do porodnice St. Mary’s v londýnské části Paddington převezli.

„Královský pár by rád poděkoval celému personálu nemocnice za jejich péči, které se jim dostalo. Dále by také rádi poděkovali všem za jejich vřelá přání,“ uvedl palác na Twitteru. Vévodkyně Kate se s manželem Williamem a novorozeným princem ještě téhož dne vrátili domů.

Princ Louis Arthur Charles se stal čtvrtým následníkem trůnu.

 

Další Osobnosti

zobrazit profil princ Harry
princ Harry
zobrazit profil Petr Puchta
Petr Puchta
zobrazit profil Radka Kocurová
Radka Kocurová
zobrazit profil Zuzana Janů
Zuzana Janů
zobrazit profil Barron William Trump
Barron William Trump
zobrazit profil Karel Steigerwald
Karel Steigerwald
zobrazit profil Jonna Mendez
Jonna Mendez
zobrazit profil Anna Fialová
Anna Fialová