princ Louis Arthur Charles

Datum narození: 23. 4. 2018
Místo narození: Londýn, Spojené království
Profese: princ z Cambridge
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Princ Louis Arthur Charles, třetí potomek vévodkyně Kate a prince Williama, spatřil světlo světa krátce po 11. hodině dopolední britského času 23. dubna 2018.

Již sedm hodin po porodu vyšla vévodkyně Kate z porodnice v rudých šatech s bílou krajkou kolem krku. V náruči držela novorozeného prince Louise Arthura Charlese, kterého přišla ukázat čekajícímu davu britských fanoušků. Princátko mělo na hlavě bílou pletenou čepičku a bylo přikryto v bílé zavinovačce.

PRINC SE NARODIL BEZ PROBLÉMŮ

Trojnásobná matka Kate Middleton vypadala naprosto svěže a jako vždy upraveně. Ostatně tomu tak bylo i při předchozích porodech syna George a dcery Charlotte.

Princ z Cambridge vážící 3,8 kilogramu se narodil v 11:01 místního času (12:01 SELČ) 23. dubna 2018, několik hodin poté, co Kate do porodnice St. Mary’s v londýnské části Paddington převezli.

„Královský pár by rád poděkoval celému personálu nemocnice za jejich péči, které se jim dostalo. Dále by také rádi poděkovali všem za jejich vřelá přání,“ uvedl palác na Twitteru. Vévodkyně Kate se s manželem Williamem a novorozeným princem ještě téhož dne vrátili domů.

Princ Louis Arthur Charles se stal čtvrtým následníkem trůnu.

 

Články o celebritě

Další Osobnosti

zobrazit profil Leona Machálková
Leona Machálková
zobrazit profil Lenka Wimmerová
Lenka Wimmerová
zobrazit profil Irina Shayk
Irina Shayk
zobrazit profil Miroslav Dubovický
Miroslav Dubovický
zobrazit profil Zuzana Norisová
Zuzana Norisová
zobrazit profil Roman Říčař
Roman Říčař
zobrazit profil Petr Kratochvíl
Petr Kratochvíl
zobrazit profil Filip IV. Španělský
Filip IV. Španělský