princ Louis Arthur Charles | Celebwiki.cz

princ Louis Arthur Charles

Datum narození: 23. 4. 2018
Místo narození: Londýn, Spojené království
Profese: princ z Cambridge
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Princ Louis Arthur Charles, třetí potomek vévodkyně Kate a prince Williama, spatřil světlo světa krátce po 11. hodině dopolední britského času 23. dubna 2018.

Již sedm hodin po porodu vyšla vévodkyně Kate z porodnice v rudých šatech s bílou krajkou kolem krku. V náruči držela novorozeného prince Louise Arthura Charlese, kterého přišla ukázat čekajícímu davu britských fanoušků. Princátko mělo na hlavě bílou pletenou čepičku a bylo přikryto v bílé zavinovačce.

PRINC SE NARODIL BEZ PROBLÉMŮ

Trojnásobná matka Kate Middleton vypadala naprosto svěže a jako vždy upraveně. Ostatně tomu tak bylo i při předchozích porodech syna George a dcery Charlotte.

Princ z Cambridge vážící 3,8 kilogramu se narodil v 11:01 místního času (12:01 SELČ) 23. dubna 2018, několik hodin poté, co Kate do porodnice St. Mary’s v londýnské části Paddington převezli.

„Královský pár by rád poděkoval celému personálu nemocnice za jejich péči, které se jim dostalo. Dále by také rádi poděkovali všem za jejich vřelá přání,“ uvedl palác na Twitteru. Vévodkyně Kate se s manželem Williamem a novorozeným princem ještě téhož dne vrátili domů.

 

Články o celebritě

Tajemství vzniku fotek královských princátek: Tohle jste od Kate nečekali Tajemství vzniku fotek královských princátek: Tohle jste od Kate nečekali Atmosférické a intimní snímky nejznámějších dětí v britském království má na svědomí jejich maminka ... číst článek
Královský oslavenec Louis (2): Co jste o roztomilém princátku nevěděli? Královský oslavenec Louis (2): Co jste o roztomilém princátku nevěděli? Nejmladší syn prince Williama (37) a Kate Middletonové (38) slaví druhé narozeniny! Maminka Louisovi... číst článek
Prince Charlese s Camillou rozdělil koronavirus! Společně ale vzdali hold lékařům Prince Charlese s Camillou rozdělil koronavirus! Společně ale vzdali hold lékařům Princ Charles (71), přestože sám bojuje s koronavirovým onemocněním, se rozhodl svým potleskem vzdát... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Jaroslav Hlinka
Jaroslav Hlinka
zobrazit profil Miroslav Frajbiš
Miroslav Frajbiš
zobrazit profil Monika Kilnarová
Monika Kilnarová
zobrazit profil Petr Faltus
Petr Faltus
zobrazit profil Jiří Peřina
Jiří Peřina
zobrazit profil Richard Brabec
Richard Brabec
zobrazit profil Rafael Nadal
Rafael Nadal
zobrazit profil Michaela Šmejkalová
Michaela Šmejkalová