princ George

Datum narození: 22.7.2013
Přezdívka: malý princ
Místo narození: Londýn
Profese: princ z Cambridge
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Princ George, prvorozený syn prince Williama a jeho manželky Kate, je třetí v linii následnictví britského královského trůnu.

Princ George Alexander Louis z Cambridge (česky Jiří Alexander Ludvík) se narodil 22. července 2013 v Londýně. Matka Kate ho porodila ve stejné nemocnici, v níž se narodil jeho otec princ William i strýc princ Harry.

PRINC GEORGE KRADL?

Okamžitě po narození se princ George stal třetím žijícím přímým následníkem britského trůnu po svém otci a dědovi Charlesovi, princi z Walesu. Poprvé od úmrtí královny Viktorie v roce 1901 se tak stalo, že jsou naživu vládnoucí monarcha a tři generace přímých následníků trůnu.

Princ George se může chlubit luxusním majetkem. Hned poté, co přišel na svět, mu patřilo mnoho královských šperků a od svých rodičů je pořádně rozmazlován. Aby ne, majetek prince Williama a vévodkyně Kate se odhaduje v přepočtu na necelou miliardu korun.

O PRINCI GEORGEOVI ČTĚTE ZDE>>

Malý princ George byl pokřtěn 23. října 2013 v královské kapli paláce St. James´s. Jeho křtiny i jeho další kroky sledoval celý svět. Pokud se nestane nějaké neštěstí, je téměř jisté, že princ George jednou usedne na britský trůn.

 

Články o celebritě

Meghan nebude svobodná ani při porodu! Co se stane, až dítě přijde na svět? Meghan nebude svobodná ani při porodu! Co se stane, až dítě přijde na svět? Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markleová (37) se v příštích několika týdnech stane poprvé maminkou!… číst článek
Dítě vévodkyně Meghan a prince Harryho: Ještě není na světě, už láme rekordy! Dítě vévodkyně Meghan a prince Harryho: Ještě není na světě, už láme rekordy! 235 milionů Kč! Taková částka se bude podle britského serveru Bookmakers.tv sázet na nenarozené dítě… číst článek
Úlet Harryho a Meghan: Miminko za 235 milionů! Úlet Harryho a Meghan: Miminko za 235 milionů! 235 milionů Kč! Tolik se podle britského serveru bookmakers.tv bude sázet na nenarozené dítko prince… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Hana Podhůrská
Hana Podhůrská
zobrazit profil Sharon Pink
Sharon Pink
zobrazit profil Jaroslav Brabec
Jaroslav Brabec
zobrazit profil David Kraus
David Kraus
zobrazit profil Antonín Prachař
Antonín Prachař
zobrazit profil Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
zobrazit profil Miroslav Moravec
Miroslav Moravec
zobrazit profil Zuzana Kolářová
Zuzana Kolářová