princ George

Datum narození: 22.7.2013
Přezdívka: malý princ
Místo narození: Londýn
Profese: princ z Cambridge
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Princ George, prvorozený syn prince Williama a jeho manželky Kate, je třetí v linii následnictví britského královského trůnu.

Princ George Alexander Louis z Cambridge (česky Jiří Alexander Ludvík) se narodil 22. července 2013 v Londýně. Matka Kate ho porodila ve stejné nemocnici, v níž se narodil jeho otec princ William i strýc princ Harry.

PRINC GEORGE KRADL?

Okamžitě po narození se princ George stal třetím žijícím přímým následníkem britského trůnu po svém otci a dědovi Charlesovi, princi z Walesu. Poprvé od úmrtí královny Viktorie v roce 1901 se tak stalo, že jsou naživu vládnoucí monarcha a tři generace přímých následníků trůnu.

Princ George se může chlubit luxusním majetkem. Hned poté, co přišel na svět, mu patřilo mnoho královských šperků a od svých rodičů je pořádně rozmazlován. Aby ne, majetek prince Williama a vévodkyně Kate se odhaduje v přepočtu na necelou miliardu korun.

O PRINCI GEORGEOVI ČTĚTE ZDE>>

Malý princ George byl pokřtěn 23. října 2013 v královské kapli paláce St. James´s. Jeho křtiny i jeho další kroky sledoval celý svět. Pokud se nestane nějaké neštěstí, je téměř jisté, že princ George jednou usedne na britský trůn.

 

Články o celebritě

Potupa pro Kate! Meghan dala přednost kámošům z Hollywoodu Potupa pro Kate! Meghan dala přednost kámošům z Hollywoodu Kdyby byly vztahy vévodkyň v pořádku, stala by se kmotrou Meghanina děťátka určitě Kate (36). Bohužel,… číst článek
Princ Charles slaví 70: Na slavnostní fotce ho ale o slávu obral někdo jiný! Princ Charles slaví 70: Na slavnostní fotce ho ale o slávu obral někdo jiný! Při příležitosti narozenin prince Charlese (70) došlo k nafocení dalších oficiálních rodinných portrétů… číst článek
Pippa Middleton měsíc po porodu prozradila jméno syna: Uctila mrtvého švagra! Pippa Middleton měsíc po porodu prozradila jméno syna: Uctila mrtvého švagra! Téměř měsíc trvalo Pippě Middleton (35), sestře vévodkyně z Cambridge a švagrové prince Williama… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Martin Jiránek
Martin Jiránek
zobrazit profil Jiří Mihola
Jiří Mihola
zobrazit profil Tom Cruise
Tom Cruise
zobrazit profil Jakub Štáfek
Jakub Štáfek
zobrazit profil Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
zobrazit profil Jiří Pomeje
Jiří Pomeje
zobrazit profil Bohuslav Svoboda
Bohuslav Svoboda
zobrazit profil Teri Blitzen
Teri Blitzen