princ George

Datum narození: 22.7.2013
Přezdívka: malý princ
Místo narození: Londýn
Profese: princ z Cambridge
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Princ George, prvorozený syn prince Williama a jeho manželky Kate, je třetí v linii následnictví britského královského trůnu.

Princ George Alexander Louis z Cambridge (česky Jiří Alexander Ludvík) se narodil 22. července 2013 v Londýně. Matka Kate ho porodila ve stejné nemocnici, v níž se narodil jeho otec princ William i strýc princ Harry.

PRINC GEORGE KRADL?

Okamžitě po narození se princ George stal třetím žijícím přímým následníkem britského trůnu po svém otci a dědovi Charlesovi, princi z Walesu. Poprvé od úmrtí královny Viktorie v roce 1901 se tak stalo, že jsou naživu vládnoucí monarcha a tři generace přímých následníků trůnu.

Princ George se může chlubit luxusním majetkem. Hned poté, co přišel na svět, mu patřilo mnoho královských šperků a od svých rodičů je pořádně rozmazlován. Aby ne, majetek prince Williama a vévodkyně Kate se odhaduje v přepočtu na necelou miliardu korun.

O PRINCI GEORGEOVI ČTĚTE ZDE>>

Malý princ George byl pokřtěn 23. října 2013 v královské kapli paláce St. James´s. Jeho křtiny i jeho další kroky sledoval celý svět. Pokud se nestane nějaké neštěstí, je téměř jisté, že princ George jednou usedne na britský trůn.

 

Články o celebritě

Tvrdá pravidla: Dítě Harryho s Meghan získá titul, jen když zemře královna Tvrdá pravidla: Dítě Harryho s Meghan získá titul, jen když zemře královna Británie slaví! Vévodkyně Meghan (37) oznámila, že s princem Harrym (34) čekají první společné miminko… číst článek
Harry, Meghan, William, Kate, Alžběta II.: Královská veselka plná problémů! Harry, Meghan, William, Kate, Alžběta II.: Královská veselka plná problémů! Přesně 146 dní po veselce Meghan Markle (37) a prince Harryho (34) na hradě Windsor, si královská… číst článek
Rozjívená princátka rozesmála svatbu Eugenie: George blbnul při obřadu, Charlotte odfoukl vítr Rozjívená princátka rozesmála svatbu Eugenie: George blbnul při obřadu, Charlotte odfoukl vítr O pěknou show se na svatbě princezny Eugenie (28) tradičně postaraly děti prince Williama a vévodkyně… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Sylvie Jonáková
Sylvie Jonáková
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Emma Watson
Emma Watson
zobrazit profil Martin Erat
Martin Erat
zobrazit profil Karel Šidlo
Karel Šidlo
zobrazit profil Markéta Podhůrská
Markéta Podhůrská
zobrazit profil Emil Horváth
Emil Horváth
zobrazit profil Petra Hřebíčková
Petra Hřebíčková