Meghan Markle

Datum narození: 4.8.1981
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Profese: vévodkyně ze Sussexu, herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Meghan Markle se provdala za prince Harryho, mladšího syna prince Charlese a Lady Diany, vnuka britské královny Alžběty II., a stala se z ní vévodkyně ze Sussexu.

Kensingtonský palác v prohlášesní z 8. listopadu 2016 vyzval média, aby respektovala soukromí páru a neobtěžovala rodinu princovy přítelkyně, americké herečky Meghan Markle. S o tři roky starší exotickou kráskou se Jeho královská Výsost princ Harry z Walesu potkal v Torontu, kde mladší syn prince Charlese a v srpnu 1997 tragicky zesnulé princezny Diany propagoval své hry Invictus Games.

MEGAN MARKLE JE NÁPODNĚ PODOBNÁ PIPPĚ

Dvojice byla od té doby v kontaktu: herečka na několika tajných návštěvách u prince v Londýně, kde se potkala s jeho bratrem Williamem a vévodkyní Kate i s Harryho otcem. A to ještě v červnu 2016 média zveřejnila fotografie prince Harryho v objetí s blonďatou kráskou, popovou zpěvačkou Ellie Goulding.

„Není správné, že po několika měsících jejich vztahu byla slečna Markle vystavena takové smršti. Princ ví, že někteří to budou komentovat tím, že to je cena, kterou musí zaplatit a že je to celé součástí hry. S tím ale Harry striktně nesouhlasí. To není hra. Je to její a jeho život,“ stálo v dokumentu z královského paláce z podzimu 2016.

A sešel se rok s rokem a princ Harry v listoapdu 2017 svou vyvolenou požádal o ruku a oznámil datum svatby. Vzali se 19. května 2018 (ONLINE ZE SVATBY NAJDETE ZDE).

O MEGHAN MARKLE ČTĚTE ZDE>>

Otec krásné Meghan Markle, která vyrůstala v Los Angeles, má holandské a irské předky. Po skončení vysoké školy – vystudovala Alumna of Norwestern University – pracovala pro americkou ambasádu v Buenos Aires.

Před kamerou se Meghan Markle poprvé objevila v dramatickém seriálu General Hospital. Pak následovaly další menší role, jak ve filmech, tak v televizi (např. Beze stopy, Kriminálka New York). Rok se atraktivní brunetka objevovala v soutěžní show Deal or No Deal, kterou čeští diváci mohli sledovat pod názvem Ber, nebo neber.

Zlom v kariéře  Meghan Markle nastal roku 2011, kdy dostala nejen roli v krimikomedii Šéfové na zabití, v níž hráli např. Kevin Spacey, Jennifer Aniston či Colin Farrell, ale začala ztvárňovat hlavní ženskou postavu – asistentku Rachel Zane – v „nekonečném“ seriálu Kravaťáci.

Meghan Markle byla vdaná za Trevora Engelsona. Vzali se roku 2011. S filmovým producentem se krasavice rozvedla roku 2013. 

 

Články o celebritě

Meghan Markle to přehnala! NEPŘÍJEMNOU PRAVDU jí připomněla až Alžběta II. Meghan Markle to přehnala! NEPŘÍJEMNOU PRAVDU jí připomněla až Alžběta II. Ne hvězdné, ale přímo královské manýry popadly Meghan Markle už před svatbou! Bývalá herečka si prý… číst článek
Ponížení Kate Middleton! O tom, co udělala Alžběta II. pro Meghan Markle si může nechat jen zdát Ponížení Kate Middleton! O tom, co udělala Alžběta II. pro Meghan Markle si může nechat jen zdát O tom, že Meghan Markle má s královnou Alžbětou II. nadstardní vztahy už si poměrně dlouho šuškají… číst článek
Mazaná Meghan obelstila královskou rodinu?! Porušila zákaz a opět hvězdou sociálních sítí Mazaná Meghan obelstila královskou rodinu?! Porušila zákaz a opět hvězdou sociálních sítí Ještě před svatbou s princem Harrym (34) se musela vévodkyně Meghan (37) vzdát veškerých účtů na… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Daddy Yenkee
Daddy Yenkee
zobrazit profil Igor Orozovič
Igor Orozovič
zobrazit profil Andre Agassi
Andre Agassi
zobrazit profil Anna Polívková
Anna Polívková
zobrazit profil Pavel Skřípal
Pavel Skřípal
zobrazit profil Lukáš Vácha
Lukáš Vácha
zobrazit profil Michal Jordán
Michal Jordán
zobrazit profil Rafael Nadal
Rafael Nadal