Meghan Markle

Datum narození: 4.8.1981
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Profese: vévodkyně ze Sussexu, herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Meghan Markle se provdala za prince Harryho, mladšího syna prince Charlese a Lady Diany, vnuka britské královny Alžběty II., a stala se z ní vévodkyně ze Sussexu.

Kensingtonský palác v prohlášesní z 8. listopadu 2016 vyzval média, aby respektovala soukromí páru a neobtěžovala rodinu princovy přítelkyně, americké herečky Meghan Markle. S o tři roky starší exotickou kráskou se Jeho královská Výsost princ Harry z Walesu potkal v Torontu, kde mladší syn prince Charlese a v srpnu 1997 tragicky zesnulé princezny Diany propagoval své hry Invictus Games.

MEGAN MARKLE JE NÁPODNĚ PODOBNÁ PIPPĚ

Dvojice byla od té doby v kontaktu: herečka na několika tajných návštěvách u prince v Londýně, kde se potkala s jeho bratrem Williamem a vévodkyní Kate i s Harryho otcem. A to ještě v červnu 2016 média zveřejnila fotografie prince Harryho v objetí s blonďatou kráskou, popovou zpěvačkou Ellie Goulding.

„Není správné, že po několika měsících jejich vztahu byla slečna Markle vystavena takové smršti. Princ ví, že někteří to budou komentovat tím, že to je cena, kterou musí zaplatit a že je to celé součástí hry. S tím ale Harry striktně nesouhlasí. To není hra. Je to její a jeho život,“ stálo v dokumentu z královského paláce z podzimu 2016.

A sešel se rok s rokem a princ Harry v listoapdu 2017 svou vyvolenou požádal o ruku a oznámil datum svatby. Vzali se 19. května 2018 (ONLINE ZE SVATBY NAJDETE ZDE).

O MEGHAN MARKLE ČTĚTE ZDE>>

Otec krásné Meghan Markle, která vyrůstala v Los Angeles, má holandské a irské předky. Po skončení vysoké školy – vystudovala Alumna of Norwestern University – pracovala pro americkou ambasádu v Buenos Aires.

Před kamerou se Meghan Markle poprvé objevila v dramatickém seriálu General Hospital. Pak následovaly další menší role, jak ve filmech, tak v televizi (např. Beze stopy, Kriminálka New York). Rok se atraktivní brunetka objevovala v soutěžní show Deal or No Deal, kterou čeští diváci mohli sledovat pod názvem Ber, nebo neber.

Zlom v kariéře  Meghan Markle nastal roku 2011, kdy dostala nejen roli v krimikomedii Šéfové na zabití, v níž hráli např. Kevin Spacey, Jennifer Aniston či Colin Farrell, ale začala ztvárňovat hlavní ženskou postavu – asistentku Rachel Zane – v „nekonečném“ seriálu Kravaťáci.

Meghan Markle byla vdaná za Trevora Engelsona. Vzali se roku 2011. S filmovým producentem se krasavice rozvedla roku 2013. 

 

Články o celebritě

Vévodkyně Meghan ve stopách princezny Diany: Bříško schovala do třpytek! Vévodkyně Meghan ve stopách princezny Diany: Bříško schovala do třpytek! Módní styl Lady Diany je manželce prince Harryho (34) Meghan Markle (37) zřejmě velmi blízký. Dost… číst článek
Vévodkyně Kate se opičila po sokyni Meghan! Které to slušelo víc? Vévodkyně Kate se opičila po sokyni Meghan! Které to slušelo víc? Krásná vévodkyně Kate (37) zavítala na Královskou baletní akademii a v kostýmku fuchsiové barvy jí… číst článek
Těhotná Meghan už má jméno pro dítě! Prozradila, jaké by se jí líbilo pro holčičku Těhotná Meghan už má jméno pro dítě! Prozradila, jaké by se jí líbilo pro holčičku Každá nastávající maminka jistě ví, že vybrat správné jméno pro miminko může být dost náročný úkol.… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil princ William
princ William
zobrazit profil Marta Vančurová
Marta Vančurová
zobrazit profil Marek Vít
Marek Vít
zobrazit profil Petr Buchta
Petr Buchta
zobrazit profil Petra Vajdová
Petra Vajdová
zobrazit profil Zuzana Paroubková
Zuzana Paroubková
zobrazit profil Štěpán Benoni
Štěpán Benoni
zobrazit profil Jáchym Novotný
Jáchym Novotný