Meghan Markle | Celebwiki.cz

Meghan Markle

Datum narození: 4. 8. 1981
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Profese: vévodkyně ze Sussexu, herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Meghan Markle se provdala za prince Harryho, mladšího syna prince Charlese a Lady Diany, vnuka britské královny Alžběty II., a stala se z ní vévodkyně ze Sussexu.

Kensingtonský palác v prohlášesní z 8. listopadu 2016 vyzval média, aby respektovala soukromí páru a neobtěžovala rodinu princovy přítelkyně, americké herečky Meghan Markle. S o tři roky starší exotickou kráskou se Jeho královská Výsost princ Harry z Walesu potkal v Torontu, kde mladší syn prince Charlese a v srpnu 1997 tragicky zesnulé princezny Diany propagoval své hry Invictus Games.

MEGAN MARKLE JE NÁPÁDNĚ PODOBNÁ PIPPĚ

Dvojice byla od té doby v kontaktu: herečka na několika tajných návštěvách u prince v Londýně, kde se potkala s jeho bratrem Williamem a vévodkyní Kate i s Harryho otcem. A to ještě v červnu 2016 média zveřejnila fotografie prince Harryho v objetí s blonďatou kráskou, popovou zpěvačkou Ellie Goulding.

„Není správné, že po několika měsících jejich vztahu byla slečna Markle vystavena takové smršti. Princ ví, že někteří to budou komentovat tím, že to je cena, kterou musí zaplatit a že je to celé součástí hry. S tím ale Harry striktně nesouhlasí. To není hra. Je to její a jeho život,“ stálo v dokumentu z královského paláce z podzimu 2016.

A sešel se rok s rokem a princ Harry v listoapdu 2017 svou vyvolenou požádal o ruku a oznámil datum svatby. Vzali se 19. května 2018 (ONLINE ZE SVATBY NAJDETE ZDE). 6. května 2019 se páru narodil syn. Pojmenovali ho Archie Harrison.

O MEGHAN MARKLE ČTĚTE ZDE>>

Otec krásné Meghan Markle, která vyrůstala v Los Angeles, má holandské a irské předky. Po skončení vysoké školy – vystudovala Alumna of Norwestern University – pracovala pro americkou ambasádu v Buenos Aires.

Před kamerou se Meghan Markle poprvé objevila v dramatickém seriálu General Hospital. Pak následovaly další menší role, jak ve filmech, tak v televizi (např. Beze stopy, Kriminálka New York). Rok se atraktivní brunetka objevovala v soutěžní show Deal or No Deal, kterou čeští diváci mohli sledovat pod názvem Ber, nebo neber.

Zlom v kariéře  Meghan Markle nastal roku 2011, kdy dostala nejen roli v krimikomedii Šéfové na zabití, v níž hráli např. Kevin Spacey, Jennifer Aniston či Colin Farrell, ale začala ztvárňovat hlavní ženskou postavu – asistentku Rachel Zane – v „nekonečném“ seriálu Kravaťáci.

Meghan Markle byla vdaná za Trevora Engelsona. Vzali se roku 2011. S filmovým producentem se krasavice rozvedla roku 2013. 

 

Články o celebritě

Meghan slaví 39. narozeniny: Kdo z královské rodiny jí možná schválně nepopřál?! Meghan slaví 39. narozeniny: Kdo z královské rodiny jí možná schválně nepopřál?! Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markleová v úterý oslavila své 39. narozeniny. Protože jsou s princem Ha... číst článek
Rafinovaná léčka Meghan: Důmyslné zahlazení stop před královnou? Rafinovaná léčka Meghan: Důmyslné zahlazení stop před královnou? Vévodkyně ze Sussexu, která dnes slaví 39. narozeniny, jednala ve chvíli, kdy si k sobě přivábila pr... číst článek
Z toho až mrazí! Nové a drsné detaily o válce Kate a Meghan Z toho až mrazí! Nové a drsné detaily o válce Kate a Meghan Kniha Finding Freedom, v překladu Hledání svobody, vyzradila další detaily o nevraživosti mezi Megha... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Bohumil Kulínský
Bohumil Kulínský
zobrazit profil Lea Šteflíčková
Lea Šteflíčková
zobrazit profil Věra Kovářová
Věra Kovářová
zobrazit profil Natalia Portman
Natalia Portman
zobrazit profil Oldřich Vlach
Oldřich Vlach
zobrazit profil Herbert Slavík
Herbert Slavík
zobrazit profil Tomáš Necid
Tomáš Necid
zobrazit profil Petra Nováková
Petra Nováková