Meghan Markle | Celebwiki.cz

Meghan Markle

Datum narození: 4.8.1981
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Profese: vévodkyně ze Sussexu, herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Meghan Markle se provdala za prince Harryho, mladšího syna prince Charlese a Lady Diany, vnuka britské královny Alžběty II., a stala se z ní vévodkyně ze Sussexu.

Kensingtonský palác v prohlášesní z 8. listopadu 2016 vyzval média, aby respektovala soukromí páru a neobtěžovala rodinu princovy přítelkyně, americké herečky Meghan Markle. S o tři roky starší exotickou kráskou se Jeho královská Výsost princ Harry z Walesu potkal v Torontu, kde mladší syn prince Charlese a v srpnu 1997 tragicky zesnulé princezny Diany propagoval své hry Invictus Games.

MEGAN MARKLE JE NÁPÁDNĚ PODOBNÁ PIPPĚ

Dvojice byla od té doby v kontaktu: herečka na několika tajných návštěvách u prince v Londýně, kde se potkala s jeho bratrem Williamem a vévodkyní Kate i s Harryho otcem. A to ještě v červnu 2016 média zveřejnila fotografie prince Harryho v objetí s blonďatou kráskou, popovou zpěvačkou Ellie Goulding.

„Není správné, že po několika měsících jejich vztahu byla slečna Markle vystavena takové smršti. Princ ví, že někteří to budou komentovat tím, že to je cena, kterou musí zaplatit a že je to celé součástí hry. S tím ale Harry striktně nesouhlasí. To není hra. Je to její a jeho život,“ stálo v dokumentu z královského paláce z podzimu 2016.

A sešel se rok s rokem a princ Harry v listoapdu 2017 svou vyvolenou požádal o ruku a oznámil datum svatby. Vzali se 19. května 2018 (ONLINE ZE SVATBY NAJDETE ZDE). 6. května 2019 se páru narodil syn. Pojmenovali ho Archie Harrison.

O MEGHAN MARKLE ČTĚTE ZDE>>

Otec krásné Meghan Markle, která vyrůstala v Los Angeles, má holandské a irské předky. Po skončení vysoké školy – vystudovala Alumna of Norwestern University – pracovala pro americkou ambasádu v Buenos Aires.

Před kamerou se Meghan Markle poprvé objevila v dramatickém seriálu General Hospital. Pak následovaly další menší role, jak ve filmech, tak v televizi (např. Beze stopy, Kriminálka New York). Rok se atraktivní brunetka objevovala v soutěžní show Deal or No Deal, kterou čeští diváci mohli sledovat pod názvem Ber, nebo neber.

Zlom v kariéře  Meghan Markle nastal roku 2011, kdy dostala nejen roli v krimikomedii Šéfové na zabití, v níž hráli např. Kevin Spacey, Jennifer Aniston či Colin Farrell, ale začala ztvárňovat hlavní ženskou postavu – asistentku Rachel Zane – v „nekonečném“ seriálu Kravaťáci.

Meghan Markle byla vdaná za Trevora Engelsona. Vzali se roku 2011. S filmovým producentem se krasavice rozvedla roku 2013. 

 

Články o celebritě

Harry a Megxit: Ostrá slova po návratu titulů a peněz! Udělají z rodiny obchoďák s korunkou? Harry a Megxit: Ostrá slova po návratu titulů a peněz! Udělají z rodiny obchoďák s korunkou? Sotva královna Alžběta (93) definitivně rozhodla o tom, jak to teď bude s jejím vnukem Harrym (35)… číst článek
Rozhazovačná vévodkyně Meghan: Dala 28 milionů za parádu! Svetr má přitom ze seriálu Rozhazovačná vévodkyně Meghan: Dala 28 milionů za parádu! Svetr má přitom ze seriálu Ač vévodkyně Meghan (38) pochází ze slunné Kalifornie, umí chodit i v kanadských mrazech – však sedm… číst článek
Meghan a Harry pořádně zchudnou: Musí vrátit 70 milionů! Meghan a Harry pořádně zchudnou: Musí vrátit 70 milionů! Princ Harry a jeho manželka Meghan už nebudou mít tituly královská výsost. Zároveň nebudou placeni… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil LeBron James
LeBron James
zobrazit profil Vincent Navrátil
Vincent Navrátil
zobrazit profil Olga Scheinpflugová
Olga Scheinpflugová
zobrazit profil Václav Láska
Václav Láska
zobrazit profil Kateřina Vojáčková
Kateřina Vojáčková
zobrazit profil Jan Rutta
Jan Rutta
zobrazit profil Roman Váňa
Roman Váňa
zobrazit profil Denisa Nesvačilová
Denisa Nesvačilová