Meghan Markle | Celebwiki.cz

Meghan Markle

Datum narození: 4.8.1981
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Profese: vévodkyně ze Sussexu, herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Meghan Markle se provdala za prince Harryho, mladšího syna prince Charlese a Lady Diany, vnuka britské královny Alžběty II., a stala se z ní vévodkyně ze Sussexu.

Kensingtonský palác v prohlášesní z 8. listopadu 2016 vyzval média, aby respektovala soukromí páru a neobtěžovala rodinu princovy přítelkyně, americké herečky Meghan Markle. S o tři roky starší exotickou kráskou se Jeho královská Výsost princ Harry z Walesu potkal v Torontu, kde mladší syn prince Charlese a v srpnu 1997 tragicky zesnulé princezny Diany propagoval své hry Invictus Games.

MEGAN MARKLE JE NÁPÁDNĚ PODOBNÁ PIPPĚ

Dvojice byla od té doby v kontaktu: herečka na několika tajných návštěvách u prince v Londýně, kde se potkala s jeho bratrem Williamem a vévodkyní Kate i s Harryho otcem. A to ještě v červnu 2016 média zveřejnila fotografie prince Harryho v objetí s blonďatou kráskou, popovou zpěvačkou Ellie Goulding.

„Není správné, že po několika měsících jejich vztahu byla slečna Markle vystavena takové smršti. Princ ví, že někteří to budou komentovat tím, že to je cena, kterou musí zaplatit a že je to celé součástí hry. S tím ale Harry striktně nesouhlasí. To není hra. Je to její a jeho život,“ stálo v dokumentu z královského paláce z podzimu 2016.

A sešel se rok s rokem a princ Harry v listoapdu 2017 svou vyvolenou požádal o ruku a oznámil datum svatby. Vzali se 19. května 2018 (ONLINE ZE SVATBY NAJDETE ZDE). 6. května 2019 se páru narodil syn. Pojmenovali ho Archie Harrison.

O MEGHAN MARKLE ČTĚTE ZDE>>

Otec krásné Meghan Markle, která vyrůstala v Los Angeles, má holandské a irské předky. Po skončení vysoké školy – vystudovala Alumna of Norwestern University – pracovala pro americkou ambasádu v Buenos Aires.

Před kamerou se Meghan Markle poprvé objevila v dramatickém seriálu General Hospital. Pak následovaly další menší role, jak ve filmech, tak v televizi (např. Beze stopy, Kriminálka New York). Rok se atraktivní brunetka objevovala v soutěžní show Deal or No Deal, kterou čeští diváci mohli sledovat pod názvem Ber, nebo neber.

Zlom v kariéře  Meghan Markle nastal roku 2011, kdy dostala nejen roli v krimikomedii Šéfové na zabití, v níž hráli např. Kevin Spacey, Jennifer Aniston či Colin Farrell, ale začala ztvárňovat hlavní ženskou postavu – asistentku Rachel Zane – v „nekonečném“ seriálu Kravaťáci.

Meghan Markle byla vdaná za Trevora Engelsona. Vzali se roku 2011. S filmovým producentem se krasavice rozvedla roku 2013. 

 

Články o celebritě

Harry a Meghan odhalili detaily o Archiem! Co ukrývá v puse Harry a Meghan odhalili detaily o Archiem! Co ukrývá v puse Hrdý otec princ Harry (35) a jeho šťastná manželka Meghan Markleová (38) se na akci v komunitě Broom… číst článek
Fanoušci mají jasno: Meghan, přiznej konečně barvu Fanoušci mají jasno: Meghan, přiznej konečně barvu Na veřejnosti se objevila v modrém kabátku, pohladila si bříško a rozpoutala divoké diskuze o tom,… číst článek
Problémy s nemocnou Camillou! Zachrání situaci Meghan s Harrym?! Problémy s nemocnou Camillou! Zachrání situaci Meghan s Harrym?! Vévodkyně z Cornwallu Camilla (72) ruší na příkaz lékaře pamětní návštěvu Westminsterského opatství.… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Ondřej Havelka
Ondřej Havelka
zobrazit profil Dagmar Havlová-Veškrnová
Dagmar Havlová-Veškrnová
zobrazit profil Lubomír Smékal
Lubomír Smékal
zobrazit profil Halina Pawlovská
Halina Pawlovská
zobrazit profil Vlastimil Brodský
Vlastimil Brodský
zobrazit profil Alice Jandová
Alice Jandová
zobrazit profil Gabriela Marcinková Mihalčínová
Gabriela Marcinková Mihalčínová
zobrazit profil Alena Dernerová
Alena Dernerová