Meghan Markle | Celebwiki.cz

Meghan Markle

Datum narození: 4.8.1981
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Profese: vévodkyně ze Sussexu, herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Meghan Markle se provdala za prince Harryho, mladšího syna prince Charlese a Lady Diany, vnuka britské královny Alžběty II., a stala se z ní vévodkyně ze Sussexu.

Kensingtonský palác v prohlášesní z 8. listopadu 2016 vyzval média, aby respektovala soukromí páru a neobtěžovala rodinu princovy přítelkyně, americké herečky Meghan Markle. S o tři roky starší exotickou kráskou se Jeho královská Výsost princ Harry z Walesu potkal v Torontu, kde mladší syn prince Charlese a v srpnu 1997 tragicky zesnulé princezny Diany propagoval své hry Invictus Games.

MEGAN MARKLE JE NÁPÁDNĚ PODOBNÁ PIPPĚ

Dvojice byla od té doby v kontaktu: herečka na několika tajných návštěvách u prince v Londýně, kde se potkala s jeho bratrem Williamem a vévodkyní Kate i s Harryho otcem. A to ještě v červnu 2016 média zveřejnila fotografie prince Harryho v objetí s blonďatou kráskou, popovou zpěvačkou Ellie Goulding.

„Není správné, že po několika měsících jejich vztahu byla slečna Markle vystavena takové smršti. Princ ví, že někteří to budou komentovat tím, že to je cena, kterou musí zaplatit a že je to celé součástí hry. S tím ale Harry striktně nesouhlasí. To není hra. Je to její a jeho život,“ stálo v dokumentu z královského paláce z podzimu 2016.

A sešel se rok s rokem a princ Harry v listoapdu 2017 svou vyvolenou požádal o ruku a oznámil datum svatby. Vzali se 19. května 2018 (ONLINE ZE SVATBY NAJDETE ZDE). 6. května 2019 se páru narodil syn. Pojmenovali ho Archie Harrison.

O MEGHAN MARKLE ČTĚTE ZDE>>

Otec krásné Meghan Markle, která vyrůstala v Los Angeles, má holandské a irské předky. Po skončení vysoké školy – vystudovala Alumna of Norwestern University – pracovala pro americkou ambasádu v Buenos Aires.

Před kamerou se Meghan Markle poprvé objevila v dramatickém seriálu General Hospital. Pak následovaly další menší role, jak ve filmech, tak v televizi (např. Beze stopy, Kriminálka New York). Rok se atraktivní brunetka objevovala v soutěžní show Deal or No Deal, kterou čeští diváci mohli sledovat pod názvem Ber, nebo neber.

Zlom v kariéře  Meghan Markle nastal roku 2011, kdy dostala nejen roli v krimikomedii Šéfové na zabití, v níž hráli např. Kevin Spacey, Jennifer Aniston či Colin Farrell, ale začala ztvárňovat hlavní ženskou postavu – asistentku Rachel Zane – v „nekonečném“ seriálu Kravaťáci.

Meghan Markle byla vdaná za Trevora Engelsona. Vzali se roku 2011. S filmovým producentem se krasavice rozvedla roku 2013. 

 

Články o celebritě

Drsná slova odborníka o rozmazlené Meghan: Hrubý útok na královnu?! Drsná slova odborníka o rozmazlené Meghan: Hrubý útok na královnu?! Situace okolo megxitu se neuklidňuje, naopak. Dalo by se dokonce říct, že se stupňuje a vyostřuje.… číst článek
Princ Harry se zřekl titulu! Jak si říká po drsném nařízení královny? Princ Harry se zřekl titulu! Jak si říká po drsném nařízení královny? Už není žádný vévoda ze Sussexu? Zdá se, že megxit ještě není u konce a má stále větší důsledky.… číst článek
Harry a Meghan na dně? Sotva! Dům za 160 milionů vedle Mela Gibsona! Harry a Meghan na dně? Sotva! Dům za 160 milionů vedle Mela Gibsona! Takový pranýř si nejspíš princ Harry (35) a jeho krásná Meghan (38) nepředstavovali. Zanechání královských… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Radoslav Skála
Radoslav Skála
zobrazit profil Jaroslav Plesl
Jaroslav Plesl
zobrazit profil Viktor Krutina
Viktor Krutina
zobrazit profil James McAvoy
James McAvoy
zobrazit profil Felicitas Rombold
Felicitas Rombold
zobrazit profil Roman Hajabáč
Roman Hajabáč
zobrazit profil Rut Horáčková
Rut Horáčková
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková