princezna Charlotte Elizabeth Diana | Celebwiki.cz

princezna Charlotte Elizabeth Diana

Datum narození: 2. 5. 2015
Místo narození: Londýn
Profese: princezna z Cambridge
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Princezna z Cambridge Charlotte Elizabeth Diana je právoplatnou anglickou princeznou a zároveň čtvrtou následnicí britského trůnu.

Na narození legitimní britské princezny čekal anglický dvůr celých 65 let. Již několik týdnů před jejím příchodem na svět se všichni dohadovali, jak se bude jmenovat. Nakonec vyhrálo spojení tří jmen, díky čemuž byla většina rýpavých hlasů umlčena.

PRINCEZNA CHARLOTTE - CO NA  NI PRÁSKNUL OTEC? 

Jméno Charlotte má v britských dějinách své místo, i přesto jsou pro nás zajímavější její dvě další přízviska. Druhé jméno - Elisabeth - patří jak nynější královně Alžbětě II., tak se vyskytuje v celém jméně Pippy, sestry vévodkyně Kate. Na tragicky zesnulou princeznu Dianu, babičku Charlotty, se také neopomenulo. Její jméno září na konci princeznina jména.

Velká událost, kterou sledoval celý svět, se přihodila 2. května 2015 v 8.34 hodin dopoledne. V odpoledních hodinách se rozezněly dělové salvy na počest novorozené princezny Charlotty. Celá Británie vítala malou princezničku, dceru prince Williama a jeho manželky Kate Middleton, všemožnými blahopřáními. Londýn na počest čtvrté následnice trůnu rozvěsil růžové praporky a i samotný Tower Bridge se díky světlům proměnil v růžový skvost.

Jediný, kdo nebyl u vítání své příbuzné - neteře, byl bratr prince Williama, tedy princ Harry. Ten alespoň poblahopřál na dálku, a to z australské armády.

O PRINCEZNĚ CHARLOTTĚ ČTETE ZDE>>

Média se po narození princezny Charlotty nejvíce dohadovala nad její budoucí podobou a financemi. Mnozí astrologové již předpověděli princezničce skvělý osud a zářnou budoucnost. Aby také ne, vždyť stejně jako její bratr princ George vlastní velký majetek a díky sledovanosti jejího narození vydělala a ještě vydělá Británii velké peníze.

 

Články o celebritě

Meghan slaví 39. narozeniny: Kdo z královské rodiny jí možná schválně nepopřál?! Meghan slaví 39. narozeniny: Kdo z královské rodiny jí možná schválně nepopřál?! Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markleová v úterý oslavila své 39. narozeniny. Protože jsou s princem Ha... číst článek
Meghan Markle slaví 39. narozeniny! Tohle jste o ní možná netušili Meghan Markle slaví 39. narozeniny! Tohle jste o ní možná netušili Přestože už Harry ani Meghan nejsou členové královské rodiny, stále je kolem nich rušno. Momentálně ... číst článek
Princ George slaví 7. narozeniny. Kate mu vyfotila roztomilou mezírku mezi zuby! Co to obyčejné triko? Princ George slaví 7. narozeniny. Kate mu vyfotila roztomilou mezírku mezi zuby! Co to obyčejné triko? Roste jako z vody! Britský princ George slaví 22. července své už sedmé narozeniny. Maminka a vévodk... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Vít Kaňkovský
Vít Kaňkovský
zobrazit profil Igor Sládek podnikatel
Igor Sládek podnikatel
zobrazit profil Martin Tesařík
Martin Tesařík
zobrazit profil Jaroslav Štěrba
Jaroslav Štěrba
zobrazit profil Adela Vinczeová
Adela Vinczeová
zobrazit profil Matěj Cichra
Matěj Cichra