princezna Charlotte Elizabeth Diana | Celebwiki.cz

princezna Charlotte Elizabeth Diana

Datum narození: 2. 5. 2015
Místo narození: Londýn
Profese: princezna z Cambridge
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Princezna z Cambridge Charlotte Elizabeth Diana je právoplatnou anglickou princeznou a zároveň čtvrtou následnicí britského trůnu.

Na narození legitimní britské princezny čekal anglický dvůr celých 65 let. Již několik týdnů před jejím příchodem na svět se všichni dohadovali, jak se bude jmenovat. Nakonec vyhrálo spojení tří jmen, díky čemuž byla většina rýpavých hlasů umlčena.

PRINCEZNA CHARLOTTE - CO NA  NI PRÁSKNUL OTEC? 

Jméno Charlotte má v britských dějinách své místo, i přesto jsou pro nás zajímavější její dvě další přízviska. Druhé jméno - Elisabeth - patří jak nynější královně Alžbětě II., tak se vyskytuje v celém jméně Pippy, sestry vévodkyně Kate. Na tragicky zesnulou princeznu Dianu, babičku Charlotty, se také neopomenulo. Její jméno září na konci princeznina jména.

Velká událost, kterou sledoval celý svět, se přihodila 2. května 2015 v 8.34 hodin dopoledne. V odpoledních hodinách se rozezněly dělové salvy na počest novorozené princezny Charlotty. Celá Británie vítala malou princezničku, dceru prince Williama a jeho manželky Kate Middleton, všemožnými blahopřáními. Londýn na počest čtvrté následnice trůnu rozvěsil růžové praporky a i samotný Tower Bridge se díky světlům proměnil v růžový skvost.

Jediný, kdo nebyl u vítání své příbuzné - neteře, byl bratr prince Williama, tedy princ Harry. Ten alespoň poblahopřál na dálku, a to z australské armády.

O PRINCEZNĚ CHARLOTTĚ ČTETE ZDE>>

Média se po narození princezny Charlotty nejvíce dohadovala nad její budoucí podobou a financemi. Mnozí astrologové již předpověděli princezničce skvělý osud a zářnou budoucnost. Aby také ne, vždyť stejně jako její bratr princ George vlastní velký majetek a díky sledovanosti jejího narození vydělala a ještě vydělá Británii velké peníze.

 

Články o celebritě

William spojil svoje narozeniny se Dnem otců: Kate fotila, princ dováděl s dětmi! William spojil svoje narozeniny se Dnem otců: Kate fotila, princ dováděl s dětmi! Žádná velká oslava, jaká by se od následníka britského trůnu očekávala, kvůli koronavirové pandemii ... číst článek
 Máma Diana (†36) by byla pyšná! William s rodinou Britům vyrazili dech Máma Diana (†36) by byla pyšná! William s rodinou Britům vyrazili dech Pokud jde o koronavirovou nákazu, Británie s ní svádí poměrně nerovný boj. Pomáhají všichni, kterým ... číst článek
Babička Diana (†36) by byla pyšná: Nádherné gesto Williamových dětí! Babička Diana (†36) by byla pyšná: Nádherné gesto Williamových dětí! Velká Británie svádí nerovný boj s koronavirovou pandemií a do dobrovolnické činnosti se zapojili i ... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Jaroslav Kudrna
Jaroslav Kudrna
zobrazit profil Sejroška (Lucie Schejbalová)
Sejroška (Lucie Schejbalová)
zobrazit profil Monica Lewinská
Monica Lewinská
zobrazit profil Jindřich Florián
Jindřich Florián
zobrazit profil Juraj Lelkes
Juraj Lelkes
zobrazit profil Jasmina Alagič
Jasmina Alagič
zobrazit profil Karel Mrkvička
Karel Mrkvička