princezna Charlotte Elizabeth Diana

Datum narození: 2.5.2015
Místo narození: Londýn
Profese: princezna z Cambridge
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Princezna z Cambridge Charlotte Elizabeth Diana je právoplatnou anglickou princeznou a zároveň čtvrtou následnicí britského trůnu.

Na narození legitimní britské princezny čekal anglický dvůr celých 65 let. Již několik týdnů před jejím příchodem na svět se všichni dohadovali, jak se bude jmenovat. Nakonec vyhrálo spojení tří jmen, díky čemuž byla většina rýpavých hlasů umlčena.

PRINCEZNA CHARLOTTE - CO NA  NI PRÁSKNUL OTEC? 

Jméno Charlotte má v britských dějinách své místo, i přesto jsou pro nás zajímavější její dvě další přízviska. Druhé jméno - Elisabeth - patří jak nynější královně Alžbětě II., tak se vyskytuje v celém jméně Pippy, sestry vévodkyně Kate. Na tragicky zesnulou princeznu Dianu, babičku Charlotty, se také neopomenulo. Její jméno září na konci princeznina jména.

Velká událost, kterou sledoval celý svět, se přihodila 2. května 2015 v 8.34 hodin dopoledne. V odpoledních hodinách se rozezněly dělové salvy na počest novorozené princezny Charlotty. Celá Británie vítala malou princezničku, dceru prince Williama a jeho manželky Kate Middleton, všemožnými blahopřáními. Londýn na počest čtvrté následnice trůnu rozvěsil růžové praporky a i samotný Tower Bridge se díky světlům proměnil v růžový skvost.

Jediný, kdo nebyl u vítání své příbuzné - neteře, byl bratr prince Williama, tedy princ Harry. Ten alespoň poblahopřál na dálku, a to z australské armády.

O PRINCEZNĚ CHARLOTTĚ ČTETE ZDE>>

Média se po narození princezny Charlotty nejvíce dohadovala nad její budoucí podobou a financemi. Mnozí astrologové již předpověděli princezničce skvělý osud a zářnou budoucnost. Aby také ne, vždyť stejně jako její bratr princ George vlastní velký majetek a díky sledovanosti jejího narození vydělala a ještě vydělá Británii velké peníze.

 

Články o celebritě

Anglie na nohou! Může za to vévodkyně Kate Anglie na nohou! Může za to vévodkyně Kate V Británii vypuklo totální šílenství. Na svědomí ho ale tentokrát nemá marnotratná Meghan (37), nýbrž… číst článek
Británie šílí: Vévodkyně Kate počtvrté těhotná?! Oznámí to už brzy, tvrdí sázkaři Británie šílí: Vévodkyně Kate počtvrté těhotná?! Oznámí to už brzy, tvrdí sázkaři Velká Británie odpočítává dny do porodu prvního potomka vévodkyně Meghan (37). Podle britských sázkařů… číst článek
Kate Middleton slaví 37! Mrkejte na nejzajímavější snímky z jejího života Kate Middleton slaví 37! Mrkejte na nejzajímavější snímky z jejího života Vévodkyně Kate Middleton dnes slaví 37. narozeniny. Na manželce prince Williama ale nejsou přibývající… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Josef Dvořák
Josef Dvořák
zobrazit profil Roberto Esquivel Cabrera
Roberto Esquivel Cabrera
zobrazit profil Jaroslav  Větrovský
Jaroslav Větrovský
zobrazit profil Jiří Káš
Jiří Káš
zobrazit profil Luboš Hilgert ml.
Luboš Hilgert ml.
zobrazit profil Mila Kunis
Mila Kunis
zobrazit profil Kateřina Šafránková
Kateřina Šafránková
zobrazit profil Martin Salavec
Martin Salavec