Natálie Grossová

Datum narození: 28.9.2002
Místo narození: Praha
Profese: herečka a zpěvačka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Dcera již zesnulého expremiéra a někdejšího ministra vnitra Stanislava Grosse Natálie se po hlavě vrhla do kariéry zpěvačky. Probojovala se do několika muzikálů. A také do seriálu TV Prima Přístav, kde sice nezpívá, ale zato stepuje.

Natálie Grossová se v muzikálové branži uvedla malou Cosette v Bídnících a pokračovala hned v několika muzikálech na Brodway v Praze. Jejím snem je hrát na skutečné Brodwayi a také v Londýně. Herecké začátky dětské umělkyně byly u české řeky Sázavy v seriálu TV Prima Přístav, kde dostala roli rozmazlené městské holky Lindy, jejímiž seriálovými rodiči jsou Lucie Zedníčková a Bohumil Klepl.

NATÁLIE GROSSOVÁ - JAKO ROZMAZLENÁ JONÁŠOVÁ

Kromě Divadla Broadway se talentovaná Natálie Grossová předvedla v divadle Semafor a v Opeře Národního divadla (Příběhy lišky Bystroušky, Mýdlový princ). „Když jsem byla ve školce, pořád jsem tam zpívala a strašně mě to bavilo. Oni přišli za mamkou, že by mě mohli dát na nějaké zpívání, vyzkoušet to,“ řekla médiím Natálie Grossová, která v šesti letech začala chodit do Kühnova pěveckého sboru.

Z vystoupení na jevišti má spíš radost, než strach či trému. Před kamerou to na ní občas padne, ale posléze to přejde. Na jevišti se cítí super. Natálie Grossová má spoustu energie. Musí plnit nejen své školní povinnosti, ale také trénovat tanec a zpěv. A samozřejmě step, v němž je několinásobnou mistryní ČR.

Každá role chce své a někdy je to dřina, a to nezapomeňme na to, že trpí astmatem. Její zdravotní problémy se pokusil řešit i její tatínek, expremiér Stanislav Gross, když pořídil bydlení na Floridě - tamější vysoká vlhkost je na choroby dýchacího systému ideální.

Natálie Grossová je přesvědčena o tom, že jí je přisouzena umělecká dráha. Jak v médiích řekla, možná by mohla v dospělosti vystupovat jako Natália Nelly.

Její matkou je česká podnikatelka Šárka Grossová. Sestra Natálie, o pár let starší Denisa Grossová, se též zabývá zpěvem a stepem. Grossovy holky jsou skvělými stepařkami.

STANISLAV GROSS – TO JE ZNAČKA

 

Články o celebritě

Fantom opery Matuš (44) sbalil patnáctiletou. Krásná holčička, rozplývá se Fantom opery Matuš (44) sbalil patnáctiletou. Krásná holčička, rozplývá se Bohuš Matuš (44), známý například z muzikálů Ples upírů či Fantom opery, je opět šťastně zamilovaný.… číst článek
Iveta Bartošová (†48) žije! Iveta Bartošová (†48) žije! Nejen Heidi Janků (55) a její zesnulý manžel Ivo Pavlík (†84) mají své mečíky. Stejné pocty se posmrtně… číst článek
Soukromá oslava muzikálové hvězdy se zvrtla: Brutálně rozřezané nohy! Soukromá oslava muzikálové hvězdy se zvrtla: Brutálně rozřezané nohy! Muzikálová herečka a zpěvačka Eliška Ochmanová (27) nemá zrovna pohodové léto. Na dovolené se jí… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Karel Gott
Karel Gott
zobrazit profil Markéta Foukalová Tošovská
Markéta Foukalová Tošovská
zobrazit profil Athina Langoska
Athina Langoska
zobrazit profil Láďa Kerndl
Láďa Kerndl
zobrazit profil Aleš  Brichta
Aleš Brichta
zobrazit profil Václav Jelínek
Václav Jelínek
zobrazit profil Marie Pojkarová
Marie Pojkarová
zobrazit profil Anna K.
Anna K.