Šárka Vaculíková

Datum narození: 25.4.1987
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Herečka Šárka Vaculíková, neteř Lukáše Vaculíka, se stala hvězdou nekonečného nováckého seriálu Ulice. Hrála jak ve filmech, tak i v dalších seriálech.

Před televizní kamerou Šárka Vaculíková debutovala v pohádkovém příběhu Zakletá třináctka (2004), kde si zahrála hned jednu z hlavních rolí po boku hereckých star Hany Maciuchové a Gabriely Vránové. Nabídku do úspěšného seriálu TV Nova Ulice (2005) dostala ještě jako studentka pražské konzervatoře. Na televizní obrazovce se zabydlela. Objevila se třeba v seriálech Letiště, Cirkus Bukowsky, Případy 1. oddělení (epizoda Totožnost) či Život je ples. V této komediální sérií účinkovali: Radoslav Brzobohatý, Adam Mišík, Lenka Vlasáková, Iva Janžurová, Daniela Kolářová, Vilma Cibulková, Igor Bareš, Květa Fialová, Ladislav Trojan, Miroslav Etzler, Jiří Krampol, Josef Carda a další. Jednu z hlavních postav si Šárka Vaculíková zahrála v třináctidílném seriálu První krok.

ŠÁRKA VACULÍKOVÁ KLOFLA POLÍVKU

Atraktivní Šárku Vaculíkovou si možná vybavíte z ohnivé scény v celovečerním snímku Rafťáci (2006), kde při pokusu o sex s Jiřím Mádlem nešťastnou shodou okolnosti málem uhořela. Hrála ve snímcích Tady hlídám já, David, Zloději zelených koní a v pohádce Řachanda (2016). Zde se předvedl i její partner Vladimír Polívka. Ve filmu hráli: Denisa Pfauserová, Bolek Polívka, Josef Rarach, Vilma Cibulková, Oldřich Kaiser, Jaromír Nosek,  Jan Hrušínský, Martin Pechlát, David Novotný, Petr Čtvrtníček, Věra Kubánková, Ester Kočičková a další. 

Vidět jste talentovanou Šárku Vaculíkovou mohli i na divadelních prknech, a to např. ve Švandově divadle, na Letních shakespearovských slavnostech v představení Veselé paničky windsorské či v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích.

O ŠÁRCE VACULÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Divadlo se stalo místem, kde se Šárka Vaculíková seznámila s Vladimírem Polívkou, a to v inscenaci Ďáblice, v níž oba ztvárňovali hlavní postavy. Kdo je její partner dlouho tajila; s pravdou ven šla až „pod nátlakem“ médií v létě 2015, kdy už se synem slavných rodičů – Bolka Polívky a Chantal Poullain - chodila zhruba dva roky. V roce 2017 začala chodit s o osm let mladším kolegou Markem Lamborou.

 

Články o celebritě

Smrt v Ulici zasáhne Peškovy! Prosáklo, kdo a jak zemře Smrt v Ulici zasáhne Peškovy! Prosáklo, kdo a jak zemře Spekulacím o tom, kdo příští týden zemře v Ulici, je konec. Velké tajemství prozradil herec Václav… číst článek
V Ulici zemře jedna z klíčových postav: Smrt u Peškových! V Ulici zemře jedna z klíčových postav: Smrt u Peškových! Úmrtí v nekonečném seriálu Ulice bude pro diváky šok. Televize Nova tají, kdo zemře, ale už unikla… číst článek
Tragédie v seriálu ULICE: SMRT klíčové postavy Tragédie v seriálu ULICE: SMRT klíčové postavy Úmrtí v nekonečném seriálu Ulice přijde jako blesk z čistého nebe. A pro diváky to bude šok. Televize… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Robert De Niro
Robert De Niro
zobrazit profil Hugh Grant
Hugh Grant
zobrazit profil Shia LaBeouf
Shia LaBeouf
zobrazit profil Zdenka Procházková
Zdenka Procházková
zobrazit profil Filip Tůma
Filip Tůma
zobrazit profil Dominick Benedikt
Dominick Benedikt
zobrazit profil Neil Patric Harris
Neil Patric Harris
zobrazit profil Daisy Ridley
Daisy Ridley