Anna Kadeřávková

Datum narození: 24.7.1997
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Anna Kadeřávková na sebe upozornila zejména rolí Roziny v nekonečném nováckém seriálu Ulice a ústřední postavou ve filmu Andílek na nervy.

Ve svých devatenácti letech se herečka Anna Kadeřávková rozhodla pro velkou změnu – opustit roli Roziny Maléřové v seriálu Ulice, která ji přinesla popularitu mezi televizními diváky, a odcestovat do Ameriky.

„Rozhodla jsem se udělat velkej krok kupředu a po tolika letech snění o tom, podívat se do Los Angeles, to fakt uskutečnit,“ napsala Anna Kadeřávková 10. ledna 2017 na sociální síť. „Mám takovej strach, že si to snad ani neumíte představit! Ale zároveň jsem tak moc zvědavá na to všechno, co mě čeká,“ dodala. Od pobytu v USA si slibuje vylepšení angličtiny a především hodlá studovat herectví.

ANNA KADEŘÁVKOVÁ - POLONAHÁ PŘI HŘE NA BATMANA

Kromě Ulice z produkce Televize Nova se Anna Kadeřávková mihla v seriálu Škoda lásky. Objevila se v romantické komedii Jiřího Vejdělka Něžné vlny (2013), který do ústředních postav svého snímku obsadil Táňu Pauhofovou, Hynka Čermáka, Roberta Cejnara a Lucii Šteflovou. Jednu z hlavních rolí po boku Pavla Řezníčka a Adama Mišíka ztvárnila v rodinném filmu Andílek na nervy (2015), kde si zahrála městskou teenagerku absolutně závislou na módě a sociálních sítích, která je nucena se přestěhovat na vesnici.

Anna Kadeřávková si před televizní kamerou zahrála také v psychologickém dramatu Zdeňka Zelenky Každý milion dobrý (2016) s Jiřinou Bohdalovou a Ondřejem Vetchým v hlavních rolích.

V Ulici si Anna Kareřávková našla také přítele, a to kolegu Johana Mádra.

O ANNĚ KADEŘÁVKOVÉ ČTĚTE ZDE

 

Další Herci

zobrazit profil Filip Trojovský
Filip Trojovský
zobrazit profil Klára Jerneková
Klára Jerneková
zobrazit profil Vuk Čelebić
Vuk Čelebić
zobrazit profil Daniela Choděrová
Daniela Choděrová
zobrazit profil Jiří Pomeje
Jiří Pomeje
zobrazit profil Barbora Jánová
Barbora Jánová
zobrazit profil Martin Zounar
Martin Zounar
zobrazit profil Martin Preiss
Martin Preiss