Anna Kadeřávková

Datum narození: 24.7.1997
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Anna Kadeřávková na sebe upozornila zejména rolí Roziny v nekonečném nováckém seriálu Ulice a ústřední postavou ve filmu Andílek na nervy.

Ve svých devatenácti letech se herečka Anna Kadeřávková rozhodla pro velkou změnu – opustit roli Roziny Maléřové v seriálu Ulice, která ji přinesla popularitu mezi televizními diváky, a odcestovat do Ameriky. „Rozhodla jsem se udělat velkej krok kupředu a po tolika letech snění o tom, podívat se do Los Angeles, to fakt uskutečnit,“ napsala v lednu 2017 na sociální síti. 

ANNA KADEŘÁVKOVÁ - POLONAHÁ PŘI HŘE NA BATMANA

Kromě Ulice z produkce Televize Nova se Anna Kadeřávková mihla v seriálu Škoda lásky. Objevila se v romantické komedii Jiřího Vejdělka Něžné vlny (2013), který do ústředních postav svého snímku obsadil Táňu Pauhofovou, Hynka Čermáka, Roberta Cejnara a Lucii Šteflovou.

Jednu z hlavních rolí po boku Pavla Řezníčka a Adama Mišíka Anna Kadeřávková ztvárnila v rodinném filmu Andílek na nervy (2015), kde si ztvárnila městskou teenagerku absolutně závislou na módě a sociálních sítích, která je nucena se přestěhovat na vesnici.

Anna Kadeřávková si před televizní kamerou zahrála také v psychologickém dramatu Zdeňka Zelenky Každý milion dobrý (2016) s Jiřinou Bohdalovou a Ondřejem Vetchým v hlavních rolích.

O ANNĚ KADEŘÁVKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V Ulici si Anna Kareřávková našla také přítele, a to kolegu Johana Mádra. Po 2,5 letech se v létě 2018 rozešli. A začala chodit s o 16 let starším hudebníkem, hercem a producentem Danielem Bartákem.

 

Články o celebritě

Nevyléčitelně nemocná hvězda Ulice Kadeřávková: Jsem úplně v haj*lu! Nevyléčitelně nemocná hvězda Ulice Kadeřávková: Jsem úplně v haj*lu! Všechno šlo dobře, potíže způsobené lymskou boreliózou byly na ústupu. Po 56 dnech vysadila léky… číst článek
Kadeřávková z Ulice: Vrátila se jí vážná nemoc... Kadeřávková z Ulice: Vrátila se jí vážná nemoc... Všechno šlo dobře, potíže způsobené lymskou boreliózou byly na ústupu. Po 56 dnech vysadila léky… číst článek
Zklamání nemocné Kadeřávkové z Ulice: Špatné výsledky testů a osudová chyba Zklamání nemocné Kadeřávkové z Ulice: Špatné výsledky testů a osudová chyba Herečka Anna Kadeřávková (21), která se nedávno po dvou letech vrátila k natáčení seriálu Ulice,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Pamela  Anderson
Pamela Anderson
zobrazit profil Monika Timková
Monika Timková
zobrazit profil Jan Dolanský
Jan Dolanský
zobrazit profil Eva Holubová
Eva Holubová
zobrazit profil Patricie Solaříková
Patricie Solaříková
zobrazit profil Věra Galatíková
Věra Galatíková
zobrazit profil Stanislava Jachnická
Stanislava Jachnická
zobrazit profil Barbora Srncová
Barbora Srncová