Anna Kadeřávková

Datum narození: 24.7.1997
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Anna Kadeřávková na sebe upozornila zejména rolí Roziny v nekonečném nováckém seriálu Ulice a ústřední postavou ve filmu Andílek na nervy.

Ve svých devatenácti letech se herečka Anna Kadeřávková rozhodla pro velkou změnu – opustit roli Roziny Maléřové v seriálu Ulice, která ji přinesla popularitu mezi televizními diváky, a odcestovat do Ameriky. „Rozhodla jsem se udělat velkej krok kupředu a po tolika letech snění o tom, podívat se do Los Angeles, to fakt uskutečnit,“ napsala v lednu 2017 na sociální síti. 

ANNA KADEŘÁVKOVÁ - POLONAHÁ PŘI HŘE NA BATMANA

Kromě Ulice z produkce Televize Nova se Anna Kadeřávková mihla v seriálu Škoda lásky. Objevila se v romantické komedii Jiřího Vejdělka Něžné vlny (2013), který do ústředních postav svého snímku obsadil Táňu Pauhofovou, Hynka Čermáka, Roberta Cejnara a Lucii Šteflovou.

Jednu z hlavních rolí po boku Pavla Řezníčka a Adama Mišíka Anna Kadeřávková ztvárnila v rodinném filmu Andílek na nervy (2015), kde si ztvárnila městskou teenagerku absolutně závislou na módě a sociálních sítích, která je nucena se přestěhovat na vesnici.

Anna Kadeřávková si před televizní kamerou zahrála také v psychologickém dramatu Zdeňka Zelenky Každý milion dobrý (2016) s Jiřinou Bohdalovou a Ondřejem Vetchým v hlavních rolích.

O ANNĚ KADEŘÁVKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V Ulici si Anna Kareřávková našla také přítele, a to kolegu Johana Mádra. Po 2,5 letech se v létě 2018 rozešli.

 

Články o celebritě

Rozina z Ulice Kadeřávková: Léčba boreliózy jí stojí statisíce! Jen testy za 27 tisíc! Rozina z Ulice Kadeřávková: Léčba boreliózy jí stojí statisíce! Jen testy za 27 tisíc! Když jí bylo sedm, kouslo ji nakažené klíště a lékaři jí objevili lymskou boreliózu. Po třinácti… číst článek
Nemocná Rozina z Ulice: Za léčbu v Německu dá statisíce! Nemocná Rozina z Ulice: Za léčbu v Německu dá statisíce! Když ji bylo sedm, kouslo ji nakažené klíště a lékaři jí objevili lymskou boreliózu. Po třinácti… číst článek
Srdceryvný rozchod Kadeřávkové z Ulice: Fanoušci se zalykají slzami! Srdceryvný rozchod Kadeřávkové z Ulice: Fanoušci se zalykají slzami! Pro mnohé byli velkým vzorem. Ti, kdo Annu Kadeřávkovou (20) alias Rozinu ze seriálu Ulice s jejím… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Miroslava Šafránková
Miroslava Šafránková
zobrazit profil Sandra Pogodová
Sandra Pogodová
zobrazit profil Denisa Nesvačilová
Denisa Nesvačilová
zobrazit profil Markéta Hrubešová
Markéta Hrubešová
zobrazit profil Václav Jiráček
Václav Jiráček
zobrazit profil Nicole Kidman
Nicole Kidman
zobrazit profil Petr Stach
Petr Stach
zobrazit profil Tatiana Vilhelmová
Tatiana Vilhelmová