Anna Kadeřávková

Datum narození: 24.7.1997
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Herečka Anna Kadeřávková na sebe upozornila zejména rolí Roziny v nekonečném nováckém seriálu Ulice a ústřední postavou ve filmu Andílek na nervy.

Ve svých devatenácti letech se herečka Anna Kadeřávková rozhodla pro velkou změnu – opustit roli Roziny Maléřové v seriálu Ulice, která ji přinesla popularitu mezi televizními diváky, a odcestovat do Ameriky. „Rozhodla jsem se udělat velkej krok kupředu a po tolika letech snění o tom, podívat se do Los Angeles, to fakt uskutečnit,“ napsala v lednu 2017 na sociální síti. 

ANNA KADEŘÁVKOVÁ - POLONAHÁ PŘI HŘE NA BATMANA

Kromě Ulice z produkce Televize Nova se Anna Kadeřávková mihla v seriálu Škoda lásky. Objevila se v romantické komedii Jiřího Vejdělka Něžné vlny (2013), který do ústředních postav svého snímku obsadil Táňu Pauhofovou, Hynka Čermáka, Roberta Cejnara a Lucii Šteflovou.

Jednu z hlavních rolí po boku Pavla Řezníčka a Adama Mišíka Anna Kadeřávková ztvárnila v rodinném filmu Andílek na nervy (2015), kde si ztvárnila městskou teenagerku absolutně závislou na módě a sociálních sítích, která je nucena se přestěhovat na vesnici.

Anna Kadeřávková si před televizní kamerou zahrála také v psychologickém dramatu Zdeňka Zelenky Každý milion dobrý (2016) s Jiřinou Bohdalovou a Ondřejem Vetchým v hlavních rolích.

O ANNĚ KADEŘÁVKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V Ulici si Anna Kareřávková našla také přítele, a to kolegu Johana Mádra. Po 2,5 letech se v létě 2018 rozešli. A začala chodit s o 16 let starším hudebníkem, hercem a producentem Danielem Bartákem.

 

Články o celebritě

Kadeřávková: Další boj! Pozornost odvádí bujným dekoltem... Kadeřávková: Další boj! Pozornost odvádí bujným dekoltem... Je ráda, že drží pohromadě. S lymskou boreliózou Anna Kadeřávková (21) zatím bojuje dost neúspěšně,… číst článek
S vážnou nemocí bojující Kadeřávková: 500 tisíc za léčbu! A stále není konec S vážnou nemocí bojující Kadeřávková: 500 tisíc za léčbu! A stále není konec Zdraví je nade všechny peníze! Tím se řídí Anna Kadeřávková (21), která se už čtyři měsíce intenzivně… číst článek
Premiéra Fantastických zvířat: Leichtová s miminkem na krku, Peroutka tančil s brunetou Premiéra Fantastických zvířat: Leichtová s miminkem na krku, Peroutka tančil s brunetou Jedná se o jeden z nejočekávanějších snímků letošního roku, a tak není divu, že si ho nenechaly ujít… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Emília Vášáryová
Emília Vášáryová
zobrazit profil Hana Brejchová
Hana Brejchová
zobrazit profil Nataša Burger
Nataša Burger
zobrazit profil Olga Želenská
Olga Želenská
zobrazit profil Jan Hofman
Jan Hofman
zobrazit profil Keanu Reeves
Keanu Reeves
zobrazit profil Oldřich Navrátil
Oldřich Navrátil
zobrazit profil Anežka Rusevová
Anežka Rusevová