Jiří Pomeje

Datum narození: 14.12.1964
Profese: herec a manažer, bývalý producent
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Herec Jiří Pomeje se od mládí věnoval tanci. Deset let i závodně. Ve filmu se objevil už během studia DAMU. Několik snímků poté sám produkoval, což ho přivedlo do obřích dluhů.

Pohybové nadání předvedl Jiří Pomeje v baletu Bachčisarajská fontána. Role ztvárnil v komedii Dotyky, kriminální Nahotě na prodej nebo v pohádce O perlové panně. S Míšou Kuklovou si zahrál například ve vnadné komedii Playgirls II. Producentsky spolupracoval s režisérem Zdeňkem Troškou na pohádkách Z pekla štěstí nebo Princezna ze mlejna.

JIŘÍ POMEJE - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

Kvůli dramatu Andělská tvář se Jiří Pomeje zadlužil a zkrachoval. Stanul kvůli nespácení dluhů dokonce opakovaně před trestním soudem. Nakonec dostal podmínku, ale díky amnestii Václava Klause z ledna 2013 byl jeho trest částečně zahlazen. Částečně se jím ale začali soudci zabývat znovu. Zadlužení a problémy byly také jeden z důvodů, proč ho Michaela Kuklová opustila.

První manželka Jiřího Pomeje, herečka Michaela Kuklová, s ním žila patnáct let, než ho opustila. Jeho ženou byla i zpěvačka Iveta Bartošová. Jejich svazek vydržel dva roky. I tady šlo o rozchod se spoustou dramatických scenérií.

O JIŘÍM POMEJEM ČTĚTE ZDE>>

V televizi daboval Jiří Pomeje drsňáka Arnolda Schwarzeneggera, svalovce Sylvestra Stallona nebo neporazitelného Jean-Claude van Damma. Během rozhlasového moderování pořadu Česká noc rozmluvil Jiří Pomeje sebevraždy dvěma volajícím, za což byl navržen na cenu Zlatého záchranářského kříže. Od roku 2012 uváděl bulvární VIP zprávy.

Do Jiřího Pomeje se zamilovala o třiadvacet let mladší studentka Andrea Šťastná. V roce 2012 začli plánovat svatbu, počátkem roku 2013 se v Thajsku vzali a o pár měsíců později museli svatbu v Česku kvůli úřadům zopakovat. Mají dceru Annu.

Počátkem roku 2017 herece a producenta postihla zatím nejtěžší rána osudu. Lékaři mu diagnostikovali rakovinu hrtanu. Jiří Pomeje o svém boji se zákežnou nemocí pravidelně informuje média.

 

Články o celebritě

Decastelo na stole, svůdná Makarenko! Sexy krásky rozžhavily pány v kasinu Decastelo na stole, svůdná Makarenko! Sexy krásky rozžhavily pány v kasinu Pořádné dusno bylo asi ve čtvrtek večer pánům v kasinu ve Vestci, kde několik žhavých dam vystavilo… číst článek
Umolousaný Pomeje s dírou v krku budil na večírku soucit: Patrasovou rozplakal i líbal Umolousaný Pomeje s dírou v krku budil na večírku soucit: Patrasovou rozplakal i líbal Bojoval s rakovinou hrtanu, kvůli čemuž přišel o hlas, pak se mu rozpadlo manželství. Není divu,… číst článek
Pomeje bez hlasivek se rozmluvil: Dceru fascinuje díra v krku a plast uvnitř! Pomeje bez hlasivek se rozmluvil: Dceru fascinuje díra v krku a plast uvnitř! Jiřímu Pomeje (53) se po překonání rakoviny hrtanu a vyjmutí napadených hlasivek rozpadlo manželství… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Sara Sandeva
Sara Sandeva
zobrazit profil Roman Zach
Roman Zach
zobrazit profil Hugh Grant
Hugh Grant
zobrazit profil Jakub Prachař
Jakub Prachař
zobrazit profil Jiřina Švorcová
Jiřina Švorcová
zobrazit profil Tomáš Vorel ml.
Tomáš Vorel ml.
zobrazit profil Jiří Mádl
Jiří Mádl
zobrazit profil Kim Cattrall
Kim Cattrall