Michaela Badinková | Celebwiki.cz

Michaela Badinková

Místo narození: Malacky u Bratislavy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení:Vodnář

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka a zpěvačka Michaela Badinková je oblíbena nejen u domácího, ale i u českého publika. Ostatně v ČR byla nominována na cenu Thálie.

Michaela Badinková vystudovala bratislavskou konzervatoř. Po hereckých štacích v Nitře a Žilině k ní ale přidala i pražskou DAMU. A v českém hlavním městě se také usadila. Delší dobu hrála v pražském Divadle Na Fidlovačce, diváci ji také mohli vidět v Divadlech ABC nebo Rokoko.

MICHAELA BADINKOVÁ PORAZILA 200 MILENEK

Z předních pražských divadel byl už jen krok na filmové plátno. Její největší filmovou rolí byla postava Anny Posedlé ve filmu Jak básníci neztrácejí naději v roce 2003. O rok později se Michaela Badinková proměnila v Lenku Drápalovou v seriálu Ulice.

V opět novácké nekonečné sérii, a to Ordinaci v růžové zahradě 2 se Michaela Badinková přes komplikace, které způsobila její seriálová matka v podání Jany Paulové, dala dohromady s tamním Casanovou, primářem gynekologie Čestmírem Mázlem alias Petrem Rychlým.

Michaela Badinková se v listopadu 2018 stala vítězkou páté řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas.

O MICHAELE BADINKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Životním partnerem Michaely Badinkové (a zároveň kolegou z Ulice) je Jan Teplý mladší, s nímž má dcery Evelínu a Emílii. Pozoruhodné na tom je, že obě její těhotenství časově odpovídala otěhotnění, které její postavě z Ulice naplánovali scénáristé. "Je to opravdu kuriózní. Asi se to na mě z toho scénáře vždycky přenese," podivila se s úsměvem sama Michaela Badinková.

 

Články o celebritě

Desítky milionů za nové díly Ordinace? Oblíbený seriál se prodražuje! Desítky milionů za nové díly Ordinace? Oblíbený seriál se prodražuje! Tentokrát si tvůrci seriálu sáhli hluboko do kapsy! Rozhodli se pro velké změny a ty něco stojí.… číst článek
Hvězda Ordinace a Specialistů Badinková: Za nevěru bych vraždila! Hvězda Ordinace a Specialistů Badinková: Za nevěru bych vraždila! Nevěru neodpouští! V Ordinaci přitom jako doktorka Alena líbala jiného. Ve Specialistech se dokonce… číst článek
Michaela Badinková z Ordinace: Drsná slova o nevěře! Michaela Badinková z Ordinace: Drsná slova o nevěře! Nevěru neodpouští! V Ordinaci přitom jako doktorka Alena líbala jiného. Ve Specialistech se dokonce… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Zuzana Vejvodová
Zuzana Vejvodová
zobrazit profil Kateřina Lojdová
Kateřina Lojdová
zobrazit profil Lucia Bugalová
Lucia Bugalová
zobrazit profil Josef Vinklář
Josef Vinklář
zobrazit profil Shia LaBeouf
Shia LaBeouf
zobrazit profil Kateřina Marie Fialová
Kateřina Marie Fialová
zobrazit profil Michal Hruška
Michal Hruška
zobrazit profil Anna Polívková
Anna Polívková