Michaela Badinková | Celebwiki.cz

Michaela Badinková

Místo narození: Malacky u Bratislavy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka a zpěvačka Michaela Badinková je oblíbena nejen u domácího, ale i u českého publika. Ostatně v ČR byla nominována na cenu Thálie.

Michaela Badinková vystudovala bratislavskou konzervatoř. Po hereckých štacích v Nitře a Žilině k ní ale přidala i pražskou DAMU. A v českém hlavním městě se také usadila. Delší dobu hrála v pražském Divadle Na Fidlovačce, diváci ji také mohli vidět v Divadlech ABC nebo Rokoko.

MICHAELA BADINKOVÁ PORAZILA 200 MILENEK

Z předních pražských divadel byl už jen krok na filmové plátno. Její největší filmovou rolí byla postava Anny Posedlé ve filmu Jak básníci neztrácejí naději v roce 2003. O rok později se Michaela Badinková proměnila v Lenku Drápalovou v seriálu Ulice.

V opět novácké nekonečné sérii, a to Ordinaci v růžové zahradě 2 se Michaela Badinková přes komplikace, které způsobila její seriálová matka v podání Jany Paulové, dala dohromady s tamním Casanovou, primářem gynekologie Čestmírem Mázlem alias Petrem Rychlým.

Michaela Badinková se v listopadu 2018 stala vítězkou páté řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas.

O MICHAELE BADINKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Životním partnerem Michaely Badinkové (a zároveň kolegou z Ulice) je Jan Teplý mladší, s nímž má dcery Evelínu a Emílii. Pozoruhodné na tom je, že obě její těhotenství časově odpovídala otěhotnění, které její postavě z Ulice naplánovali scénáristé. "Je to opravdu kuriózní. Asi se to na mě z toho scénáře vždycky přenese," podivila se s úsměvem sama Michaela Badinková.

 

Články o celebritě

Badinková maká na vzhledu: Je to občas velká makačka Badinková maká na vzhledu: Je to občas velká makačka Herečka Michaela Badinková (40), která vyhrála soutěž Tvoje tvář má známý hlas, je velmi krásná žena... číst článek
Hvězda Ordinace Badinková (41): ZASTAVILA UŽ TŘI SVATBY! Hvězda Ordinace Badinková (41): ZASTAVILA UŽ TŘI SVATBY! Třikrát před ni poklekl, třikrát mu řekla »ano«, ale nikdy ne před oltářem. Michaela Badinková (41) ... číst článek
Hvězda Ordinace Badinková: Porazila zrádnou nemoc! Hvězda Ordinace Badinková: Porazila zrádnou nemoc! Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě se svěřila, že jako malá bojovala s kožním onemocněním. Her... číst článek

Další Herci

zobrazit profil David Suchařípa
David Suchařípa
zobrazit profil Ilona Svobodová
Ilona Svobodová
zobrazit profil Marcel Bendig
Marcel Bendig
zobrazit profil Jana Postlerová
Jana Postlerová
zobrazit profil Matt  Czuchry
Matt Czuchry
zobrazit profil Martin Písařík
Martin Písařík
zobrazit profil Pavla Dostálová
Pavla Dostálová
zobrazit profil Johnny Galecki
Johnny Galecki