Michaela Badinková

Místo narození: Malacky u Bratislavy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení:Vodnář

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka a zpěvačka Michaela Badinková je oblíbena nejen u domácího, ale i u českého publika. Ostatně v ČR byla nominována na cenu Thálie.

Michaela Badinková vystudovala bratislavskou konzervatoř. Po hereckých štacích v Nitře a Žilině k ní ale přidala i pražskou DAMU. A v českém hlavním městě se také usadila. Delší dobu hrála v pražském Divadle Na Fidlovačce, diváci ji také mohli vidět v Divadlech ABC nebo Rokoko.

MICHAELA BADINKOVÁ PORAZILA 200 MILENEK

Z předních pražských divadel byl už jen krok na filmové plátno. Její největší filmovou rolí byla postava Anny Posedlé ve filmu Jak básníci neztrácejí naději v roce 2003. O rok později se Michaela Badinková proměnila v Lenku Drápalovou v seriálu Ulice.

V opět novácké nekonečné sérii, a to Ordinaci v růžové zahradě 2 se Michaela Badinková přes komplikace, které způsobila její seriálová matka v podání Jany Paulové, dala dohromady s tamním Casanovou, primářem gynekologie Čestmírem Mázlem alias Petrem Rychlým.

Michaela Badinková se v listopadu 2018 stala vítězkou páté řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas.

O MICHAELE BADINKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Životním partnerem Michaely Badinkové (a zároveň kolegou z Ulice) je Jan Teplý mladší, s nímž má dcery Evelínu a Emílii. Pozoruhodné na tom je, že obě její těhotenství časově odpovídala otěhotnění, které její postavě z Ulice naplánovali scénáristé. "Je to opravdu kuriózní. Asi se to na mě z toho scénáře vždycky přenese," podivila se s úsměvem sama Michaela Badinková.

 

Články o celebritě

Vítězkou Tváře je Badinková! Zasloužila si vyhrát Evička, říká Vítězkou Tváře je Badinková! Zasloužila si vyhrát Evička, říká Dostala se do finálové čtyřky, a i když jí mnozí z počátku nedávali velké šance, původem slovenská… číst článek
Zraněný Jašków ve finále Tváře oživil Petra Hapku (†70): Bolí ho každý pohyb! Zraněný Jašków ve finále Tváře oživil Petra Hapku (†70): Bolí ho každý pohyb! Prolil něco krve, ronil slzy bolesti. Robert Jašków (48) nechal v páté řadě show Tvoje tvář má známý… číst článek
SuperStar Tereza Mašková chce titul z Tváře: Kolega Děrgel? Je to blázen! SuperStar Tereza Mašková chce titul z Tváře: Kolega Děrgel? Je to blázen! Pátá řada show Tvoje tvář má známý hlas zná od včerejška jména čtyř finalistů. A je mezi nimi i vítězka… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Liz Hurley
Liz Hurley
zobrazit profil Scott Patterson
Scott Patterson
zobrazit profil Ivan Řezáč
Ivan Řezáč
zobrazit profil Jiří Klem
Jiří Klem
zobrazit profil Jan Komínek
Jan Komínek
zobrazit profil Martin Kraus
Martin Kraus
zobrazit profil Michele  Mercier
Michele Mercier
zobrazit profil Martina Menšíková
Martina Menšíková