Michaela Badinková

Místo narození: Malacky u Bratislavy
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení:Vodnář

Související celebrity

Životopis

Slovenská herečka a zpěvačka Michaela Badinková je oblíbena nejen u domácího, ale i u českého publika. Ostatně v ČR byla nominována na cenu Thálie.

Michaela Badinková vystudovala bratislavskou konzervatoř. Po hereckých štacích v Nitře a Žilině k ní ale přidala i pražskou DAMU. A v českém hlavním městě se také usadila. Delší dobu hrála v pražském Divadle Na Fidlovačce, diváci ji také mohli vidět v Divadlech ABC nebo Rokoko.

MICHAELA BADINKOVÁ PORAZILA 200 MILENEK

Z předních pražských divadel byl už jen krok na filmové plátno. Její největší filmovou rolí byla postava Anny Posedlé ve filmu Jak básníci neztrácejí naději v roce 2003. O rok později se Michaela Badinková proměnila v Lenku Drápalovou v seriálu Ulice.

V opět novácké nekonečné sérii, a to Ordinaci v růžové zahradě 2 se Michaela Badinková přes komplikace, které způsobila její seriálová matka v podání Jany Paulové, dala dohromady s tamním Casanovou, primářem gynekologie Čestmírem Mázlem alias Petrem Rychlým.

Michaela Badinková se v listopadu 2018 stala vítězkou páté řady soutěže Tvoje tvář má známý hlas.

O MICHAELE BADINKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Životním partnerem Michaely Badinkové (a zároveň kolegou z Ulice) je Jan Teplý mladší, s nímž má dcery Evelínu a Emílii. Pozoruhodné na tom je, že obě její těhotenství časově odpovídala otěhotnění, které její postavě z Ulice naplánovali scénáristé. "Je to opravdu kuriózní. Asi se to na mě z toho scénáře vždycky přenese," podivila se s úsměvem sama Michaela Badinková.

 

Články o celebritě

Nuda v televizi? Kdepak! 7 tipů na co o Silvestru určitě přepnout! Nuda v televizi? Kdepak! 7 tipů na co o Silvestru určitě přepnout! Ne vždycky se nám chce oslavovat konec starého roku a začátek toho nového ve velkém stylu… číst článek
Psycho v oblacích! Jindřiška z Pelíšků terčem posměšků firemních bossů Psycho v oblacích! Jindřiška z Pelíšků terčem posměšků firemních bossů Představitelka Jindřišky v kultovních Pelíšcích ohledně své kariéry dlouho tápala. Po střední škole… číst článek
Fanoušci se bouří. Eva Burešová ve Tváři: Ukradené vítězství! Fanoušci se bouří. Eva Burešová ve Tváři: Ukradené vítězství! Týden co týden předváděla dokonalou show a neskutečná byla i ve finále. Na zlato Eva Burešová (25)… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Bruna Marquezine
Bruna Marquezine
zobrazit profil Milo Ventimiglia
Milo Ventimiglia
zobrazit profil Hana Doulová Krobotová
Hana Doulová Krobotová
zobrazit profil Jiří Dvořák
Jiří Dvořák
zobrazit profil Zdena Hadrbolcová
Zdena Hadrbolcová
zobrazit profil Helena Dvořáková
Helena Dvořáková
zobrazit profil Miroslav Moravec
Miroslav Moravec
zobrazit profil Kim Basinger
Kim Basinger