Martin Hofmann | Celebwiki.cz

Martin Hofmann

Datum narození: 31.3.1978
Místo narození: České Budějovice
Profese: herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Martin Hofmann je divadelní a televizní herec. Známý je z nekonečného seriálu Ulice. Jeho partnerkou byla nějaký čas Jitka Čvančarová.

Martin Hofmann nastoupil po maturitě na pražskou divadelní fakultu, kterou absolvoval pod vedením herce Borise Rösnera. Poté vyběhl na divadelní maratón.

MARTIN HOFMANN - JAK ZAPÍRAL PROSTITUTKU

V Divadle v Celetné hrál Cyrana z Bergeracu (Roxanu mu skvěla ztvárnila jeho tehdješí partnerka Jitka Čvančarová), Krysaře nebo Horatia v Shakespearově Hamletovi. Hostuje v Divadle Bez Zábradlí, Divadle v Řeznické nebo Městských divadlech pražských.

Proslavil se až v televizním seriálu Ulice, kde Martin Hofmann ztvárnil  ostavu Jaroslava Hejla (jeho seriálovou matou byla Hana Maciuchová). Předtím se ukázal v baladickém filmu Hanele režiséra Karla Kachyni nebo v psychologickém dramatu P.F. 77 JaroslavaBrabce.

Na televizních obrazovkách se Martin Hofmann opět předvedl roku 2019 v hlavní roli seriálu Jana Prušinovského a Petra Kolečka Most!, vysílaném na ČT.

O MARTINU HOFMANNOVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Martina Hofmanna byla herečka Jitka Čvančarová, ale rozešla se s ním kvůli údajné nevěře. Martin Hofmann platil za sukničkáře, ale nakonec se usadil a v létě 2014 i oženil.

 

Články o celebritě

Geislerová bude hrát Olgu Havlovou! Partner extravagantní modelky točí film o Havlovi! Geislerová bude hrát Olgu Havlovou! Partner extravagantní modelky točí film o Havlovi! Extravagantní modelku Vandu Jandu (21) na závěrečný galavečer MFF KV doprovodil její přítel, režisér… číst článek
Veronika Arichteva na skok ve Varech: Už mám odžito Veronika Arichteva na skok ve Varech: Už mám odžito Rychlá otočka a zase domů. Veronika Arichteva (33) se ani chvíli nezastaví. Letos to vypadalo, že… číst článek
Luďan z Mostu i Pauhofová ukážou zadky v seriálu Bez vědomí! A s čím kráska bojuje? Luďan z Mostu i Pauhofová ukážou zadky v seriálu Bez vědomí! A s čím kráska bojuje? Na festivalu v Karlových Varech si odbyl premiéru nový seriál HBO s názvem Bez vědomí, který je pokračováním… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Olga Scheinpflugová
Olga Scheinpflugová
zobrazit profil Daniel  Brühl
Daniel Brühl
zobrazit profil Tom Hanks
Tom Hanks
zobrazit profil Věra Křesadlová
Věra Křesadlová
zobrazit profil Daniel Krejčík
Daniel Krejčík
zobrazit profil Alena Karešová
Alena Karešová
zobrazit profil Lenka Skopalová
Lenka Skopalová
zobrazit profil Jaroslav Weigel
Jaroslav Weigel