Martin Hofmann | Celebwiki.cz

Martin Hofmann

Datum narození: 31.3.1978
Místo narození: České Budějovice
Profese: herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Martin Hofmann je divadelní a televizní herec. Známý je z nekonečného seriálu Ulice. Jeho partnerkou byla nějaký čas Jitka Čvančarová.

Martin Hofmann nastoupil po maturitě na pražskou divadelní fakultu, kterou absolvoval pod vedením herce Borise Rösnera. Poté vyběhl na divadelní maratón.

MARTIN HOFMANN - JAK ZAPÍRAL PROSTITUTKU

V Divadle v Celetné hrál Cyrana z Bergeracu (Roxanu mu skvěla ztvárnila jeho tehdješí partnerka Jitka Čvančarová), Krysaře nebo Horatia v Shakespearově Hamletovi. Hostuje v Divadle Bez Zábradlí, Divadle v Řeznické nebo Městských divadlech pražských.

Proslavil se až v televizním seriálu Ulice, kde Martin Hofmann ztvárnil  ostavu Jaroslava Hejla (jeho seriálovou matou byla Hana Maciuchová). Předtím se ukázal v baladickém filmu Hanele režiséra Karla Kachyni nebo v psychologickém dramatu P.F. 77 JaroslavaBrabce.

Na televizních obrazovkách se Martin Hofmann opět předvedl roku 2019 v hlavní roli seriálu Jana Prušinovského a Petra Kolečka Most!, vysílaném na ČT.

O MARTINU HOFMANNOVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Martina Hofmanna byla herečka Jitka Čvančarová, ale rozešla se s ním kvůli údajné nevěře. Martin Hofmann platil za sukničkáře, ale nakonec se usadil a v létě 2014 i oženil.

 

Články o celebritě

Veronika Arichteva mění vizáž: Vlasy za 15 000 Kč Veronika Arichteva mění vizáž: Vlasy za 15 000 Kč Z tiskovky rovnou ke kadeřnici! Veronika Arichteva (33) si nechala za 15 tisíc korun prodloužit a… číst článek
Hvězdy seriálu MOST? Překvapivé změny hlavních hrdinů trháku roku Hvězdy seriálu MOST? Překvapivé změny hlavních hrdinů trháku roku Jedna navrhuje šaty vlastní módní značky, druhá zpívá s populární kapelou, třetí točí se zahraničními… číst článek
Martin Hofmann dostal roli na Primě: Z kapsáčů do uniformy! Martin Hofmann dostal roli na Primě: Z kapsáčů do uniformy! Zatímco TV Nova »ukořistila« pro Ordinaci v růžové zahradě Zdeňa Godlu (43) alias Frantu z Mostu!,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Rostislav Novák mladší
Rostislav Novák mladší
zobrazit profil Milan Bahúl
Milan Bahúl
zobrazit profil Sophie Turner
Sophie Turner
zobrazit profil Charlie  Chaplin
Charlie Chaplin
zobrazit profil Pavel Kříž
Pavel Kříž
zobrazit profil Lenka Krobotová
Lenka Krobotová
zobrazit profil Tomáš Hanák
Tomáš Hanák
zobrazit profil Nela Boudová
Nela Boudová