Martin Hofmann

Datum narození: 31. 3. 1978
Místo narození: České Budějovice
Profese: herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Martin Hofmann je divadelní a televizní herec. Známý je z nekonečného seriálu Ulice. Jeho partnerkou byla nějaký čas Jitka Čvančarová.

Martin Hofmann nastoupil po maturitě na pražskou divadelní fakultu, kterou absolvoval pod vedením herce Borise Rösnera. Poté vyběhl na divadelní maratón.

MARTIN HOFMANN - JAK ZAPÍRAL PROSTITUTKU

V Divadle v Celetné hrál Cyrana z Bergeracu (Roxanu mu skvěla ztvárnila jeho tehdješí partnerka Jitka Čvančarová), Krysaře nebo Horatia v Shakespearově Hamletovi. Hostuje v Divadle Bez Zábradlí, Divadle v Řeznické nebo Městských divadlech pražských.

Proslavil se až v televizním seriálu Ulice, kde Martin Hofmann ztvárnil  ostavu Jaroslava Hejla (jeho seriálovou matou byla Hana Maciuchová). Předtím se ukázal v baladickém filmu Hanele režiséra Karla Kachyni nebo v psychologickém dramatu P.F. 77 JaroslavaBrabce.

Na televizních obrazovkách se Martin Hofmann opět předvedl roku 2019 v hlavní roli seriálu Jana Prušinovského a Petra Kolečka Most!, vysílaném na ČT.

Za ztvárnění vedlejší role v životopisném dramatu Havel (2020) byl Martin Hofmann nominován na Českého lva.

O MARTINU HOFMANNOVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Martina Hofmanna byla herečka Jitka Čvančarová, ale rozešla se s ním kvůli údajné nevěře. Martin Hofmann platil za sukničkáře, ale nakonec se usadil a v létě 2014 i oženil.

 

Články o celebritě

Opulentní veselka Vémoly a jeho Lely: Scénář svatby! VIP hosté, kolotoče i ohňostroj Opulentní veselka Vémoly a jeho Lely: Scénář svatby! VIP hosté, kolotoče i ohňostroj Den »D« je tady! Karlos Vémola (37) skončí ve čtvrtek v chomoutu, který mu nasadí Lela Ceterová (33)... číst článek
Martin Hofmann po úrazu: Dřina v posilovně a boj s „prasením“! Martin Hofmann po úrazu: Dřina v posilovně a boj s „prasením“! Televizní a divadelní herec Martin Hofmann (44) se po nedávném zranění pomalu, ale jistě vrací zpět ... číst článek
Ex-partner na návštěvě u Čvančarové! Každý dělá chyby, tvrdí Jitka Ex-partner na návštěvě u Čvančarové! Každý dělá chyby, tvrdí Jitka S Martinem Hofmannem (44) žila Jitka Čvančarová (44) šest let. Pak ale na herce vyplulo, že má hojně... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Tereza Hofová
Tereza Hofová
zobrazit profil Jana Drbohlavová
Jana Drbohlavová
zobrazit profil Tereza Těžká
Tereza Těžká
zobrazit profil Markéta Fišerová
Markéta Fišerová
zobrazit profil Marián Labuda
Marián Labuda
zobrazit profil Pavla Vojáčková
Pavla Vojáčková
zobrazit profil Petr Polák
Petr Polák
zobrazit profil Soňa Norisová
Soňa Norisová