Martin Hofmann

Datum narození: 31. 3. 1978
Místo narození: České Budějovice
Profese: herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Martin Hofmann je divadelní a televizní herec. Známý je z nekonečného seriálu Ulice. Jeho partnerkou byla nějaký čas Jitka Čvančarová.

Martin Hofmann nastoupil po maturitě na pražskou divadelní fakultu, kterou absolvoval pod vedením herce Borise Rösnera. Poté vyběhl na divadelní maratón.

MARTIN HOFMANN - JAK ZAPÍRAL PROSTITUTKU

V Divadle v Celetné hrál Cyrana z Bergeracu (Roxanu mu skvěla ztvárnila jeho tehdješí partnerka Jitka Čvančarová), Krysaře nebo Horatia v Shakespearově Hamletovi. Hostuje v Divadle Bez Zábradlí, Divadle v Řeznické nebo Městských divadlech pražských.

Proslavil se až v televizním seriálu Ulice, kde Martin Hofmann ztvárnil  ostavu Jaroslava Hejla (jeho seriálovou matou byla Hana Maciuchová). Předtím se ukázal v baladickém filmu Hanele režiséra Karla Kachyni nebo v psychologickém dramatu P.F. 77 JaroslavaBrabce.

Na televizních obrazovkách se Martin Hofmann opět předvedl roku 2019 v hlavní roli seriálu Jana Prušinovského a Petra Kolečka Most!, vysílaném na ČT.

Za ztvárnění vedlejší role v životopisném dramatu Havel (2020) byl Martin Hofmann nominován na Českého lva.

O MARTINU HOFMANNOVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Martina Hofmanna byla herečka Jitka Čvančarová, ale rozešla se s ním kvůli údajné nevěře. Martin Hofmann platil za sukničkáře, ale nakonec se usadil a v létě 2014 i oženil.

 

Články o celebritě

Rozdováděná Jitka Čvančarová: Laškovala se svým »ex«! A předvedla krajkové prádlo  Rozdováděná Jitka Čvančarová: Laškovala se svým »ex«! A předvedla krajkové prádlo  Vytasila své přednosti! Jitka Čvančarová (44) předvedla na premiéře filmu Střídavka svůj proslulý de... číst článek
Opulentní veselka Vémoly a jeho Lely: Scénář svatby! VIP hosté, kolotoče i ohňostroj Opulentní veselka Vémoly a jeho Lely: Scénář svatby! VIP hosté, kolotoče i ohňostroj Den »D« je tady! Karlos Vémola (37) skončí ve čtvrtek v chomoutu, který mu nasadí Lela Ceterová (33)... číst článek
Martin Hofmann po úrazu: Dřina v posilovně a boj s „prasením“! Martin Hofmann po úrazu: Dřina v posilovně a boj s „prasením“! Televizní a divadelní herec Martin Hofmann (44) se po nedávném zranění pomalu, ale jistě vrací zpět ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Patricie Solaříková
Patricie Solaříková
zobrazit profil Jiřina Jirásková
Jiřina Jirásková
zobrazit profil Čestmír Řanda jr.
Čestmír Řanda jr.
zobrazit profil Jan Skopeček
Jan Skopeček
zobrazit profil Kateřina Sedláková
Kateřina Sedláková
zobrazit profil Jaroslav Šmíd
Jaroslav Šmíd
zobrazit profil Štěpán Krtička
Štěpán Krtička
zobrazit profil Linda Rybová
Linda Rybová