Martin Hofmann | Celebwiki.cz

Martin Hofmann

Datum narození: 31. 3. 1978
Místo narození: České Budějovice
Profese: herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Martin Hofmann je divadelní a televizní herec. Známý je z nekonečného seriálu Ulice. Jeho partnerkou byla nějaký čas Jitka Čvančarová.

Martin Hofmann nastoupil po maturitě na pražskou divadelní fakultu, kterou absolvoval pod vedením herce Borise Rösnera. Poté vyběhl na divadelní maratón.

MARTIN HOFMANN - JAK ZAPÍRAL PROSTITUTKU

V Divadle v Celetné hrál Cyrana z Bergeracu (Roxanu mu skvěla ztvárnila jeho tehdješí partnerka Jitka Čvančarová), Krysaře nebo Horatia v Shakespearově Hamletovi. Hostuje v Divadle Bez Zábradlí, Divadle v Řeznické nebo Městských divadlech pražských.

Proslavil se až v televizním seriálu Ulice, kde Martin Hofmann ztvárnil  ostavu Jaroslava Hejla (jeho seriálovou matou byla Hana Maciuchová). Předtím se ukázal v baladickém filmu Hanele režiséra Karla Kachyni nebo v psychologickém dramatu P.F. 77 JaroslavaBrabce.

Na televizních obrazovkách se Martin Hofmann opět předvedl roku 2019 v hlavní roli seriálu Jana Prušinovského a Petra Kolečka Most!, vysílaném na ČT.

O MARTINU HOFMANNOVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Martina Hofmanna byla herečka Jitka Čvančarová, ale rozešla se s ním kvůli údajné nevěře. Martin Hofmann platil za sukničkáře, ale nakonec se usadil a v létě 2014 i oženil.

 

Články o celebritě

Hofmann  jako Landovský (†78): Přijel si ho zkontrolovat syn Lanďáka! Hofmann jako Landovský (†78): Přijel si ho zkontrolovat syn Lanďáka! Tentokrát nestačilo, aby stejně jako seriálový Luďan ze seriálu MOST! řval jednu sprosťárnu za druho... číst článek
Martin Hofmann a Viktor Dvořák: Jak Lanďák tlapkal Havla Martin Hofmann a Viktor Dvořák: Jak Lanďák tlapkal Havla Temperamentní, odvážní a opravdoví. Takoví jsou hlavní hrdinové dlouho očekávaného životopisného dra... číst článek
Viktor Dvořák ve filmu Havel: 30x kvůli němu překročili rozpočet Viktor Dvořák ve filmu Havel: 30x kvůli němu překročili rozpočet Musel pálit jednu od druhé, aby byl v roli prezidenta Václava Havla (†75) věrohodný. Herec Viktor Dv... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lucia Siposová
Lucia Siposová
zobrazit profil Ayelet Zurerová
Ayelet Zurerová
zobrazit profil Ilona Svobodová
Ilona Svobodová
zobrazit profil Jaroslava Obermaierová
Jaroslava Obermaierová
zobrazit profil Pavla  Beretová
Pavla Beretová
zobrazit profil Jakub Štáfek
Jakub Štáfek
zobrazit profil Tomáš Matonoha
Tomáš Matonoha
zobrazit profil Sharon Stone
Sharon Stone