Martin Hofmann | Celebwiki.cz

Martin Hofmann

Datum narození: 31.3.1978
Místo narození: České Budějovice
Profese: herec
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Martin Hofmann je divadelní a televizní herec. Známý je z nekonečného seriálu Ulice. Jeho partnerkou byla nějaký čas Jitka Čvančarová.

Martin Hofmann nastoupil po maturitě na pražskou divadelní fakultu, kterou absolvoval pod vedením herce Borise Rösnera. Poté vyběhl na divadelní maratón.

MARTIN HOFMANN - JAK ZAPÍRAL PROSTITUTKU

V Divadle v Celetné hrál Cyrana z Bergeracu (Roxanu mu skvěla ztvárnila jeho tehdješí partnerka Jitka Čvančarová), Krysaře nebo Horatia v Shakespearově Hamletovi. Hostuje v Divadle Bez Zábradlí, Divadle v Řeznické nebo Městských divadlech pražských.

Proslavil se až v televizním seriálu Ulice, kde Martin Hofmann ztvárnil  ostavu Jaroslava Hejla (jeho seriálovou matou byla Hana Maciuchová). Předtím se ukázal v baladickém filmu Hanele režiséra Karla Kachyni nebo v psychologickém dramatu P.F. 77 JaroslavaBrabce.

Na televizních obrazovkách se Martin Hofmann opět předvedl roku 2019 v hlavní roli seriálu Jana Prušinovského a Petra Kolečka Most!, vysílaném na ČT.

O MARTINU HOFMANNOVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Martina Hofmanna byla herečka Jitka Čvančarová, ale rozešla se s ním kvůli údajné nevěře. Martin Hofmann platil za sukničkáře, ale nakonec se usadil a v létě 2014 i oženil.

 

Články o celebritě

Manželé Havlovi ožívají ve filmu! Unikly první fotky Geislerové jako Olgy Manželé Havlovi ožívají ve filmu! Unikly první fotky Geislerové jako Olgy Příběh inspirovaný disidentskými léty Václava Havla (†75) začal podle vlastního… číst článek
Začalo natáčení filmu Havel: V hlavní roli Viktor Dvořák, Olgu hraje Geislerová Začalo natáčení filmu Havel: V hlavní roli Viktor Dvořák, Olgu hraje Geislerová Film inspirovaný disidentskými léty Václava Havla mezi roky 1968 a 1989 začal natáčet režisér Slávek… číst článek
Dagmar Havlová ostře zareagovala na film o Havlovi! A přitom tam o ní nepadne ani zmínka Dagmar Havlová ostře zareagovala na film o Havlovi! A přitom tam o ní nepadne ani zmínka Režisér úspěšného snímku Domácí péče, který vrátil na výsluní Alenu Mihulovou (54), Slávek Horák… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Cynthia Nixon
Cynthia Nixon
zobrazit profil Colin Farrell
Colin Farrell
zobrazit profil Alexandr Postler starší
Alexandr Postler starší
zobrazit profil Daniela Bambasová
Daniela Bambasová
zobrazit profil Pavel Rímský
Pavel Rímský
zobrazit profil Oldřich Hajlich
Oldřich Hajlich
zobrazit profil Jiří Voskovec
Jiří Voskovec
zobrazit profil Lukáš Pavlásek
Lukáš Pavlásek