Vendula Svobodová

Datum narození: 18. 2. 1972
Místo narození: Praha
Profese: prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Vendula Svobodová-Pizingerová proslula jako organizátorka charitativních akcí, prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje a exmanželka skladatele Karla Svobody.

Po gymnáziu pracovala Vendula Svobodová, rozená Václava Horová, v reklamní agentuře a jako tisková mluvčí ve Straně podnikatelů, kde se s ní seznámil hudební skladatel Karel Svoboda. Vzali se v roce 1995.

VENDULA SVOBODOVÁ - SYN BYL 2,5 ROKU ZMRAŽENÝ

Manžel Venduly Svobodové se zastřelil

O rok později se páru narodila dcera Klára, která však po čtyřech letech zemřela na leukémii. Hned nato Vendula Svobodová založila Nadační fond Kapka naděje snažící se pomáhat zejména dětem s rakovinou. V roce 2005 porodila syna Jakuba. O dva roky později Karel Svoboda spáchal sebevraždu. Zastřelil se.

O VENDULE PIZINGEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2008 se Vendula Svobodová začala objevovat na veřejnosti s podnikatelem Patrikem Aušem, které ho si v září 2009 vzala. Manželství jim nevydrželo a rozvedli se. Posléze se zamilovala do byznysmena Vladimíra Waase. Mezi její partnery patřil i zpěvák Daniel Hůlka.

Pizingerová - s třetím manželem třetí dítě

V září 2015 se Vendula Svobodová potřetí vdala, a to za o 16 let mladšího Josefa Pizingera. V říjnu 2020 se páru narodil syn Josef.

 

Další Ostatní

zobrazit profil Jiří Zmožek
Jiří Zmožek
zobrazit profil Václav Král
Václav Král
zobrazit profil Lukáš Curylo
Lukáš Curylo
zobrazit profil Petr Stuchlík
Petr Stuchlík
zobrazit profil Quentin Kokta
Quentin Kokta
zobrazit profil Igor Sládek podnikatel
Igor Sládek podnikatel
zobrazit profil Ivan Martin Jirous
Ivan Martin Jirous