Olga Menzelová-Kelymanová

Datum narození: 25. 1. 1978
Místo narození: Praha
Profese: producentka, někdejší novinářka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Bývalá novinářka Olga Menzelová-Kelymanová, bývalá manželka režiséra Jiřího Menzele působila jako fundraiser, tedy ten, kdo získává finanční prostředky na obecně prospěšnou činnost.

Po sportovním gymnázium a Vyšší odborné škole publicistiky v Praze Olga Menzelová-Kelymanová vystudovala katedru produkce na DAMU. 

OLGA MENZELOVÁ O DOHODĚ S TENHEJŠÍM MANŽELEM

Olga Menzlová začala pronajímat systém výstav a některé i sama produkovala nebo organizovala. Podílela se např. na expozici Wintonovy vlaky na počest sira Nicholase Wintona, britského makléře, který v roce 1939 zachránil přes šest set československých dětí před koncentračními tábory.

O OLZE MENZELOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2004 se provdala za velikána českého filmu, režiséra Jiřího Menzela. V manželství přivedla na svět dceru Annu Karolínu, kterou počala s kameramanem a režisérem Jaroslavem Brabcem. S oscarovou hvězdou se ale nerozešli, porodila mu dceru Evu Marii.

Manžel Jiří Menzel Olze Menzelové zemřel 5. září 2020. Bylo mu 82 let. Po jeho smrti médiím oznámila, že má syna Alberta (narozen 2019). 

 

Články o celebritě

Olga Menzelová vystavila pevné pozadí a nekonečně dlouhé nohy: Pro generála Pavla! Olga Menzelová vystavila pevné pozadí a nekonečně dlouhé nohy: Pro generála Pavla! Filmová producentka Olga Menzelová (45) se těší neskutečné formě! Volba nového prezidenta České repu... číst článek
Tělo jako dělo: Menzelová odtajnila triky pro krásu Tělo jako dělo: Menzelová odtajnila triky pro krásu Olga Menzelová (44) popírá všechny přírodní zákony. Je nekonečnou inspirací, jak skvěle může žena vy... číst článek
Žhavá Menzelová: Pozdravy z ráje! Žhavá Menzelová: Pozdravy z ráje! Vdova po Jiřím Menzelovi (†82) vypadá čím dál líp. Olze (44) svědčí nejen mořský vzduch a teplo v do... číst článek

Další Filmaři

zobrazit profil Jaroslav Dudek
Jaroslav Dudek
zobrazit profil Jan Petráň
Jan Petráň
zobrazit profil Damián Vondrášek
Damián Vondrášek
zobrazit profil Tomáš Vorel st.
Tomáš Vorel st.
zobrazit profil Rudolf Havlík
Rudolf Havlík
zobrazit profil Olga Špátová
Olga Špátová
zobrazit profil Radim Špaček
Radim Špaček