Josef Rychtář

Datum narození: 29. 4. 1958
Profese: majitel bezpečnostní agentury
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Josefa Rychtáře proslavil především vztah s Ivetou Bartošovou. Opakovaně se kvůli ní popral a nakonec si ji v přímém přenosu vzal.

Podnikatel Josef Rychtář z Říčan u Prahy vlastní bezpečnostní agenturu. Dvacet osm let byl ženatý s Darinou Rychtářovou, se kterou má syny Jana a Josefa. Rozvedl se v roce 2012, aby se mohl vrhnout do náruče i chomoutu zpěvačky Ivety Bartošové.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se dali dohromady tak, že Rychtář si ji nejprve nastěhoval do domu ke své rodině a když vyšel jejich vztah najevo, rodinu opustil.

Kvůli Bartošové se před kamerou popral s Macurou

Rozchod Rychtářové a Rychtáře provázel silný mediální zájem. Josef Rychtář byl několikrát obviněn, že svoji ženu napadl. Údajně ji také psychicky terorizoval. Je znám svojí výbušnou povahou i vůči novinářům. Kvůli Ivetě Bartošové se opakovaně popral, a to i před televizní kamerou, se Zdeňkem Macurou, zpěvaččiným ctitelem.

Iveta Bartošová byla jeho propustkou k veřejnému zájmu. Rád se s ní ukazoval na veřejnosti a podle svých slov ji především pomáhal a chránil před bulvárem. Staral se také o její marketing. 

V září 2013 si Josef Rychtář svoji Džambulku - jak Ivetě Bartošové říkal - vzal za manželku na radnici v pražské Uhříněvsi. O sedm měsíců později jejich manželství skončilo nešťastně - Iveta Bartošová skočila v Uhříněvsi pod vlak a Rychtář musel přetrpět, že okolnosti její smrti vyšetřovala policie. Kriminalistka Kamila R. dokonce navštívila její pohřeb.

 

Články o celebritě

Kolega zesnulé Ivety Bartošové (†48): Podal trestní oznámení na Rychtáře! Kvůli čemu? Kolega zesnulé Ivety Bartošové (†48): Podal trestní oznámení na Rychtáře! Kvůli čemu? Více než 7 let po tragické smrti Ivety Bartošové (†48) na kolejích padlo další trestní oznámení na J... číst článek
Alois Švehlík (82): SMRT SESTRY, SE KTEROU VÁLČIL Alois Švehlík (82): SMRT SESTRY, SE KTEROU VÁLČIL Alois Švehlík (82) přišel o sestru Jiřinu Jakoubkovou (†88), která podlehla onkologickému onemocnění... číst článek
Životní tragédie Jany Altmannové (†77): SYN JÍ UMŘEL PŘED OČIMA! Životní tragédie Jany Altmannové (†77): SYN JÍ UMŘEL PŘED OČIMA! O největší tragédii svého života Jana Altmannová (†77) zarytě mlčela. Teď, když Drbna Anda z Troškov... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Tomáš Petera
Tomáš Petera
zobrazit profil Ondřej Zajíc
Ondřej Zajíc
zobrazit profil Jiřina Šiklová
Jiřina Šiklová
zobrazit profil Otakar Brousek mladší
Otakar Brousek mladší
zobrazit profil Miloslava Kalibová
Miloslava Kalibová
zobrazit profil Magdaléna Borová
Magdaléna Borová
zobrazit profil Kamil Střihavka
Kamil Střihavka