Josef Rychtář | Celebwiki.cz

Josef Rychtář

Datum narození: 29. 4. 1958
Profese: majitel bezpečnostní agentury
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Výbušný podnikatel, kterého proslavil vztah se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Josef Rychtář se kvůli ní opakovaně popral, poplakal si v přímém přenosu a nakonec si ji vzal.

Podnikatel Josef Rychtář z Říčan u Prahy vlastní bezpečnostní agenturu. Dvacet osm let byl ženatý s Darinou Rychtářovou, se kterou má syny Jana a Josefa. Rozvedl se v roce 2012, aby se mohl vrhnout do náruče i chomoutu zpěvačky Ivety Bartošové.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se dali dohromady tak, že Rychtář si ji nejprve nastěhoval do domu ke své rodině a když vyšel jejich vztah najevo, rodinu opustil.

Rozchod Rychtářové a Rychtáře provázel silný mediální zájem. Josef Rychtář byl několikrát obviněn, že svoji ženu napadl. Údajně ji také psychicky terorizoval. Je znám svojí výbušnou povahou i vůči novinářům. Kvůli Ivetě Bartošové se opakovaně popral, a to i před televizní kamerou, se Zdeňkem Macurou, zpěvaččiným ctitelem.

Iveta Bartošová byla jeho propustkou k veřejnému zájmu. Rád se s ní ukazoval na veřejnosti a podle svých slov ji především pomáhal a chránil před bulvárem. Staral se také o její marketing. 

V září 2013 si Josef Rychtář svoji Džambulku - jak Ivetě Bartošové říká - vzal za manželku na radnici v pražské Uhříněvsi. O sedm měsíců později jejich manželství skončilo nešťastně - Iveta Bartošová skočila v Uhříněvsi pod vlak a Rychtář musel přetrpět, že okolnosti její smrti vyšetřovala policie. Kriminalistka Kamila R. dokonce navštívila její pohřeb.

 

Články o celebritě

6 let od smrti Bartošové (†48): Rychtář truchlil se „zlodějem kabátů“ a koledoval si o malér 6 let od smrti Bartošové (†48): Rychtář truchlil se „zlodějem kabátů“ a koledoval si o malér 29. dubna je to šest let, co Iveta Bartošová (†48) ukončila svůj život skokem pod vlak. Na místo tra... číst článek
Láska Bartošové Petr Sepéši (†25) by slavil 60: Myška mezi závorami přímo pod vlak! Záhada jeho smrti přetrvává Láska Bartošové Petr Sepéši (†25) by slavil 60: Myška mezi závorami přímo pod vlak! Záhada jeho smrti přetrvává Kdyby nebylo jeho nešťastného pokusu projet skrze závory, dožil by se dnes, 23. dubna, zpěvák Petr S... číst článek
Děsivé! Tohle je prý PRAVÝ DŮVOD, proč Bartošová spáchala SEBEVRAŽDU! Děsivé! Tohle je prý PRAVÝ DŮVOD, proč Bartošová spáchala SEBEVRAŽDU! Letos to bude už šest let, co není mezi živými oblíbená zpěvačka Iveta Bartošová (✝48). Po velkých p... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Bára Fišerová
Bára Fišerová
zobrazit profil František Táborský
František Táborský
zobrazit profil Tomáš Vaclík
Tomáš Vaclík
zobrazit profil Iveta Fabešová
Iveta Fabešová
zobrazit profil Warwick Davis
Warwick Davis
zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová