Josef Rychtář

Datum narození: 29. 4. 1958
Profese: majitel bezpečnostní agentury
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Josefa Rychtáře proslavil především vztah s Ivetou Bartošovou. Opakovaně se kvůli ní popral a nakonec si ji v přímém přenosu vzal.

Podnikatel Josef Rychtář z Říčan u Prahy vlastní bezpečnostní agenturu. Dvacet osm let byl ženatý s Darinou Rychtářovou, se kterou má syny Jana a Josefa. Rozvedl se v roce 2012, aby se mohl vrhnout do náruče i chomoutu zpěvačky Ivety Bartošové.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se dali dohromady tak, že Rychtář si ji nejprve nastěhoval do domu ke své rodině a když vyšel jejich vztah najevo, rodinu opustil.

Kvůli Bartošové se před kamerou popral s Macurou

Rozchod Rychtářové a Rychtáře provázel silný mediální zájem. Josef Rychtář byl několikrát obviněn, že svoji ženu napadl. Údajně ji také psychicky terorizoval. Je znám svojí výbušnou povahou i vůči novinářům. Kvůli Ivetě Bartošové se opakovaně popral, a to i před televizní kamerou, se Zdeňkem Macurou, zpěvaččiným ctitelem.

Iveta Bartošová byla jeho propustkou k veřejnému zájmu. Rád se s ní ukazoval na veřejnosti a podle svých slov ji především pomáhal a chránil před bulvárem. Staral se také o její marketing. 

V září 2013 si Josef Rychtář svoji Džambulku - jak Ivetě Bartošové říkal - vzal za manželku na radnici v pražské Uhříněvsi. O sedm měsíců později jejich manželství skončilo nešťastně - Iveta Bartošová skočila v Uhříněvsi pod vlak a Rychtář musel přetrpět, že okolnosti její smrti vyšetřovala policie. Kriminalistka Kamila R. dokonce navštívila její pohřeb.

 

Články o celebritě

Nový pomník pro Ivetu Bartošovou (†48)! Vdovec Rychtář už ho dal na místo Nový pomník pro Ivetu Bartošovou (†48)! Vdovec Rychtář už ho dal na místo U kolejí v Uhříněvsi, kde Iveta Bartošová (†48) před sedmi lety dobrovolně ukončila svůj život pod k... číst článek
Pomníček Ivety Bartošové (†48) prošel Rychtářovou rekonstrukcí! Pomníček Ivety Bartošové (†48) prošel Rychtářovou rekonstrukcí! U kolejí v Uhříněvsi, kde Iveta Bartošová (†48) před sedmi lety dobrovolně ukončila svůj život pod k... číst článek
Ivetin pomníček u kolejí vyšetřuje policie: Rychtář na to... Ivetin pomníček u kolejí vyšetřuje policie: Rychtář na to... Od kolejí v Uhříněvsi, kde Iveta Bartošová (†48) před sedmi lety dobrovolně ukončila svůj život pod ... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Lukáš Semerák
Lukáš Semerák
zobrazit profil Vojtěch Drahokoupil
Vojtěch Drahokoupil
zobrazit profil Daniel Dangl
Daniel Dangl
zobrazit profil Vlaďka Erbová-Řepková
Vlaďka Erbová-Řepková
zobrazit profil Jana Kovalčiková
Jana Kovalčiková
zobrazit profil Pavol Demitra
Pavol Demitra
zobrazit profil Ivan Miloš Havel
Ivan Miloš Havel
zobrazit profil Veronika Vařeková
Veronika Vařeková