Josef Rychtář | Celebwiki.cz

Josef Rychtář

Datum narození: 29.4.1958
Profese: majitel bezpečnostní agentury
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Výbušný podnikatel, kterého proslavil vztah se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Josef Rychtář se kvůli ní opakovaně popral, poplakal si v přímém přenosu a nakonec si ji vzal.

Podnikatel Josef Rychtář z Říčan u Prahy vlastní bezpečnostní agenturu. Dvacet osm let byl ženatý s Darinou Rychtářovou, se kterou má syny Jana a Josefa. Rozvedl se v roce 2012, aby se mohl vrhnout do náruče i chomoutu zpěvačky Ivety Bartošové.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se dali dohromady tak, že Rychtář si ji nejprve nastěhoval do domu ke své rodině a když vyšel jejich vztah najevo, rodinu opustil.

Rozchod Rychtářové a Rychtáře provázel silný mediální zájem. Josef Rychtář byl několikrát obviněn, že svoji ženu napadl. Údajně ji také psychicky terorizoval. Je znám svojí výbušnou povahou i vůči novinářům. Kvůli Ivetě Bartošové se opakovaně popral, a to i před televizní kamerou, se Zdeňkem Macurou, zpěvaččiným ctitelem.

Iveta Bartošová byla jeho propustkou k veřejnému zájmu. Rád se s ní ukazoval na veřejnosti a podle svých slov ji především pomáhal a chránil před bulvárem. Staral se také o její marketing. 

V září 2013 si Josef Rychtář svoji Džambulku - jak Ivetě Bartošové říká - vzal za manželku na radnici v pražské Uhříněvsi. O sedm měsíců později jejich manželství skončilo nešťastně - Iveta Bartošová skočila v Uhříněvsi pod vlak a Rychtář musel přetrpět, že okolnosti její smrti vyšetřovala policie. Kriminalistka Kamila R. dokonce navštívila její pohřeb.

 

Články o celebritě

Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář: Podpálili mu auto! Přímo před domem Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář: Podpálili mu auto! Přímo před domem Bezesnou noc prožil vdovec po Ivetě Bartošové (†48). Před domem v Říčanech Josefu Rychtářovi (61)… číst článek
Zámožný expartner Bartošové (†48) hodil minulost za hlavu! Svatba v moři lásky Zámožný expartner Bartošové (†48) hodil minulost za hlavu! Svatba v moři lásky Italský hrabě Domenico Martucci (43), který se kdysi proslavil především vztahem s Ivetou Bartošovou… číst článek
Dvojče Ivety Bartošové (†48) Ivana: Strach z návratu domů! Dvojče Ivety Bartošové (†48) Ivana: Strach z návratu domů! Jednovaječné dvojče Ivety Bartošové (†48) míří do Prahy. Ve slavné Lucerně hodlá Ivana Bartošová… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Tomáš Vorel st.
Tomáš Vorel st.
zobrazit profil Pavel Horváth
Pavel Horváth
zobrazit profil David Křížek
David Křížek
zobrazit profil Dita Charanzová
Dita Charanzová
zobrazit profil Kateřina Votavová
Kateřina Votavová
zobrazit profil Dan Ťok
Dan Ťok
zobrazit profil Brigitte Bardot
Brigitte Bardot
zobrazit profil Zuzana Bydžovská
Zuzana Bydžovská
Mimořádná zpráva

KORONAVIRUS: 6 ČECHŮ V KARANTÉNĚ NA TENERIFE! I 1 DÍTĚArrow

Zavřít