Josef Rychtář | Celebwiki.cz

Josef Rychtář

Datum narození: 29. 4. 1958
Profese: majitel bezpečnostní agentury
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Výbušný podnikatel, kterého proslavil vztah se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Josef Rychtář se kvůli ní opakovaně popral, poplakal si v přímém přenosu a nakonec si ji vzal.

Podnikatel Josef Rychtář z Říčan u Prahy vlastní bezpečnostní agenturu. Dvacet osm let byl ženatý s Darinou Rychtářovou, se kterou má syny Jana a Josefa. Rozvedl se v roce 2012, aby se mohl vrhnout do náruče i chomoutu zpěvačky Ivety Bartošové.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se dali dohromady tak, že Rychtář si ji nejprve nastěhoval do domu ke své rodině a když vyšel jejich vztah najevo, rodinu opustil.

Rozchod Rychtářové a Rychtáře provázel silný mediální zájem. Josef Rychtář byl několikrát obviněn, že svoji ženu napadl. Údajně ji také psychicky terorizoval. Je znám svojí výbušnou povahou i vůči novinářům. Kvůli Ivetě Bartošové se opakovaně popral, a to i před televizní kamerou, se Zdeňkem Macurou, zpěvaččiným ctitelem.

Iveta Bartošová byla jeho propustkou k veřejnému zájmu. Rád se s ní ukazoval na veřejnosti a podle svých slov ji především pomáhal a chránil před bulvárem. Staral se také o její marketing. 

V září 2013 si Josef Rychtář svoji Džambulku - jak Ivetě Bartošové říká - vzal za manželku na radnici v pražské Uhříněvsi. O sedm měsíců později jejich manželství skončilo nešťastně - Iveta Bartošová skočila v Uhříněvsi pod vlak a Rychtář musel přetrpět, že okolnosti její smrti vyšetřovala policie. Kriminalistka Kamila R. dokonce navštívila její pohřeb.

 

Články o celebritě

6 let po smrti Bartošové (†48) vyšlo najevo: Zfalšovaná závěť! To je svině, zuří Rychtář 6 let po smrti Bartošové (†48) vyšlo najevo: Zfalšovaná závěť! To je svině, zuří Rychtář Je to vůbec možné? Domenico Martucci (44) přišel šest let po smrti Ivety Bartošové (†48) se šokující... číst článek
6 let od smrti Ivety Bartošové (†48): FALEŠNÁ ZÁVĚŤ! KVŮLI ARTUROVI! 6 let od smrti Ivety Bartošové (†48): FALEŠNÁ ZÁVĚŤ! KVŮLI ARTUROVI! Je to vůbec možné? Domenico Martucci (44) přišel šest let po smrti Ivety Bartošové (†48) se šokující... číst článek
Šokující slova Rychtáře o smrti: Chce za Bartošovou (†48) Šokující slova Rychtáře o smrti: Chce za Bartošovou (†48) Železniční trať v pražské Uhříněvsi byla opět zahalena smutkem. Místo, kde přesně před šesti lety uk... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil David Radil manažer
David Radil manažer
zobrazit profil Igor Matovič
Igor Matovič
zobrazit profil Tereza Vlčková
Tereza Vlčková
zobrazit profil Zdenka Szukalská
Zdenka Szukalská
zobrazit profil Adriana Karembeu-Sklenaříková
Adriana Karembeu-Sklenaříková
zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
zobrazit profil Taťjana Medvecká
Taťjana Medvecká
zobrazit profil Věra Vlková
Věra Vlková