Josef Rychtář | Celebwiki.cz

Josef Rychtář

Datum narození: 29.4.1958
Profese: majitel bezpečnostní agentury
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Výbušný podnikatel, kterého proslavil vztah se zpěvačkou Ivetou Bartošovou. Josef Rychtář se kvůli ní opakovaně popral, poplakal si v přímém přenosu a nakonec si ji vzal.

Podnikatel Josef Rychtář z Říčan u Prahy vlastní bezpečnostní agenturu. Dvacet osm let byl ženatý s Darinou Rychtářovou, se kterou má syny Jana a Josefa. Rozvedl se v roce 2012, aby se mohl vrhnout do náruče i chomoutu zpěvačky Ivety Bartošové.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se dali dohromady tak, že Rychtář si ji nejprve nastěhoval do domu ke své rodině a když vyšel jejich vztah najevo, rodinu opustil.

Rozchod Rychtářové a Rychtáře provázel silný mediální zájem. Josef Rychtář byl několikrát obviněn, že svoji ženu napadl. Údajně ji také psychicky terorizoval. Je znám svojí výbušnou povahou i vůči novinářům. Kvůli Ivetě Bartošové se opakovaně popral, a to i před televizní kamerou, se Zdeňkem Macurou, zpěvaččiným ctitelem.

Iveta Bartošová byla jeho propustkou k veřejnému zájmu. Rád se s ní ukazoval na veřejnosti a podle svých slov ji především pomáhal a chránil před bulvárem. Staral se také o její marketing. 

V září 2013 si Josef Rychtář svoji Džambulku - jak Ivetě Bartošové říká - vzal za manželku na radnici v pražské Uhříněvsi. O sedm měsíců později jejich manželství skončilo nešťastně - Iveta Bartošová skočila v Uhříněvsi pod vlak a Rychtář musel přetrpět, že okolnosti její smrti vyšetřovala policie. Kriminalistka Kamila R. dokonce navštívila její pohřeb.

 

Články o celebritě

Iveta Bartošová žije, na kolejích byla jiná, říká Macura! Utěšuje se spikleneckou teorií? Iveta Bartošová žije, na kolejích byla jiná, říká Macura! Utěšuje se spikleneckou teorií? Ani více než pět let od smrti Ivety Bartošové (†48) se její někdejší „ochránce“ Zdeněk Macura (45)… číst článek
Svatba expartnera Bartošové (†48): Zásnubní prsten se nelíbil mamince, musel pořídit jiný! Svatba expartnera Bartošové (†48): Zásnubní prsten se nelíbil mamince, musel pořídit jiný! Italský hrabě Domenico Martucci (43) se v Česku proslavil především krátkým vztahem se zpěvačkou… číst článek
Hrabě Bartošové (†48) Martucci o Andree Pomeje: Nabízím jí pomoc! Hrabě Bartošové (†48) Martucci o Andree Pomeje: Nabízím jí pomoc! Zpěváka Domenica Martucciho (42) nenechala v klidu hrubá slova Josefa Rychtáře (61), kterými urážel… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Ján Lahvička
Ján Lahvička
zobrazit profil Jakub Michálek
Jakub Michálek
zobrazit profil Jan Kubičík
Jan Kubičík
zobrazit profil Anna Kohoutová
Anna Kohoutová
zobrazit profil Pavel Řezníček
Pavel Řezníček
zobrazit profil Boris Johnson
Boris Johnson
zobrazit profil Dušan Sitek
Dušan Sitek
zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel