Josef Rychtář

Datum narození: 29. 4. 1958
Profese: majitel bezpečnostní agentury
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Josefa Rychtáře proslavil především vztah s Ivetou Bartošovou. Opakovaně se kvůli ní popral a nakonec si ji v přímém přenosu vzal.

Podnikatel Josef Rychtář z Říčan u Prahy vlastní bezpečnostní agenturu. Dvacet osm let byl ženatý s Darinou Rychtářovou, se kterou má syny Jana a Josefa. Rozvedl se v roce 2012, aby se mohl vrhnout do náruče i chomoutu zpěvačky Ivety Bartošové.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář se dali dohromady tak, že Rychtář si ji nejprve nastěhoval do domu ke své rodině a když vyšel jejich vztah najevo, rodinu opustil.

Kvůli Bartošové se před kamerou popral s Macurou

Rozchod Rychtářové a Rychtáře provázel silný mediální zájem. Josef Rychtář byl několikrát obviněn, že svoji ženu napadl. Údajně ji také psychicky terorizoval. Je znám svojí výbušnou povahou i vůči novinářům. Kvůli Ivetě Bartošové se opakovaně popral, a to i před televizní kamerou, se Zdeňkem Macurou, zpěvaččiným ctitelem.

Iveta Bartošová byla jeho propustkou k veřejnému zájmu. Rád se s ní ukazoval na veřejnosti a podle svých slov ji především pomáhal a chránil před bulvárem. Staral se také o její marketing. 

V září 2013 si Josef Rychtář svoji Džambulku - jak Ivetě Bartošové říkal - vzal za manželku na radnici v pražské Uhříněvsi. O sedm měsíců později jejich manželství skončilo nešťastně - Iveta Bartošová skočila v Uhříněvsi pod vlak a Rychtář musel přetrpět, že okolnosti její smrti vyšetřovala policie. Kriminalistka Kamila R. dokonce navštívila její pohřeb.

 

Články o celebritě

Rychtář 8 let po smrti Bartošové (†48): Bude se ženit! Rychtář 8 let po smrti Bartošové (†48): Bude se ženit! Konečně přestal vdovec Josef Rychtář (64) tvrdit, že po Ivetě Bartošové (†48) žádná jiná nebude. Aha... číst článek
Iveta Bartošová a její tragický skok pod vlak Iveta Bartošová a její tragický skok pod vlak Bylo 29. dubna 2014, krátce po poledni, když do redakce Blesku kdosi zavolal: „V Uhříněvsi přejel vl... číst článek
Vdovec po Bartošové chce pokračování: Měl bych tam být i já! Vdovec po Bartošové chce pokračování: Měl bych tam být i já! I vdovec Josef Rychtář (64) musel dát k natočení minisérie Iveta, která měla včera na Voyo premiéru,... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Jiří Oliva
Jiří Oliva
zobrazit profil Tereza Brodská
Tereza Brodská
zobrazit profil Václav Láska
Václav Láska
zobrazit profil Jan Antonín Duchoslav
Jan Antonín Duchoslav
zobrazit profil Richard Pogoda
Richard Pogoda
zobrazit profil Karel Mrkvička
Karel Mrkvička