Ladislav Krejčí

Datum narození: 5. 7. 1992
Váha: 67 kg
Výška: 180 cm
Profese: fotbalový záložník
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Ladislav Krejčí je český profesionální fotbalový záložník, reprezentant a jeden z největších talentů českého fotbalu. Působí v týmu AC Sparta Praha.

Ladislav Krejčí se narodil 5. července 1992 a je odchovancem pražské Sparty. Do vysněného A Týmu se dostal v roce 2010 a v současné době je jednou z hlavních opor záložní řady společně s Lukášem Váchou nebo Josefem Hušbauerem. Hraje na pozici levého záložníka. V ročníku 2013/14 slavil se Spartou zisk titulu v české nejvyšší soutěži, poháru i superpoháru.

Ladislav Krejčí je také reprezentant. Je členem stříbrné devatenáctky z evropského šampionátu v Rumunsku 2011. V seniorské reprezentaci debutoval pod trenérem Michalem Bílkem, který ho nominoval pro přípravný zápas se Slovenskem 14. listopadu 2012 v Olomouci. 

Levonohý křídelník Ladislav Krejčí, který za sebou má stáž v PSV Eindhoven, dlouhodobě přesvědčuje o svém velkém talentu a vyniká především brilantními centry z levé strany. Před sezonou 2014/15 měl o hráče zájem slavný anglický klub Newcastle, ale Sparta svou oporu odmítla prodat.

V anketě Fotbalista roku se stal Ladislav Krejčí v roce 2011 největším talentem. Později získal ceny Objev sezony a Skokan roku Zlatého míče. Krejčí vystudoval střední anglo-německou obchodní akademii. Se Spartou podepsal smlouvu až do roku 2017.

 

Články o celebritě

Janktův návrat? Sparťanské léto 2020 i konec ve Španělsku budí rozpaky Janktův návrat? Sparťanské léto 2020 i konec ve Španělsku budí rozpaky Záložník Jakub Jankto se možná vrátí do Česka. Navíc do Sparty. Zpráva, které se před pár dny daleko... číst článek
LIMBOVA ŠAJTLE: Kluci z Hradce na Slavii nepatří. Vrbu beru na pivo LIMBOVA ŠAJTLE: Kluci z Hradce na Slavii nepatří. Vrbu beru na pivo Viktoria Plzeň ve třetím kole nadstavby FORTUNA:LIGY rozmetla doma Spartu 3:0, což znamenalo předčas... číst článek
Případ Krejčí by měl být pro Spartu ujištěním, že tudy cesta nevede Případ Krejčí by měl být pro Spartu ujištěním, že tudy cesta nevede Je to jakási sparťanská specialita. Návrat zkušených hráčů ze zahraničních angažmá. Poslední taková ... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Luděk Pernica
Luděk Pernica
zobrazit profil Filip Pyrochta
Filip Pyrochta
zobrazit profil Luboš Hilgert
Luboš Hilgert
zobrazit profil Milan Švenger
Milan Švenger
zobrazit profil Petra Hynčicová
Petra Hynčicová
zobrazit profil Jiří Smejkal
Jiří Smejkal
zobrazit profil Franck Ribéry
Franck Ribéry