Ladislav Krejčí | Celebwiki.cz

Ladislav Krejčí

Datum narození: 5.7.1992
Váha: 67 kg
Výška: 180 cm
Profese: fotbalový záložník
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Ladislav Krejčí je český profesionální fotbalový záložník, reprezentant a jeden z největších talentů českého fotbalu. Působí v týmu AC Sparta Praha.

Ladislav Krejčí se narodil 5. července 1992 a je odchovancem pražské Sparty. Do vysněného A Týmu se dostal v roce 2010 a v současné době je jednou z hlavních opor záložní řady společně s Lukášem Váchou nebo Josefem Hušbauerem. Hraje na pozici levého záložníka. V ročníku 2013/14 slavil se Spartou zisk titulu v české nejvyšší soutěži, poháru i superpoháru.

Ladislav Krejčí je také reprezentant. Je členem stříbrné devatenáctky z evropského šampionátu v Rumunsku 2011. V seniorské reprezentaci debutoval pod trenérem Michalem Bílkem, který ho nominoval pro přípravný zápas se Slovenskem 14. listopadu 2012 v Olomouci. 

Levonohý křídelník Ladislav Krejčí, který za sebou má stáž v PSV Eindhoven, dlouhodobě přesvědčuje o svém velkém talentu a vyniká především brilantními centry z levé strany. Před sezonou 2014/15 měl o hráče zájem slavný anglický klub Newcastle, ale Sparta svou oporu odmítla prodat.

V anketě Fotbalista roku se stal Ladislav Krejčí v roce 2011 největším talentem. Později získal ceny Objev sezony a Skokan roku Zlatého míče. Krejčí vystudoval střední anglo-německou obchodní akademii. Se Spartou podepsal smlouvu až do roku 2017.

 

Články o celebritě

Boj o místa na EURO! Spousta hráčů na hraně, jasná osa. Kdo může překvapit? Boj o místa na EURO! Spousta hráčů na hraně, jasná osa. Kdo může překvapit? Kvalifikace končí, interní boj o místenky na kontinentální šampionát se přiostří. Kdyby měl teď trenér… číst článek
Kam zmizela Ivana a co bude s Bertramkou? Mluvčí prolomila mlčení Kam zmizela Ivana a co bude s Bertramkou? Mluvčí prolomila mlčení Ve zpěvákově pražské rezidenci je prý stále večer tma a po vdově s dcerkami se také údajně slehla… číst článek
Šilhavý: Byl jsem rozčarovaný, hrozila devalvace Anglie. Ale jde o informace Šilhavý: Byl jsem rozčarovaný, hrozila devalvace Anglie. Ale jde o informace Šance pro náhradníky mohla skončit ostudou, čeští fotbalisté prohrávali po poločase v přípravě se… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil David Beckham
David Beckham
zobrazit profil Petr Čech
Petr Čech
zobrazit profil Pavel Vrba
Pavel Vrba
zobrazit profil Jiří Tlustý
Jiří Tlustý
zobrazit profil Kristýna Kolocová
Kristýna Kolocová
zobrazit profil Jan Brabec
Jan Brabec
zobrazit profil Jakub Nosek
Jakub Nosek
zobrazit profil David Krejčí
David Krejčí