Ladislav Krejčí | Celebwiki.cz

Ladislav Krejčí

Datum narození: 5.7.1992
Váha: 67 kg
Výška: 180 cm
Profese: fotbalový záložník
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Ladislav Krejčí je český profesionální fotbalový záložník, reprezentant a jeden z největších talentů českého fotbalu. Působí v týmu AC Sparta Praha.

Ladislav Krejčí se narodil 5. července 1992 a je odchovancem pražské Sparty. Do vysněného A Týmu se dostal v roce 2010 a v současné době je jednou z hlavních opor záložní řady společně s Lukášem Váchou nebo Josefem Hušbauerem. Hraje na pozici levého záložníka. V ročníku 2013/14 slavil se Spartou zisk titulu v české nejvyšší soutěži, poháru i superpoháru.

Ladislav Krejčí je také reprezentant. Je členem stříbrné devatenáctky z evropského šampionátu v Rumunsku 2011. V seniorské reprezentaci debutoval pod trenérem Michalem Bílkem, který ho nominoval pro přípravný zápas se Slovenskem 14. listopadu 2012 v Olomouci. 

Levonohý křídelník Ladislav Krejčí, který za sebou má stáž v PSV Eindhoven, dlouhodobě přesvědčuje o svém velkém talentu a vyniká především brilantními centry z levé strany. Před sezonou 2014/15 měl o hráče zájem slavný anglický klub Newcastle, ale Sparta svou oporu odmítla prodat.

V anketě Fotbalista roku se stal Ladislav Krejčí v roce 2011 největším talentem. Později získal ceny Objev sezony a Skokan roku Zlatého míče. Krejčí vystudoval střední anglo-německou obchodní akademii. Se Spartou podepsal smlouvu až do roku 2017.

 

Články o celebritě

Bitva ve hře FIFA 19! Jankto porazil Krejčího a prozradil, proč je tak dobrý Bitva ve hře FIFA 19! Jankto porazil Krejčího a prozradil, proč je tak dobrý Bylo to utkání staré a nové školy. Fotbaloví reprezentanti Ladislav Krejčí (26) a Jakub Jankto (22)… číst článek
Krejčího radost, Schick přihlížel ztrapnění AS. Vytáčí mě to, zuřil kouč Krejčího radost, Schick přihlížel ztrapnění AS. Vytáčí mě to, zuřil kouč Na trávníku se v zápase nepotkali, každý z nich navíc opouštěl stadion v úplně jiné náladě. Zatímco… číst článek
V Itálii odhalili platy. Je udivující, jak moc Ronaldo převýšil ostatní V Itálii odhalili platy. Je udivující, jak moc Ronaldo převýšil ostatní Itálie žije Cristianem Ronaldem! V létě plnil stránky novin jeho přestup z Realu Madrid do Juventusu,… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Pavel Horváth
Pavel Horváth
zobrazit profil Tomáš  Kraus
Tomáš Kraus
zobrazit profil David Ferrer
David Ferrer
zobrazit profil Denisa Rosolová
Denisa Rosolová
zobrazit profil Pavol Demitra
Pavol Demitra
zobrazit profil Kateřina Emmons
Kateřina Emmons
zobrazit profil Vladimír Darida
Vladimír Darida
zobrazit profil Martin Nečas
Martin Nečas