Ladislav Krejčí | Celebwiki.cz

Ladislav Krejčí

Datum narození: 5.7.1992
Váha: 67 kg
Výška: 180 cm
Profese: fotbalový záložník
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Ladislav Krejčí je český profesionální fotbalový záložník, reprezentant a jeden z největších talentů českého fotbalu. Působí v týmu AC Sparta Praha.

Ladislav Krejčí se narodil 5. července 1992 a je odchovancem pražské Sparty. Do vysněného A Týmu se dostal v roce 2010 a v současné době je jednou z hlavních opor záložní řady společně s Lukášem Váchou nebo Josefem Hušbauerem. Hraje na pozici levého záložníka. V ročníku 2013/14 slavil se Spartou zisk titulu v české nejvyšší soutěži, poháru i superpoháru.

Ladislav Krejčí je také reprezentant. Je členem stříbrné devatenáctky z evropského šampionátu v Rumunsku 2011. V seniorské reprezentaci debutoval pod trenérem Michalem Bílkem, který ho nominoval pro přípravný zápas se Slovenskem 14. listopadu 2012 v Olomouci. 

Levonohý křídelník Ladislav Krejčí, který za sebou má stáž v PSV Eindhoven, dlouhodobě přesvědčuje o svém velkém talentu a vyniká především brilantními centry z levé strany. Před sezonou 2014/15 měl o hráče zájem slavný anglický klub Newcastle, ale Sparta svou oporu odmítla prodat.

V anketě Fotbalista roku se stal Ladislav Krejčí v roce 2011 největším talentem. Později získal ceny Objev sezony a Skokan roku Zlatého míče. Krejčí vystudoval střední anglo-německou obchodní akademii. Se Spartou podepsal smlouvu až do roku 2017.

 

Články o celebritě

Jílek po výhře hledal chyby: Soupeř měl moc prostoru, výstavba nešla Jílek po výhře hledal chyby: Soupeř měl moc prostoru, výstavba nešla Fotbalisté Sparty v zápase 4. kola FORTUNA:LIGY porazili Příbram 3:0. I přesto našel kouč Letenských… číst článek
Jílek už driluje sparťany! Čeština střídá angličtinu, důraz je na detail Jílek už driluje sparťany! Čeština střídá angličtinu, důraz je na detail PŘÍMO Z RAKOUSKA | Pondělí, krátce po deváté hodině ranní. Do perfektně připraveného trávníku v Bad… číst článek
Krejčí nejen o složité sezoně: Jílek ve Spartě? Imponuje mi, jak vidí fotbal Krejčí nejen o složité sezoně: Jílek ve Spartě? Imponuje mi, jak vidí fotbal Jen osmnáct odehraných zápasů, z toho dvanáct od začátku, tři přihrávky, žádný gól. Návdavkem doporučení… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Jan Rezek
Jan Rezek
zobrazit profil Michal Krčmář
Michal Krčmář
zobrazit profil Jan Alinč
Jan Alinč
zobrazit profil Dominik Hrachovina
Dominik Hrachovina
zobrazit profil Eliška Klučinová
Eliška Klučinová
zobrazit profil Martin Růžička
Martin Růžička
zobrazit profil Tomáš Zonyga
Tomáš Zonyga
zobrazit profil Anežka  Drahotová
Anežka Drahotová