Ladislav Krejčí

Datum narození: 5.7.1992
Váha: 67 kg
Výška: 180 cm
Profese: fotbalový záložník
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Ladislav Krejčí je český profesionální fotbalový záložník, reprezentant a jeden z největších talentů českého fotbalu. Působí v týmu AC Sparta Praha.

Ladislav Krejčí se narodil 5. července 1992 a je odchovancem pražské Sparty. Do vysněného A Týmu se dostal v roce 2010 a v současné době je jednou z hlavních opor záložní řady společně s Lukášem Váchou nebo Josefem Hušbauerem. Hraje na pozici levého záložníka. V ročníku 2013/14 slavil se Spartou zisk titulu v české nejvyšší soutěži, poháru i superpoháru.

Ladislav Krejčí je také reprezentant. Je členem stříbrné devatenáctky z evropského šampionátu v Rumunsku 2011. V seniorské reprezentaci debutoval pod trenérem Michalem Bílkem, který ho nominoval pro přípravný zápas se Slovenskem 14. listopadu 2012 v Olomouci. 

Levonohý křídelník Ladislav Krejčí, který za sebou má stáž v PSV Eindhoven, dlouhodobě přesvědčuje o svém velkém talentu a vyniká především brilantními centry z levé strany. Před sezonou 2014/15 měl o hráče zájem slavný anglický klub Newcastle, ale Sparta svou oporu odmítla prodat.

V anketě Fotbalista roku se stal Ladislav Krejčí v roce 2011 největším talentem. Později získal ceny Objev sezony a Skokan roku Zlatého míče. Krejčí vystudoval střední anglo-německou obchodní akademii. Se Spartou podepsal smlouvu až do roku 2017.

 

Články o celebritě

Pomohly odchody i jízda v Evropě. Sparta je po dvanácti letech v zisku Pomohly odchody i jízda v Evropě. Sparta je po dvanácti letech v zisku Fotbalová Sparta hlásí dobré zprávy. Zatímco na poli sportovním se jí nedaří plnit její vytyčené… číst článek
Chovanec o Plzni: Všichni spoléhají na její propad, Sparta ji může zastavit Chovanec o Plzni: Všichni spoléhají na její propad, Sparta ji může zastavit 8 – 0 – 0. Bilance Viktorie Plzeň bez jediné ztráty učarovala HET lize. A jestliže v neděli porazí… číst článek
Reprezentaci chybí stabilita, říká Prokeš z FAČR. Jarolím dělá nejlepší práci Reprezentaci chybí stabilita, říká Prokeš z FAČR. Jarolím dělá nejlepší práci Na fotbal se dívá mimo jiné skrz analýzy a skrz mládež. Jestli jdou talentovaní kluci správným směrem,… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Pavol Demitra
Pavol Demitra
zobrazit profil Ivan Hlinka
Ivan Hlinka
zobrazit profil Jan Chramosta
Jan Chramosta
zobrazit profil Olga Šplíchalová
Olga Šplíchalová
zobrazit profil Kristýna Fleissnerová
Kristýna Fleissnerová
zobrazit profil Daniel Holzer
Daniel Holzer
zobrazit profil Viktor Polášek
Viktor Polášek
zobrazit profil Radek Juška
Radek Juška