Blake Lively | Celebwiki.cz

Blake Lively

Datum narození: 25. 8. 1987
Místo narození: Kalifornie
Profese: herečka, modelka
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Blake Lively, pro někoho spíše Serena van der Woodsen, je úkazem toho, že v některých případech je slavnější postava ze seriálu, než samotná herečka.

Když se řekne Blake Lively, málo kdo ví, o koho se jedná. Ale ve chvíli, kdy řeknete Serena van der Woodsen, většina teenagerů bude vědět, koho máte na mysli. Hvězda seriálu Gossip Girl - Super Drbna, nemá ve své herecké kariéře mnoho rolí. Mezi největší role, vyjma seriálu Super Drbna, patří role Bridget ve filmu Sesterstvo putovních kalhot, za kterou získala nominaci v Teen Choice Award 2005. Poté si zahrála ve filmu Accepted a v hororu Simon Says. Druhé pokračování Sesterstva putovních kalhot mělo stejný úspěch, jako díl první. Ukázala se také v komedii New Yorku, miluji tě. Další nominaci na Teen Choice Award si vysloužila za roli ve filmu Green Lantern.

V průběhu natáčení Super Drbny začala chodit se svým seriálovým kolegou Pennem Badgleyem a několikrát v rozhovorech přiznala, že si ze seriálu odnesla přátelé na celý život - herečku Leighton Meester či Chace Crawforda.

Šest let byla zaměstnána natáčením Super Drbny, tudíž v dalších filmech ve větších rolích nevystupovala. Jelikož není jen herečka, ale také modelka, můžeme její obličej vídat v mnoha časopisech a reklamách. Udává nejnovější trendy v módě a stala se tváří kampaně Mademoiselle pro značku Chanel. V roce 2011 byla časopisem AskMen zařazena mezi stovkou nejkrásnějších žen světa.

V poslední době se o herečce mluví především díky partnerům, kteří se objevili po jejím boku. Není divu, neboť jména jako Leonardo DiCaprio, či Ryan Reynolds rozhodně stojí za zmínku. S Ryanem Reynoldsem se seznámila při natáčení filmu Green Lantern a v roce 2012 mu řekla své "Ano". V roce 2014 se páru narodila holčička Violet.

Blake Lively patří mezi nejkrásnější maminky. Fotografie těhotné herečky, která zářila na červeném koberci každé události, obletěly celý svět a nikoho nenechaly klidné. Bříško jí rozhodně na kráse neubralo.

 

Články o celebritě

Když se fotka nepovede: Slavné krásky dokazují, že jsou taky jenom lidi Když se fotka nepovede: Slavné krásky dokazují, že jsou taky jenom lidi Chcete si udělat hezkou fotku, ale ať se snažíte sebevíc, z každého úhlu vypadáte prostě blbě. Kdo t... číst článek
Nejdražší zásnubní prsteny celebrit: Kdo měří lásku na brilianty? Nejdražší zásnubní prsteny celebrit: Kdo měří lásku na brilianty? Všimli jste si toho také? Jako by se všechny celebrity chtěly letos vdávat. Zejména tajné svatby jso... číst článek
Kdy jsou muži nejvíc sexy? S dítětem v náručí! Tito by si zasloužili titul otce roku Kdy jsou muži nejvíc sexy? S dítětem v náručí! Tito by si zasloužili titul otce roku Péče o dítě není v dnešní době konečně už jen záležitostí matek a čím dál víc otců si uvědomuje, že ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lukáš Langmajer
Lukáš Langmajer
zobrazit profil František Skopal
František Skopal
zobrazit profil Barbra Streisand
Barbra Streisand
zobrazit profil Pavla Drtinová
Pavla Drtinová
zobrazit profil Meryl Streep
Meryl Streep
zobrazit profil Karina Rchichev
Karina Rchichev
zobrazit profil Gregor Bauer
Gregor Bauer