Karel Heřmánek ml. | Celebwiki.cz

Karel Heřmánek ml.

Datum narození: 3.3.1989
Místo narození: Praha
Profese: herec
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Karel Heřmánek junior se vydal ve šlépějích svého slavného otce. Známý je především rolí začínajícího lékaře Radka Pokorného v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Kromě novácké Ordinace v růžové zahradě se Karel Heřmánek mladší na televizní obrazovce předvedl hlavní rolí Leopolda Hilsnera ve filmu Zločin v Polné (2016). Mezi jeho první zkušenosti s filmovým herectvím patří účinkování v seriálech O mé rodině a jiných mrtvolách, Cesty domů, Gympl s (r)učením omezeným a Kriminálka Anděl. Spolupracoval s několika zahraničními produkcemi na filmech Anthropoid (2015) a Viy 2: Journey to China (2015). Věnuje se také dabingu (How met my mother, Kingsman, Rytíř z nosu).

KAREL HEŘMÁNEK JR. A JEHO SLAVNÝ OTEC

Karel Heřmánek mj. hostuje v Národním divadle (Konec masopustu) a v divadle Viola v tradičních Staročeských vánočních hrách. V divadle svých slavných rodičů – herce a režiséra Karla Heřmánka a moderátorky, bývalé hlasatelky, manažerky Divadla Bez zábradlí Hany Heřmánkové, rozené Vávrové – si zahrál hned v několika představeních. Například v Indické bance či ve hrách Jistě pane premiére a Garderobiér.

V roce 2013 absolvoval na DAMU pod vedením Evy Salzmannové. Následovalo semestrální studium na americké škole The Lee Strasberg Theatr and Film Institute v New Yorku, kde se úspěšně účastnil konkurzu a dostal příležitost zahrát si roli Ballesteda (Paní z námoří). 

V roce 2015 se Karel Heřmánek junior oženil s herečkou Nikol Kouklovou. Herec má dva mladší bratry - Františka a Josefa.

 

Články o celebritě

7 NEJ Českého plesu: Kdo měl nejdražší šperky či nejhlubší dekolt? 7 NEJ Českého plesu: Kdo měl nejdražší šperky či nejhlubší dekolt? Český ples byl prestižní akcí, na které se předvedla celá řada hvězd našeho šoubyznysu. Na této akci… číst článek
Hříšný Český ples: Jaké slavné krásky dorazily bez podprsenky? Hříšný Český ples: Jaké slavné krásky dorazily bez podprsenky? Český ples je noblesní akcí v nádherných prostorách Obecního domu v Praze a každá slavná dáma, co… číst článek
Producent muzikálu Popelka Jiří Jurtin dluží 160 milionů! Vydrovi, Švandové a dalším Producent muzikálu Popelka Jiří Jurtin dluží 160 milionů! Vydrovi, Švandové a dalším Nemáme peníze, končíme! Tak producent Jiří Jurtin (43) po dvou měsících odpískal muzikál Tři oříšky… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Miroslav Donutil
Miroslav Donutil
zobrazit profil Karolína Šafránková
Karolína Šafránková
zobrazit profil Michal Pavlata
Michal Pavlata
zobrazit profil Lucie Štěpánková
Lucie Štěpánková
zobrazit profil Ivan Vyskočil
Ivan Vyskočil
zobrazit profil Anežka Rusevová
Anežka Rusevová
zobrazit profil Karina Rchichev
Karina Rchichev
zobrazit profil Jitka Sedláčková
Jitka Sedláčková