Karel Heřmánek ml. | Celebwiki.cz

Karel Heřmánek ml.

Datum narození: 3. 3. 1989
Místo narození: Praha
Profese: herec
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Karel Heřmánek junior se vydal ve šlépějích svého slavného otce. Známý je především rolí začínajícího lékaře Radka Pokorného v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Kromě novácké Ordinace v růžové zahradě se Karel Heřmánek mladší na televizní obrazovce předvedl hlavní rolí Leopolda Hilsnera ve filmu Zločin v Polné (2016). Mezi jeho první zkušenosti s filmovým herectvím patří účinkování v seriálech O mé rodině a jiných mrtvolách, Cesty domů, Gympl s (r)učením omezeným a Kriminálka Anděl. Spolupracoval s několika zahraničními produkcemi na filmech Anthropoid (2015) a Viy 2: Journey to China (2015). Věnuje se také dabingu (How met my mother, Kingsman, Rytíř z nosu).

KAREL HEŘMÁNEK JR. A JEHO SLAVNÝ OTEC

Karel Heřmánek mj. hostuje v Národním divadle (Konec masopustu) a v divadle Viola v tradičních Staročeských vánočních hrách. V divadle svých slavných rodičů – herce a režiséra Karla Heřmánka a moderátorky, bývalé hlasatelky, manažerky Divadla Bez zábradlí Hany Heřmánkové, rozené Vávrové – si zahrál hned v několika představeních. Například v Indické bance či ve hrách Jistě pane premiére a Garderobiér.

V roce 2013 absolvoval na DAMU pod vedením Evy Salzmannové. Následovalo semestrální studium na americké škole The Lee Strasberg Theatr and Film Institute v New Yorku, kde se úspěšně účastnil konkurzu a dostal příležitost zahrát si roli Ballesteda (Paní z námoří). 

V roce 2015 se Karel Heřmánek junior oženil s herečkou Nikol Kouklovou. Herec má dva mladší bratry - Františka a Josefa.

 

Články o celebritě

Beznaděj Karla Heřmánka: Zdá se mi o tom každou noc! Přijde o divadlo? Beznaděj Karla Heřmánka: Zdá se mi o tom každou noc! Přijde o divadlo? Pražské Divadlo bez zábradlí slaví třicet let existence. Místo oslav ale bohužel bojuje o přežití. P... číst článek
Intimnosti i na jevišti! Z odhalených manželů Heřmánkových stříká vášeň Intimnosti i na jevišti! Z odhalených manželů Heřmánkových stříká vášeň Jdou s kůží na trh! Manželé Karel (31) a Nikol (30) Heřmánkovi právě zkoušejí divadelní hru Pokoj v ... číst článek
Manželé Heřmánkovi: Pod taktovkou Filipa Renče zkouší hru plnou sexu a intimity! Manželé Heřmánkovi: Pod taktovkou Filipa Renče zkouší hru plnou sexu a intimity! Herečka Nikol Kouklová s manželem Karlem Heřmánkem ml. si pro první svoje samostatné představenívybr... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Aleš Petráš
Aleš Petráš
zobrazit profil Kelly Bishop
Kelly Bishop
zobrazit profil Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
zobrazit profil Eva Leimbergerová
Eva Leimbergerová
zobrazit profil Miroslav Moravec
Miroslav Moravec
zobrazit profil Robert Charles Redford
Robert Charles Redford
zobrazit profil Daniela Kolářová
Daniela Kolářová
zobrazit profil Neil Patric Harris
Neil Patric Harris