Daniel Pudil | Celebwiki.cz

Daniel Pudil

Datum narození: 27.9.1985
Přezdívka: Půďa
Místo narození: Praha
Váha: 73 kg
Výška: 183 cm
Profese: fotbalový záložník
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Daniel Pudil je fotbalový záložník, který hrává i obránce, když je třeba. Zpravidla se pohybuje na levé straně hřiště. Je tomu tak i v národním týmu.

Fotbalové dětství a mládí strávil Daniel Pudil ve Spartě Praha. Nenastoupil však v jejím seniorském áčku. Hrál za Chmel Blšany, Slavii Praha a za Slovan Liberec. S Libercem se v sezóně 2005/2006 radoval z ligového titulu. Získal ho i o sezónu později se Slavií.

Pak se Daniel Pudil vydal na cesty. Nejprve získal tříleté angažmá v belgickém Genku. Krátce zkoušel štěstí ve Španělsku a v Itálii. Pak se upsal anglickému Watfordu. Odehrál za něj 99 zápasů, dal 3 góly. Když Wartford postoupil do Premier League, Daniel Pudil přestoupil do Sheffieldu Wednesday. A rozhodl se zůstat.

O DANIELU PUDILOVI ČTĚTE ZDE>>

Přestože jde o tým, který hraje v Anglůii druhou ligu, Daniel Pudil má místo v českém národnímu týmu téměř jisté, a to i pod trenérem Pavlem Vrbou. Trenér dobře ví, koho měl povolat na fotbalové Euro 2016 do Francie. Nezáleží totiž jen na tom, jak hráč kope, jde i o to, zda s týmem cítí.

O FOTBALOVÉM MISTROVSTVÍ EURO 2016 ČTĚTE ZDE

Daniel Pudil má s dlouholetou partnerkou Veronikou Strnadovou syna Dannyho a dceru Ellu. V červnu 2017 se pár vzal na Bali.

 

Články o celebritě

Boleslav zanechala v pohárech solidní dojem. Nepropadla, ani nenadchla Boleslav zanechala v pohárech solidní dojem. Nepropadla, ani nenadchla Nepropadli, ale taky nenadchli. Mladá Boleslav si ostudu v předkolech Evropské ligy neuřízla, sehrála… číst článek
Pudil se vrací do Česka: Liga se s Anglií nedá srovnávat. Proč Boleslav? Pudil se vrací do Česka: Liga se s Anglií nedá srovnávat. Proč Boleslav? Jedenáct let brouzdal evropskými vodami. Prošel Belgií, vyzkoušel si Španělsko, Itálii, aby nakonec… číst článek
Peprná výměna manželek reprezentanta Pudila se zvrhla: Dívčí válka o prachy! Peprná výměna manželek reprezentanta Pudila se zvrhla: Dívčí válka o prachy! Šmodrchačky, plačky, kačky. To všechno je v zapeklitých vztazích fotbalového reprezentanta Daniela… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Olga Šípková
Olga Šípková
zobrazit profil Cortney Mansourová
Cortney Mansourová
zobrazit profil Vladimír Šmicer
Vladimír Šmicer
zobrazit profil David Lischka
David Lischka
zobrazit profil Michal Jordán
Michal Jordán
zobrazit profil Lukáš Masopust
Lukáš Masopust
zobrazit profil Karol Kisel
Karol Kisel
zobrazit profil Tereza Nosková
Tereza Nosková