Ján Jackuliak | Celebwiki.cz

Ján Jackuliak

Datum narození: 10.7.1978
Místo narození: Lučenec, Slovensko
Profese: herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Slovenský herec Ján Jackuliak, který se v Česku osvědčil v seriálu Vyprávěj ČT, zamířil do Ordinace v růžové zahradě 2 TV Nova.

Divadelního a filmového slovenského herce Jána Jackuliaka do Ordinace v růžové zahradě 2 nalákala jeho tamní kolegyně, která v kamenické nemocnici měla již významné posty, konkrétně doktorka Zdena Suchá v podání stále atraktivní Dany Morávkové.

JÁN JACKULIAK A ZAMILOVANÁ DANA MORÁVKOVÁ

Ján Jackuliak vystudoval konzervatoř v Košicích, odkud neměl daleko do angažmá v Státním divadle Košice. Posléze však přesídlil do Brna, kde absolvoval JAMU (vystudoval obor Muzikálové herectví). Účinkoval v Městském divadle Brno v Národním divadle Brno a v Malém Divadle Komedie. Ve všech souborech se objevil v řadě inscenací. Jmenujme například West Side Story, Evita, Čarodějky z Eastwicku, Jesus Christ Superstar, Sněhurka a sedm trpaslíků, Cikáni jdou do nebe, Hair, Ideální manžel, Romeo a Julie či Deset malých černoušků.

V televizní tvorbě se Ján Jackuliak zabydlel v Česku už v roce 2005, kdy se datuje natáčení Ulice a Četnických humoresek. V seriálech ČR se zabydlel. Jmenujme: Vyprávěj (Roman Vojtek, Andrea Kerestešová, Veronika Freimanová a Svatopluk Skopal v hlavních rolích), Kriminálka Staré Město 1 a 2 či Atentát, v němž ústřední postavy ztvárnili Jan Kraus, Hana Vagnerová a Robert Jašków. Ani ve své vlasti nemá Ján Jackuliak špatnou pověst - jednu ze stěžejních rolí ztvárnil společně s Vladimírem Dlouhým ve slovenském dramatu Kandidát (2013). Objevil se i v několika tamních seriálech.

Soukromý život Jána Jackuliaka je podobně bohatý, jako jeho kariéra. Střídá Češky a Slovenky. Jeho přítelkyní pět let byla sexy česká herečka Jitka Čvančarová. Posléze charizmatický Slovák do manželství poprvé vstoupil s jmenovkyní předchozí lásky, tedy Češkou Jitkou. Vztah se však nevydařil, tak hledal dál. Do cesty mu vstoupila pohledná Slovenka Barbora, jíž podruhé v životě řekl své ano. Jeho vyvolená nebyla nadšená s publicity, tak se svatba konala v utajení.

Ján Jackuliak byl už i v blázinci.

 

Články o celebritě

Kuchařská hvězda Primy Pohlreich: Přechod na Novu? Zazpívá si ve Tváři! Kuchařská hvězda Primy Pohlreich: Přechod na Novu? Zazpívá si ve Tváři! Hudebně-taneční soutěž Tvoje tvář má známý hlas dokáže v každém díle něčím překvapit. Tentokráte… číst článek
Sokol v Tváři prořekl sladké tajemství: Jackuliak chodil s Čvančarovou! Sokol v Tváři prořekl sladké tajemství: Jackuliak chodil s Čvančarovou! V nejnovějším díle show Tvoje tvář má známý hlas se objeví dvojice expartnerů! Milenecký poměr Jitky… číst článek
 Hvězdy Tváře Čvanarová a Jackuliak: Utajený milenecký vztah! Hvězdy Tváře Čvanarová a Jackuliak: Utajený milenecký vztah! Udělal nejapný žertík a myslel, že je tím rozesměje. Moderátor Ondřej Sokol (47) připomínkou mileneckého… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Marika Šoposká
Marika Šoposká
zobrazit profil Denisa Nesvačilová
Denisa Nesvačilová
zobrazit profil Petr Svojtka
Petr Svojtka
zobrazit profil Helena  Růžičková
Helena Růžičková
zobrazit profil Neil Patric Harris
Neil Patric Harris
zobrazit profil Tomáš Matonoha
Tomáš Matonoha
zobrazit profil Veronika Freimanová
Veronika Freimanová
zobrazit profil Kateřina Macháčková
Kateřina Macháčková