Sandra Pogodová | Celebwiki.cz

Sandra Pogodová

Datum narození: 16.4.1975
Místo narození: Olomouc
Výška: 166 cm
Profese: herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Herečka Sandra Pogodová talent podědila pravděpodobně po svém otci, který se divadlu věnoval společně s někdejším ministrem kultury Pavlem Dostálem.

Role rozjívených a střeštěných dívek a žen. To je parketa, která snad nejlépe sedne sympatické zrzce Sandře Pogodové. Televizní diváky si získala třeba v Rodinných poutech, potažmo Velmi křehrých vztazích, kde si zahrála zdravotní setřičku, v sitcomu Helena, v němž krotila divou zvěř v podání seriálových dětí a manžela, jehož ztvárnil Leoš Noha, či jako zdravou výživou posedlá setra Davida Prachaře zvaná Bohouš v Doktorech z Počátků.

SANDRA POGODOVÁ MĚLA NÁDOR NA ČELE

Sandra Pogodová vystudovala Pražskou konzervatoř. Neživila se vždy jen hraním. Dělala barmanku, pekařku a na pár měsíců si odskočila do New Yorku, kde pracovala jako au-pair.

Uplatnila se i na divadelních prknech. Sandru Pogodovou mohli diváci vidět mj. v Divadle ABC, Aréně, Bez zábradí, v Ta Fantastice nebo U hasičů. Zpívala v muzikálu Jesus Christ Superstar.

Na filmovém plátně se Sandra Pogodová poprvé mihla v krimikomedii Kamarád do deště II – Příběh z Brooklynu. Ve filmu se zabydlela díky režiséru Juraji Jakubiskovi, který ji obsadil do svých snímků Nejasná zpráva o konci světa (1997), Post coitum (2004) a Bathory (2008).

O SANDŘE POGODOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Herečka Sandra Pogodová mohla talent podědit po otci Richardu Pogodovi, který se divadlu věnoval v Olomouci, a to společně s tehdy ještě budoucím ministrem kultury Pavlem Dostálem.

 

Články o celebritě

Smutné loučení Veroniky Žilkové: Naposledy na jevišti! Stěhování do ciziny je za dveřmi Smutné loučení Veroniky Žilkové: Naposledy na jevišti! Stěhování do ciziny je za dveřmi Tak už je to definitivní. Herečka Veronika Žilková (57) odlétá do Izraele za svým manželem Martinem… číst článek
Žilková před cestou do Izraele: Budu manželovi utíkat! Za kým? Žilková před cestou do Izraele: Budu manželovi utíkat! Za kým? Stála před těžkým rozhodnutím, zda následovat manžela do ciziny a opustit všechno známé, nebo zpřetrhat… číst článek
Betka Stanková z Vyprávěj: Nepříjemné zranění v divadle! Betka Stanková z Vyprávěj: Nepříjemné zranění v divadle! Hvězda Vyprávěj Betka Stanková (39) v současnosti září i na divadelních prknech a na jevišti se objevuje… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jiří Laštovka
Jiří Laštovka
zobrazit profil Jana Postlerová
Jana Postlerová
zobrazit profil Milo Ventimiglia
Milo Ventimiglia
zobrazit profil Kateřina Pechová
Kateřina Pechová
zobrazit profil Teresa Branna
Teresa Branna
zobrazit profil Oldřich Vízner
Oldřich Vízner
zobrazit profil Alexandr Postler starší
Alexandr Postler starší
zobrazit profil Nela Boudová
Nela Boudová