Sandra Pogodová | Celebwiki.cz

Sandra Pogodová

Datum narození: 16. 4. 1975
Místo narození: Olomouc
Výška: 166 cm
Profese: herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Herečka Sandra Pogodová talent podědila pravděpodobně po svém otci, který se divadlu věnoval společně s někdejším ministrem kultury Pavlem Dostálem.

Role rozjívených a střeštěných dívek a žen. To je parketa, která snad nejlépe sedne sympatické zrzce Sandře Pogodové. Televizní diváky si získala třeba v Rodinných poutech, potažmo Velmi křehrých vztazích, kde si zahrála zdravotní setřičku, v sitcomu Helena, v němž krotila divou zvěř v podání seriálových dětí a manžela, jehož ztvárnil Leoš Noha, či jako zdravou výživou posedlá setra Davida Prachaře zvaná Bohouš v Doktorech z Počátků.

SANDRA POGODOVÁ MĚLA NÁDOR NA ČELE

Sandra Pogodová vystudovala Pražskou konzervatoř. Neživila se vždy jen hraním. Dělala barmanku, pekařku a na pár měsíců si odskočila do New Yorku, kde pracovala jako au-pair.

Uplatnila se i na divadelních prknech. Sandru Pogodovou mohli diváci vidět mj. v Divadle ABC, Aréně, Bez zábradí, v Ta Fantastice nebo U hasičů. Zpívala v muzikálu Jesus Christ Superstar.

Na filmovém plátně se Sandra Pogodová poprvé mihla v krimikomedii Kamarád do deště II – Příběh z Brooklynu. Ve filmu se zabydlela díky režiséru Juraji Jakubiskovi, který ji obsadil do svých snímků Nejasná zpráva o konci světa (1997), Post coitum (2004) a Bathory (2008).

O SANDŘE POGODOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Herečka Sandra Pogodová mohla talent podědit po otci Richardu Pogodovi, který se divadlu věnoval v Olomouci, a to společně s tehdy ještě budoucím ministrem kultury Pavlem Dostálem.

 

Články o celebritě

Drsné výročí svatby Bernáškové z Vyprávěj: Se*eš mě, vzkázal jí manžel! Drsné výročí svatby Bernáškové z Vyprávěj: Se*eš mě, vzkázal jí manžel! Herečka Jana Bernášková (39), hvězda seriálu Vyprávěj, se svým manželem Rudolfem Merknerem (48), zná... číst článek
Top 5 erotických českých filmů: Koho svlékl Heřmánek? A kdo sváděl Vondráčkovou? Top 5 erotických českých filmů: Koho svlékl Heřmánek? A kdo sváděl Vondráčkovou? Češi jsou možná národem, co natáčí dobré a hojně sledované detektivní seriály, jak jsou na tom ovšem... číst článek
Iva Kubelková: Vyveze plavky k moři? Iva Kubelková: Vyveze plavky k moři? Není pochyb, že Iva Kubelková (42) patří mezi nejkrásnější ženy českého showbyznysu. Také ona si je ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Roman Štabrňák
Roman Štabrňák
zobrazit profil Lucia Siposová
Lucia Siposová
zobrazit profil Paweł  Deląg
Paweł Deląg
zobrazit profil Ladislav Frej
Ladislav Frej
zobrazit profil Hana Doulová Krobotová
Hana Doulová Krobotová
zobrazit profil Pavel Batěk
Pavel Batěk
zobrazit profil Scott Patterson
Scott Patterson
zobrazit profil Stefanie Reinsperger
Stefanie Reinsperger