Sandra Pogodová

Datum narození: 16. 4. 1975
Místo narození: Olomouc
Výška: 166 cm
Profese: herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Sandra Pogodová zazářila v seriálech Rodinná pouta, Helena či Doktoři z Počátků, v nichž předvedla svůj nesporný komediální talent.

Vystudovala Pražskou konzervatoř. Neživila se vždy jen hraním. Sandra Pogodová dělala barmanku, pekařku a na pár měsíců si odskočila do New Yorku, kde pracovala jako au-pair.

SANDRA POGODOVÁ MĚLA NÁDOR NA ČELE

Sandra Pogodová krotila divou zvěř

Milovnici prken, která znamenají svět, mohli Sandru Pogodovou vidět mj. v Divadle ABC, Aréně, Bez zábradí, v Ta Fantastice nebo U hasičů. Zpívala v muzikálu Jesus Christ Superstar.

Před kamerou se Sandra Pogodová předvedla v rolích rozjívených a střeštěných dívek a žen. Televizní diváky si získala třeba v Rodinných poutech, potažmo Velmi křehrých vztazích, kde si zahrála zdravotní setřičku, v sitcomu Helena, v němž krotila divou zvěř v podobě seriálových dětí a manžela, jehož ztvárnil Leoš Noha, či jako zdravou výživou posedlá setra Davida Prachaře zvaná Bohouš v Doktorech z Počátků.

Otec a dcera Pogodovi napsali knihu

Na filmovém plátně se Sandra Pogodová poprvé mihla v krimikomedii Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu. Ve filmu se zabydlela díky Juraji Jakubiskovi, který ji obsadil do svých snímků Nejasná zpráva o konci světa (1997), Post coitum (2004) a Bathory (2008). Dále si záhrála mj. v komedii Líbáš jako ďábel (2012). 

O SANDŘE POGODOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Herečka Sandra Pogodová talent podědit po otci Richardu Pogodovi, který se divadlu věnoval v Olomouci, a to společně s tehdy ještě budoucím ministrem kultury Pavlem Dostálem. Společně s otcem napsala knihu Hoď se do pogody (2019).

 

Články o celebritě

Vysmátá Linda Finková: Po rozvodu s Geňou má barák a luxusní káru! Genzer přišel o hausbót a přítelkyni Vysmátá Linda Finková: Po rozvodu s Geňou má barák a luxusní káru! Genzer přišel o hausbót a přítelkyni Rozvod brzdí úřady, jinak by už Linda Finková (56) byla s Richardem Genzerem (55) dávno rozvedená. V... číst článek
Divoška Sandra Pogodová: Na lodi nahoře bez a  „prdelajda“ v moři! Divoška Sandra Pogodová: Na lodi nahoře bez a „prdelajda“ v moři! Ta ale umí žít! Sandra Pogodová (47) vyrazila s přáteli na plavbu plachetnicí po moři. Loď nebyla ve... číst článek
 Sandra Pogodová (47) odhalila vnady! Sexy pozdrav z dovolené Sandra Pogodová (47) odhalila vnady! Sexy pozdrav z dovolené Herečka a moderátorka Sandra Pogodová si momentálně užívá na dovolené. O prosluněnou pohodu se rozho... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Dalimil Klapka
Dalimil Klapka
zobrazit profil Anna Fialová
Anna Fialová
zobrazit profil Marie Kyselková
Marie Kyselková
zobrazit profil Lumír Olšovský
Lumír Olšovský
zobrazit profil Gaia Girace
Gaia Girace
zobrazit profil Ben Stiller
Ben Stiller
zobrazit profil Vladimír Škultéty
Vladimír Škultéty