Sandra Pogodová | Celebwiki.cz

Sandra Pogodová

Datum narození: 16.4.1975
Místo narození: Olomouc
Výška: 166 cm
Profese: herečka
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Herečka Sandra Pogodová talent podědila pravděpodobně po svém otci, který se divadlu věnoval společně s někdejším ministrem kultury Pavlem Dostálem.

Role rozjívených a střeštěných dívek a žen. To je parketa, která snad nejlépe sedne sympatické zrzce Sandře Pogodové. Televizní diváky si získala třeba v Rodinných poutech, potažmo Velmi křehrých vztazích, kde si zahrála zdravotní setřičku, v sitcomu Helena, v němž krotila divou zvěř v podání seriálových dětí a manžela, jehož ztvárnil Leoš Noha, či jako zdravou výživou posedlá setra Davida Prachaře zvaná Bohouš v Doktorech z Počátků.

SANDRA POGODOVÁ MĚLA NÁDOR NA ČELE

Sandra Pogodová vystudovala Pražskou konzervatoř. Neživila se vždy jen hraním. Dělala barmanku, pekařku a na pár měsíců si odskočila do New Yorku, kde pracovala jako au-pair.

Uplatnila se i na divadelních prknech. Sandru Pogodovou mohli diváci vidět mj. v Divadle ABC, Aréně, Bez zábradí, v Ta Fantastice nebo U hasičů. Zpívala v muzikálu Jesus Christ Superstar.

Na filmovém plátně se Sandra Pogodová poprvé mihla v krimikomedii Kamarád do deště II – Příběh z Brooklynu. Ve filmu se zabydlela díky režiséru Juraji Jakubiskovi, který ji obsadil do svých snímků Nejasná zpráva o konci světa (1997), Post coitum (2004) a Bathory (2008).

O SANDŘE POGODOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Herečka Sandra Pogodová mohla talent podědit po otci Richardu Pogodovi, který se divadlu věnoval v Olomouci, a to společně s tehdy ještě budoucím ministrem kultury Pavlem Dostálem.

 

Články o celebritě

Pogodová o děsu z Harapese: Z útoku baleťáka olepeného peřím se pomočila Pogodová o děsu z Harapese: Z útoku baleťáka olepeného peřím se pomočila Čtyřiačtyřicetiltá herečka zavzpomínala na své dětství, které bylo poznamenáno hodně strašidelnou… číst článek
Herečka Sandra Pogodová a její otec: Práskli, co se děje v jejich bizarní rodině! Herečka Sandra Pogodová a její otec: Práskli, co se děje v jejich bizarní rodině! V tuto chvíli rusovlasá herečka Sandra Pogodová (44), jejíž obličej prakticky neustále zdobí široký… číst článek
Těžké období Sandry Pogodové: V dětství ji měli za zrůdu! Těžké období Sandry Pogodové: V dětství ji měli za zrůdu! Sandra Pogodová (43) neměla lehké dětství. Krátce po jejím narození se jí z obyčejného znaménka na… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Denisa Nesvačilová
Denisa Nesvačilová
zobrazit profil Patrik Holubář
Patrik Holubář
zobrazit profil Antónia Lišková
Antónia Lišková
zobrazit profil Kateřina Lojdová
Kateřina Lojdová
zobrazit profil Uma Thurman
Uma Thurman
zobrazit profil Tomáš Maštalír
Tomáš Maštalír
zobrazit profil Denisa Pfauserová
Denisa Pfauserová
zobrazit profil Jiří Ornest
Jiří Ornest