Hana Kusnjerová | Celebwiki.cz

Hana Kusnjerová

Datum narození: 30.5.1985
Místo narození: Praha
Výška: 160 cm
Profese: herečka, dobérka, producentka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herečka Hana Kusnjerová, který na sebe televizní diváky upozornila v seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě rolí nešikovné sestřičky Lady Hrůzové, svůj hlas propůjčuje Vice Kerekes.

S přípravou na hereckou dráhu začala Hana Kusnjerová již v dětství, kdy chodila na balet do Národního divadla, hrála na klavír a zpívala v Kühnově dětském sboru. Studovala hudebně dramatické oddělení Pražské konzervatoře pod vedením Hany Maciuchové a Jana Novotného, dále pak produkci na DAMU. Díky tomu se začala věnovat produkování různých kulturních akcí a projektů.

Talent Hany Kusnjerové mohli diváci obdivovat na řadě scén, jako jsou např. Strašnické divadlo, Komorní činohra, Divadelní společnost Háta, Divadlo Bolka Polívky, Divadlo Komedie, kde ztvárnila postavy v inscenacích Pornografie, Past, Maryša, Naše třída, Ježíškova armáda či Penis pravdy.

HANA KUSNJEROVÁ - S DARKEM V POSTELI

Před filmovou kamerou Hana Kusnjerová debutovala v dobrodružném snímku Únos domů (2002), kde hráli Vojta Kotek, Hana Maciuchová, Barbora Hrzánová, Marek Vašut, Radek Holub či Pavel Landovský. Drobné či epizodní role Hana Kusnjerová dostala v seriálech Náměstíčko, Všechny moje lásky, Rapl nebo Četníci z Luhačovic, kde své kvality předvedla po boku Dany Morávkové v díle nazvaném Zpěvačka.

Hana Kusnjerová upoutala pozornost širší divácké veřejnosti zejména postavou sestřičky Lady Hrůzové v nováckém seriálu Ordinace v růžové zahradě. Zpočátku velmi nešikovnou, až životu nebezpečnou, a navíc nijak hezkou začínající zdravotní sestru půvabná herečka zpodobnila skvěle.

Zajímavosní je, že zkušená dabérka Hana Kusnjerová svůj hlas opakovaně propůjčila i Vice Kerekes, kterou namluvila kvůli jejímu výraznému slovenskému akcentu - mj. v pohádkách Dešťová víla (2010) a Anděl Páně 2 (2016) s Ivanem Trojanem a Jiřím Dvořákem v hlavních rolích.

Ve volném čase se Hana Kusnjerová věnuje sportu a tanci.

 

Články o celebritě

Maximová a Matásek o natáčení seriálu Polda! Maximová a Matásek o natáčení seriálu Polda! V seriálu Polda září Elizaveta Maximová (25) jako Míša Břízová, dcera hlavního hrdiny Davida Matáska… číst článek
Přes 20 českých pohádek s předabovanými herci: Princ v Popelce, Jasněnka i »netvor« Harapes! Přes 20 českých pohádek s předabovanými herci: Princ v Popelce, Jasněnka i »netvor« Harapes! Oblíbené pohádky, které máme rádi a už jsme je viděli nesčetněkrát. Přesto nás i po letech dokážou… číst článek
Nová hvězda Ordinace Hana Kusnjerová: Vsadila jsem na svoje tělo! Nová hvězda Ordinace Hana Kusnjerová: Vsadila jsem na svoje tělo! Její otec je operní pěvec v Národním divadle a matka bývalá baletka, není divu, že se vydala uměleckou… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jakub Kohák
Jakub Kohák
zobrazit profil Matěj Anděl
Matěj Anděl
zobrazit profil Michal Hruška
Michal Hruška
zobrazit profil Rostislav Novák starší
Rostislav Novák starší
zobrazit profil Jiří Adamíra
Jiří Adamíra
zobrazit profil Meg Ryan
Meg Ryan
zobrazit profil Colton Haynes
Colton Haynes
zobrazit profil Sylvester Stallone
Sylvester Stallone