Denisa Nesvačilová herečka | Celebwiki.cz

Denisa Nesvačilová

Datum narození: 22.7.1991
Místo narození: Tábor
Profese: herečka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herečka Denisa Nesvačilová, která v šestém díle slavných Básníků ukázala ňadra, svou první hlavní roli dostala v romantické komedii Miluji tě modře. I zde odhalila své vnady.

Na prknech, která znamenají svět, se půvabná Denisa Nesvačilová poprvé objevila na scéně Divadla Dívadlo, a to v představení Tučňáci na arše, které mělo premiéru začátkem května 2015. Navíc se herečka podílela na hudebním zpracování této hry.

DENISA NESVAČILOVÁ - ROZHOVOR NEJEN O SVLÉKÁNÍ

Na stříbrném plátně Denisa Nesvačilová debutovala v americko-německo-britském hororu odehrávajícím se na vesmírné lodi Symptom Pandorum (2009). V české provenienci to bylo o čtyři roky později v komedii Maturita, která si nezískala přízeň kritiky.

Zviditelnila se rolí Majky, dcery Vendulky-utěšitelky alias Evy Jeníčkové, a to v šestém pokračování komediální série režiséra Dušana Kleina Jak básníci čekají na zázrak (2016). Nejen hlavnímu hrdinovi v podání Pavla Kříže v něm atraktivní Denisa Nesvačilová předvedla své vnady.

O DENISE NESVAČILOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Ústřední ženskou postavu po boku Václava Jílka dostala od Miloslava Šmídmajera v jeho romantickém příběhu Miluji tě modře (2017). Ani v němž neměla problém se svlékáním. Denisa Nesvačilová si zahrála také v seriálech. Jmenujme např. Vyprávěj, Všechny moje lásky, V.I.P. vraždy či Temný Kraj.

Zrzka Denisa Nesvačilová chodila se synem herce Václava Postráneckého Vilémem. V lednu 2017 se pochlubila novým partnerem, jímž se stal režisér Daniel Pánek, s kterým natáčela thriller Taxi 121.

 

 

Články o celebritě

Dělají si srandu z Kiki a Maki? V Česku natáčí film o plážových volejbalistkách Dělají si srandu z Kiki a Maki? V Česku natáčí film o plážových volejbalistkách České sportovce bere útokem. Scénárista Petr Kolečko v minulosti napsal několik seriálů ze sportovního… číst článek
Muzikant Petr Vondráček přiznal novou přítelkyni a promluvil o dalším dítěti! Muzikant Petr Vondráček přiznal novou přítelkyni a promluvil o dalším dítěti! Herec a muzikant Petr Vondráček (42) v tichosti opustil svou partnerku a matku jejich dcery Aničky… číst článek
Zrzka ze seriálu Labyrint: Kolabovaly jí játra a ledviny, měnili jí krev Zrzka ze seriálu Labyrint: Kolabovaly jí játra a ledviny, měnili jí krev Krásná herečka Denisa Nesvačilová (27) popsala náročné natáčení seriálu Labyrint, do kterého ji obsadil… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Eva Jeníčková
Eva Jeníčková
zobrazit profil Simona Zmrzlá
Simona Zmrzlá
zobrazit profil Magdaléna Sidonová
Magdaléna Sidonová
zobrazit profil Ladislav Hampl
Ladislav Hampl
zobrazit profil Helena  Růžičková
Helena Růžičková
zobrazit profil Marcel Bendig
Marcel Bendig
zobrazit profil Václav Kotek
Václav Kotek
zobrazit profil Vladimír Polívka
Vladimír Polívka