Denisa Nesvačilová | Celebwiki.cz

Denisa Nesvačilová

Datum narození: 22. 7. 1991
Místo narození: Tábor
Profese: herečka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herečka Denisa Nesvačilová, která v šestém díle slavných Básníků ukázala ňadra, svou první hlavní roli dostala v romantické komedii Miluji tě modře. I zde odhalila své vnady.

Na prknech, která znamenají svět, se půvabná Denisa Nesvačilová poprvé objevila na scéně Divadla Dívadlo, a to v představení Tučňáci na arše, které mělo premiéru začátkem května 2015. Navíc se herečka podílela na hudebním zpracování této hry.

DENISA NESVAČILOVÁ - ROZHOVOR NEJEN O SVLÉKÁNÍ

Na stříbrném plátně Denisa Nesvačilová debutovala v americko-německo-britském hororu odehrávajícím se na vesmírné lodi Symptom Pandorum (2009). V české provenienci to bylo o čtyři roky později v komedii Maturita, která si nezískala přízeň kritiky.

Zviditelnila se rolí Majky, dcery Vendulky-utěšitelky alias Evy Jeníčkové, a to v šestém pokračování komediální série režiséra Dušana Kleina Jak básníci čekají na zázrak (2016). Nejen hlavnímu hrdinovi v podání Pavla Kříže v něm atraktivní Denisa Nesvačilová předvedla své vnady.

O DENISE NESVAČILOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Ústřední ženskou postavu po boku Václava Jílka dostala od Miloslava Šmídmajera v jeho romantickém příběhu Miluji tě modře (2017). Ani v němž neměla problém se svlékáním. Denisa Nesvačilová si zahrála také v seriálech. Jmenujme např. Vyprávěj, Všechny moje lásky, V.I.P. vraždy či Temný Kraj.

Zrzka Denisa Nesvačilová chodila se synem herce Václava Postráneckého Vilémem. V lednu 2017 se pochlubila novým partnerem, jímž se stal režisér Daniel Pánek, s kterým natáčela thriller Taxi 121.

 

 

Články o celebritě

Fanoušci Slunečné a Modrého kódu se bouří! Proč měníte, co funguje?! Fanoušci Slunečné a Modrého kódu se bouří! Proč měníte, co funguje?! Po prázdninové pauze se na televizní obrazovky vrátí všechny oblíbené seriály a některé nové: napřík... číst článek
Ivana Chýlková: Velká životní změna! Ivana Chýlková: Velká životní změna! Nad venskovskou romantikou dřív trochu ohrnovala nos. Až drsný nástup koronaviru přiměl Ivanu Chýlko... číst článek
Zrzka z Básníků Nesvačilová odtajnila „zdravotní“ problém: Karanténa ji ale poučila! Zrzka z Básníků Nesvačilová odtajnila „zdravotní“ problém: Karanténa ji ale poučila! Jen nejbližší doposud věděli, že je herečka Denisa Nesvačilová (28) hypochondr. Nařízená karanténa j... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jana Postlerová
Jana Postlerová
zobrazit profil Simona Stašová
Simona Stašová
zobrazit profil Čestmír Gebouský
Čestmír Gebouský
zobrazit profil Richard Autner
Richard Autner
zobrazit profil Roman Skamene
Roman Skamene
zobrazit profil Iva Janžurová
Iva Janžurová
zobrazit profil Alexandr Postler starší
Alexandr Postler starší
zobrazit profil Aleš Háma
Aleš Háma