Denisa Nesvačilová | Celebwiki.cz

Denisa Nesvačilová

Datum narození: 22.7.1991
Místo narození: Tábor
Profese: herečka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herečka Denisa Nesvačilová, která v šestém díle slavných Básníků ukázala ňadra, svou první hlavní roli dostala v romantické komedii Miluji tě modře. I zde odhalila své vnady.

Na prknech, která znamenají svět, se půvabná Denisa Nesvačilová poprvé objevila na scéně Divadla Dívadlo, a to v představení Tučňáci na arše, které mělo premiéru začátkem května 2015. Navíc se herečka podílela na hudebním zpracování této hry.

DENISA NESVAČILOVÁ - ROZHOVOR NEJEN O SVLÉKÁNÍ

Na stříbrném plátně Denisa Nesvačilová debutovala v americko-německo-britském hororu odehrávajícím se na vesmírné lodi Symptom Pandorum (2009). V české provenienci to bylo o čtyři roky později v komedii Maturita, která si nezískala přízeň kritiky.

Zviditelnila se rolí Majky, dcery Vendulky-utěšitelky alias Evy Jeníčkové, a to v šestém pokračování komediální série režiséra Dušana Kleina Jak básníci čekají na zázrak (2016). Nejen hlavnímu hrdinovi v podání Pavla Kříže v něm atraktivní Denisa Nesvačilová předvedla své vnady.

O DENISE NESVAČILOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Ústřední ženskou postavu po boku Václava Jílka dostala od Miloslava Šmídmajera v jeho romantickém příběhu Miluji tě modře (2017). Ani v němž neměla problém se svlékáním. Denisa Nesvačilová si zahrála také v seriálech. Jmenujme např. Vyprávěj, Všechny moje lásky, V.I.P. vraždy či Temný Kraj.

Zrzka Denisa Nesvačilová chodila se synem herce Václava Postráneckého Vilémem. V lednu 2017 se pochlubila novým partnerem, jímž se stal režisér Daniel Pánek, s kterým natáčela thriller Taxi 121.

 

 

Články o celebritě

Premiéra Fantastických zvířat: Leichtová s miminkem na krku, Peroutka tančil s brunetou Premiéra Fantastických zvířat: Leichtová s miminkem na krku, Peroutka tančil s brunetou Jedná se o jeden z nejočekávanějších snímků letošního roku, a tak není divu, že si ho nenechaly ujít… číst článek
Dělají si srandu z Kiki a Maki? V Česku natáčí film o plážových volejbalistkách Dělají si srandu z Kiki a Maki? V Česku natáčí film o plážových volejbalistkách České sportovce bere útokem. Scénárista Petr Kolečko v minulosti napsal několik seriálů ze sportovního… číst článek
Muzikant Petr Vondráček přiznal novou přítelkyni a promluvil o dalším dítěti! Muzikant Petr Vondráček přiznal novou přítelkyni a promluvil o dalším dítěti! Herec a muzikant Petr Vondráček (42) v tichosti opustil svou partnerku a matku jejich dcery Aničky… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Milan Šimáček
Milan Šimáček
zobrazit profil Matěj  Hádek
Matěj Hádek
zobrazit profil Jana Preissová
Jana Preissová
zobrazit profil Natálie Halouzková
Natálie Halouzková
zobrazit profil Zdeněk Junák
Zdeněk Junák
zobrazit profil Jozef Kroner
Jozef Kroner
zobrazit profil Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
zobrazit profil Helena Dytrtová
Helena Dytrtová