Denisa Nesvačilová

Datum narození: 22. 7. 1991
Místo narození: Tábor
Profese: herečka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herečka Denisa Nesvačilová, která v šestém díle slavných Básníků ukázala ňadra, svou první hlavní roli dostala v romantické komedii Miluji tě modře. I zde odhalila své vnady.

Na prknech, která znamenají svět, se půvabná Denisa Nesvačilová poprvé objevila na scéně Divadla Dívadlo, a to v představení Tučňáci na arše, které mělo premiéru začátkem května 2015. Navíc se herečka podílela na hudebním zpracování této hry.

DENISA NESVAČILOVÁ - ROZHOVOR NEJEN O SVLÉKÁNÍ

Na stříbrném plátně Denisa Nesvačilová debutovala v americko-německo-britském hororu odehrávajícím se na vesmírné lodi Symptom Pandorum (2009). V české provenienci to bylo o čtyři roky později v komedii Maturita, která si nezískala přízeň kritiky.

Zviditelnila se rolí Majky, dcery Vendulky-utěšitelky alias Evy Jeníčkové, a to v šestém pokračování komediální série režiséra Dušana Kleina Jak básníci čekají na zázrak (2016). Nejen hlavnímu hrdinovi v podání Pavla Kříže v něm atraktivní Denisa Nesvačilová předvedla své vnady.

O DENISE NESVAČILOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Ústřední ženskou postavu po boku Václava Jílka dostala od Miloslava Šmídmajera v jeho romantickém příběhu Miluji tě modře (2017). Ani v němž neměla problém se svlékáním. Denisa Nesvačilová si zahrála také v seriálech. Jmenujme např. Vyprávěj, Všechny moje lásky, V.I.P. vraždy či Temný Kraj.

Zrzka Denisa Nesvačilová chodila se synem herce Václava Postráneckého Vilémem. V lednu 2017 se pochlubila novým partnerem, jímž se stal režisér Daniel Pánek, s kterým natáčela thriller Taxi 121. V roce 2022 začala chodit se scenáristou Petrem Kolečkem.

Petr Kolečko se však v březnu 2023 oženil s Anetou Vignerovou.

 

 

Články o celebritě

Kolečko, novomanželka Aneta a milenka Denisa očima psychologa: Kdo v tomhle trojúhelníku prohrává?! Kolečko, novomanželka Aneta a milenka Denisa očima psychologa: Kdo v tomhle trojúhelníku prohrává?! Chvíli to vypadalo, že Petr Kolečko (39) se rozhodl pro herečku Denisu Nesvačilovou (31), pak ale př... číst článek
Bohatší díky Kolečkově svatbě: Skoro 250 000 Kč za svatbu s Anetou! Bohatší díky Kolečkově svatbě: Skoro 250 000 Kč za svatbu s Anetou! Vztahový propletenec Petra Kolečka neunikl na přelomu roku ani pozornosti bookmakerů. Ti si v rámci ... číst článek
Nesvačilová musela jít »vítězce« Vignerové z cesty: Překvapivá reakce Denisy na svatbu Kolečka! Nesvačilová musela jít »vítězce« Vignerové z cesty: Překvapivá reakce Denisy na svatbu Kolečka! Odhalení tajné svatby Petra Kolečka (39) a Anety Vignerové (35) bylo překvapením nejen pro veřejnost... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jana Šulcová
Jana Šulcová
zobrazit profil Marsell Bendig
Marsell Bendig
zobrazit profil Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio
zobrazit profil Lucie Pernetová
Lucie Pernetová
zobrazit profil Edward Redmayne
Edward Redmayne
zobrazit profil Ondrej  Kovaľ
Ondrej Kovaľ
zobrazit profil Václav Vydra
Václav Vydra
zobrazit profil Lída Baarová
Lída Baarová