Thomas Markle otec vévodkyně Meghan | Celebwiki.cz

Thomas Markle

Datum narození: 18.7.1944
Místo narození: Newport, Pensylvánie, USA
Profese: osvětlovač, kameraman
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Američan Thomas Markle, celým jménem Thomas Wayne Markle, je otec Meghan, vévodkyně ze Sussexu, manželky britského prince Harryho.

Thomas Wayne Markle pracoval jako osvětlovač a kameraman. Získal Cenu Chicago/Midwest Emmy za své působení na televizním programu Made in Chicago. Oceněn byl též za práci na televizním seriálu General Hospital.

Se svou první ženou Roslyn Loveless se Thomas Wayne Markle seznámil na chicagské univerzitě. Manželé byli v letech 1964 až 1975, kdy se rozvedli. Měli spolu dceru Samanthu (narozena 1964) a syna Thomase (narozen 1966).

THOMAS MARKLE A SKANDÁL S PAPARAZZI

Druhou manželkou Thomase Markleho byla v letech 1979 až 1988 sociální pracovnice Doria Ragland. Roku 1981 se jim narodila dcera Meghan, celým jménem Rachel Meghan Markle, která se stala herečkou. V květnu 2017 se Meghan provdala za britského prince Harryho, a tak z ní rázem byla vévodkyně ze Sussexu.

O THOMASOVI MARKLEM ČTĚTE ZDE>>

Pozdvižení, které v tisku téměř zastínilo samotnou svatbu, Thomas Markle způsobil, když se ze zdravotních důvodů - prodělal infarkt a zotavoval se z operace srdce - nemohl dostavit do Spojeného království na obřad. Novomanželům z domova v Kalifornii popřál, ať je provází láska a štěstí. Svatbu dcery Meghan, kterou před oltář přivedl princ Charles, a prince Harryho sledoval v televizi.

 

Články o celebritě

Meghanin bratr supí vztekem: Co sestře nehodlá odpustit? Meghanin bratr supí vztekem: Co sestře nehodlá odpustit? Nevlastní sourozenci k vévodkyni ze Sussexu vřelou náklonnost rozhodně nechovají. Je to přesně naopak.… číst článek
Tvrdý zásah královny proti Meghan: Takovou »šťáru« byste nečekali! Tvrdý zásah královny proti Meghan: Takovou »šťáru« byste nečekali! Ačkoliv se často hodnotí, co vévodkyně ze Sussexu udělala špatně, čím zase porušila královský protokol,… číst článek
Královna tvrdě zasáhla proti neposlušné Meghan! Přísná kontrola a prohlížení diářů Královna tvrdě zasáhla proti neposlušné Meghan! Přísná kontrola a prohlížení diářů Veřejnost vévodkyni Meghan (37) často kritizuje kvůli porušování královského protokolu, ovšem pravda… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Jan Skopeček
Jan Skopeček
zobrazit profil Leoš Mareš
Leoš Mareš
zobrazit profil Jan Tománek
Jan Tománek
zobrazit profil Pavel Dopita
Pavel Dopita
zobrazit profil Josefína Nesvadbová
Josefína Nesvadbová
zobrazit profil Samuel Juan Torres
Samuel Juan Torres
zobrazit profil Magda Gubová
Magda Gubová
zobrazit profil Robert Šlachta
Robert Šlachta