Thomas Markle | Celebwiki.cz

Thomas Markle

Datum narození: 18. 7. 1944
Místo narození: Newport, Pensylvánie, USA
Profese: osvětlovač, kameraman
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Američan Thomas Markle, celým jménem Thomas Wayne Markle, je otec Meghan, vévodkyně ze Sussexu, manželky britského prince Harryho.

Thomas Wayne Markle pracoval jako osvětlovač a kameraman. Získal Cenu Chicago/Midwest Emmy za své působení na televizním programu Made in Chicago. Oceněn byl též za práci na televizním seriálu General Hospital.

Se svou první ženou Roslyn Loveless se Thomas Wayne Markle seznámil na chicagské univerzitě. Manželé byli v letech 1964 až 1975, kdy se rozvedli. Měli spolu dceru Samanthu (narozena 1964) a syna Thomase (narozen 1966).

THOMAS MARKLE A SKANDÁL S PAPARAZZI

Druhou manželkou Thomase Markleho byla v letech 1979 až 1988 sociální pracovnice Doria Ragland. Roku 1981 se jim narodila dcera Meghan, celým jménem Rachel Meghan Markle, která se stala herečkou. V květnu 2017 se Meghan provdala za britského prince Harryho, a tak z ní rázem byla vévodkyně ze Sussexu.

O THOMASOVI MARKLEM ČTĚTE ZDE>>

Pozdvižení, které v tisku téměř zastínilo samotnou svatbu, Thomas Markle způsobil, když se ze zdravotních důvodů - prodělal infarkt a zotavoval se z operace srdce - nemohl dostavit do Spojeného království na obřad. Novomanželům z domova v Kalifornii popřál, ať je provází láska a štěstí. Svatbu dcery Meghan, kterou před oltář přivedl princ Charles, a prince Harryho sledoval v televizi.

 

Články o celebritě

Nečekaný krok Meghan a Harryho: Tohle Alžběta II. nevydýchá! Nečekaný krok Meghan a Harryho: Tohle Alžběta II. nevydýchá! Ačkoliv již nejsou součástí královské rodiny, touha vyjadřovat se k britským záležitostem neopadla. ... číst článek
Otec Meghan nevěří svým očím: Nelíbí se mi, co se z ní stalo! Jenom fňuká Otec Meghan nevěří svým očím: Nelíbí se mi, co se z ní stalo! Jenom fňuká Vévodkyni ze Sussexu Meghan Markleovou (38) bránil do posledního dechu, teď už ale razantně otočil. ... číst článek
Meghan přišla o nejlepší kamarádku, zhrzenka vyhrožuje: Už nemám co ztratit, řeknu pravdu! Meghan přišla o nejlepší kamarádku, zhrzenka vyhrožuje: Už nemám co ztratit, řeknu pravdu! Bývaly obrovské kamarádky, dokud Meghan Markleová (38) s Jessicou Mulroneyovou (40) nepřerušila vešk... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Alfred Hitchcock
Alfred Hitchcock
zobrazit profil John Temple
John Temple
zobrazit profil Lukáš Curylo
Lukáš Curylo
zobrazit profil Karel Štědrý
Karel Štědrý
zobrazit profil Jiří Burian
Jiří Burian
zobrazit profil Miroslav Matyáš
Miroslav Matyáš
zobrazit profil Marie Benešová
Marie Benešová
zobrazit profil Petr Jeník
Petr Jeník