Thomas Markle otec vévodkyně Meghan | Celebwiki.cz

Thomas Markle

Datum narození: 18.7.1944
Místo narození: Newport, Pensylvánie, USA
Profese: osvětlovač, kameraman
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Američan Thomas Markle, celým jménem Thomas Wayne Markle, je otec Meghan, vévodkyně ze Sussexu, manželky britského prince Harryho.

Thomas Wayne Markle pracoval jako osvětlovač a kameraman. Získal Cenu Chicago/Midwest Emmy za své působení na televizním programu Made in Chicago. Oceněn byl též za práci na televizním seriálu General Hospital.

Se svou první ženou Roslyn Loveless se Thomas Wayne Markle seznámil na chicagské univerzitě. Manželé byli v letech 1964 až 1975, kdy se rozvedli. Měli spolu dceru Samanthu (narozena 1964) a syna Thomase (narozen 1966).

THOMAS MARKLE A SKANDÁL S PAPARAZZI

Druhou manželkou Thomase Markleho byla v letech 1979 až 1988 sociální pracovnice Doria Ragland. Roku 1981 se jim narodila dcera Meghan, celým jménem Rachel Meghan Markle, která se stala herečkou. V květnu 2017 se Meghan provdala za britského prince Harryho, a tak z ní rázem byla vévodkyně ze Sussexu.

O THOMASOVI MARKLEM ČTĚTE ZDE>>

Pozdvižení, které v tisku téměř zastínilo samotnou svatbu, Thomas Markle způsobil, když se ze zdravotních důvodů - prodělal infarkt a zotavoval se z operace srdce - nemohl dostavit do Spojeného království na obřad. Novomanželům z domova v Kalifornii popřál, ať je provází láska a štěstí. Svatbu dcery Meghan, kterou před oltář přivedl princ Charles, a prince Harryho sledoval v televizi.

 

Články o celebritě

Thomas Markle si nebere servítky: Meghan to udělala pro peníze! Thomas Markle si nebere servítky: Meghan to udělala pro peníze! Je celkem zjevné, že Meghan Markleová (38) si ve vypjaté situaci pro radu ani útěchu do náruče svého… číst článek
Harry a Megxit: Ostrá slova po návratu titulů a peněz! Udělají z rodiny obchoďák s korunkou? Harry a Megxit: Ostrá slova po návratu titulů a peněz! Udělají z rodiny obchoďák s korunkou? Sotva královna Alžběta (93) definitivně rozhodla o tom, jak to teď bude s jejím vnukem Harrym (35)… číst článek
Špatné zprávy pro Meghan! Drsná pravda z minulosti i hrozící soud Špatné zprávy pro Meghan! Drsná pravda z minulosti i hrozící soud Chvíli to vypadalo, že vévodkyně Meghan (38) konečně dosáhla svého, když spolu s princem Harrym (35)… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Pavel Kováčik
Pavel Kováčik
zobrazit profil Dalibor Záruba
Dalibor Záruba
zobrazit profil Hana Zaňáková
Hana Zaňáková
zobrazit profil Jan Moťovský
Jan Moťovský
zobrazit profil Oldřich Vlasák
Oldřich Vlasák
zobrazit profil Natálie Otáhalová
Natálie Otáhalová
zobrazit profil Alena Schillerová
Alena Schillerová
zobrazit profil Bohumil Hrabal
Bohumil Hrabal