Thomas Markle

Datum narození: 18.7.1944
Místo narození: Newport, Pensylvánie, USA
Profese: osvětlovač, kameraman
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Američan Thomas Markle, celým jménem Thomas Wayne Markle, je otec Meghan, vévodkyně ze Sussexu, manželky britského prince Harryho.

Thomas Wayne Markle pracoval jako osvětlovač a kameraman. Získal Cenu Chicago/Midwest Emmy za své působení na televizním programu Made in Chicago. Oceněn byl též za práci na televizním seriálu General Hospital.

Se svou první ženou Roslyn Loveless se Thomas Wayne Markle seznámil na chicagské univerzitě. Manželé byli v letech 1964 až 1975, kdy se rozvedli. Měli spolu dceru Samanthu (narozena 1964) a syna Thomase (narozen 1966).

THOMAS MARKLE A SKANDÁL S PAPARAZZI

Druhou manželkou Thomase Markleho byla v letech 1979 až 1988 sociální pracovnice Doria Ragland. Roku 1981 se jim narodila dcera Meghan, celým jménem Rachel Meghan Markle, která se stala herečkou. V květnu 2017 se Meghan provdala za britského prince Harryho, a tak z ní rázem byla vévodkyně ze Sussexu.

O THOMASOVI MARKLEM ČTĚTE ZDE>>

Pozdvižení, které v tisku téměř zastínilo samotnou svatbu, Thomas Markle způsobil, když se ze zdravotních důvodů - prodělal infarkt a zotavoval se z operace srdce - nemohl dostavit do Spojeného království na obřad. Novomanželům z domova v Kalifornii popřál, ať je provází láska a štěstí. Svatbu dcery Meghan, kterou před oltář přivedl princ Charles, a prince Harryho sledoval v televizi.

 

Články o celebritě

Meghan totálně na dně, na vině je Harry Meghan totálně na dně, na vině je Harry Místo pohádkové romantiky v královském paláci zažívá vévodkyně Meghan (37) intenzivní smutek. Její… číst článek
Otec Meghan zveřejnil dopis, který mu poslala. Palác hrozí žalobou! Otec Meghan zveřejnil dopis, který mu poslala. Palác hrozí žalobou! Thomas Markle (74), otec vévodkyně Meghan Markleové (37), se rozhodl zveřejnit ručně psaný dopis… číst článek
Meghan prosí otce Thomase: Přestaň lhát a nech nás v klidu Meghan prosí otce Thomase: Přestaň lhát a nech nás v klidu Pět stran. Tolik čítá ručně psaný dopis, který vévodkyně Meghan (37) poslala otci Thomasovi Markelovi… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Jan Petráň
Jan Petráň
zobrazit profil Tomáš Czernin
Tomáš Czernin
zobrazit profil Terry Gilliam
Terry Gilliam
zobrazit profil Andrea Opavská
Andrea Opavská
zobrazit profil Karel Holas
Karel Holas
zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Petr Orel
Petr Orel
zobrazit profil Jan Tecl
Jan Tecl