Petr Havlíček výživový poradce

Datum narození: 29. 4. 1969
Profese: výživový specialista, podnikatel
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Výživový poradce Petr Havlíček se zařadil mezi nejlepší a nejznámější specialisty svého oboru v Česku. Jeho klienty se staly i hvězdy, jako jsou Jiří Korn nebo Petra Kvitová.

Vystudoval obor zootechnika se specializací na potravinářské technologie Vysoké školy zemědělské v Brně. Nedlouho poté Petr Havlíček začal s výživou, a to jako odborný konzultant ve společnosti HC Compact a následně ve společnosti Energus.

PETR HAVLÍČEK - ROZHOVOR, JAK ZHUBNOU ZA 30 DNÍ

Od roku 2001 Petr Havlíček byl externím konzultantem společnosti Nutrend, šest let nato se stal jedním z předních odborníků časopisu Dieta a hlavním garantem soutěže Hubneme do plavek, od roku 2009 tváří a garantem projektu Změním se ZPMV.

V letech 2005 až 2013 Petr Havlíček zastával post odborného garanta a spolumoderátora pořadů Jste to, co jíte na TV Prima a Souboj v těžké váze na Prima Love s Kateřinou Cajthamlovou. V roce 2012 si založil vlastní společnost Centrum Petra Havlíčka.

S šéfredaktorkou časopisu Dieta Petrou Lamschovou Petr Havlíček napsal několik knih, mj. Superjídelníček, Jak se hubne v Čechách nebo Jde to i bez pšenice.

O PETRU HAVLÍČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Klienty Petra Havlíčka se stali např. Kateřina Neumannová, Roman Šebrle, Lucie Hradecká, Petra Kvitová, Naďa Konvalinková, Jiří Korn nebo Ilona Csáková.

 

Další Osobnosti

zobrazit profil Václav Moravec
Václav Moravec
zobrazit profil Robert Jašków
Robert Jašków
zobrazit profil Denisa Grossová
Denisa Grossová
zobrazit profil Roman Holý
Roman Holý
zobrazit profil Milan Kundera
Milan Kundera
zobrazit profil Martina Vašáková
Martina Vašáková
zobrazit profil Pavel Kikinčuk
Pavel Kikinčuk