Petr Brábník | Celebwiki.cz
Petr Brábník

Petr Brábník

Datum narození: 27. 3. 1969
Místo narození: Chlumec nad Cidlinou
Profese: strojař, kandidát do Senátu ve volbách 2020
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Strojař a vášnivý motorista Petr Brábník se v senátních volbách 2020 stal kandidátem na křeslo v horní komoře v obvodě číslo 45 - Hradec Králové, a to za hnutí Trikolóra.

Po maturitě na strojírenském oboru mechanik seřizovač pro obráběcí stroje a linky Petr Brábník pracoval mj. v ČKD Hradec Králové, v Synthesii Semtín, v Armádě ČR či v pojišťovně Kooperativa. Následně se osamostatnil a jako OSVČ působil např. v pohostinství a 22 let dělal pojišťovnictví a finanční poradenství.

Do politiky se Petr Brábník zapojoval na lokální úrovni za ODS. V roce 2019 se stal členem hnutí Trikolóra, které jej do voleb 2020 vyslalo zabojovat o post v Senátu za obvod č. 45 - Hradec Králové.

SEZNAM KANDIDÁTŮ PODLE OBVODŮ NAJDETE ZDE>>

Jeho koníčkem a velkou vášní je motorismus. Petr Brábník sbírá, restauruje a staví motocykly, především italské. Jezdí motocyklové závody a je i jejich pořadatelem. Dále jej zajímá vojenská historie.

Petr Brábník je rozvedený. Z tohoto svazku mu dva dospělé syny a je již i dědečkem. Řadu let žije se svou současnou přítelkyní.

O SENÁTNÍCH VOLBÁCH 2020 ČTĚTE ZDE>>

 

Další Ostatní

zobrazit profil Jiří Planner
Jiří Planner
zobrazit profil Jiří Chum
Jiří Chum
zobrazit profil Raúl Castro
Raúl Castro
zobrazit profil Ivo Vondrák
Ivo Vondrák
zobrazit profil Miloš Petera
Miloš Petera
zobrazit profil Andrzej Wajda
Andrzej Wajda
zobrazit profil Emil Adamec
Emil Adamec