Barbora Kučerová

Barbora Kučerová

Míry: 79-62-89
Výška: 177 cm
Profese: Miss Silueta 2021 v soutěži Miss ČR

Související celebrity

Životopis

Blondýnka Barbora Kučerová z Plzně se ve svých devatenácti letech probojovala do superfinále soutěže krásy Miss České republiky 2021. Porotci jí udělili titul Miss Silueta.

Proč se atraktivní Barbora Kučerová domnívala, že by měla být královnou krásy právě ona? „Myslím si o sobě, že jsem svá a nikdy se nepřetvařuji proto, abych zanechala dojem,“ uvedla v rozhovoru pro web soutěže s tím, že by se chtěla věnovat charitě.

Miss Kučerová zamířila do zdravotnictví

Podle Barbory Kučerové by vítězka Miss České republiky 2021 měla být milá a empatická, měla by umět vystupovat před lidmi, měla by mít zdravé sebevědomí. V případě, že by se ocitla v čele vlády, tak by hned navrhla přepracování zákona o státní pomoci handicapovaným osobám.

Životním snem Barbory Kučerové z Plzně je, jak prozradila, „stát se zdravotnickou záchranářkou nebo alespoň pracovat ve zdravotnictví“. Svému cíli se vydala naproti, jelikož se přihlásila na fakultu zdravotnických studií.

Finálový večer, v němž se utkalo osm dívek, se uskutečnil 6. listopadu 2021. Diváci jej mohli sledovat na facebookových profilech Miss České republiky, Aquapalace Praha, rádia Frekvence 1 a na portálu TN.cz.

Korunku královny krásy získala Helena Čermáková z Otrokovic, tituly 1. vicemiss a Miss Naděje Sarah Horáková z Velkých Pavlovic. Valerie Váňová z Lomu se stala 2. vicemiss a Veronika Sandholzová z Chlebů Miss Sympatie - dostala nejvíce hlasů od diváků a fanoušků.

 

 

Další Ostatní

zobrazit profil Michael Rataj
Michael Rataj
zobrazit profil Josef Melen
Josef Melen
zobrazit profil Peter Hromádka
Peter Hromádka
zobrazit profil Ladislav Hynek
Ladislav Hynek
zobrazit profil Zdeněk Pohlreich
Zdeněk Pohlreich
zobrazit profil Woody Allen
Woody Allen
zobrazit profil Matěj Podzimek
Matěj Podzimek