Sasha Calle

Sasha Calle

Datum narození: 7. 8. 1995
Místo narození: Boston, Massachusetts, USA
Profese: herečka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Sasha Calle se proslavila rolí Loly Rosales v dramatickém seriálu CBS The Young and the Restless (Mladí a neklidní).

Po střední škole v Hollywoodu se Sasha Calle přestěhovala do Los Angeles, aby navštěvovala Americkou hudební a dramatickou akademii. Vystudovala obor divadelní umění.

Než Sasha Calle započala hereckou kariéru před kamerou, věnovala se zpěvu, tanci a divadlu, čímž předvedla svůj všestranný talent.

Role Loly Rosales v telenovele The Young and the Restless (Mladí a neklidní), jež se začala vysílat roku 1973, jí vynesla nominaci na Daytime Emmy Award za vynikající výkon v dramatickém seriálu.

Na filmovém plátně Sasha Calle debutovala v sci-fi z produkce DC Studios, Warner Bros. z roku 2023 The Flash, v němž ztvárnila superhrdinku Supergirl. Na place se potkala s hollywoodskými superhvězdami, jako je např. Ben Affleck.

Obsazení Sashy Calle do role Supergirl je průlomovým, protože se stala první latinskoamerickou herečkou, která tuto postavu ztvárnila na velkém plátně.

Na sociálních sítích, na nichž je velmi aktivní, Sasha Calle komunikuje se svými fanoušky a sdílí aktuální informace o svých projektech i osobním životě.

Sasha Calle je kolumbijského a amerického původu.

 

Další Herci

zobrazit profil Lukáš Pavlásek
Lukáš Pavlásek
zobrazit profil Petr Polák
Petr Polák
zobrazit profil Johnny Depp
Johnny Depp
zobrazit profil Zuzana Stavná
Zuzana Stavná
zobrazit profil Jonathan Majors
Jonathan Majors
zobrazit profil Jiří Štrébl
Jiří Štrébl