Ben Affleck

Ben Affleck

Datum narození: 15. 8. 1972
Místo narození: Berkeley, Kalifornie, USA
Výška: 189 cm
Profese: herec, režisér
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Ben Affleck je úspěšný a šťastně ženatý s herečkou Jennifer Garner. Rád žije mimo hledáčky dotěrných médií.

Po celou jeho hereckou kariéru provází Bena Afflecka velké přátelství s Mattem Damonem. Pojí je první herecké zkušenosti i společná nechuť k nedostatku slušných příležitostí. Rozhodnutí napsat si společnými silami vlastní scénář se později ukáže jako správná cesta.

Dobrý Will Hunting sklízí za scénář v roce 1998 Oscara i Zlatý glóbus. Teprve po tomto ocenění přichází velké filmové nabídky, které z Bena Afflecka udělají skutečnou hollywoodskou hvězdu. ArmagedonBrucem Willisem, Zamilovaný Shakespeare s Gwyneth Paltrow, Pearl HarbourJoshem Hartnetem, Táta na plný úvazekLiv TylerAž tak moc tě nežereJennifer Anniston.

Nespočet titulů ale někdy i znevažuje jeho hereckou hodnotu. Nevybírá vždy dobře a vlastní nejedno antiocenění za nejhorší výkon. Jedno dostal dokonce společně s  Jennifer Lopez, a to za film, ve kterém si zahráli spolu.

V roce 2012 se mu ale podařilo vylepšit vlastní reputaci a za režii svého filmu Argo získává Zlatý glóbus a Oscara. Dlouhá léta tvořil hvězdný pár s herečkou a zpěvačkou Jennifer Lopez.

Po jejich rozchodu se stále čekalo, zda se k sobě přeci jen nevrátí. Tuto možnost Ben Affleck pohřbil v roce 2005, kdy se oženil s herečkou Jennifer Garner. Herec je proslulý tím, že se snaží dobře střežit své soukromí. Pár se rozvedl v roce 2018.

V červenci 2022 se Ben Affleck oženil s Jennifer Lopez.

 

 

Články o celebritě

Jennifer Lopezová a Ben Affleck: Podruhé si řekli »ano«! Jennifer Lopezová a Ben Affleck: Podruhé si řekli »ano«! Tak si to zopákli. Ben Affleck (50) s Jennifer Lopezovou (53) si o víkendu dopřáli svatební repete, ... číst článek
Úchvatná svatba Lopezové a Afflecka: Ben ji plánoval roky!  Úchvatná svatba Lopezové a Afflecka: Ben ji plánoval roky! První svatba Jennifer Lopezové (53) a Bena Afflecka (50) sice proběhla už před měsícem tajně v Las V... číst článek
Affleck se po svatbě s JLo zbavuje bydla: Staromládenecké hnízdo za 714 milionů! Affleck se po svatbě s JLo zbavuje bydla: Staromládenecké hnízdo za 714 milionů! Po svatbě s Jennifer Lopezovou (53) si už nemusí vydržovat svůj staromládenecký dům. Ben Affleck (49... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Ladislav Mrkvička
Ladislav Mrkvička
zobrazit profil Kryštof Hádek
Kryštof Hádek
zobrazit profil Vladimír Čapka
Vladimír Čapka
zobrazit profil Lena Headey
Lena Headey
zobrazit profil Martin Zbrožek
Martin Zbrožek
zobrazit profil Ralph Fiennes
Ralph Fiennes