Ben Affleck

Ben Affleck

Datum narození: 15. 8. 1972
Místo narození: Berkeley, Kalifornie, USA
Výška: 189 cm
Profese: herec, režisér
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Ben Affleck je úspěšný a šťastně ženatý s herečkou Jennifer Garner. Rád žije mimo hledáčky dotěrných médií.

Po celou jeho hereckou kariéru provází Bena Afflecka velké přátelství s Mattem Damonem. Pojí je první herecké zkušenosti i společná nechuť k nedostatku slušných příležitostí. Rozhodnutí napsat si společnými silami vlastní scénář se později ukáže jako správná cesta.

Dobrý Will Hunting sklízí za scénář v roce 1998 Oscara i Zlatý glóbus. Teprve po tomto ocenění přichází velké filmové nabídky, které z Bena Afflecka udělají skutečnou hollywoodskou hvězdu. ArmagedonBrucem Willisem, Zamilovaný Shakespeare s Gwyneth Paltrow, Pearl HarbourJoshem Hartnetem, Táta na plný úvazekLiv TylerAž tak moc tě nežereJennifer Anniston.

Nespočet titulů ale někdy i znevažuje jeho hereckou hodnotu. Nevybírá vždy dobře a vlastní nejedno antiocenění za nejhorší výkon. Jedno dostal dokonce společně s  Jennifer Lopez, a to za film, ve kterém si zahráli spolu.

V roce 2012 se mu ale podařilo vylepšit vlastní reputaci a za režii svého filmu Argo získává Zlatý glóbus a Oscara. Dlouhá léta tvořil hvězdný pár s herečkou a zpěvačkou Jennifer Lopez.

Po jejich rozchodu se stále čekalo, zda se k sobě přeci jen nevrátí. Tuto možnost Ben Affleck pohřbil v roce 2005, kdy se oženil s herečkou Jennifer Garner. Herec je proslulý tím, že se snaží dobře střežit své soukromí. Pár se rozvedl v roce 2018.

V červenci 2022 se Ben Affleck oženil s Jennifer Lopez.

 

 

Články o celebritě

Problémy v ráji? Zvláštní moment JLo a Bena Afflecka na Grammy baví internet! Problémy v ráji? Zvláštní moment JLo a Bena Afflecka na Grammy baví internet! Že by to mezi hrdličkami Jennifer Lopezovou (53) a Benem Affleckem (50) skřípalo? Přestože jsou manž... číst článek
J-Lo láká do svých sítí! V novém filmu se zaskví erotikou v kalhotkách J-Lo láká do svých sítí! V novém filmu se zaskví erotikou v kalhotkách Kdo z příznivců herečky a zpěvačky Jennifer Lopezové (53) chce vidět svůj idol ve spodním prádle, mu... číst článek
Romantická procházka Jennifer Garnerové s mladším partnerem: Affleckova bývalka už svou lásku neskrývá! Romantická procházka Jennifer Garnerové s mladším partnerem: Affleckova bývalka už svou lásku neskrývá! Bývalá manželka znovu šťastně ženatého Bena Afflecka (50) již svou lásku před světem netají! Jennife... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Heath  Ledger
Heath Ledger
zobrazit profil Jitka Čvančarová
Jitka Čvančarová
zobrazit profil Lenka Plačková
Lenka Plačková
zobrazit profil Jana Stryková
Jana Stryková
zobrazit profil Vuk Čelebić
Vuk Čelebić
zobrazit profil Juraj Ďurdiak
Juraj Ďurdiak
zobrazit profil Roman Tomeš
Roman Tomeš
zobrazit profil Kamil Halbich
Kamil Halbich