Ben Affleck

Ben Affleck

Datum narození: 15. 8. 1972
Místo narození: Berkeley, Kalifornie, USA
Výška: 189 cm
Profese: herec, režisér
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Ben Affleck je úspěšný a šťastně ženatý s herečkou Jennifer Garner. Rád žije mimo hledáčky dotěrných médií.

Po celou jeho hereckou kariéru provází Bena Afflecka velké přátelství s Mattem Damonem. Pojí je první herecké zkušenosti i společná nechuť k nedostatku slušných příležitostí. Rozhodnutí napsat si společnými silami vlastní scénář se později ukáže jako správná cesta.

Dobrý Will Hunting sklízí za scénář v roce 1998 Oscara i Zlatý glóbus. Teprve po tomto ocenění přichází velké filmové nabídky, které z Bena Afflecka udělají skutečnou hollywoodskou hvězdu. ArmagedonBrucem Willisem, Zamilovaný Shakespeare s Gwyneth Paltrow, Pearl HarbourJoshem Hartnetem, Táta na plný úvazekLiv TylerAž tak moc tě nežereJennifer Anniston.

Nespočet titulů ale někdy i znevažuje jeho hereckou hodnotu. Nevybírá vždy dobře a vlastní nejedno antiocenění za nejhorší výkon. Jedno dostal dokonce společně s  Jennifer Lopez, a to za film, ve kterém si zahráli spolu.

V roce 2012 se mu ale podařilo vylepšit vlastní reputaci a za režii svého filmu Argo získává Zlatý glóbus a Oscara. Dlouhá léta tvořil hvězdný pár s herečkou a zpěvačkou Jennifer Lopez.

Po jejich rozchodu se stále čekalo, zda se k sobě přeci jen nevrátí. Tuto možnost Ben Affleck pohřbil v roce 2005, kdy se oženil s herečkou Jennifer Garner. Herec je proslulý tím, že se snaží dobře střežit své soukromí. Pár se rozvedl v roce 2018.

V červenci 2022 se Ben Affleck oženil s Jennifer Lopez.

 

 

Články o celebritě

Kubánská bondgirl Ana de Armasová: V novém filmu hraje Marilyn Monroe! Mrkněte, jak jí to sluší Kubánská bondgirl Ana de Armasová: V novém filmu hraje Marilyn Monroe! Mrkněte, jak jí to sluší To je podoba! Herečka s kubánskými kořeny Ana de Armasová (34) si v novém snímku Blonde zahrála samo... číst článek
Působivá proměna Any de Armasové: Z bond girl AA je dokonalá MM! Působivá proměna Any de Armasové: Z bond girl AA je dokonalá MM! Zapomeňte na Angelinu Jolieovou (47) a další superstar. Svět filmu momentálně leží u nohou kubánsko-... číst článek
Náročné líbánky JLo a Bena Afflecka v Paříži: V obležení dětí! Náročné líbánky JLo a Bena Afflecka v Paříži: V obležení dětí! Ben Affleck (49) a Jennifer Lopezová (53), nově Afflecková, tráví své líbánky v romantické Paříži! S... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Pavlína Štorková
Pavlína Štorková
zobrazit profil Kateřina Táborská
Kateřina Táborská
zobrazit profil Helena Dvořáková
Helena Dvořáková
zobrazit profil Kordula Stropnická
Kordula Stropnická
zobrazit profil Bruna Marquezine
Bruna Marquezine
zobrazit profil Žaneta Fuchsová
Žaneta Fuchsová
zobrazit profil Barbora Seidlová
Barbora Seidlová