Ben Affleck

Datum narození: 15. 8. 1972
Místo narození: Berkeley, Kalifornie, USA
Výška: 189 cm
Profese: herec, režisér
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Ben Affleck, držitel dvou Oscarů a dvou Zlatých glóbů, je úspěšný a šťastně ženatý s herečkou Jennifer Garner. Rád žije mimo hledáčky dotěrných médií.

Po celou jeho hereckou kariéru provází Bena Afflecka velké přátelství s Mattem Damonem. Pojila je první herecké zkušenosti i společná nechuť k nedostatku slušných příležitostí. Rozhodnutí napsat si společnými silami vlastní scénář se později ukázalo jako správná cesta.

BEN AFFLECK A VYSNĚNÉ HNÍZDEČKO LÁSKY

Dobrý Will Hunting sklidil za scénář v roce 1998 Oscara i Zlatý glóbus. Teprve po tomto ocenění přišly velké filmové nabídky, které z Bena Afflecka udělaly skutečnou hollywoodskou hvězdu. ArmagedonBrucem Willisem, Zamilovaný Shakespeare s Gwyneth Paltrow, Pearl HarbourJoshem Hartnetem, Táta na plný úvazekLiv TylerAž tak moc tě nežereJennifer Aniston.

Nespočet titulů ale někdy i znevažuje jeho hereckou hodnotu. Ben Affleck nevybíral vždy dobře a vlastní několik antiocenění za nejhorší výkon. Jedno dostal společně s Jennifer Lopez. V roce 2012 se mu ale podařilo vylepšit vlastní reputaci a za režii svého filmu Argo získává Zlatý glóbus a Oscara.

Šťastnou ruku Ben Affleck měl s výběrem superhrdiny Batmana ve scifi The Flash, respektive ve filmech DC Extended Universe.

O BENU AFFLECKOVI ČTĚTE ZDE>>

Dlouhá léta Ben Affleck tvořil hvězdný pár s herečkou a zpěvačkou Jennifer Lopez. Po jejich rozchodu se stále čekalo, zda se k sobě přeci jen nevrátí.

Tuto možnost Ben Affleck pohřbil v roce 2005, kdy se oženil s herečkou Jennifer Garner. Herec je proslulý tím, že se snaží dobře střežit své soukromí. Pár se rozvedl v roce 2018.

V červenci 2022 se Ben Affleck oženil s Jennifer Lopez.

 

 

Články o celebritě

Další Herci

zobrazit profil Barbora Bočková
Barbora Bočková
zobrazit profil Jack Nicholson
Jack Nicholson
zobrazit profil Julia Roberts
Julia Roberts
zobrazit profil Miluše Šplechtová
Miluše Šplechtová
zobrazit profil Jeremy Allen White 
Jeremy Allen White 
zobrazit profil Denisa Barešová
Denisa Barešová
zobrazit profil Matouš Rajmont
Matouš Rajmont
zobrazit profil Lucien Laviscount
Lucien Laviscount