Zuzana Norisová

Datum narození: 24.1.1979
Místo narození: Malacky
Profese: Herečka a zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Po Bratislavské konzervatoři hostovala herečka Zuzana Norisová hned v několika slovenských divadlech. Roli Becky předvedla v Tomovi Sawyerovi, Chiffon pak v muzikálu Malý obchod hrůzy. Nastoupila i do televize, kde se ukázala v seriálu Horská služba nebo Velké srdce. Pak odjela do Česka.

Pražská premiéra muzikálu Pomáda, ve které měla hrát i Zuzana Norisová, se ale stále odsouvala. Chvíli se proto Norisová živila jako servírka. Režisér Filip Renč jí poté nabídl hlavní roli Terezy v retro snímku Rebelové. Tato inscenace pak pokračovala i na divadelních prknech. S Renčem měla Norisová i vztah.

Následoval muzikál Kleopatra, Tři mušketýři nebo Tajemství. Pravidelně teď vystupuje v pražském Hudebním divadle Karlín nebo v Divadle ABC. Ve hře Jak se vám líbí? si zahrála i se svou sestrou Soňou.

Své umění předvedla Zuzana Norisová i v českých seriálech Letiště, Přešlapy a Dokonalý svět. Na hříšných rytmech se nesla v taneční soutěži StarDance.

Už několik let s ní chodí slovenský herec Ondrej Kovaľ. Předtím žila Zuzana Norisová například se slovenským muzikálovým talentem Jurajem Bernáthem. Toho se jí snažil rozmluvit písní Zuzana muzikant David Kraus, syn moderátora a baviče Jana Krause.

 

Články o celebritě

Ťukněte si s celebritou! Režisér Filip Renč slaví 51! Ťukněte si s celebritou! Režisér Filip Renč slaví 51! 51. narozeniny dnes slaví herec a režisér Filip Renč. Přejeme všechno nejlepší,… číst článek
Čerstvě vdaná Doubravová z Ulice: Vzala kšeft po těhotné Smetaně! Čerstvě vdaná Doubravová z Ulice: Vzala kšeft po těhotné Smetaně! Těhotenství Emmy Smetany (28) velmi zkomplikovalo plány producentům muzikálu Adéla ještě nevečeřela.… číst článek
Hvězda filmu Rebelové: Zuzana Norisová se změnila k nepoznání! Hvězda filmu Rebelové: Zuzana Norisová se změnila k nepoznání! Od natáčení filmu Rebelové uběhlo už 15 let. A představitelka hlavní role Zuzana Norisová (37) se… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Dušan Sitek
Dušan Sitek
zobrazit profil Lenka Plačková
Lenka Plačková
zobrazit profil Erdogan Atalay
Erdogan Atalay
zobrazit profil Martin Kavan
Martin Kavan
zobrazit profil Kateřina Langerová
Kateřina Langerová
zobrazit profil George Clooney
George Clooney
zobrazit profil Jamie Dornan
Jamie Dornan
zobrazit profil Adam Sandler
Adam Sandler