Zuzana Norisová

Datum narození: 24.1.1979
Místo narození: Malacky
Profese: Herečka a zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Po Bratislavské konzervatoři hostovala herečka Zuzana Norisová hned v několika slovenských divadlech. Roli Becky předvedla v Tomovi Sawyerovi, Chiffon pak v muzikálu Malý obchod hrůzy. Nastoupila i do televize, kde se ukázala v seriálu Horská služba nebo Velké srdce. Pak odjela do Česka.

Pražská premiéra muzikálu Pomáda, ve které měla hrát i Zuzana Norisová, se ale stále odsouvala. Chvíli se proto Norisová živila jako servírka. Režisér Filip Renč jí poté nabídl hlavní roli Terezy v retro snímku Rebelové. Tato inscenace pak pokračovala i na divadelních prknech. S Renčem měla Norisová i vztah.

Následoval muzikál Kleopatra, Tři mušketýři nebo Tajemství. Pravidelně teď vystupuje v pražském Hudebním divadle Karlín nebo v Divadle ABC. Ve hře Jak se vám líbí? si zahrála i se svou sestrou Soňou.

Své umění předvedla Zuzana Norisová i v českých seriálech Letiště, Přešlapy a Dokonalý svět. Na hříšných rytmech se nesla v taneční soutěži StarDance.

Už několik let s ní chodí slovenský herec Ondrej Kovaľ. Předtím žila Zuzana Norisová například se slovenským muzikálovým talentem Jurajem Bernáthem. Toho se jí snažil rozmluvit písní Zuzana muzikant David Kraus, syn moderátora a baviče Jana Krause.

 

Články o celebritě

Tak se změnila Rebelka Norisová: Od křehké blondýnky po oplácanou maminku! Tak se změnila Rebelka Norisová: Od křehké blondýnky po oplácanou maminku! V romantické komedii Rebelové na ní mohli pánové oči nechat. Obdivovali její křehkou postavu a zlatavou… číst článek
Polívka zkolaboval! Křísila ho Holubová... Polívka zkolaboval! Křísila ho Holubová... Na dramatickou scénu, která se odehrála uprostřed bílého dne v Nymburce, kolemjdoucí nezapomenou.… číst článek
Ťukněte si s celebritou! Režisér Filip Renč slaví 51! Ťukněte si s celebritou! Režisér Filip Renč slaví 51! 51. narozeniny dnes slaví herec a režisér Filip Renč. Přejeme všechno nejlepší,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Magdaléna Borová
Magdaléna Borová
zobrazit profil Hana Vagnerová
Hana Vagnerová
zobrazit profil Lenka Krobotová
Lenka Krobotová
zobrazit profil Veronika Nová - Arichteva
Veronika Nová - Arichteva
zobrazit profil Iva Pazderková
Iva Pazderková
zobrazit profil Ed O´Neill
Ed O´Neill
zobrazit profil Aneta Vrzalová
Aneta Vrzalová
zobrazit profil Matěj Havelka
Matěj Havelka