Justin Bieber

Datum narození: 1.3.1994
Místo narození: Stratford, Kanada
Výška: 161 cm
Profese: zpěvák
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Justin Bieber je zpěvák, kterého ke slávě vynesl kanál YouTube. Poslední dobou však zaujal především konflikty se zákonem.

Celým jménem Justin Drew Bieber se narodil 1. března 1994 v Kanadě, v městečku Stratford v Ontariu. Kromě sportovního nadání se u něj však ještě jako u dítěte projevil talent hudební. Už ve 12 letech se zúčastnil lokální pěvecké soutěže a získal druhé místo. Jeho hudební kariéře však dali hlavní směr rodiče. Naučil se hrát na kytaru, klavír, bicí a trumpetu, ale byla to právě jeho máma, kdo jeho talent zaznamenal na kameru a pustil do světa. Na YouTube přidávala videa coververzí, aby je mohla ukázat známým. Jednoho dne ale video shlédl i Chris Brown a interpretaci své vlastní písně mu pochválil. Chvilku na to už měl Justin Bieber nabídku od Scootera Browna, protože tomu bylo jasné, že našel hvězdu.

Justin Bieber ale nevyvolal zájem jen u Scootera Browna. Zájem o něj projevil i Justin Timberlake. Nakonec ale přistoupil na Brownův návrh a odletěl s ním do Atlanty za zpěvákem Usherem. Ten se ho ujal a dokázal jeho talent do světa celebrit výborně uvést. Začalo se nahrávat.

Od podepsání nahrávací smlouvy v roce 2008 uplynulo mnoho let. Justin Bieber si mezitím vybudoval image hvězdy, po které šílí každá náctiletá slečna. O styl oblékání se mu stará stylista Ryan Good. Image si udržuje i kontaktem s fanoušky přes sociální sítě. Z pokorného milého zpěváka ale také dospěl k rozmarné celebritě. Veřejnost se nad jeho výstupy baví, někdy zasáhne spolucestující v letadle v podobě starší dámy a srovná ho do latě, hvězda nehvězda. Justin Bieber, a to mu slouží ke cti, se v takových chvílích za své chování alespoň stydí.

Jestli to má stejně se svými přestupky zákona, to ale nikdo neví. Ať už je to údajné napadení řidiče limuzíny nebo zatčení za bezohlednou jízdu pod vlivem alkoholu. Seznam doplňují drobné skandály a divoké večírky. Policie u něj v domě dokonce objevila kokain. Justin Bieber se zkrátka rozhodl užívat si. Je otázkou na kolik mu v tom brání jeho popularita. Už dvakrát ale oznámil konec své pěvecké kariéry. Poprvé v přenosu rádia. Hned druhý den jeho manažer tvrzení odvolal. Týden poté ale Justin o ukončení napsal na twitteru. Ať je to jak chce, momentálně jeho platinové desky nebo živý dokument z roku 2011 zakrývá kriminální stín. Ten je v médiích dokonce ještě propíranější než minulý vztah se Selenou Gomez.

 

Články o celebritě

Expartneři Bieber a Gomez spolu strávili noc! Jak probíhal jejich vztah? Expartneři Bieber a Gomez spolu strávili noc! Jak probíhal jejich vztah? Dlouhou dobu působili jako dvojice z teenagerských románků. Jako většina mladých lásek se ale zpěváci… číst článek
Románek hrdliček pokračuje? Justin a Selena opět spolu! Románek hrdliček pokračuje? Justin a Selena opět spolu! Říká se, že stará láska nerezaví. Že na tom něco bude, dokazují mladičké zpívající hrdličky Justin… číst článek
Justin Bieber překvapil fanynky: Nechal se potetovat od krku až po podbřišek Justin Bieber překvapil fanynky: Nechal se potetovat od krku až po podbřišek To, že je velkým fanouškem tetování, už o mladém zpěvákovi Justinu Bieberovi (23) jeho fanoušci ví.… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil zpěvačka Victoria
zpěvačka Victoria
zobrazit profil Avril Lavigne
Avril Lavigne
zobrazit profil Aneta Langerová
Aneta Langerová
zobrazit profil Mariah Carey
Mariah Carey
zobrazit profil Lemmy Kilmister
Lemmy Kilmister
zobrazit profil Karel Kryl
Karel Kryl
zobrazit profil Kid  Rock
Kid Rock
zobrazit profil Naďa Brabcová
Naďa Brabcová