Justin Bieber

Datum narození: 1.3.1994
Místo narození: Stratford, Kanada
Výška: 161 cm
Profese: zpěvák
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Justin Bieber je zpěvák, kterého ke slávě vynesl kanál YouTube. Poslední dobou však zaujal především konflikty se zákonem.

Celým jménem Justin Drew Bieber se narodil 1. března 1994 v Kanadě, v městečku Stratford v Ontariu. Kromě sportovního nadání se u něj však ještě jako u dítěte projevil talent hudební. Už ve 12 letech se zúčastnil lokální pěvecké soutěže a získal druhé místo. Jeho hudební kariéře však dali hlavní směr rodiče. Naučil se hrát na kytaru, klavír, bicí a trumpetu, ale byla to právě jeho máma, kdo jeho talent zaznamenal na kameru a pustil do světa. Na YouTube přidávala videa coververzí, aby je mohla ukázat známým. Jednoho dne ale video shlédl i Chris Brown a interpretaci své vlastní písně mu pochválil. Chvilku na to už měl Justin Bieber nabídku od Scootera Browna, protože tomu bylo jasné, že našel hvězdu.

Justin Bieber ale nevyvolal zájem jen u Scootera Browna. Zájem o něj projevil i Justin Timberlake. Nakonec ale přistoupil na Brownův návrh a odletěl s ním do Atlanty za zpěvákem Usherem. Ten se ho ujal a dokázal jeho talent do světa celebrit výborně uvést. Začalo se nahrávat.

Od podepsání nahrávací smlouvy v roce 2008 uplynulo mnoho let. Justin Bieber si mezitím vybudoval image hvězdy, po které šílí každá náctiletá slečna. O styl oblékání se mu stará stylista Ryan Good. Image si udržuje i kontaktem s fanoušky přes sociální sítě. Z pokorného milého zpěváka ale také dospěl k rozmarné celebritě. Veřejnost se nad jeho výstupy baví, někdy zasáhne spolucestující v letadle v podobě starší dámy a srovná ho do latě, hvězda nehvězda. Justin Bieber, a to mu slouží ke cti, se v takových chvílích za své chování alespoň stydí.

Jestli to má stejně se svými přestupky zákona, to ale nikdo neví. Ať už je to údajné napadení řidiče limuzíny nebo zatčení za bezohlednou jízdu pod vlivem alkoholu. Seznam doplňují drobné skandály a divoké večírky. Policie u něj v domě dokonce objevila kokain. Justin Bieber se zkrátka rozhodl užívat si. Je otázkou na kolik mu v tom brání jeho popularita. Už dvakrát ale oznámil konec své pěvecké kariéry. Poprvé v přenosu rádia. Hned druhý den jeho manažer tvrzení odvolal. Týden poté ale Justin o ukončení napsal na twitteru. Ať je to jak chce, momentálně jeho platinové desky nebo živý dokument z roku 2011 zakrývá kriminální stín. Ten je v médiích dokonce ještě propíranější než minulý vztah se Selenou Gomez.

 

Články o celebritě

Kruté ohlasy ze zahraničí na český úspěch v Eurovizi! Výsměch Mikolasi Josefovi! Kruté ohlasy ze zahraničí na český úspěch v Eurovizi! Výsměch Mikolasi Josefovi! Zpěvák Mikolas Josef získal pro Českou republiku vůbec nejlepší umístění v mezinárodní písňové soutěži… číst článek
Nový dům Justina Biebera za 223 milionů! Fotky z letadla odhalily luxus Nový dům Justina Biebera za 223 milionů! Fotky z letadla odhalily luxus Kanadský zpěvák Justin Bieber (24) si ve čtvrti Brentwood v Los Angeles pořídil zcela nový třípatrový… číst článek
Justin Bieber si chtěl zlepšit karmu: Bezdomovcům dal vodu a sladkosti Justin Bieber si chtěl zlepšit karmu: Bezdomovcům dal vodu a sladkosti Že by se mu po rozchodu se zpěvačkou Selenou Gomez (25) hnulo svědomí a zachtělo si zlepšit karmu?… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Taylor Swift
Taylor Swift
zobrazit profil Petr Chovanec
Petr Chovanec
zobrazit profil Tomáš Savka
Tomáš Savka
zobrazit profil Ed Sheeran
Ed Sheeran
zobrazit profil Heidi Janků
Heidi Janků
zobrazit profil Monika Bagárová
Monika Bagárová
zobrazit profil Dalibor Janda
Dalibor Janda
zobrazit profil Petr Spálený
Petr Spálený