Ben Cristovao

Datum narození: 8.6.1987
Profese: zpěvák, tanečník, mistr ČR ve freestyle snowboardingu, herec
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Ben Cristovao se u nás proslavil v roce 2009 při soutěži Československo hledá Superstar, ve které se umístil na sedmém místě. Od té doby vydává alba. A také tančí.

 

V červenci roku 2010 vydal Ben Cristovao své debutové album Definitely Different, které je kombinací několika hudebních stylů. Hned o rok později vydal své druhé album Benny Cristo. Působí také dlouhodobě v taneční skupině Jad Dance Company, kterou založil a vede známý tanečník a choreograf Yemi. Ben Cristovao také  moderuje  pořad Fashion Lifestyle na Fashion TV a na Radiu Spin společně se zpěvačkou Dannie každou středu pořad R&B NITE FEVER.

V roce 2010 si zahrál v televizním seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě II., kde ztvárnil syna primáře Suchého (Jan Čenský) Maxe.

V soukromí s ním byla spojována hlavně jeho kolegyně zpěvačka Monika Bagárová, se kterou se Ben Cristovao  seznámil v soutěži Československo hledá Superstar. V březnu 2012 se však pár rozešel.

Benova matka je Češka, ale jeho biologický otec pochází z Angoly. Zpěvák Ben Cristovao má ještě dva mladší sourozence. Od  mládí se věnoval profesionálně  snowboardingu. Vrcholem jeho kariéry bylo v roce 2006 získání titulu v 4x4 Českém Poháru ve Freestyle Snowboardingu.

 

Články o celebritě

Synové slavných otců se pěkně rozjeli v baru! Své táty v pití alkoholu rozhodně nezahanbili Synové slavných otců se pěkně rozjeli v baru! Své táty v pití alkoholu rozhodně nezahanbili Vystoupení Bena Cristovaa (30) pro ForMen bibli fashion přilákalo Vladimíra Polívku (27) a Adama… číst článek
Monika Bagárová zveřejnila termín veselky! Děti chce mít do tří let Monika Bagárová zveřejnila termín veselky! Děti chce mít do tří let Zpěvačka Monika Bagárová (23) je šťastně zamilovaná. I když kvůli své lásce musí pendlovat mezi Českem… číst článek
Ben Cristovao se zřítil během vystoupení z pódia! Pohled na jeho nohu je děsivý Ben Cristovao se zřítil během vystoupení z pódia! Pohled na jeho nohu je děsivý Zatímco stovky lidí ze včerejší show Bena Cristovaa (30) ve Žlutých lázních odcházely nadšené, tak… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Celeste Buckingham
Celeste Buckingham
zobrazit profil Jacob  Erftemeijer
Jacob Erftemeijer
zobrazit profil Monika Bagárová
Monika Bagárová
zobrazit profil Dara Rolins
Dara Rolins
zobrazit profil Jana Yngland Hrušková
Jana Yngland Hrušková
zobrazit profil Elis Eliška Mrázová
Elis Eliška Mrázová
zobrazit profil David Kraus
David Kraus
zobrazit profil Markéta Konvičková
Markéta Konvičková