Ben Cristovao

Datum narození: 8.6.1987
Profese: rapper, zpěvák, tanečník, mistr ČR ve freestyle snowboardingu
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Rapper Ben Cristovao se proslavil roku 2009 v soutěži Česko Slovenská SuperStar, ve které se umístil na sedmém místě. Od té doby vydává alba. A také tančí.

V červenci roku 2010 vydal Ben Cristovao své debutové album Definitely Different, které je kombinací několika hudebních stylů. Hned o rok později vydal druhé album Benny Cristo.

BEN CRISTOVAO - JAK TO MÁ S HOLKAMA?

Působí také dlouhodobě v taneční skupině Jad Dance Company, kterou založil známý tanečník a choreograf Yemi. Ben Cristovao začal též s moderováním. Šlo o pořady Fashion Lifestyle na Fashion TV a na Radiu Spin společně se zpěvačkou Dannie R&B NITE FEVER.

V roce 2010 si Ben Cristovao zahrál v televizním seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárnil syna primáře Suchého (Jan Čenský) Maxe.

Od děstsví se Ben Cristovao věnoval snowboardingu. Vrchol jeho sportovní kariéry přišel v roce 2006, kdy získal titulu v 4x4 Českém Poháru ve Freestyle Snowboardingu. V hudbě prorazil roku 2009, kdy byl sedmý v soutěži Česko Slovenská SuperStar.

Matka Bena Cristovao je Češka, jeho biologický otec pochází z Angoly. Rapper a zpěvák má dva mladší sourozence. 

O BENOVI CRISTOVAO ČTĚTE ZDE>>

V soukromí s ním byla spojována hlavně zpěvačka Monika Bagárová, s níž se Ben Cristovao seznámil v soutěži Česko Slovenská SuperStar. V březnu 2012 se však pár rozešel. Údajně též randil s herečkou Nikol Štíbrovou.

 

Články o celebritě

Nova odtajnila jaro na obrazovce i zákulisí SuperStar: Cristovao to chtěl vzdát! Strach z Habery Nova odtajnila jaro na obrazovce i zákulisí SuperStar: Cristovao to chtěl vzdát! Strach z Habery Strach a respekt! To bude už poosmé jako porotce SuperStar vzbuzovat Pavol… číst článek
Prověřte Zemanovu kampaň, požadují osobnosti ve výzvě. Burcují i tajné služby Prověřte Zemanovu kampaň, požadují osobnosti ve výzvě. Burcují i tajné služby Před druhým kolem prezidentských voleb, které se konají už tento víkend, se objevila řada výzev.… číst článek
Ruppert a Cristovao si dali do zubů: Porotci SuperStar se zaklínění do sebe váleli na zemi Ruppert a Cristovao si dali do zubů: Porotci SuperStar se zaklínění do sebe váleli na zemi Jak je vidět, porota, která bude posuzovat začínající zpěváky v soutěži SuperStar, si opravdu sedla.… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Felix Slováček
Felix Slováček
zobrazit profil Bohumil Kulínský
Bohumil Kulínský
zobrazit profil Martin Kumžák
Martin Kumžák
zobrazit profil Petr Rímský
Petr Rímský
zobrazit profil Daniel Čech
Daniel Čech
zobrazit profil Roman Timko
Roman Timko
zobrazit profil Vanessa  Mae
Vanessa Mae
zobrazit profil Elton John
Elton John