Ben Cristovao

Datum narození: 8.6.1987
Profese: zpěvák, tanečník, mistr ČR ve freestyle snowboardingu, herec
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Ben Cristovao se u nás proslavil v roce 2009 při soutěži Československo hledá Superstar, ve které se umístil na sedmém místě. Od té doby vydává alba. A také tančí.

 

V červenci roku 2010 vydal Ben Cristovao své debutové album Definitely Different, které je kombinací několika hudebních stylů. Hned o rok později vydal své druhé album Benny Cristo. Působí také dlouhodobě v taneční skupině Jad Dance Company, kterou založil a vede známý tanečník a choreograf Yemi. Ben Cristovao také  moderuje  pořad Fashion Lifestyle na Fashion TV a na Radiu Spin společně se zpěvačkou Dannie každou středu pořad R&B NITE FEVER.

V roce 2010 si zahrál v televizním seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě II., kde ztvárnil syna primáře Suchého (Jan Čenský) Maxe.

V soukromí s ním byla spojována hlavně jeho kolegyně zpěvačka Monika Bagárová, se kterou se Ben Cristovao  seznámil v soutěži Československo hledá Superstar. V březnu 2012 se však pár rozešel.

Benova matka je Češka, ale jeho biologický otec pochází z Angoly. Zpěvák Ben Cristovao má ještě dva mladší sourozence. Od  mládí se věnoval profesionálně  snowboardingu. Vrcholem jeho kariéry bylo v roce 2006 získání titulu v 4x4 Českém Poháru ve Freestyle Snowboardingu.

 

Články o celebritě

Češi se blýskli na mistrovství v jiu jitsu, první zlato má i Ben Cristovao Češi se blýskli na mistrovství v jiu jitsu, první zlato má i Ben Cristovao V září si přivezl z mistrovství Asie v brazilském jiu jitsu bronz a netajil se tím, že chce v budoucnu… číst článek
Co to má znamenat? Ben Cristovao prý ujel bez placení od čerpačky! Co to má znamenat? Ben Cristovao prý ujel bez placení od čerpačky! To snad ne!? Na internetu se objevilo video, na kterém oblíbený zpěvák a idol dívek Ben Cristovao… číst článek
Farna zavřela ústa všem svým kritikům: Rychlokvaška Ewa je pryč, přátelé! Farna zavřela ústa všem svým kritikům: Rychlokvaška Ewa je pryč, přátelé! Třiadvacetiletá Ewa Farna působí na tuzemské hudební scéně již deset let. Výročí oslaví zatím největším… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Kamil Střihavka
Kamil Střihavka
zobrazit profil zpěvačka Fergie
zpěvačka Fergie
zobrazit profil David Bowie
David Bowie
zobrazit profil Lucia Šoralová
Lucia Šoralová
zobrazit profil Petra Janů
Petra Janů
zobrazit profil Plácido Domingo
Plácido Domingo
zobrazit profil Daniel Hůlka
Daniel Hůlka
zobrazit profil Grace Jones
Grace Jones