Ben Cristovao

Datum narození: 8.6.1987
Profese: rapper, zpěvák, tanečník, mistr ČR ve freestyle snowboardingu
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Rapper Ben Cristovao se proslavil roku 2009 v soutěži Česko Slovenská SuperStar, ve které se umístil na sedmém místě. Od té doby vydává alba. A také tančí.

V červenci roku 2010 vydal Ben Cristovao své debutové album Definitely Different, které je kombinací několika hudebních stylů. Hned o rok později vydal druhé album Benny Cristo.

BEN CRISTOVAO - JAK TO MÁ S HOLKAMA?

Působí také dlouhodobě v taneční skupině Jad Dance Company, kterou založil známý tanečník a choreograf Yemi. Ben Cristovao začal též s moderováním. Šlo o pořady Fashion Lifestyle na Fashion TV a na Radiu Spin společně se zpěvačkou Dannie R&B NITE FEVER.

V roce 2010 si Ben Cristovao zahrál v televizním seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárnil syna primáře Suchého (Jan Čenský) Maxe.

Od děstsví se Ben Cristovao věnoval snowboardingu. Vrchol jeho sportovní kariéry přišel v roce 2006, kdy získal titulu v 4x4 Českém Poháru ve Freestyle Snowboardingu. V hudbě prorazil roku 2009, kdy byl sedmý v soutěži Česko Slovenská SuperStar.

Matka Bena Cristovao je Češka, jeho biologický otec pochází z Angoly. Rapper a zpěvák má dva mladší sourozence. 

O BENOVI CRISTOVAO ČTĚTE ZDE>>

V soukromí s ním byla spojována hlavně zpěvačka Monika Bagárová, s níž se Ben Cristovao seznámil v soutěži Česko Slovenská SuperStar. V březnu 2012 se však pár rozešel. Údajně též randil s herečkou Nikol Štíbrovou.

 

Články o celebritě

Nikol Moravcová má odstáté uši a Nikol Švantnerová se stydí za svůj zadek! Nikol Moravcová má odstáté uši a Nikol Švantnerová se stydí za svůj zadek! V Praze se otevřelo nové, revoluční fitko, které spojuje hned několik skvělých věcí dohromady. Pokud… číst článek
Synové slavných otců se pěkně rozjeli v baru! Své táty v pití alkoholu rozhodně nezahanbili Synové slavných otců se pěkně rozjeli v baru! Své táty v pití alkoholu rozhodně nezahanbili Vystoupení Bena Cristovaa (30) pro ForMen bibli fashion přilákalo Vladimíra Polívku (27) a Adama… číst článek
Monika Bagárová zveřejnila termín veselky! Děti chce mít do tří let Monika Bagárová zveřejnila termín veselky! Děti chce mít do tří let Zpěvačka Monika Bagárová (23) je šťastně zamilovaná. I když kvůli své lásce musí pendlovat mezi Českem… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Martin Chobot
Martin Chobot
zobrazit profil Andrew Lloyd Webber
Andrew Lloyd Webber
zobrazit profil Oto Klempíř
Oto Klempíř
zobrazit profil Jackpot Daniels
Jackpot Daniels
zobrazit profil Martina Bárta
Martina Bárta
zobrazit profil Jiří Stivín
Jiří Stivín
zobrazit profil Pavel Callta
Pavel Callta