Ben Cristovao

Datum narození: 8.6.1987
Profese: rapper, zpěvák, tanečník, mistr ČR ve freestyle snowboardingu
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Rapper Ben Cristovao se proslavil roku 2009 v soutěži Česko Slovenská SuperStar, ve které se umístil na sedmém místě. Od té doby vydává alba. A také tančí.

V červenci roku 2010 vydal Ben Cristovao své debutové album Definitely Different, které je kombinací několika hudebních stylů. Hned o rok později vydal druhé album Benny Cristo.

BEN CRISTOVAO - JAK TO MÁ S HOLKAMA?

Působí také dlouhodobě v taneční skupině Jad Dance Company, kterou založil známý tanečník a choreograf Yemi. Ben Cristovao začal též s moderováním. Šlo o pořady Fashion Lifestyle na Fashion TV a na Radiu Spin společně se zpěvačkou Dannie R&B NITE FEVER.

V roce 2010 si Ben Cristovao zahrál v televizním seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárnil syna primáře Suchého (Jan Čenský) Maxe.

Od děstsví se Ben Cristovao věnoval snowboardingu. Vrchol jeho sportovní kariéry přišel v roce 2006, kdy získal titulu v 4x4 Českém Poháru ve Freestyle Snowboardingu. V hudbě prorazil roku 2009, kdy byl sedmý v soutěži Česko Slovenská SuperStar.

Matka Bena Cristovao je Češka, jeho biologický otec pochází z Angoly. Rapper a zpěvák má dva mladší sourozence. 

O BENOVI CRISTOVAO ČTĚTE ZDE>>

V soukromí s ním byla spojována hlavně zpěvačka Monika Bagárová, s níž se Ben Cristovao seznámil v soutěži Česko Slovenská SuperStar. V březnu 2012 se však pár rozešel. Údajně též randil s herečkou Nikol Štíbrovou. V roce 2018 se jeho přítelkyní stala Miss Czech Republic Kateřina Kasanová.

 

Články o celebritě

Herecké hvězdy Badinková a Jašków: KOMPLIKACE KVŮLI KŠEFTU V TVÁŘI! Herecké hvězdy Badinková a Jašków: KOMPLIKACE KVŮLI KŠEFTU V TVÁŘI! V show Tvoje tvář má známý hlas mění Michaela Badinková (39) a Robert Jašków (48) podoby, ale spíš… číst článek
Habera vytáhl další tajemství ze SuperStar! Na paškál si vzal své kolegy z poroty Habera vytáhl další tajemství ze SuperStar! Na paškál si vzal své kolegy z poroty Muzikant Pavol Habera (56) má po skončení SuperStar potřebu vše říct. Nejdřív se pustil do vedení… číst článek
Ze zákulisí česko-slovenské filmové novinky Backstage: Cristovao zmrzačil tanečníka! Ze zákulisí česko-slovenské filmové novinky Backstage: Cristovao zmrzačil tanečníka! Vyčerpání a zranění provázelo natáčení filmu o zákulisí taneční soutěže Backstage, který měl včera… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Jonatán Pastirčák
Jonatán Pastirčák
zobrazit profil Andrew Lloyd Webber
Andrew Lloyd Webber
zobrazit profil Marpo (Otakar Petřina)
Marpo (Otakar Petřina)
zobrazit profil Roman Timko
Roman Timko
zobrazit profil Ota Baláž
Ota Baláž
zobrazit profil Martina Bárta
Martina Bárta
zobrazit profil Jindra Polák
Jindra Polák
zobrazit profil Adam Koller
Adam Koller