Ben Cristovao

Datum narození: 8.6.1987
Profese: rapper, zpěvák, tanečník, mistr ČR ve freestyle snowboardingu
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Rapper Ben Cristovao se proslavil roku 2009 v soutěži Česko Slovenská SuperStar, ve které se umístil na sedmém místě. Od té doby vydává alba. A také tančí.

V červenci roku 2010 vydal Ben Cristovao své debutové album Definitely Different, které je kombinací několika hudebních stylů. Hned o rok později vydal druhé album Benny Cristo.

BEN CRISTOVAO - JAK TO MÁ S HOLKAMA?

Působí také dlouhodobě v taneční skupině Jad Dance Company, kterou založil známý tanečník a choreograf Yemi. Ben Cristovao začal též s moderováním. Šlo o pořady Fashion Lifestyle na Fashion TV a na Radiu Spin společně se zpěvačkou Dannie R&B NITE FEVER.

V roce 2010 si Ben Cristovao zahrál v televizním seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárnil syna primáře Suchého (Jan Čenský) Maxe.

Od děstsví se Ben Cristovao věnoval snowboardingu. Vrchol jeho sportovní kariéry přišel v roce 2006, kdy získal titulu v 4x4 Českém Poháru ve Freestyle Snowboardingu. V hudbě prorazil roku 2009, kdy byl sedmý v soutěži Česko Slovenská SuperStar.

Matka Bena Cristovao je Češka, jeho biologický otec pochází z Angoly. Rapper a zpěvák má dva mladší sourozence. 

O BENOVI CRISTOVAO ČTĚTE ZDE>>

V soukromí s ním byla spojována hlavně zpěvačka Monika Bagárová, s níž se Ben Cristovao seznámil v soutěži Česko Slovenská SuperStar. V březnu 2012 se však pár rozešel. Údajně též randil s herečkou Nikol Štíbrovou.

 

Články o celebritě

Divákům SuperStar vadí Cristovao i Knechtová: Ben papouškuje Haberu, Katarína nemá pokoru! Divákům SuperStar vadí Cristovao i Knechtová: Ben papouškuje Haberu, Katarína nemá pokoru! V neděli večer odstartoval další díl úspěšné pěvecké show SuperStar. Diváci se ale následně na sociální… číst článek
Soutěžící SuperStar úplně na šrot: Opil se tak, že se neudržel na nohou! Soutěžící SuperStar úplně na šrot: Opil se tak, že se neudržel na nohou! Dostal se do výběru šedesáti nejlepších zpěváků a už svůj úspěch neunesl. Soutěžící Petr Borkovec… číst článek
SuperStar očima odbornice: Všichni mluví slovensky, pro mladé možná problém! SuperStar očima odbornice: Všichni mluví slovensky, pro mladé možná problém! V neděli se na obrazovkách poprvé objevila moderátorka letošního ročníku SuperStar Jasmina Alagič… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Janek Ledecký
Janek Ledecký
zobrazit profil Avicii (Tim Bergling)
Avicii (Tim Bergling)
zobrazit profil Charlie Watts
Charlie Watts
zobrazit profil Zdeněk Hrášek
Zdeněk Hrášek
zobrazit profil Terezie Kovalová
Terezie Kovalová
zobrazit profil Vanessa  Mae
Vanessa Mae
zobrazit profil Mardoša - Marek Huňát
Mardoša - Marek Huňát
zobrazit profil Slávek Janda
Slávek Janda