Ben Cristovao

Datum narození: 8.6.1987
Profese: rapper, zpěvák, tanečník, mistr ČR ve freestyle snowboardingu
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Rapper Ben Cristovao se proslavil roku 2009 v soutěži Česko Slovenská SuperStar, ve které se umístil na sedmém místě. Od té doby vydává alba. A také tančí.

V červenci roku 2010 vydal Ben Cristovao své debutové album Definitely Different, které je kombinací několika hudebních stylů. Hned o rok později vydal druhé album Benny Cristo.

BEN CRISTOVAO - JAK TO MÁ S HOLKAMA?

Působí také dlouhodobě v taneční skupině Jad Dance Company, kterou založil známý tanečník a choreograf Yemi. Ben Cristovao začal též s moderováním. Šlo o pořady Fashion Lifestyle na Fashion TV a na Radiu Spin společně se zpěvačkou Dannie R&B NITE FEVER.

V roce 2010 si Ben Cristovao zahrál v televizním seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárnil syna primáře Suchého (Jan Čenský) Maxe.

Od děstsví se Ben Cristovao věnoval snowboardingu. Vrchol jeho sportovní kariéry přišel v roce 2006, kdy získal titulu v 4x4 Českém Poháru ve Freestyle Snowboardingu. V hudbě prorazil roku 2009, kdy byl sedmý v soutěži Česko Slovenská SuperStar.

Matka Bena Cristovao je Češka, jeho biologický otec pochází z Angoly. Rapper a zpěvák má dva mladší sourozence. 

O BENOVI CRISTOVAO ČTĚTE ZDE>>

V soukromí s ním byla spojována hlavně zpěvačka Monika Bagárová, s níž se Ben Cristovao seznámil v soutěži Česko Slovenská SuperStar. V březnu 2012 se však pár rozešel. Údajně též randil s herečkou Nikol Štíbrovou.

 

Články o celebritě

Překvapivá dvojice Chýlková a Cristovao: Natočili spolu film plný romantiky a vášně! Překvapivá dvojice Chýlková a Cristovao: Natočili spolu film plný romantiky a vášně! 100 let Československa… a tak je česko - slovenský film Backstage režisérky Andrey Sedláčkové na… číst článek
Kdo rejžuje na SuperStar? Habera má plat, o kterém Knechtová může jen snít! Kdo rejžuje na SuperStar? Habera má plat, o kterém Knechtová může jen snít! Frontman kapely Team Pavol Habera (56) se dlouho nenechal přemlouvat, aby opět usedl do poroty SuperStar.… číst článek
Porotci SuperStar vytočili diváky: K čemu je hlasování, když tam drží tragédy? Porotci SuperStar vytočili diváky: K čemu je hlasování, když tam drží tragédy? Nečekaná situace na konci živého přenosu pěvecké soutěže SuperStar rozladila diváky u televizních… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Daddy Yenkee
Daddy Yenkee
zobrazit profil Michal Dvořák
Michal Dvořák
zobrazit profil Michal Pavlíček
Michal Pavlíček
zobrazit profil Martin Kocián
Martin Kocián
zobrazit profil Samuel Juan Torres
Samuel Juan Torres
zobrazit profil Tomáš Krulich
Tomáš Krulich
zobrazit profil Viktor Dyk
Viktor Dyk
zobrazit profil Stanislav Wabi Daněk
Stanislav Wabi Daněk