Související celebrity

Životopis

Tenisu se Lucie Šafářová věnuje od tří let. Roku 2004 začala posilovat národní barvy ve Fed Cupu. Z LOH v Rio de Janeiru 2016 přivezla bronz.

Na profesionální okruhy vstoupila Lucie Šafářová v roce 2002. V singlu se probojovala do první dvacítky, v deblu byla čtyřicátá. Prvenství dosáhla na turnajích v portugalském Estorilu nebo na amerických kurtech ve Forest Hills a v Charlestonu. V roce 2006 ovládla australský turnaj Gold Coast. 

LUCIE ŠAFÁŘOVÁ - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

V letech 2011 a 2012 byla Lucie Šafářová členkou vítězného českého týmu ve Fed Cupu (což je ženská obdoba Davis Cupu). Česko reprezentovala také na olympiádách v roce 2008 v Pekingu, 2012 v Londýně a 2016 v Rio de Janeiru, odkud si konečně přivezla medaili - bronz ze čtyřhry spolu s Barborou Záhlavovou-Strýcovou.

Mezi trenéry levoruké tenistky patřil z počátku její otec, dále Miroslav Štencl, David Kotyza, pozdější kouč české šampionky Petry Kvitové, nebo Patrik Navara. Od roku 2010 ji vede zkušená srbská trenérka Biljana Veselinovičová.

O LUCII ŠAFÁŘOVÉ ČTĚTE ZDE>> NEBO ZDE>>

S bývalým partnerem, českou tenisovou jedničkou Tomášem Berdychem, Lucie Šafářová reprezentovala Česko ve smíšených hrách Hopmanova poháru. Po devítiletém vztahu se v roce 2011 rozešli.

Později se Lucie Šafářová zamilovala do slovenského zápasníka Kristiána Bajzy. V srpnu 2018 započal její nový vztah, a to s hokejistou Tomášem Plekancem, který jej přiznal krátce po rozchodu s manželkou Lucií Vondráčkovou.

 

Články o celebritě

Do války Vondráčkové a Plekance se vložil otec! Drsná slova na adresu zeťáka Do války Vondráčkové a Plekance se vložil otec! Drsná slova na adresu zeťáka Zpočátku to vypadalo, že rozvod Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (36) půjde jako po másle.… číst článek
Pyšná Šafářová o soukromí s Plekancem: Jde mu to celkem dobře! Pyšná Šafářová o soukromí s Plekancem: Jde mu to celkem dobře! Tenistka Lucie Šafářová (31), která už několik měsíců randí s hokejistou Tomášem Plekancem (36),… číst článek
Lucie Vondráčková vrací úder Plekancovi: »Uvězněná« v Kanadě! Lucie Vondráčková vrací úder Plekancovi: »Uvězněná« v Kanadě! Plánovala trávit Vánoce v teple. Nakonec musela Lucie Vondráčková (38) zůstat v mrazivém Montrealu.… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Ondřej Zahustel
Ondřej Zahustel
zobrazit profil Petr Knop
Petr Knop
zobrazit profil Miroslav Cipra
Miroslav Cipra
zobrazit profil Tomáš Staněk
Tomáš Staněk
zobrazit profil Pavel  Ploc
Pavel Ploc
zobrazit profil Roman Šebrle
Roman Šebrle
zobrazit profil Milan Hejduk
Milan Hejduk
zobrazit profil Jaromír Jágr
Jaromír Jágr