Marta Semelová

Datum narození: 1.3.1960
Přezdívka: Rudá Marta
Místo narození: Praha
Profese: politička KSČM, učitelka
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Politička Marta Semelová, známá především svými kontroverzními výroky mj. o Miladě Horákové, se v parlamentních volbách 2017 stala pražskou lídryní KSČM.

Marta Semelová, předsedkyně klubu KSČM v Zastupitelstvu hlavního města Prahy, roku 2010 získala poslanecký mandát za KSČM. Absolvovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy, působila jako učitelka matematiky, tělesné výchovy a českého jazyka na základní škole v Praze.

MARTA SEMELOVÁ - SHOW JÍ VYFOUKL MILOUŠ JAKEŠ 

Marta Semelová, přezdívaná Rudá Marta, je známá hlavně svými kontroverzními výroky, mezi něž patří její veřejná obhajoba Klementa Gottwalda. Rozruch vzbudila také v roce 2011, kdy se postavila proti návrhu zákona o protikomunistickém odboji. Označila ho za legalizaci terorismu.

Dále Marta Semelová zpochybnila vynucené přiznání Milady Horákové v zinscenovaném procesu, který vedl k její popravě, a invazi vojsk Varšavské smlouvy do Československa označila za internacionální pomoc. Právě za tyto výroky ji policie začala trestně stíhat. Podle verdiktu soudu se za své výroky nemusela ani omluvit.

O MARTĚ SEMELOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Politička Marta Semelová je častou moderátorkou veřejných akcí KSČM. Ráda také recituje S. K. Neumanna a V. Nezvala a naopak prý nesnáší hry Václava Havla. V parlamentních volbách 2017 se stala lídryní komunistické kandidátky v Praze.

Marta Semelová je rozvedená a má dvě děti.

VŠE O PARLAMENTNÍCH VOLBÁCH 2017 NAJDETE ZDE>>

 

 

 

Články o celebritě

Experti stran na školství: Kdo měl dvojku z chování a kdo pětku z ruštiny? Experti stran na školství: Kdo měl dvojku z chování a kdo pětku z ruštiny? Pátý díl Blesk Volebního souboje 2017 měl název „K tabuli!“ a detailně se věnoval problematice školství.… číst článek
Valachové se vysmáli rivalové: Povinný rok školky je dobrý jen pro byrokraty Valachové se vysmáli rivalové: Povinný rok školky je dobrý jen pro byrokraty Omluvenky dnes nepíšou už jen rodiče školáků, nově je řeší i ti, kteří zodpovídají za pětileté děti.… číst článek
Komunistka Semelová „sjela“ inkluzi. A řekla, kam ji dostaly zlobivé děti Komunistka Semelová „sjela“ inkluzi. A řekla, kam ji dostaly zlobivé děti Není nadšená ani z inkluze, ani z toho, jak málo čeští učitelé berou. Marta Semelová (KSČM), jednička… číst článek

Další Politici

zobrazit profil Miroslav Antl
Miroslav Antl
zobrazit profil Vlastislav Navrátil
Vlastislav Navrátil
zobrazit profil Petr Nečas
Petr Nečas
zobrazit profil Zdeněk Schwarz
Zdeněk Schwarz
zobrazit profil Karel Krejza
Karel Krejza
zobrazit profil Jan Skopeček
Jan Skopeček
zobrazit profil Stanislav Huml
Stanislav Huml
zobrazit profil Radka Maxová
Radka Maxová