Ben Falcone

Ben Falcone

Datum narození: 25. 8. 1973
Místo narození: Carbondale, Illinois, USA
Profese: herec, režisér, scénárista
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Filmař Ben Falcone a Melissa McCarthy, jeho manželka, která je známá zejména jako geniální kuchařka ze seriálu Gilmorova děvčata, společně stáli u zrodu komedie Šéfka.

Herec a producent Ben Falcone se nejen ujal režie komedie Šéfka (2016), ale též společně se svou všestranně nadanou manželkou Melissou McCarthy napsali scénář a oba si v ní i zahráli. Herečka dostala hlavní roli, choť si přidělil vedlejší. Není to jediný snímek, kde se pár setkal na place, ale jen jako herci. Jmenujme komedii Špión (2015) či akčňák Drsňačky (2013), kde hlavní roli zvláštní agentky FBI ztvárnila Sandra Bullock.

Režijním debutem Bena Falconeho je komedie Tammy (2014). I k tomuto snímku napsal scénář společně s manželkou, kterou též obsadil do hlavní role společně se skvělou Susan Sarandon. Ta si ve filmu zahrála alkoholičku, babičku ústřední hrdinky – ženy vyhozené z práce, která ještě navíc přišla na nevěru svého muže.

Ben Falcone je nejen filmový, ale též televizní herec. Hlavní roli dostal v romantickém seriálu Od A do Z. Na obrazovce se poprvé objevil roku 2000, a to též v seriálech: Larry, kroť se a Ano, drahoušku. Později se mihl v úspěšném seriálu Gilmorova děvčata.

Herci Ben Falcone a Melissa McCarthy se vzali roku 2005. Mají spolu dvě dcery - Georgette Falcone a Vivian Falcone. Bratr Bena Flynn Falcone je filmový producent.

 

Další Filmaři

zobrazit profil Václav Křístek
Václav Křístek
zobrazit profil Martin Šulík
Martin Šulík
zobrazit profil Jaroslav Kučera
Jaroslav Kučera
zobrazit profil Zdeněk Janáček
Zdeněk Janáček
zobrazit profil Martin Kuba
Martin Kuba
zobrazit profil Juraj Jakubisko
Juraj Jakubisko
zobrazit profil Damián Vondrášek
Damián Vondrášek