Viktor Dyk

Datum narození: 10. 2. 1969
Místo narození: Praha
Profese: hudebník, zpěvák, producent
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Hudebník a producent Viktor Dyk a jeho slavnější bratranec, herec a zpěvák Vojtěch Dyk, jsou potomky významného českého básníka, prozaika a politika Viktora Dyka.

Viktor Dyk, jenž talent zdědil po rodičích, kteří se živili muzikou, spolupracoval se zpěváky, jako jsou Jiří Korn, Kamil Střihavka, Leona Machálková, Lucie Bílá, Bára Basiková a s kapelami Monkey Business nebo J.A.R. Podílel se na muzikálech Excalibur, Obraz Doriana Graye či Láska je láska.

VIKTOR DYK - NEVĚRNÍK S NEVĚSTOU V ČERNÉM

Spolupracoval na soundtracku k filmům Snowborďáci a Ro(c)k podvraťáků. Na hudbě se podílel také v rámci snímku Bestiář. Viktor Dyk nazpíval hymnu fotbalového klubu SK Slavia Praha. Vytvořil také mnoho hudebních sloganů pro televizní reklamy.

Zpěvák, textař, skladatel, muzikálový herec a producent Viktor Dyk a jeho slavnější bratranec, herec a zpěvák Vojta Dyk, jsou potomky roku 1931 zesnulého významného českého básníka, prozaika, publicisty a politika Viktora Dyka.

O VIKTORU DYKOVI ČTĚTE ZDE>> 

Roku 2008 se Viktor Dyk oženil s herečkou Ivanou Jirešovou. Společně vychovávali hereččinu dceru Sofii. Manželství tohoto páru skončilo rozvodem. Oba si našli jiné partnery.

 

 

Články o celebritě

Ví o tom Vilhelmová? Nesvačilová ze Slunečné o postelovém utrpení s Dykem! Ví o tom Vilhelmová? Nesvačilová ze Slunečné o postelovém utrpení s Dykem! Mnohé ženy by jí to záviděly. Mazlit se s Vojtou Dykem (35) nahá v posteli v komedii Přes prsty byl ... číst článek
Vánoční trumfy hlavních televizních stanic? Tři bratři už popáté, ale i novinky! Vánoční trumfy hlavních televizních stanic? Tři bratři už popáté, ale i novinky! Na rozdíl od veřejnoprávní televize, která nadělí vlastní pohádky, komerční stanice se drží starých ... číst článek
Basiková rozhodila vdovce Pilarky: Tohle se nepovedlo! Basiková rozhodila vdovce Pilarky: Tohle se nepovedlo! Manžel letos v březnu zesnulé Evy Pilarové (†80) Jan Kolomazník (68) se na pořad Tvoje tvář má známý... číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Marek Fryčák
Marek Fryčák
zobrazit profil Karel Holas
Karel Holas
zobrazit profil Andrea Pomeje
Andrea Pomeje
zobrazit profil Varhan Orchestrovič Bauer
Varhan Orchestrovič Bauer
zobrazit profil Ladislav Gerendáš
Ladislav Gerendáš
zobrazit profil Matyáš Ramba
Matyáš Ramba