Viktor Dyk | Celebwiki.cz

Viktor Dyk

Datum narození: 10.2.1969
Místo narození: Praha
Profese: hudebník, zpěvák, producent
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Hudebník a producent Viktor Dyk a jeho slavnější bratranec, herec a zpěvák Vojtěch Dyk, jsou potomky významného českého básníka, prozaika a politika Viktora Dyka.

Viktor Dyk, jenž talent zdědil po rodičích, kteří se živili muzikou, spolupracoval se zpěváky, jako jsou Jiří Korn, Kamil Střihavka, Leona Machálková, Lucie Bílá, Bára Basiková a s kapelami Monkey Business nebo J.A.R. Podílel se na muzikálech Excalibur, Obraz Doriana Graye či Láska je láska.

VIKTOR DYK - NEVĚRNÍK S NEVĚSTOU V ČERNÉM

Spolupracoval na soundtracku k filmům Snowborďáci a Ro(c)k podvraťáků. Na hudbě se podílel také v rámci snímku Bestiář. Viktor Dyk nazpíval hymnu fotbalového klubu SK Slavia Praha. Vytvořil také mnoho hudebních sloganů pro televizní reklamy.

Zpěvák, textař, skladatel, muzikálový herec a producent Viktor Dyk a jeho slavnější bratranec, herec a zpěvák Vojta Dyk, jsou potomky roku 1931 zesnulého významného českého básníka, prozaika, publicisty a politika Viktora Dyka.

O VIKTORU DYKOVI ČTĚTE ZDE>> 

Roku 2008 se Viktor Dyk oženil s herečkou Ivanou Jirešovou. Společně vychovávali hereččinu dceru Sofii. Manželství tohoto páru skončilo rozvodem. Oba si našli jiné partnery.

 

 

Články o celebritě

Prachař přistižen: Líbačka s krásnou brunetkou! Ale Agáta to nebyla… Prachař přistižen: Líbačka s krásnou brunetkou! Ale Agáta to nebyla… Místo, aby žehlil manželskou krizi, vyráží si z kopýtka. Pokud Jakub Prachař (35) poslední týdny… číst článek
Hvězda Ordinace otevřeně o rozvodu: "Nejtěžší byl první krok..." Hvězda Ordinace otevřeně o rozvodu: "Nejtěžší byl první krok..." Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Ivana Jirešová (42) promluvila o rozvodu s Viktorem Dykem.… číst článek
Eva Pilarová slaví 80. narozeniny: Nebýt manžela, už bych tu nebyla, říká Eva Pilarová slaví 80. narozeniny: Nebýt manžela, už bych tu nebyla, říká Dvě vážná zranění z loňského léta dala Evě Pilarové (79) co proto: zlomené měla rameno i stehenní… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Jiří Burian
Jiří Burian
zobrazit profil Martin Kumžák
Martin Kumžák
zobrazit profil Tomáš Vořechovský
Tomáš Vořechovský
zobrazit profil Jiří Vondráček
Jiří Vondráček
zobrazit profil Martin Chobot
Martin Chobot
zobrazit profil Slávek Janda
Slávek Janda
zobrazit profil Michal Maudr
Michal Maudr
zobrazit profil Pavel Šporcl
Pavel Šporcl