Viktor Dyk

Datum narození: 10. 2. 1969
Místo narození: Praha
Profese: hudebník, zpěvák, producent
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Hudebník a producent Viktor Dyk a jeho slavnější bratranec, herec a zpěvák Vojtěch Dyk, jsou potomky významného českého básníka, prozaika a politika Viktora Dyka.

Viktor Dyk, jenž talent zdědil po rodičích, kteří se živili muzikou, spolupracoval se zpěváky, jako jsou Jiří Korn, Kamil Střihavka, Leona Machálková, Lucie Bílá, Bára Basiková a s kapelami Monkey Business nebo J.A.R. Podílel se na muzikálech Excalibur, Obraz Doriana Graye či Láska je láska.

VIKTOR DYK - NEVĚRNÍK S NEVĚSTOU V ČERNÉM

Spolupracoval na soundtracku k filmům Snowborďáci a Ro(c)k podvraťáků. Na hudbě se podílel také v rámci snímku Bestiář. Viktor Dyk nazpíval hymnu fotbalového klubu SK Slavia Praha. Vytvořil také mnoho hudebních sloganů pro televizní reklamy.

Zpěvák, textař, skladatel, muzikálový herec a producent Viktor Dyk a jeho slavnější bratranec, herec a zpěvák Vojta Dyk, jsou potomky roku 1931 zesnulého významného českého básníka, prozaika, publicisty a politika Viktora Dyka.

O VIKTORU DYKOVI ČTĚTE ZDE>> 

Roku 2008 se Viktor Dyk oženil s herečkou Ivanou Jirešovou. Společně vychovávali hereččinu dceru Sofii. Manželství tohoto páru skončilo rozvodem. Oba si našli jiné partnery.

 

 

Články o celebritě

Rozloučení s tragicky zesnulým Marianem (†45) z La Fabriky: Svíčku zapálil i Jan Maxián Rozloučení s tragicky zesnulým Marianem (†45) z La Fabriky: Svíčku zapálil i Jan Maxián Minulé pondělí došlo v pražském divadle La Fabrika k tragédii. Barman a provozní podniku Marian O. (... číst článek
Dyková přiznala dusno: Jsem schopná popadnout děti, zvířata, odjet Dyková přiznala dusno: Jsem schopná popadnout děti, zvířata, odjet Hereččiným synům je 17, 14 a 9 let. Když k tomu připočteme ještě manžela Vojtu (37), je očividné, že... číst článek
V Dykovi bouchly saze! Tady jsem pánem já, praštil doma do stolu V Dykovi bouchly saze! Tady jsem pánem já, praštil doma do stolu Tatiana Dyková (44) už měla z předchozí vztahu dva syny, když se do ní zabouchl současný manžel. K t... číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Janis Sidovský
Janis Sidovský
zobrazit profil René Rypar
René Rypar
zobrazit profil František Soukup
František Soukup
zobrazit profil Petr Rímský
Petr Rímský
zobrazit profil Michal Kindl
Michal Kindl
zobrazit profil Slávek Janda
Slávek Janda
zobrazit profil Matyáš Ramba
Matyáš Ramba
zobrazit profil Ondřej Soukup
Ondřej Soukup