Viktor Dyk | Celebwiki.cz

Viktor Dyk

Datum narození: 10.2.1969
Místo narození: Praha
Profese: hudebník, zpěvák, producent
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Hudebník a producent Viktor Dyk a jeho slavnější bratranec, herec a zpěvák Vojtěch Dyk, jsou potomky významného českého básníka, prozaika a politika Viktora Dyka.

Viktor Dyk, jenž talent zdědil po rodičích, kteří se živili muzikou, spolupracoval se zpěváky, jako jsou Jiří Korn, Kamil Střihavka, Leona Machálková, Lucie Bílá, Bára Basiková a s kapelami Monkey Business nebo J.A.R. Podílel se na muzikálech Excalibur, Obraz Doriana Graye či Láska je láska.

VIKTOR DYK - NEVĚRNÍK S NEVĚSTOU V ČERNÉM

Spolupracoval na soundtracku k filmům Snowborďáci a Ro(c)k podvraťáků. Na hudbě se podílel také v rámci snímku Bestiář. Viktor Dyk nazpíval hymnu fotbalového klubu SK Slavia Praha. Vytvořil také mnoho hudebních sloganů pro televizní reklamy.

Zpěvák, textař, skladatel, muzikálový herec a producent Viktor Dyk a jeho slavnější bratranec, herec a zpěvák Vojta Dyk, jsou potomky roku 1931 zesnulého významného českého básníka, prozaika, publicisty a politika Viktora Dyka.

O VIKTORU DYKOVI ČTĚTE ZDE>> 

Roku 2008 se Viktor Dyk oženil s herečkou Ivanou Jirešovou. Společně vychovávali hereččinu dceru Sofii. Manželství tohoto páru skončilo rozvodem. Oba si našli jiné partnery.

 

 

Články o celebritě

Viktor Dyk popřel zásnuby, ale přesto se těší z miminka! Viktor Dyk popřel zásnuby, ale přesto se těší z miminka! Muzikant Viktor Dyk žije už několik let s přítelkyní Kateřinou a mělo se za to, že jí loni požádal… číst článek
Hvězdné předávání cen Anděl 2019: Otec Vondráčkové, Jandová, Ztracený i soutěžící z Tváře! Hvězdné předávání cen Anděl 2019: Otec Vondráčkové, Jandová, Ztracený i soutěžící z Tváře! Předávání hudebních cen Anděl ve Foru Karlín jako obvykle přilákalo spoustu hvězdných hostů. Dorazili… číst článek
13. komnata zpěváka Dyka, který přežil svou smrt: 4 injekce a pád ze 7 metrů! 13. komnata zpěváka Dyka, který přežil svou smrt: 4 injekce a pád ze 7 metrů! Za svůj „výlet“ na hranici mezi životem a smrtí prý vděčí návštěvě u zubaře! Až nyní Viktor Dyk (49)… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Jakub Jan Ryba
Jakub Jan Ryba
zobrazit profil Martin Chobot
Martin Chobot
zobrazit profil Jiří Vondráček
Jiří Vondráček
zobrazit profil Romek Hanzlík
Romek Hanzlík
zobrazit profil Lukáš Bundil
Lukáš Bundil
zobrazit profil Daddy Yankee
Daddy Yankee
zobrazit profil DJ Lucca - Lucie Dvořáková
DJ Lucca - Lucie Dvořáková
zobrazit profil František Táborský
František Táborský