Vlaďka Erbová

Datum narození: 15. 7. 1981
Profese: modelka, Playmate z roku 2003
Znamení: Rak
Profese: modelka, Playmate z roku 2003
Poslední aktualizace:

Související celebrity

Životopis

Vlaďka Erbová, modelka a Playmate roku 2003, proslula svým několikrát upraveným poprsím. Jejím partnerem byl kontroverzní fotbalista Tomáš Řepka.

Vlaďka Erbová je patronkou Nadace pro výzkum rakoviny - Rakovina věc veřejná. V nedávné době se stala tváří italské módní značky Koralline. V květnu 2012 se stala porotkyní v netradiční soutěži Souboj nevěst. V roce 2003 se stala Vlaďka Erbová Playmate prestižního pánského časopisu Playboy, pro který nafotila dost odvážné fotky.

O VLAĎCE ERBOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Prvním manželem Vlaďky Erbové byl hokejista Zdeněk Bahenský, se kterým má dceru Viktorii. V roce 2009 se jejich manželství rozpadlo a od té doby žili odděleně. V roce 2011 následoval rozvod.

Vlaďka Erbová si však velmi rychle dokázala najít náhradu, a to znovu sportovce. Jejím dalším přítelem se stal fotbalista Tomáš Řepka, s nímž má syna Markuse (2012). V létě 2013 si Vlaďka Tomáše Řepku vzala. V roce 2015 ale došlo se krizi a dvojice oznámila rozvod. Poté randila s hokejistou Michalem Gulašim.

V únoru 2024 média přinesla zprávu, že si Vlaďka Erbová tajně vzala svého přítele,  restauratéra Petra Hynka.

 

Články o celebritě

Další Modelky

zobrazit profil Jitka Nováčková
Jitka Nováčková
zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová
zobrazit profil Tereza Brabcová
Tereza Brabcová
zobrazit profil Tereza Kačerová
Tereza Kačerová
zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Lea Šteflíčková
Lea Šteflíčková
zobrazit profil Alena Buffon - Šeredová
Alena Buffon - Šeredová
zobrazit profil Lucie Petrišková
Lucie Petrišková