Simona Postlerová

Datum narození: 9. 11. 1964
Místo narození: Plzeň
Profese: herečka, dabérka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Simona Postlerová se předvedla v seriálech Ordinace v růžové zahradě nebo Četnické humoresky. Ve filmu se jí tolik nedařilo, a tak hraje především v divadle.

Rodiče Simony Postlerové se věnovali jak divadlu, tak i filmu. Pokračuje tedy v rodinné tradici. Po gymnáziu absolvovala DAMU. Během studií působila v Národním divadle, kde měla v letech 1987 až 1992 angažmá. Kromě jiného hrála také v Karlínském divadle a v Divadle Ungelt. Roku 1992 přijala nabídku Divadla na Vinohradech.

Simona Postlerová excelovala v dabingu 

V televizi Simona Postlerová hrála např. v seriálech Hotel Herbich, Ordinace v růžové zahradě, Poslední sezóna nebo v Četnických humoreskách. Na obrazovce ji mohli diváci vidět ve filmech jako Nezvěstný či Stará láska nerezaví

Stala se vyhledávanou dabérkou. Simonu Postlerovou si můžeme poslechnout v nezapomenutelné roli Samanthy Carter v seriálu Hvězdná brána nebo Lorelai Gilmoreové v seriálu Gilmorova děvčata.

O SIMONĚ POSTLEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Simona Postlerová má za sebou složité životní období. Její syn Damián strávil dva roky v nemocnici. Manžel, kytarista Zdeněk Hrášek, který kvůli rakovině přišel o oko, zemřel 30. řijna 2016. Kromě Damiana měli ještě dceru Janu Magdalénu. Bratr Jany Postlerové Alexandr je také hercem.

 

Další Herci

zobrazit profil Bětka Stanková
Bětka Stanková
zobrazit profil Ondřej Kavan
Ondřej Kavan
zobrazit profil Erdogan Atalay
Erdogan Atalay
zobrazit profil Jakub Žáček
Jakub Žáček
zobrazit profil Petra Vajdová
Petra Vajdová
zobrazit profil Štěpánka Haničincová
Štěpánka Haničincová
zobrazit profil Claudia Zounarová
Claudia Zounarová