Šárka Krausová

Datum narození: 25. 4. 1987
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Šárka Krausová, rozená Vaculíková, neteř Lukáše Vaculíka, se stala hvězdou nekonečného nováckého seriálu Ulice. Hrála jak ve filmech, tak i v dalších seriálech.

Před televizní kamerou Šárka Vaculíková debutovala v pohádkovém příběhu Zakletá třináctka (2004), kde si zahrála hned jednu z hlavních rolí po boku hereckých star Hany Maciuchové a Gabriely Vránové.

ŠÁRKA VACULÍKOVÁ O SEXU PŘED KAMEROU

V Ulici Vaculíková začínala jako studentka

Nabídku do úspěšného seriálu TV Nova Ulice (2005) dostala ještě jako studentka pražské konzervatoře. Na televizní obrazovce se zabydlela. Objevila se třeba v seriálech Letiště, Cirkus Bukowsky, Případy 1. oddělení, Život je ples, Osada či Božena.

Jednu z hlavních postav si Šárka Vaculíková zahrála v třináctidílném seriálu První krok.

Šárka Vaculíková málem uhořela

Atraktivní Šárku Vaculíkovou si možná vybavíte z ohnivé scény v celovečerním snímku Rafťáci (2006), kde při pokusu o sex s Jiřím Mádlem nešťastnou shodou okolnosti málem uhořela. Hrála ve snímcích Tady hlídám já, David, Zloději zelených koní, Řachanda, Zakleté pírko nebo Kurz manželské touhy. 

Vidět jste talentovanou Šárku Vaculíkovou mohli i na divadelních prknech, a to např. ve Švandově divadle, na Letních shakespearovských slavnostech v představení Veselé paničky windsorské či v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích.

O ŠÁRCE VACULÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Divadlo se stalo místem, kde se Šárka Vaculíková seznámila s Vladimírem Polívkou, a to v inscenaci Ďáblice, v níž oba ztvárňovali hlavní postavy. Kdo je její partner dlouho tajila; s pravdou ven šla až „pod nátlakem“ médií v létě 2015, kdy už se synem slavných rodičů - Bolka Polívky a Chantal Poullain - chodila zhruba dva roky.

V roce 2017 Šárka Vaculíková začala randit s o osm let mladším kolegou Markem Lamborou. Ani jejich vztah nevydržel. 

V roce 2022 se Šárka Vaculíková provdala za herece Ondřeje Krause.

 

Články o celebritě

Fešák Martin Kraus neudržel tajemství: »Propálil« veselku bratra! Ale kdo je nevěsta? Fešák Martin Kraus neudržel tajemství: »Propálil« veselku bratra! Ale kdo je nevěsta? Fešák Martin Kraus (39) propálil veselku... ale ne svou. Odhalil, že do chomoutu vlezl jeho bratr On... číst článek
Premiéra »fylmu« Vyšehrad plná hvězd: Rozjuchaná rodina Sandevy a Prachaře poprvé společně! Premiéra »fylmu« Vyšehrad plná hvězd: Rozjuchaná rodina Sandevy a Prachaře poprvé společně! Premiéra snímku Vyšehrad: Fylm (což není do očí bijící hrubka, ale oficiální název této svérázné kom... číst článek
Lambora s Bezděkovou zase bok po boku! Stará láska nerezaví? Lambora s Bezděkovou zase bok po boku! Stará láska nerezaví? Přestože se rozešli ještě před vánočními svátky, na sociálních sítích zase sdílejí rozesmátá selfíčk... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Rosario Dawson
Rosario Dawson
zobrazit profil Liam  Neeson
Liam Neeson
zobrazit profil Libor Stach
Libor Stach
zobrazit profil Ondřej Kraus
Ondřej Kraus
zobrazit profil Michal Pavlata
Michal Pavlata
zobrazit profil Markéta Coufalová
Markéta Coufalová
zobrazit profil Gwendoline Christie
Gwendoline Christie
zobrazit profil Antonie Formanová
Antonie Formanová