Šárka Krausová

Datum narození: 25. 4. 1987
Místo narození: Praha
Profese: herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Šárka Krausová, rozená Vaculíková, neteř Lukáše Vaculíka, se stala hvězdou nekonečného nováckého seriálu Ulice. Hrála jak ve filmech, tak i v dalších seriálech.

Před televizní kamerou Šárka Vaculíková debutovala v pohádkovém příběhu Zakletá třináctka (2004), kde si zahrála hned jednu z hlavních rolí po boku hereckých star Hany Maciuchové a Gabriely Vránové.

ŠÁRKA VACULÍKOVÁ O SEXU PŘED KAMEROU

V Ulici Vaculíková začínala jako studentka

Nabídku do úspěšného seriálu TV Nova Ulice (2005) dostala ještě jako studentka pražské konzervatoře. Na televizní obrazovce se zabydlela. Objevila se třeba v seriálech Letiště, Cirkus Bukowsky, Případy 1. oddělení, Život je ples, Osada či Božena.

Jednu z hlavních postav si Šárka Vaculíková zahrála v třináctidílném seriálu První krok.

Šárka Vaculíková málem uhořela

Atraktivní Šárku Vaculíkovou si možná vybavíte z ohnivé scény v celovečerním snímku Rafťáci (2006), kde při pokusu o sex s Jiřím Mádlem nešťastnou shodou okolnosti málem uhořela. Hrála ve snímcích Tady hlídám já, David, Zloději zelených koní, Řachanda, Zakleté pírko nebo Kurz manželské touhy. 

Vidět jste talentovanou Šárku Vaculíkovou mohli i na divadelních prknech, a to např. ve Švandově divadle, na Letních shakespearovských slavnostech v představení Veselé paničky windsorské či v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích.

O ŠÁRCE VACULÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Divadlo se stalo místem, kde se Šárka Vaculíková seznámila s Vladimírem Polívkou, a to v inscenaci Ďáblice, v níž oba ztvárňovali hlavní postavy. Kdo je její partner dlouho tajila; s pravdou ven šla až „pod nátlakem“ médií v létě 2015, kdy už se synem slavných rodičů - Bolka Polívky a Chantal Poullain - chodila zhruba dva roky.

V roce 2017 Šárka Vaculíková začala randit s o osm let mladším kolegou Markem Lamborou. Ani jejich vztah nevydržel. 

V roce 2022 se Šárka Vaculíková provdala za herece Ondřeje Krause.

 

Články o celebritě

Další Herci

zobrazit profil Michal Pešek
Michal Pešek
zobrazit profil Václav Liška
Václav Liška
zobrazit profil Freddie Highmore
Freddie Highmore
zobrazit profil Karel Roden
Karel Roden
zobrazit profil Simona Stašová
Simona Stašová
zobrazit profil Jitka Kocurová
Jitka Kocurová
zobrazit profil Hana Kusnjerová
Hana Kusnjerová
zobrazit profil Jiří Kodet
Jiří Kodet