Dan Ramzer | Celebwiki.cz
Dan Ramzer

Dan Ramzer

Datum narození: 12. 8. 1969
Místo narození: Liberec
Profese: pedagog, politik ODS
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Pedagog Dan Ramzer se v roce 2007 stal starostou Frýdlantu. Do krajských voleb 2016 jej ODS učinila svou jedničkou v klání o post libereckého hejtmana.

Do politiky Dan Ramzer vstoupil roku 1994, kdy byl zvolen členem zastupitelstva a místostarostou obce Višňová, která leží nedaleko Frýdlantu. Zde působil až do roku 2006. V následujícím roce se stal starostou města Frýdlant na Liberecku. V roce 2014 byl zvolen předsedou regionálního sdružení Občanské demokratické strany Libereckého regionu a též členem výkonné rady ODS. Aktivně se zasazuje o místní rozvoj, věnuje se problematice životního prostředí a stal se garantem několika vzdělávacích projektů s tímto zaměřením.

Liberecký rodák Dan Ramzer vystudoval Vysokou školu zemědělskou v Praze a později si doplnil pedagogické vzdělání na Technické univerzitě v Liberci. Od roku 1992 působil jako pedagog na středním odborném učilišti ve Frýdlantu. V roce 1999 se stal ředitelem tohoto středního odborného učiliště. Od roku 2003 tamtéž vedl i sloučenou Střední hospodářskou školu.

Dan Ramzer je ženatý. Má syna a dvě dcery. Mezi jeho koníčky patří sport – především rekreační cyklistika, lyžování a vodáctví. Také s oblibou cestuje a rád si přečte dobrou knihu.

VŠE O KRAJSKÝCH A SENÁTNÍCH VOLBÁCH ZDE

 

Další Politici

zobrazit profil Jana Čunátová
Jana Čunátová
zobrazit profil Josef Švarcbek
Josef Švarcbek
zobrazit profil Tomáš Macura
Tomáš Macura
zobrazit profil Michal Kučera
Michal Kučera
zobrazit profil Zdeněk Štefek
Zdeněk Štefek
zobrazit profil Zdeňka Hamousová
Zdeňka Hamousová
zobrazit profil Jana Maláčová
Jana Maláčová
zobrazit profil Karel Tureček
Karel Tureček