Michaela Šmídová moderátorka | Celebwiki.cz

Michaela Šmídová

Profese: moderátorka

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Michaela Šmídová Indráková se stala tváří nové zpravodajské relace TN2 stanice Nova 2 (dříve Smíchov), která se začala vysílat v únoru 2017.

Sympatická Michaela Šmídová vystudovala mezinárodní vztahy. Na TV Nova začínala jako zahraniční redaktorka, k čemuž ji předurčoval i fakt, že hovoří plynně italsky, francouzsky, německy a anglicky. Posléze zkoušela také českou politiku, doprovázela i politiky na zahraničních cestách. Dokonce byla přítomna volbě papeže.

MICHAELA ŠMÍDOVÁ A MANÉVRY NA NOVĚ

Postupně se Michaela Šmídová vypracovala na post moderátorky Televizních novin. Roku 2017, tedy osmý rok své práce na Nově, se stala moderátorkou nové zpravodajské relace TN2. Jde o živý patnáctiminutový přehled aktuálních a nejdůležitějších informací, který monitoruje zejména události, jež se staly v ČR a ve světě v čase od konce hlavních zpráv do 22 hodin. Dále pak informuje o hlavních událostech uplynulého dne. Diváci tento pořad, který též moderuje Karel Kopeček, mohou sledovat na stanici Nova 2 (dříve Smíchov) každý všední den večer.

O MICHAELE ŠMÍDOVÉ INDRÁKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Michaela Šmídová se začátkem června 2018 vdala a stala se z ní paní Indráková. O svatbě dříve nemluvila, jelikož již byla těhotná. 

 

Další Moderátoři

zobrazit profil Jan Kraus
Jan Kraus
zobrazit profil Zdeněk Izer
Zdeněk Izer
zobrazit profil Eva Decastelo
Eva Decastelo
zobrazit profil Nikol Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Adela Vinczeová
Adela Vinczeová
zobrazit profil Pavel Novotný
Pavel Novotný
zobrazit profil Pavlína Danková
Pavlína Danková
zobrazit profil Eva Perkausová
Eva Perkausová