Martin Jiránek | Celebwiki.cz
Martin Jiránek

Martin Jiránek

Datum narození: 10. 4. 1978
Profese: politik České strany pirátské, marketingový specialista
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Marketingový specialista Martin Jiránek se v parlamentních volbách 2017 stal lídrem České pirátské strany v Královéhradeckém kraji.

Po Gymnáziu v Trutnově a oboru Informační management na Univerzitě Hradec Králové Martin Jiránek svou profesní kariéru zasvětil pomoci malým firmám a živnostníkům s marketingem a nastavením firemních procesů, aby dokázali zaujmout a udržet zákazníky a peníze tak zůstávaly v regionu.

V Trutnově se Martinu Jiránkovi podařilo prosadit a rozjet podnikatelské centrum, které mj. pořádá přednášky o podnikání na školách, organizuje oborové pracovní skupiny a celkově se věnuje osvětě o tom, jak vlastně malé podnikání v reálném světě funguje a proč by lidé měli nakupovat v místních firmách, nikoli posílat peníze do zahraničí nákupy v nadnárodních řetězcích.

Členem České pirátské strany se Martin Jiránek stal roku 2010, kdy neúspěšně kandidoval do trutnovského zastupitelstva. Podařilo se mu to ve volbách 2014, kdy křeslo zastupitele získal. Štěstí mu nepřálo v krajských volbách 2016. Do parlamentních voleb 2017 jej Piráti vyslali jako svou jedničku kandidátky Královéhradeckého kraje.

Mezi zájmy Martina Jiránka patří knihy, a to především sci-fi, dále pak běh, nohejbal, hudba a přátelé.

VŠE O PARLAMENTNÍCH VOLBÁCH 2017 NAJDETE ZDE>>

 

Další Osobnosti

zobrazit profil Radim Řezník
Radim Řezník
zobrazit profil Taras Povoroznyk
Taras Povoroznyk
zobrazit profil Radka Trylčová
Radka Trylčová
zobrazit profil Daniel Kůs
Daniel Kůs
zobrazit profil Josef Čáp
Josef Čáp
zobrazit profil Václav Jiráček
Václav Jiráček
zobrazit profil Simona Vandová
Simona Vandová