Josef Trojan | Celebwiki.cz

Josef Trojan

Datum narození: 8. 1. 2001
Přezdívka: Krysák
Místo narození: Praha
Profese: herec

Související celebrity

Životopis

Herec Josef Trojan se ve filmu poprvé objevil již ve čtyřech letech. Bylo to v pohádce Anděl Páně, kde hlavní roli ztvárnil jeho otec Ivan Trojan.

Talent měl Josef Trojan vskutku po kom podědit. Herci se stali jak jeho dědeček Ladislav, tak otec Ivan i matka Klára Pollertová-Trojanová. Kamarádi mu vymysleli přezdívku Krysák, jelikož se prý dokáže v obličeji natolik uvolnit, že vypadá jako krysa. Alespoň tak to student gymnázia v říjnu 2017 vysvětlil v show Jana Krause.

Na stříbrném plátně se Josef Trojan poprvé objevil jako čtyřletý chlapec v pohádce Jiřího Stracha natočené na motivy knihy Boženy Němcové Anděl Páně (2005), kde hlavní roli anděla Petronela ztvárnil jeho otec Ivan Trojan.

JOSEF TROJAN - CO POVÍDAL V POŘADU BOHDALOVÉ

Ve školáckém věku si Josef Trojan zahrál v psychologickém snímku Smíchov pláče, Brooklyn spí (2012), kde pro změnu jednu z postav ztvárnila jeho matka. Objevil se v hudební komedii Alice Nellis Revival (2013). Hlavní role dostal ve studentských filmech Ráchel a Domov. V celovečerním snímku Děti samotářů, který volně navazuje na již kultovní Samotáře, si zahrál už jako teenager.

Před televizní kamerou se Josef Trojan poprvé představil v deváté epizodě seriálu Svět pod hlavou s názvem Mrtvý muž (2017), ve které jednu z klíčových postav ztvárnil opět Ivan Trojan. Jeho syn v něm zpodobnil vojáka.

O JOSEFU TROJANOVI ČTĚTE ZDE>>

Josef Trojan má tři bratry: staršího Františka, mladšího Antonína a  nejmladšího Václava. Jejich strýc je producent a režisér Ondřej Trojan.

 

Články o celebritě

Dva chlapci v chalupě? Rebelové Trojan s Piškulou udělali na venkově rozruch! Dva chlapci v chalupě? Rebelové Trojan s Piškulou udělali na venkově rozruch! Mladí herci Josef Trojan (19) a Zdeněk Piškula (21) nemají v době karantény do čeho píchnout, a tak ... číst článek
Aneta Vignerová krátce před porodem ukázala fotku maminky! To je podoba Aneta Vignerová krátce před porodem ukázala fotku maminky! To je podoba Modelka Aneta Vignerová (32) přivede co nevidět na svět svého prvního potomka, a jako každá jiná nas... číst článek
Syn slavných herců Josef Trojan (18): Peníze od rodičů? Radši je shání jinak Syn slavných herců Josef Trojan (18): Peníze od rodičů? Radši je shání jinak Mohl by jen natahovat ruku a inkasovat peníze od svých rodičů Ivana Trojana (55) a Kláry Pollertové ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Karel Roden
Karel Roden
zobrazit profil Petr Motloch
Petr Motloch
zobrazit profil Naďa Konvalinková
Naďa Konvalinková
zobrazit profil Anastázie Chocholatá
Anastázie Chocholatá
zobrazit profil Blanka Bohdanová
Blanka Bohdanová
zobrazit profil Rudolf Hrušínský st.
Rudolf Hrušínský st.
zobrazit profil Adam Sandler
Adam Sandler
zobrazit profil Zuzana Bydžovská
Zuzana Bydžovská