Josef Trojan | Celebwiki.cz

Josef Trojan

Datum narození: 8. 1. 2001
Přezdívka: Krysák
Místo narození: Praha
Profese: herec

Související celebrity

Životopis

Herec Josef Trojan se ve filmu poprvé objevil již ve čtyřech letech. Bylo to v pohádce Anděl Páně, kde hlavní roli ztvárnil jeho otec Ivan Trojan.

Talent měl Josef Trojan vskutku po kom podědit. Herci se stali jak jeho dědeček Ladislav, tak otec Ivan i matka Klára Pollertová-Trojanová. Kamarádi mu vymysleli přezdívku Krysák, jelikož se prý dokáže v obličeji natolik uvolnit, že vypadá jako krysa. Alespoň tak to student gymnázia v říjnu 2017 vysvětlil v show Jana Krause.

Na stříbrném plátně se Josef Trojan poprvé objevil jako čtyřletý chlapec v pohádce Jiřího Stracha natočené na motivy knihy Boženy Němcové Anděl Páně (2005), kde hlavní roli anděla Petronela ztvárnil jeho otec Ivan Trojan.

JOSEF TROJAN - CO POVÍDAL V POŘADU BOHDALOVÉ

Ve školáckém věku si Josef Trojan zahrál v psychologickém snímku Smíchov pláče, Brooklyn spí (2012), kde pro změnu jednu z postav ztvárnila jeho matka. Objevil se v hudební komedii Alice Nellis Revival (2013). Hlavní role dostal ve studentských filmech Ráchel a Domov. V celovečerním snímku Děti samotářů, který volně navazuje na již kultovní Samotáře, si zahrál už jako teenager.

Před televizní kamerou se Josef Trojan poprvé představil v deváté epizodě seriálu Svět pod hlavou s názvem Mrtvý muž (2017), ve které jednu z klíčových postav ztvárnil opět Ivan Trojan. Jeho syn v něm zpodobnil vojáka.

O JOSEFU TROJANOVI ČTĚTE ZDE>>

Josef Trojan má tři bratry: staršího Františka, mladšího Antonína a  nejmladšího Václava. Jejich strýc je producent a režisér Ondřej Trojan.

 

Články o celebritě

Bratr Anety Vignerové natočil film o alkoholismu: Inspiroval ho oběšený kamarád! Bratr Anety Vignerové natočil film o alkoholismu: Inspiroval ho oběšený kamarád! V novém filmu režiséra a scenáristy Davida Vignera (35) s názvem Abstinent si hlavní roli mladistvéh... číst článek
Miss Vignerová o traumatu z dětství: Táta propadl alkoholu! Miss Vignerová o traumatu z dětství: Táta propadl alkoholu! Otevřel jejich staré rány. Modelka Aneta Vignerová (31) si připomene trauma z dětství, na které chtě... číst článek
Otec a syn Trojanovi v jednom filmu: Všechno jsem to oddřel já, říká o Ivanovi Josef! Otec a syn Trojanovi v jednom filmu: Všechno jsem to oddřel já, říká o Ivanovi Josef! Konečně si zahrají spolu. Syn Ivana Trojana (55) Josef (18) si totiž zahraje tátovu mladší verzi ve ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Gabriela Marcinková Mihalčínová
Gabriela Marcinková Mihalčínová
zobrazit profil Veronika Žilková
Veronika Žilková
zobrazit profil Marie Doležalová
Marie Doležalová
zobrazit profil Sofie  Karochová Filippi
Sofie Karochová Filippi
zobrazit profil Helena  Růžičková
Helena Růžičková
zobrazit profil Petr Svojtka
Petr Svojtka
zobrazit profil Charlotte Doubravová
Charlotte Doubravová
zobrazit profil Sarah Jessica  Parker
Sarah Jessica Parker