Josef Trojan herec | Celebwiki.cz

Josef Trojan

Datum narození: 8.1.2001
Přezdívka: Krysák
Místo narození: Praha
Profese: herec

Související celebrity

Životopis

Herec Josef Trojan se ve filmu poprvé objevil již ve čtyřech letech. Bylo to v pohádce Anděl Páně, kde hlavní roli ztvárnil jeho otec Ivan Trojan.

Talent měl Josef Trojan vskutku po kom podědit. Herci se stali jak jeho dědeček Ladislav, tak otec Ivan i matka Klára Pollertová-Trojanová. Kamarádi mu vymysleli přezdívku Krysák, jelikož se prý dokáže v obličeji natolik uvolnit, že vypadá jako krysa. Alespoň tak to student gymnázia v říjnu 2017 vysvětlil v show Jana Krause.

Na stříbrném plátně se Josef Trojan poprvé objevil jako čtyřletý chlapec v pohádce Jiřího Stracha natočené na motivy knihy Boženy Němcové Anděl Páně (2005), kde hlavní roli anděla Petronela ztvárnil jeho otec Ivan Trojan.

JOSEF TROJAN - CO POVÍDAL V POŘADU BOHDALOVÉ

Ve školáckém věku si Josef Trojan zahrál v psychologickém snímku Smíchov pláče, Brooklyn spí (2012), kde pro změnu jednu z postav ztvárnila jeho matka. Objevil se v hudební komedii Alice Nellis Revival (2013). Hlavní role dostal ve studentských filmech Ráchel a Domov. V celovečerním snímku Děti samotářů, který volně navazuje na již kultovní Samotáře, si zahrál už jako teenager.

Před televizní kamerou se Josef Trojan poprvé představil v deváté epizodě seriálu Svět pod hlavou s názvem Mrtvý muž (2017), ve které jednu z klíčových postav ztvárnil opět Ivan Trojan. Jeho syn v něm zpodobnil vojáka.

O JOSEFU TROJANOVI ČTĚTE ZDE>>

Josef Trojan má tři bratry: staršího Františka, mladšího Antonína a  nejmladšího Václava. Jejich strýc je producent a režisér Ondřej Trojan.

 

Články o celebritě

Miss Vignerová o traumatu z dětství: Táta propadl alkoholu! Miss Vignerová o traumatu z dětství: Táta propadl alkoholu! Otevřel jejich staré rány. Modelka Aneta Vignerová (31) si připomene trauma z dětství, na které chtěla… číst článek
Otec a syn Trojanovi v jednom filmu: Všechno jsem to oddřel já, říká o Ivanovi Josef! Otec a syn Trojanovi v jednom filmu: Všechno jsem to oddřel já, říká o Ivanovi Josef! Konečně si zahrají spolu. Syn Ivana Trojana (55) Josef (18) si totiž zahraje tátovu mladší verzi… číst článek
Hvězda Modrého kódu Němec si sáhl na dno: 5 let bez peněz! Minimální výdělky padly na jediné Hvězda Modrého kódu Němec si sáhl na dno: 5 let bez peněz! Minimální výdělky padly na jediné Žil na existenciální hraně! Než se stal Marek Němec (38) seriálovým hercem, vydělával jen 9200 korun… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Michal Slaný
Michal Slaný
zobrazit profil Jakub  Wehrenberg
Jakub Wehrenberg
zobrazit profil Alexandr Postler starší
Alexandr Postler starší
zobrazit profil Lilian Malkina
Lilian Malkina
zobrazit profil Michaela Sejnová
Michaela Sejnová
zobrazit profil David Novotný
David Novotný
zobrazit profil Marta Vančurová
Marta Vančurová
zobrazit profil Rebecca  Ferguson
Rebecca Ferguson