Oskar Hes

Datum narození: 26. 12. 1998
Profese: herec, muzikálový zpěvák

Související celebrity

Životopis

Herec Oskar Hes, syn známého choreografa Richarda Hese (†50), svou první velkou roli dostal v mysteriózní minisérii Ivana Zachariáše a Alice Nellis Pustina.

Již jako dítě Oskar Hes hrál v muzikálech Golem, Polská krev nebo Carmen. Několikrát se objevil i na televizní obrazovce, a to v pořadu pro děti Kouzelná školka.

OSKAR HES HVĚZDOU DUKLY 61

Svou první velkou roli Oskar Hes ztvárnil ještě jako student konzervatoře v mysteriózním seriálu s prvky thrilleru režisérů Ivana Zachariáše a Alice Nellis Pustina (2016). Zahrál si zde páska Filipa.

Režisér David Ondříček Oskaru Hesovi svěřil jednu z klíčových úloh ve svém dramatu Dukla 61 (2018), a to roli Petra Šlachty, syna hlavních hrdinů, které ztvárnili Marek Taclík a Martha Issová, partnerka Davida Ondříčka a matka jejich dvou dětí.

O OSKARU HESOVI ČTĚTE ZDE>>

Oskar Hes, syn zesnulého choreografa Richarda Hese (†50), zakladatele legendární skupiny Uno, a tanečnice Marcely Karleszové, rád tančí a poslouchá hudbu. Má bratra Olivera.

 

 

Články o celebritě

Proč je Prezidentkou zrovna Aňa Geislerová? Režisér se mě bojí, přiznala herečka Proč je Prezidentkou zrovna Aňa Geislerová? Režisér se mě bojí, přiznala herečka Slavnostní premiéra komedie Prezidentka se ve středu odehrála ve velkém sále Lucerny a od publika se... číst článek
Premiéra Prezidentky plná nádhery: Černá královna Geislerová, odvážná Mátlová i dojatá Chaloupková! Premiéra Prezidentky plná nádhery: Černá královna Geislerová, odvážná Mátlová i dojatá Chaloupková! Zahrát si první dámu, to si netroufne jen tak někdo. Aňa Geislerová (46) měla tu čest již podruhé, n... číst článek
Prezidentce Geislerové ukradne srdce neodolatelný sochař! Kdo si ho zahrál? Prezidentce Geislerové ukradne srdce neodolatelný sochař! Kdo si ho zahrál? Aňa Geislerová (46) se stane prezidentkou! Zatím ne ve skutečnosti, ale minimálně na plátnech kin, d... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jana Holcová
Jana Holcová
zobrazit profil Ladislav Potměšil
Ladislav Potměšil
zobrazit profil Ondřej Malý
Ondřej Malý
zobrazit profil Jana Pidrmanová
Jana Pidrmanová
zobrazit profil Rostislav Novák mladší
Rostislav Novák mladší
zobrazit profil Veronika Arichteva
Veronika Arichteva
zobrazit profil Ondřej Pavelka
Ondřej Pavelka
zobrazit profil Hana Maciuchová
Hana Maciuchová