Oskar Hes

Datum narození: 26. 12. 1998
Místo narození: Praha
Profese: herec, muzikálový zpěvák

Související celebrity

Životopis

Oskar Hes, syn známého choreografa Richarda Hese (†50), svou první velkou roli dostal v mysteriózní minisérii Ivana Zachariáše a Alice Nellis Pustina.

Již jako dítě Oskar Hes hrál v muzikálech Golem, Polská krev nebo Carmen. Několikrát se objevil i na televizní obrazovce, a to v pořadu pro děti Kouzelná školka.

OSKAR HES HVĚZDOU DUKLY 61

Svou první velkou roli Oskar Hes ztvárnil ještě jako student konzervatoře v mysteriózním seriálu s prvky thrilleru režisérů Ivana Zachariáše a Alice Nellis Pustina (2016). Zahrál si zde páska Filipa.

Režisér David Ondříček Oskaru Hesovi svěřil jednu z klíčových úloh ve svém dramatu Dukla 61 (2018), a to roli Petra Šlachty, syna hlavních hrdinů, které ztvárnili Marek Taclík a Martha Issová.

Rudolfa Hrušínského nejmladšího si Oskar Hes zahrál v minisériích TV Nova o životě tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové Iveta.

Za ztvárnění Josefa Mašína v historickém dramatu Bratři (2023) byl Oskar Hes nominován na Českého lva

O OSKARU HESOVI ČTĚTE ZDE>>

Oskar Hes, syn zesnulého choreografa Richarda Hese (†50), zakladatele legendární skupiny Uno, a tanečnice Marcely Karleszové, rád tančí a poslouchá hudbu. Má bratra Olivera.

 

 

Články o celebritě

Hvězdné párování nové řady StarDance! Největší přání čtenářů Blesku: Sexy Mašková a zajíček Hes Hvězdné párování nové řady StarDance! Největší přání čtenářů Blesku: Sexy Mašková a zajíček Hes Kdo bude v nové řadě StarDance tančit, už se ví. ČT ale stále neřekla, kdo s kým. Blesk proto v sout... číst článek
Hvězdné párování nové řady StarDance: Výherci soutěže Blesku Hvězdné párování nové řady StarDance: Výherci soutěže Blesku Kdo bude tančit v nové řadě StarDance, už se ví. Nad složením tanečních párů jsou zatím stále otazní... číst článek
První slova hvězd nové StarDance: Paulová volala dva doktory, Hartl zatuhl První slova hvězd nové StarDance: Paulová volala dva doktory, Hartl zatuhl Pozvání do StarDance zastihlo všech 10 osobností v rozdílné formě. Zatímco Patrik Hartl (47) se zrov... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Marie Štípková
Marie Štípková
zobrazit profil Štěpánka Haničincová
Štěpánka Haničincová
zobrazit profil Lubomír Lipský
Lubomír Lipský
zobrazit profil Alec Baldwin
Alec Baldwin
zobrazit profil Martin Pechlát
Martin Pechlát
zobrazit profil Robert Sheehan
Robert Sheehan