Patrik Nacher | Celebwiki.cz

Patrik Nacher

Datum narození: 17. 10. 1974
Místo narození: Praha
Výška: 162 cm
Profese: politik za hnutí ANO 2011, ekonom, mediální poradce
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Ekonom Patrik Nacher, od roku 2014 pražský zastupitel, získal v parlamentních volbách 2017 křeslo v poslanecké Sněmovně, a to jako nestraník za hnutí ANO 2011.

V době, kdy ještě Patrik Nacher studoval Bankovní institut, pracoval pro ODS a posléze pro Unii svobody. Podílel se na volebních kampaních těchto stran. Působil také jako poradce někdejšího místopředsedy vlády Petra Mareše nebo Karla Kühnla, exministra obrany.

PATRIK NACHER - ROZHOVOR PRO E15 NAJDETE ZDE

Založil si mediální a PR společnost Digitaiment, která se angažovala mj. ve prospěch Národní rady osob se zdravotním postižením. Patrik Nacher proslul coby bojovník proti různým bankovním poplatkům. Začal pořádat veřejnou anketu Nejabsurdnější bankovní poplatek.

Patrik Nacher se podílel na pořadu ČT Suma sumárum aneb kde jsou mé peníze. V roce 2015 mu vyšla publikace Konec finančních negramotů v Čechách a tři roky nato kniha Šílenosti doby korektní.

Do komunální politiky Patrik Nacher vstoupil po volbách 2014, kdy jako nestraník za hnutí ANO 2011 usedl do Zastupitelstva hlavního města Prahy. Ve volbách 2017 opět coby nestraník za hnutí Andreje Babiše získal křeslo ve Sněmovně.

Několik měsíců byl Patrik Nacher pražským lídrem hnutí ANO pro komunální volby 2018 a tudíž i kandidátem na post primátora. V červenci 2018 jej na prvním místě kandidátky vystřídal podnikatel Petr Stuchlík, též nestraník.

O PATRIKU NACHEROVI ČTĚTE ZDE>>

Patrik Nacher je ženatý; má dceru a syna.

VŠE O KOMUNÁLNÍCH VOLBÁCH 2018 NAJDETE ZDE>>

 

Články o celebritě

Roušky ve Sněmovně: Kalousek za loupežníka, Černochová zkoušela chobot a co další? Roušky ve Sněmovně: Kalousek za loupežníka, Černochová zkoušela chobot a co další? Mimořádné jednání Poslanecké sněmovny kvůli koronaviru a zákonům projednávaných v legislativní nouzi... číst článek
Zrušit televizní poplatky? ČT vybere od lidí 6,5 miliardy. Ať víc šetří, navrhují kandidáti Zrušit televizní poplatky? ČT vybere od lidí 6,5 miliardy. Ať víc šetří, navrhují kandidáti Ožehavé téma koncesionářských poplatků řešili i kandidáti do Rady ČT, které vybírají poslanci. Popla... číst článek
„Nemenstruují pouze ženy.“ Vložky Always ztrácí symbol Venuše, Ovčáček zmínil teror „Nemenstruují pouze ženy.“ Vložky Always ztrácí symbol Venuše, Ovčáček zmínil teror Nebyl to státní rozpočet, ani nadcházející státní svátek a snad ani zdraví prezidenta Miloše Zemana.... číst článek

Další Politici

zobrazit profil Jiří Dušek
Jiří Dušek
zobrazit profil Blanka z Valois
Blanka z Valois
zobrazit profil Jiří Dort
Jiří Dort
zobrazit profil Jiří Růžička
Jiří Růžička
zobrazit profil Helmut Kohl
Helmut Kohl
zobrazit profil Vladimír Dlouhý
Vladimír Dlouhý