Patrik Nacher | Celebwiki.cz

Patrik Nacher

Datum narození: 17.10.1974
Místo narození: Praha
Výška: 162 cm
Profese: politik za hnutí ANO 2011, ekonom, mediální poradce
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Ekonom Patrik Nacher, od roku 2014 pražský zastupitel, získal v parlamentních volbách 2017 křeslo v poslanecké Sněmovně, a to jako nestraník za hnutí ANO 2011.

V době, kdy ještě Patrik Nacher studoval Bankovní institut, pracoval pro ODS a posléze pro Unii svobody. Podílel se na volebních kampaních těchto stran. Působil také jako poradce někdejšího místopředsedy vlády Petra Mareše nebo Karla Kühnla, exministra obrany.

PATRIK NACHER - ROZHOVOR PRO E15 NAJDETE ZDE

Založil si mediální a PR společnost Digitaiment, která se angažovala mj. ve prospěch Národní rady osob se zdravotním postižením. Patrik Nacher proslul coby bojovník proti různým bankovním poplatkům. Začal pořádat veřejnou anketu Nejabsurdnější bankovní poplatek.

Patrik Nacher se podílel na pořadu ČT Suma sumárum aneb kde jsou mé peníze. V roce 2015 mu vyšla publikace Konec finančních negramotů v Čechách a tři roky nato kniha Šílenosti doby korektní.

Do komunální politiky Patrik Nacher vstoupil po volbách 2014, kdy jako nestraník za hnutí ANO 2011 usedl do Zastupitelstva hlavního města Prahy. Ve volbách 2017 opět coby nestraník za hnutí Andreje Babiše získal křeslo ve Sněmovně.

Několik měsíců byl Patrik Nacher pražským lídrem hnutí ANO pro komunální volby 2018 a tudíž i kandidátem na post primátora. V červenci 2018 jej na prvním místě kandidátky vystřídal podnikatel Petr Stuchlík, též nestraník.

O PATRIKU NACHEROVI ČTĚTE ZDE>>

Patrik Nacher je ženatý; má dceru a syna.

VŠE O KOMUNÁLNÍCH VOLBÁCH 2018 NAJDETE ZDE>>

 

Články o celebritě

Ve středu si nenakoupíme. Kritik zavřených obchodů: Zrušme to, Klaus měl pravdu Ve středu si nenakoupíme. Kritik zavřených obchodů: Zrušme to, Klaus měl pravdu Je to poněkud paradoxní a dle kritiků ne zcela přehledná situace. Zatímco ve středu 1. května bylo… číst článek
Zavírání obchodů o svátcích skončí, chce Senát. Má to zařídit „podpultová finta“ Zavírání obchodů o svátcích skončí, chce Senát. Má to zařídit „podpultová finta“ Senát chce zrušit zákon, který zakazuje prodej ve velkých obchodech o vybraných svátcích. Svůj návrh… číst článek
Faltýnek po zásahu policie prolomil mlčení. A Kapsch zkoušel uplatit mýtný tendr? Faltýnek po zásahu policie prolomil mlčení. A Kapsch zkoušel uplatit mýtný tendr? Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) ve čtvrtek zasahovali i u místopředsedy… číst článek

Další Politici

zobrazit profil Jiří Růžička
Jiří Růžička
zobrazit profil Jozef Regec
Jozef Regec
zobrazit profil Lumír Kantor
Lumír Kantor
zobrazit profil Veronika Vrecionová
Veronika Vrecionová
zobrazit profil Marie Kaufmann
Marie Kaufmann
zobrazit profil Patrik Nacher
Patrik Nacher
zobrazit profil Roman Váňa
Roman Váňa
zobrazit profil Tomáš Hüner
Tomáš Hüner