Patrik Nacher | Celebwiki.cz

Patrik Nacher

Datum narození: 17.10.1974
Místo narození: Praha
Výška: 162 cm
Profese: politik za hnutí ANO 2011, ekonom, mediální poradce
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Ekonom Patrik Nacher, od roku 2014 pražský zastupitel, získal v parlamentních volbách 2017 křeslo v poslanecké Sněmovně, a to jako nestraník za hnutí ANO 2011.

V době, kdy ještě Patrik Nacher studoval Bankovní institut, pracoval pro ODS a posléze pro Unii svobody. Podílel se na volebních kampaních těchto stran. Působil také jako poradce někdejšího místopředsedy vlády Petra Mareše nebo Karla Kühnla, exministra obrany.

PATRIK NACHER - ROZHOVOR PRO E15 NAJDETE ZDE

Založil si mediální a PR společnost Digitaiment, která se angažovala mj. ve prospěch Národní rady osob se zdravotním postižením. Patrik Nacher proslul coby bojovník proti různým bankovním poplatkům. Začal pořádat veřejnou anketu Nejabsurdnější bankovní poplatek.

Patrik Nacher se podílel na pořadu ČT Suma sumárum aneb kde jsou mé peníze. V roce 2015 mu vyšla publikace Konec finančních negramotů v Čechách a tři roky nato kniha Šílenosti doby korektní.

Do komunální politiky Patrik Nacher vstoupil po volbách 2014, kdy jako nestraník za hnutí ANO 2011 usedl do Zastupitelstva hlavního města Prahy. Ve volbách 2017 opět coby nestraník za hnutí Andreje Babiše získal křeslo ve Sněmovně.

Několik měsíců byl Patrik Nacher pražským lídrem hnutí ANO pro komunální volby 2018 a tudíž i kandidátem na post primátora. V červenci 2018 jej na prvním místě kandidátky vystřídal podnikatel Petr Stuchlík, též nestraník.

O PATRIKU NACHEROVI ČTĚTE ZDE>>

Patrik Nacher je ženatý; má dceru a syna.

VŠE O KOMUNÁLNÍCH VOLBÁCH 2018 NAJDETE ZDE>>

 

Články o celebritě

Zavřeným obchodům o svátcích může brzy odzvonit. Zákaz nedává smysl, míní Nacher Zavřeným obchodům o svátcích může brzy odzvonit. Zákaz nedává smysl, míní Nacher Uzavírání velkých obchodů na státní svátky se možná stane brzy minulostí. Do Sněmovny se k projednávání… číst článek
Nové triky šmejdů na důchodce: Vytáhli „zázračné“ inzeráty i průzkumy, varuje Nacher Nové triky šmejdů na důchodce: Vytáhli „zázračné“ inzeráty i průzkumy, varuje Nacher Erekce jako zamlada a jen za pár stovek? Šmejdi už přišli na to, že i po kouskách lze ze seniorů… číst článek
Kalousek se zastal Prague Pride. Šlechtová vytáhla duhovou vlajku, Duka pobouřil Kalousek se zastal Prague Pride. Šlechtová vytáhla duhovou vlajku, Duka pobouřil V Praze začal devátý ročník festivalu Prague Pride, který přibližuje život leseb, gayů, bisexuálů… číst článek

Další Politici

zobrazit profil Dagmar Terelmešová
Dagmar Terelmešová
zobrazit profil Donald Trump
Donald Trump
zobrazit profil Lumír Kantor
Lumír Kantor
zobrazit profil Pavel Blažek
Pavel Blažek
zobrazit profil Jiří Pospíšil
Jiří Pospíšil
zobrazit profil Peter Hromádka
Peter Hromádka
zobrazit profil Raúl Castro
Raúl Castro
zobrazit profil Jaroslav Zeman
Jaroslav Zeman