Petr Stuchlík | Celebwiki.cz
Petr Stuchlík

Petr Stuchlík

Datum narození: 8.4.1977
Profese: politik za hnutí ANO 2011, podnikatel, multimilionář
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Multimilionář Petr Stuchlík, generální ředitel finančně poradenské společnosti Fincentrum, se stal lídrem pražské kandidátky hnutí ANO 2011 do komunálních voleb 2018.

Podnikatel Petr Stuchlík napsal první českou knihu o internetové reklamě. Mimo jiné investoval do nebankovních půjček či košil na míru. Své ředitelování poradenské společnosti Fincentrum se rozhodl ukončit jejím prodejem. Již dříve se „zbavil“ majoritního podílu údajně za 1,2 miliardy korun.

PETR STUCHLÍK MÍSTO PATRIKA NACHERA

Fincentrum Petr Stuchlík založil v roce 2000 se společníkem Martinem Nejedlým (nejde o poradce prezidenta Miloše Zemana) a zakrátko vybudovali jednu z největších poradenských firem v Česku. Tržby společnosti v ČR roku 2017 činily 1,21 miliardy Kč, v zahraničí zhruba 1,6 miliardy korun.

Hnutí Andreje Babiše si Petra Stuchlíka vybralo za svého lídra pražské kandidátky pro komunální volby 2018, který se tak stal možným adeptem na post pražského primátora. Do této funkce byla po volbách 2014 zvolena politička hnutí ANO 2011 Adriana Krnáčová, proslulá svými kontroverzními výroky.

O PETRU STUCHLÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Mezi koníčky Petra Stuchlíka patří poslech vážné hudby, což byl i jeden z důvodů koupě rádia Classic, dále rád cestuje. Navíc je vášnivý pilot, prý alespoň jednou týdně usedne do sportovního letounu Cirrus SR22T. Na ruce nosívá pilotní hodinky značky IWC– Big Pilot’s Watch.

 VŠE O KOMUNÁLNÍCH VOLBÁCH 2018 NAJDETE ZDE>>

 

Články o celebritě

ANO v Praze nespasil. Stuchlík se přesto stal členem hnutí a má smělý plán ANO v Praze nespasil. Stuchlík se přesto stal členem hnutí a má smělý plán Petr Stuchlík je ode dneška členem ANO. Usneslo se na tom předsednictvo hnutí na svém večerním jednání,… číst článek
Babiš hájí „skvělý plán“: Ministry nastěhuje do Letňan. Ghetto úředníků Hřib odmítá Babiš hájí „skvělý plán“: Ministry nastěhuje do Letňan. Ghetto úředníků Hřib odmítá Premiér Andrej Babiš (ANO) se čtveřicí ministrů po boku se setkal s vedením Prahy a probírali spolu… číst článek
Babišův pražský lídr Stuchlík chce po fiasku do vedení ANO. Nechápou ho ani doma Babišův pražský lídr Stuchlík chce po fiasku do vedení ANO. Nechápou ho ani doma Hnutí ANO si bude v únoru volit nové vedení a na křeslo v předsednictvu si brousí zuby i Petr… číst článek

Další Politici

zobrazit profil Miroslav Adámek
Miroslav Adámek
zobrazit profil Michal Moroz
Michal Moroz
zobrazit profil Miroslav Tancoš
Miroslav Tancoš
zobrazit profil Petr  Gawlas
Petr Gawlas
zobrazit profil Martin Baxa
Martin Baxa
zobrazit profil Jaroslav Zámečník
Jaroslav Zámečník
zobrazit profil Laura Janáčková
Laura Janáčková
zobrazit profil Markéta Gregorová
Markéta Gregorová