Petr Stuchlík | Celebwiki.cz
Petr Stuchlík

Petr Stuchlík

Datum narození: 8.4.1977
Profese: politik za hnutí ANO 2011, podnikatel, multimilionář
Znamení: Beran

Související celebrity

Životopis

Multimilionář Petr Stuchlík, generální ředitel finančně poradenské společnosti Fincentrum, se stal lídrem pražské kandidátky hnutí ANO 2011 do komunálních voleb 2018.

Podnikatel Petr Stuchlík napsal první českou knihu o internetové reklamě. Mimo jiné investoval do nebankovních půjček či košil na míru. Své ředitelování poradenské společnosti Fincentrum se rozhodl ukončit jejím prodejem. Již dříve se „zbavil“ majoritního podílu údajně za 1,2 miliardy korun.

PETR STUCHLÍK MÍSTO PATRIKA NACHERA

Fincentrum Petr Stuchlík založil v roce 2000 se společníkem Martinem Nejedlým (nejde o poradce prezidenta Miloše Zemana) a zakrátko vybudovali jednu z největších poradenských firem v Česku. Tržby společnosti v ČR roku 2017 činily 1,21 miliardy Kč, v zahraničí zhruba 1,6 miliardy korun.

Hnutí Andreje Babiše si Petra Stuchlíka vybralo za svého lídra pražské kandidátky pro komunální volby 2018, který se tak stal možným adeptem na post pražského primátora. Do této funkce byla po volbách 2014 zvolena politička hnutí ANO 2011 Adriana Krnáčová, proslulá svými kontroverzními výroky.

O PETRU STUCHLÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Mezi koníčky Petra Stuchlíka patří poslech vážné hudby, což byl i jeden z důvodů koupě rádia Classic, dále rád cestuje. Navíc je vášnivý pilot, prý alespoň jednou týdně usedne do sportovního letounu Cirrus SR22T. Na ruce nosívá pilotní hodinky značky IWC– Big Pilot’s Watch.

 VŠE O KOMUNÁLNÍCH VOLBÁCH 2018 NAJDETE ZDE>>

 

Články o celebritě

„Špiclem“ roku je facebook. Doma lidem slídí vysavač, anticenu má i Stuchlík „Špiclem“ roku je facebook. Doma lidem slídí vysavač, anticenu má i Stuchlík Soutěž o největšího slídila v loňském roce vyhrály sociální síť facebook, finanční správa a… číst článek
Babiš nenašel soupeře, Zeman pozvánku. ANO čeká sněm s elektronickou pastí Babiš nenašel soupeře, Zeman pozvánku. ANO čeká sněm s elektronickou pastí Z letošních vnitrostranických voleb v Česku to u hnutí ANO vypadá na nejmenší drama. Premiér a stávající… číst článek
ANO v Praze nespasil. Stuchlík se přesto stal členem hnutí a má smělý plán ANO v Praze nespasil. Stuchlík se přesto stal členem hnutí a má smělý plán Petr Stuchlík je ode dneška členem ANO. Usneslo se na tom předsednictvo hnutí na svém večerním jednání,… číst článek

Další Politici

zobrazit profil Milan Richter
Milan Richter
zobrazit profil Antonín Prachař
Antonín Prachař
zobrazit profil Roman Línek
Roman Línek
zobrazit profil Jiří Milek
Jiří Milek
zobrazit profil Jiří Dienstbier starší
Jiří Dienstbier starší
zobrazit profil Lukáš Curylo
Lukáš Curylo
zobrazit profil Cyril Svoboda
Cyril Svoboda
zobrazit profil Marta Nováková
Marta Nováková