Milan Rychtařík

Milan Rychtařík

Datum narození: 28. 6. 1972
Místo narození: Louny
Profese: ekonom, kandidát ANO do Senátu ve volbách 2020
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Ekonoma Milana Rychtaříka coby tamního místostarostu vyslalo do senátních voleb 2020 hnutí ANO 2011 vybojovat křeslo v horní komoře za obvod číslo 6 - Louny.

Na Vysoké škole finanční a správní Milan Rychtařík vystudoval bakalářské obory Veřejná správa, Marketing a Management. Posléze se stal magistrem politologie.

V rámci svého zaměstnání se Milan Rychtařík zdokonalil několika odbornými kurzy, mj. Moderní metody prodeje, Umění prodeje a komunikace v obchodě, Jak zvládat stresové situace nebo Osobní couching. 

Působil jako obchodní ředitel v IT společnosti Multima a jako ředitel společnosti ve společnosti Logpack. Milan Rychtařík hovoří plynně anglicky, německy a domluví se obstojně i rusky.

Do politiky Milan Rychtařík vstoupil v komunálních volbách 2014, kdy vedl kandidátku hnutí ANO 2011. Zabodoval i ve volbách 2016, byl zvolen zastupitelem Ústeckého kraje, kde se stal místopředsedou komise rady kraje pro IT technologie a SMART.

S největším počtem preferenčních hlasů byl Milan Rychtařík roku 2018 vítězem komunálních voleb, a tak získal post louského místostarosty.

Do voleb 2020 si Milana Rychtaříka vybralo hnutí ANO 2011 jako svého kandidáta na senátora za obvod č. 6 - Louny.

SEZNAM KANDIDÁTŮ PODLE OBVODŮ NAJDETE ZDE>>

Mezi koníčky Milana Rychtaříka patří především sport: tenis, šachy, rekreační běháni a horské kolo. Rád se dívá na pěkné filmy, zejména s Robertem De NiremAl Pacinem. K jeho dalším zálibám patří vaření a cestování.

Milan Rychtařík je rozvedený. Z tohoto vztahu má syna Lukáše. Přítelkyně Hanička, která vlastní kadeřnický salon, mu přivedla na svět dceru Lilien.

O SENÁTNÍCH VOLBÁCH 2020 ČTĚTE ZDE>>

 

 

 

Další Politici

zobrazit profil Rudolf Špoták
Rudolf Špoták
zobrazit profil Petr  Gawlas
Petr Gawlas
zobrazit profil Ivan Adamec
Ivan Adamec
zobrazit profil Kim Čong-un
Kim Čong-un
zobrazit profil Richard Pikner
Richard Pikner
zobrazit profil Stanislav Mackovík
Stanislav Mackovík
zobrazit profil Karel Deutcher
Karel Deutcher
zobrazit profil Lukáš Kolářík
Lukáš Kolářík